USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Zagadka Ksieżyca
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
James T Kirk
Użytkownik
#31 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:27:19
Odpowiedz 
księżyc oddala się od Ziemii jakiś kilometr rocznie

Kilometr to za dużo. Ale oddala sie-300 mln lat temu doba trwała na Ziemi 20 godzin, miedzyinnymi z tego właśnie wzgledu ze własnie Ksiezyc znajdowal sie blizej niej.

niech żyje na prezes Borg naszego klubu.

Raczej:Borg królowa naszego klubu.
Jurgen
Moderator
#32 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:30:54
Odpowiedz 
Heh, piszemy petycje by ludzie nie zakładali bazy na księżycu bo mogli by rozzłościć obcych

A ja myślę inaczej. Może właśnie chodzi o to (zakładając oczywiście, że przyjmujemy wersję z artykułu za wiarygodną), żebyśmy odkryli, że księżyc jest tworem sztucznym, ewentualnie wykorzystali go np. jako bazę. Tak mi nieco Odyseją Kosmiczną i Monolitem zapachniało...
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:32:15
Odpowiedz 
Jurgen

Tak mi nieco Odyseją Kosmiczną i Monolitem zapachniało

"Odyseja...", łza się w oku kręci... Niech to w końcu powtórzą (choć mam nagraną).
szwagier
Użytkownik
#34 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:34:45
Odpowiedz 
Q__
Powtarzają ciągle 2010 a 2001 nie chcą, a tak na nią czekam....
Jo_anka
Użytkownik
#35 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:36:10
Odpowiedz 
Och, biedactwa Wy moje....
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:44:01
Odpowiedz 
szwagier

Powtarzają ciągle 2010 a 2001 nie chcą, a tak na nią czekam....

Otóż to...
Alex
Użytkownik
#37 - Wysłana: 2 Sty 2007 19:52:49 - Edytowany przez: Alex
Odpowiedz 
szwagier
z naszą wielką dziurą, która wsysa nam wody gruntowe

zgadza sie-pracuje w tej dziurze
a tak na marginesie to niezłe widoki sa z punktow widokowych -polecam....

a ta dziura nie wsysa wod gruntowych tylko je odpompowuje i odprowadza do systemow odwodnieniowych
szwagier
Użytkownik
#38 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:02:38
Odpowiedz 
Alex

Miałem tam zapedałować i się wybrać nie mogę Jakby nie wsysała to wkoło Bełchatowa by studnie nie wyschnęły...
Alex
Użytkownik
#39 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:09:49
Odpowiedz 
szwagier

Jakby nie wsysała to wkoło Bełchatowa by studnie nie wyschnęły...

na terenie samej 'dziury' i wkolo niej znajduje sie ponad 5000 bardzo glebokich studni ktore caly czas pompuja wode i nastepnie ja odprowadzaja m.in. do Widawki. Tak wiec nie wsysamy wody tylko ja odpompowujemy

to bylo tak off topic
Q__
Moderator
#40 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:11:44
Odpowiedz 
Alex

to bylo tak off topic

Nie tak całkiem off topic, bo Księżyc też różne czary z wodą odprawia.
szwagier
Użytkownik
#41 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:13:50
Odpowiedz 
Alex

Offtopic też geologiczny, a czy księżyc czy Bełchatów to wszystko jedno
James T Kirk
Użytkownik
#42 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:13:50
Odpowiedz 
Dobra, dobra oficjalnie ta ,,dziura,, odprowadza wody gruntowe ale wiem z pewnego źródła że w rzeczywistosci siedzi w niej Shinzon i klepie swego Scimitara.
Alex
Użytkownik
#43 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:18:49
Odpowiedz 
James T Kirk

w rzeczywistosci siedzi w niej Shinzon i klepie swego Scimitara.

kurcze.... a tak to ukrywalismy...
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:19:56
Odpowiedz 
James T Kirk
Alex

siedzi w niej Shinzon i klepie swego Scimitara

To jego też w przeszłość rzuciło, nie tylko tę przerośniętą kulę Borg?
Hazral
Użytkownik
#45 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:20:45
Odpowiedz 
w rzeczywistosci siedzi w niej Shinzon i klepie swego Scimitara.

kurcze.... a tak to ukrywalismy...

To pewnie nad moim miasteczkiem odbywa loty próbne i to on powoduje cień opadowy!!
Seybr
Użytkownik
#46 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:44:07
Odpowiedz 
To pewnie nad moim miasteczkiem odbywa loty próbne i to on powoduje cień opadowy!!

Może to Twardowski na kogucie leci .
Hazral
Użytkownik
#47 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:48:01
Odpowiedz 
Może to Twardowski na kogucie leci
Twardowski to z obcymi z księżyca się zbratał, to dlatego na Ziemie nie chce wrucić
osiol
Użytkownik
#48 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:54:41
Odpowiedz 
A mógłby ktoś zapodać jakis link gdzie można sobie obejrzeć zdjęcia tych nieznanych instalacji?
Seybr
Użytkownik
#49 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:54:50
Odpowiedz 
Tak na prawdę to jego kogut osiągnął jako pierwszy warp. Ponoć dwa człowieki (blizniaki), kiedyś chcieli ukraść księżyc. Lecz nie wyszło. Ponoć kosmici nie negocjują z knypkami. Borg jak zobaczył ich to odechciało się im asymilować Ziemi.
James T Kirk
Użytkownik
#50 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:57:01
Odpowiedz 
A mógłby ktoś zapodać jakis link gdzie można sobie obejrzeć zdjęcia tych nieznanych instalacji?

Prosze bardzo: http://memory-alpha.org/en/wiki/Image:RemusSurface .jpg
osiol
Użytkownik
#51 - Wysłana: 2 Sty 2007 20:58:56
Odpowiedz 
Ale to jest fascynująca zgadka , być może jesteśmy o wiele bliżej obcych niż nam się wydaję. Tylko na co czekają ?
Hazral
Użytkownik
#52 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:03:07
Odpowiedz 
Ponoć dwa człowieki (blizniaki), kiedyś chcieli ukraść księżyc. Lecz nie wyszło. Ponoć kosmici nie negocjują z knypkami. Borg jak zobaczył ich to odechciało się im asymilować Ziemi.
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:04:57
Odpowiedz 
osiol

Tylko na co czekają ?

Wg. wspominanej "Odysei...", aż osiągniemy odpowiedni poziom rozumności...
James T Kirk
Użytkownik
#54 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:06:44
Odpowiedz 
Borg jak zobaczył ich to odechciało się im asymilować Ziemi.

Ale my ziemianie jakos nie przypominamy Kazonow -zebysmy nie byli warci asymilacji. Chociaz raz moj kolega po upojnym sylwestrze mial na fryzure jak najprawdziwszy Kazoon.
Seybr
Użytkownik
#55 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:13:06
Odpowiedz 
Prosze bardzo: http://memory-alpha.org/en/wiki/Image:RemusSurface .jpg

Bardzo ładna wizjonerska grafika ;].

zebysmy nie byli warci asymilacji.

Jak popatrzysz na braci K. to sam pomyśl ;]. Czy oni by byli warci cos dla kolektywu Borg. Oni są jaki wirusy, Lepper to spam, a Giertych to czilala ;].
System Borg by nie wyrobił od chorych pomysłów. Dla tego dali sobie spokój na parę wieków.
Hazral
Użytkownik
#56 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:20:42 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
System Borg by nie wyrobił od chorych pomysłów. Dla tego dali sobie spokój na parę wieków.

Za oceanem nie lepiej, Bush pewnie posądzi księżyc o terroryzm i zacznie walić w niego atomówkami. Borg się boi tych wariatów na dole
James T Kirk
Użytkownik
#57 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:30:24
Odpowiedz 
Za oceanem nie lepiej, Bush pewnie posądzi księżyc o terroryzm i zacznie walić w niego atomówkami. Borg się boi tych wariatów na dole

Wystarczy ze Bush podrzuci Borgowi jakiegokolwiek Windowsa - a spustoszenia wywolane przez 8472 beda dziecinna igraszka przy tym co wtedy spotka Kolektyw.
Jurgen
Moderator
#58 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:34:11
Odpowiedz 
Wystarczy ze Bush podrzuci Borgowi jakiegokolwiek Windowsa - a spustoszenia wywolane przez 8472 beda dziecinna igraszka przy tym co wtedy spotka Kolektyw.

W takim razie to Gates byłby groźniejszy niż Bush.
szwagier
Użytkownik
#59 - Wysłana: 2 Sty 2007 21:52:49
Odpowiedz 
A to zdjęcie to z naszego księżyca?
... a to ci dopiero...hmm...
osiol
Użytkownik
#60 - Wysłana: 2 Sty 2007 22:04:07
Odpowiedz 
Wg. wspominanej "Odysei...", aż osiągniemy odpowiedni poziom rozumności...]

... tja , tylko , że do tego możemy nie dojść nigdy . Atomówek nasza cywilizacja wytworzyła za wiele , i jakoś nie zanosi się aby te mld dolarów , które są pompowane w uzbroienie możni tego świata zechcieli przeznaczyć na zwalczenie głodu. Dzisiaj przeczytałem w jakimś starszym numerze NTW , że na modernizację SZEŚCIU radarów w B2 amerykanie wyłożą 900 mln dolarów. A koszty wojny w Iraku są już liczone w mld dolców.
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Zagadka Ksieżyca

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!