USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie
 Strona:  ««  1  2  3  4 
Autor Wiadomość
Hazral
Użytkownik
#91 - Wysłana: 26 Mar 2008 16:10:20 - Edytowany przez: Hazral
He, a ja ostatnio japońskiego rocka słucham^^'
ASIAN KUNG-FU GENERATION - After dark (śmieszny teledysk )
i Waltz przykładowe ich kawałki
Graja całkiem sympatycznie, niestety większość moich znajomych ma awersje już po usłyszeniu nazwy zespołu. Moim zdaniem niesłusznie ;]
Dragon
Użytkownik
#92 - Wysłana: 26 Mar 2008 16:13:14
A ja słucham stare dobre Queen, oraz wiele pojedynczych utworów które mi się podobają, głównie rock.
Alek Roj
Użytkownik
#93 - Wysłana: 26 Mar 2008 17:11:57
Queen - owszem. Z tym, że dla mnie dobre, stare Queen - to Queen z lat 70. Potem za bardzo poszli w pop (choć nadal trafiały im się dobre utwory). Moje ulubione płyty Queen to "Sheer Heart Attack" i "A Night At The Opera". Skończone arcydzieła, bez słabego utworu. Tak, jak "The Dark Side of the Moon" i Wish You Were Here" Pink Floyd. Albo pierwsze 4 płyty Led Zeppelin, albo "In Rock" i "Machine Head" Deep Purple.
Q__
Moderator
#94 - Wysłana: 28 Mar 2008 11:05:53
Alek Roj

Queen - owszem. Z tym, że dla mnie dobre, stare Queen - to Queen z lat 70. Potem za bardzo poszli w pop (choć nadal trafiały im się dobre utwory).

Ja ich jakoś najbardziej cenię za muzykę filmową, może dlatego, że słysząc określone kawałki od razu mam przed oczami określone scenki i postacue, co czyni rozrywkę bardziej iinteraktywną?
withnail
Użytkownik
#95 - Wysłana: 28 Mar 2008 11:12:25
Q__
Ja ich jakoś najbardziej cenię za muzykę filmową, może dlatego, że słysząc określone kawałki od razu mam przed oczami określone scenki i postacue, co czyni rozrywkę bardziej iinteraktywną?

No, też jak słucham Flasha Gordona to mam przed oczyma film. Z tym, że akurat tego to bym za zaletę nie poczytywał.
Q__
Moderator
#96 - Wysłana: 28 Mar 2008 11:14:04
withnail

No, też jak słucham Flasha Gordona to mam przed oczyma film. Z tym, że akurat tego to bym za zaletę nie poczytywał.

Nie no. Spójrz na to z tej strony, że ten film to pastisz, hołd pewnej konwencji, wizualny dowcip. Że komiks który sfilmowano powstał w latach '30 więc to dostojna klasyka i takie tam...
withnail
Użytkownik
#97 - Wysłana: 28 Mar 2008 11:23:20
Jasne, jasne, dostojna klasyka *mamrocze mało przekonującym tonem*
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 28 Mar 2008 12:20:15
withnail

Jasne, jasne, dostojna klasyka *mamrocze mało przekonującym tonem*

No dobra, to Ci na osłodę coś z Lema zacytuję, co się tej dostojnej klasyki tyczy:

"W tym załganym od A do Z kosmosie, w owych 'Promieniach śmierci', znalazłem naraz to, co mnie już jako dwunastoletniego szczeniaka zgniewało: 'Planetę MONGO' (pod tym tytułem nakręcono czarno-biały serial wg. komiksów o Flashu Gordonie - przyp. Q__) z jej rycerzami-aniołami (skrzydła wykonano w warsztatach z solidnej blachy), natomiast moją chłopięcą jeszcze sprzed 65 lat irytację wywołało 'uzbrojenie' tych matołów, złożone z tarcz (wg wzoru wanny), włóczni, pałasza i 'blastera'. To, com w trzydziestych latach ujrzał tylko w czerni i bieli, teraz już jest barwne i nurza się w obłokach z bitej śmietany. Taki straszliwy zastój imaginacji kroi już na paranoidalną persewerację."

withnail
Użytkownik
#99 - Wysłana: 28 Mar 2008 14:00:14
Q__

Ahahaha - dobre . I nowe słowo na dziś: perseweracja.
Dragon
Użytkownik
#100 - Wysłana: 28 Mar 2008 14:53:07
Co do Queen i Flasha,

Nie no. Spójrz na to z tej strony, że ten film to pastisz, hołd pewnej konwencji, wizualny dowcip. Że komiks który sfilmowano powstał w latach '30 więc to dostojna klasyka i takie tam...

Q_ ma racje, a i tak muzyka przerosła film, rzućcie okiem kto ma więcej fanów, soundtrack czy film
 Strona:  ««  1  2  3  4 
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!