USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Czy tez Was zabija Sunday?

Autor Wiadomość
atozz
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Lis 2006 18:28:42
Odpowiedz 
Nic do roboty, wszystko zamkniete (i tak szczescie ze supermarkety otwarte ale juz niedlugo Giertych i to zamknie). Moze by zrobic cos z tym dniem i zrobic w nim cos trekowego? Spotkac sie albo cos...
Jurgen
Moderator
#2 - Wysłana: 26 Lis 2006 20:42:56
Odpowiedz 
Nic do roboty

Nic do roboty???
Psyker
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Lis 2006 21:06:09
Odpowiedz 
Nic do roboty ?! Kof Kof .... ykhym sorry, ale mi zatyka płuca gips ze szkifowanego karabinka... i jeszcze tłumaczenie strony... jeszcze fazey musze skończyć... i mój miecz świetlny... i wristhblades... itd
elbereth
Moderator
#4 - Wysłana: 26 Lis 2006 21:13:41
Odpowiedz 
kurde ludzie a Wy sie nigdy nie uczycie..? ;/
Jo_anka
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Lis 2006 22:34:42 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
Wolna sobota i niedziela? Kiedys slyszalam o czyms takim...
Psyker
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Lis 2006 22:48:54
Odpowiedz 
Nauka ? eee, brzmi znajomo... coś mi mówi że ja maturkę pisze w tym roku, dzięki za przypomnienie...
atozz
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Lis 2006 13:14:13
Odpowiedz 
No ja bym CHCIAL miec nie-wolna niedziele ale wlasnie mam wolna i co najwazniejsze - nie mam dostepu do neta wtedy. "Atrakcje" polskiej szkoly na szczescie mam juz za soba. Stad bierze sie pustka tego dnia. Ale w Niemczech jest gorzej - tam WSZYSTKO jest wtedy zamkniete.
The_D
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Lis 2006 14:16:21
Odpowiedz 
Ja akurat pół niedzieli wracałem z Wrocławia z V Oficjalnych Mistrzostw Ligi Liero, a przez drugie pół odreagowywałem powyższe na przemian z nauką na kolokwium. Na weekend można sobie znaleźć 100 tysięcy różnych zajęć. Sam nie wiem ile mam w szufladzie filmów odłożonych do obejrzenia "jak będę miał czas". Oprócz tego na szafce czeka papierowy model Interpida który czeka pół roku na sklejenie, jest stronka nad którą pracuję od 2 lat. A można by się jeszcze wybrać na spotkanie Klingońskiego Mazowieckiego Oddziału Autonomicznego gdyby tylko był czas...
elbereth
Moderator
#9 - Wysłana: 27 Lis 2006 14:46:26
Odpowiedz 
atozz
siedzisz w Niemczech?
Raptor 16
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Lis 2006 19:38:46
Odpowiedz 
kurde ludzie a Wy sie nigdy nie uczycie..? ;/

kto powiedzial ze to forum samych uczniów?
Domko
Użytkownik
#11 - Wysłana: 27 Lis 2006 20:01:55
Odpowiedz 
Byłem w niedzielę w górach, więc miałem co robić. Chodzenie po sklepach czy marketach dla rozrywki to dla mnie totalny idiotyzm. Trzeba sobie znaleźć konstruktywne zajęcie, trzeba mieć jakieś hobby, zaintreresowania, to żadna chwila nie będzie nudna.
Jurgen
Moderator
#12 - Wysłana: 27 Lis 2006 22:16:34
Odpowiedz 
Chodzenie po sklepach czy marketach dla rozrywki to dla mnie totalny idiotyzm.

W sumie bym się zgodził, ale każdy lubi co tam sobie chce...

Trzeba sobie znaleźć konstruktywne zajęcie, trzeba mieć jakieś hobby, zaintreresowania, to żadna chwila nie będzie nudna.

No, a potem, jak już masz to hobby, to czasu może Ci zacząć brakować.
atozz
Użytkownik
#13 - Wysłana: 28 Lis 2006 14:59:27
Odpowiedz 
elbereth: Nie siedze w Niemczech ale kiedys tam dosc dlugo mieszkalem.

Domko: Zgadzam sie ze to glupota ale nie moge sobie zalozyc neta tam gdzie teraz jestem ani zainstalowac kompa - z przyczyn nie technicznych ale wymagan tego kto mi wynajmuje. Stad problem z niedziela.
Raptor 16
Użytkownik
#14 - Wysłana: 28 Lis 2006 15:13:33
Odpowiedz 
Domko: Zgadzam sie ze to glupota ale nie moge sobie zalozyc neta tam gdzie teraz jestem ani zainstalowac kompa - z przyczyn nie technicznych ale wymagan tego kto mi wynajmuje. Stad problem z niedziela.

wytlumacz mu ze komputer i internet to przyszlosc
(a nawet terazniejszość )
Domko
Użytkownik
#15 - Wysłana: 28 Lis 2006 20:08:14
Odpowiedz 
Jurgen
W sumie bym się zgodził, ale każdy lubi co tam sobie chce...

Dlatego napisałem "dla mnie" - to po prostu moja mała, skromna opinia.

atozz

Można zapełnić sobie czas w niedzielę bez korzystania z dobrodziejstw współczesnej techniki (czyt. komputerów). Jest wiele sposobów na spędzenie wolnego czasu - czasami to stosuję i niedziela mija szybko.
The_D
Użytkownik
#16 - Wysłana: 28 Lis 2006 21:12:00
Odpowiedz 
A właśnie, zapomniałem napisac o długiej liście książek, które chciałbym kiedyś przeczytać
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Gru 2006 22:46:56
Odpowiedz 
W wolnym czasie dobrze jest leczyć kaca Można z tego nawet swoje hobby uczynić
atozz
Użytkownik
#18 - Wysłana: 8 Gru 2006 17:03:20
Odpowiedz 
Domko: jesli mozesz ujawnic chociaz niektore swoje sposoby na niedziele to bardzo pliz.

The_D: Ksiazki czytam (ostatnio Cosmos by Carl Sagan) ale w lozku wieczorem - wczesniej w mieszkaniu chalasuja dzieci i wole tam wtedy nie przebywac.

Raptor16: Postawa wobec komputerow bierze sie stad ze landlord widzial rachunki za prad u innych landlordow. Moj komp nie musialby sluzyc jako sciagnik i chodzic non stop ale tego juz sie mu nie wytlumaczy.
Sheridan
Użytkownik
#19 - Wysłana: 9 Gru 2006 13:17:47
Odpowiedz 
W wolnym czasie dobrze jest leczyć kaca Można z tego nawet swoje hobby uczynić

Ja bym tam nie chciał mieć takiego hobby - zresztą szkoda by mi na to czasu było. Ciągle coś robię przy sklepiku itd. więc cały wolny czas wylatuje przez okno.

I owszem - też kiedyś słyszałem o wolnym weekendzie ale w moim przypadku zdarza mi się to dość rzadko.
Pah Wraith
Użytkownik
#20 - Wysłana: 9 Gru 2006 16:14:01
Odpowiedz 
Ja bym tam nie chciał mieć takiego hobby

Słusznie. Najlepsze na kaca jest działanie
Sheridan
Użytkownik
#21 - Wysłana: 9 Gru 2006 17:29:07
Odpowiedz 
Słusznie. Najlepsze na kaca jest działanie

Jak mawia mój tata: "Najlepsza na kaca jest ciężka praca" Byle fizyczna i jeszcze na chłodnym porannym powietrzu hehe.
Hazral
Użytkownik
#22 - Wysłana: 9 Gru 2006 17:50:35 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
"Najlepsza na kaca jest ciężka praca"
Nie do końca się zgadzam : "Najlepsze na kaca, ... jest powietrze ze starego materaca"! (PS jak sie ktoś nudzi w Sunday: Zgadnijcie z jakiego to z kabaretu, wiem że to za proste, a może jednak )
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 9 Gru 2006 19:20:48
Odpowiedz 
Proste - choć to akurat IMO najsłabszy skecz Wójcików.
Hazral
Użytkownik
#24 - Wysłana: 9 Gru 2006 19:24:21
Odpowiedz 
Proste - choć to akurat IMO najsłabszy skecz Wójcików.
Owszem mieli znacznie lepsze skecze, choć i przy pacynce się uśmiałem
elbereth
Moderator
#25 - Wysłana: 10 Gru 2006 11:33:52 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
Domko
Użytkownik
#26 - Wysłana: 10 Gru 2006 15:21:46 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Znam tą stronę. Już praktycznie wszystkie skecze kabaretu Potem przeglądnąłem.

atozz
Co robię w niedzielę? Korzystam z komputera, oglądam tv (jak coś ciekawego, wiec rzadko ), czytam książki, idę na rower (jak pogoda pozwala - na razie sezon zakończyłem), spotykam się ze znajomymi, a czasem nawet zdarza mi się grać w grę planszową, np. Scrabble.
Może jeszcze coś robię, ale tyle przyszło mi na myśl.

USS Phoenix forum / Różności / Czy tez Was zabija Sunday?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!