USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Zmiana opon na zime ;]
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#61 - Wysłana: 20 Lis 2006 13:20:56
Odpowiedz 
Nie stety ale ja widzalem kierowcow z blachami PO.
szwagier
Użytkownik
#62 - Wysłana: 20 Lis 2006 14:01:01
Odpowiedz 
elbereth spójrz jakie tereny obejmuje PZ, same wille i mafia i wszystko jasne Podobnie rzecz się ma z WPR i WWL i tego typu
Jurgen
Moderator
#63 - Wysłana: 20 Lis 2006 21:32:27
Odpowiedz 
rejestracje PO (czyli Poznań) jezdza jeszcze ok.
dopiero PZ (podpoznańskie) jezdza po prostu fatalnie

Hmm... Podobnie jest u mnie, w Rzeszowie. Ludzie z RZ jeżdżą w miarę normalnie, za to sporo jest takich z RZE (mieszkają w okolicach Rzeszowa, przyjeżdżają do miasta do pracy, urzędów czy na zakupy), o których opinia jest fatalna...
Dj peyo
Użytkownik
#64 - Wysłana: 20 Lis 2006 22:10:56 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
http://www.maxior.pl/?p=index&id=34201&0
piekny filmik dotyczacy nie calkiem bezposrednio tematu ale jednak. Pamiec im wszystkim
fanow f1 napewno ucieszy. ja nie dalem rady obejrzec do konca
szwagier
Użytkownik
#65 - Wysłana: 21 Lis 2006 01:36:47
Odpowiedz 
http://www.maxior.pl/?p=index&id=34201&0
piekny filmik dotyczacy nie calkiem bezposrednio tematu ale jednak. Pamiec im wszystkim
fanow f1 napewno ucieszy. ja nie dalem rady obejrzec do konca

Na to się nie da patrzyć...
Dj peyo
Użytkownik
#66 - Wysłana: 21 Lis 2006 07:25:37
Odpowiedz 
jak ktos ma mocna psyhice to da sie obejzec
Seybr
Użytkownik
#67 - Wysłana: 26 Mar 2008 19:10:46
Odpowiedz 
Hehe wiosna a tu pada śnieg, oj ci co zmienili opony na letnie mają pecha. Czuje że szybko tego nie zrobię.
Pah Wraith
Użytkownik
#68 - Wysłana: 26 Mar 2008 20:21:45
Odpowiedz 
Tym razem zima zaskoczyła kierowców
elbereth
Moderator
#69 - Wysłana: 27 Mar 2008 16:59:46
Odpowiedz 
drogowców też ;] jak jechałem w niedziele wielkanocną z berlina do kolobrzegu zeby zdazyc na sniadanie to autentycznie myslalem ze zgine bo cala droga zakryta warstwa sniegu na dosc dlugim odcinku ;] rozumiem ze niedziela, wielkie swięto itp ale ja tez chcialem zdazyc zjesc sniadanie ;]
chociaz nie wiem jak długo ten snieg tam lezał, moze spadł 5 min zanim nadjechalem ;]
Dzakas
Użytkownik
#70 - Wysłana: 27 Mar 2008 17:36:56
Odpowiedz 
Ja nie mam problemu na razie ze zmianą opon. Nie mam jeszcze nawet prawa jazdy
Jurgen
Moderator
#71 - Wysłana: 27 Mar 2008 20:07:13
Odpowiedz 
Ja problemu ze zmiana opon nie miałem, bo genialny i wszechwiedzący ICM przewidywał (i słusznie, a jak) jeszcze atak zimy...
Seybr
Użytkownik
#72 - Wysłana: 8 Lis 2009 12:13:14
Odpowiedz 
Opony wymienione ?

Ja już to zrobiłem, kupiłem nówki jak ładnie wyglądają. Owszem Dębicy opony, na lepsze mnie nie było stać. Chinskich tanich wynalazków nie kupuje.
kanna
Użytkownik
#73 - Wysłana: 8 Lis 2009 12:15:04
Odpowiedz 
Ja tez mam juz wymienione, Uniroyal (chya). Oczywiscie, jak co roku, nie czuje różnicy. Ale rozumowo wiem, ze trzeba, wiec wyminiam
Seybr
Użytkownik
#74 - Wysłana: 8 Lis 2009 12:25:21
Odpowiedz 
kanna:
Ja tez mam juz wymienione, Uniroyal (chya). Oczywiscie, jak co roku, nie czuje różnicy. Ale rozumowo wiem, ze trzeba, wiec wyminiam

Wiesz jak się jeździ tam gdzie drogówka zaskoczona, to się czuje. Drogi, gdzie dokoła jest las, takie opony zdają rezultat. Ja lubię poruszać się zimą, jak jest śnieg i przymrozek. Człowiek sobie spokojnie jedzie, ciepło w aucie ;].
Przypominają mi się czasy kiedy poruszałem się maluchem. 4 kumpli w aucie, do tego sprzęt (konsola Dj). Do tego wypas radio na kasety made in Berlin. Droga wąska, gdzie dokoła las. Sporo zakrętów, to był klimat.
Mój szakal był dzielny ;].
kanna
Użytkownik
#75 - Wysłana: 8 Lis 2009 12:45:31
Odpowiedz 
Seybr:
Przypominają mi się czasy kiedy poruszałem się maluchem. 4 kumpli w aucie, do tego sprzęt (konsola Dj). Do tego wypas radio na kasety made in Berlin. Droga wąska, gdzie dokoła las. Sporo zakrętów, to był klimat.

Zawsze, jak sie o wypadkach czyta, to w takich okolicznosciach przyrodyu . W przeciążonym aucie.

Ja mam tak z 600 m drogi gruntowej, która nigdy nie bywa odsnieżana. :D
Seybr
Użytkownik
#76 - Wysłana: 8 Lis 2009 12:50:40
Odpowiedz 
kanna

kanna:
Zawsze, jak sie o wypadkach czyta, to w takich okolicznosciach przyrodyu . W przeciążonym aucie.

Wiesz maluchem nie pogonisz, tym bardziej w zimę :P. Wiesz trzeba poruszać się z zasadą myśl i przewiduj. Na balety mieliśmy z 15 maks 20 km. Spokojnie można było sobie dojechać. Najwidoczniej jechałem z rozumem, bo nie mieliśmy ani jednego wypadku, w przeciwieństwie do kolesi z BMW ;].
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Różności / Zmiana opon na zime ;]

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!