USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#61 - Wysłana: 29 Maj 2007 16:12:48
Odpowiedz 
chcesz posluchac muzy kup spobie autko a nie przejmij od tatusia

To ja proponuję raczej klasowy sprzęt, ale do domu. Na drodze należałoby się raczej skupić na prowadzeniu samochodu. A sprzęt domowy i tak będzie lepszy.
Dj peyo
Użytkownik
#62 - Wysłana: 1 Cze 2007 08:56:09
Odpowiedz 
To ja proponuję raczej klasowy sprzęt, ale do domu. Na drodze należałoby się raczej skupić na prowadzeniu samochodu. A sprzęt domowy i tak będzie lepszy.

zgadzam sie calkowicie. ja tak mam. moze dlatego ze jezdze firmowa ciezarowka ale w domu mam troche graycuda
Stilleto
Użytkownik
#63 - Wysłana: 2 Cze 2007 00:01:28
Odpowiedz 
Nie ma jka to Iron Maiden lub nightwish albo Disturbed ze o Mettalice albo Creeed nie wspomne p i moglbym tak jeszcze dlugo wymieniac ale muza tego typu to mnie kreci na maksa ;d
Pah Wraith
Użytkownik
#64 - Wysłana: 2 Cze 2007 00:08:17
Odpowiedz 

Dokładnie. Co byś w samochodzie nie zrobił (oczywiście mówię o pracach zachowujących pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu) nie osiągniesz dźwięku, który byłby jak należy. Zresztą i tak każdy zapis masakruje dźwięk, a już cyfrowy przy nawet najlepszej kompresji to tragedia :]
Bashir
Moderator
#65 - Wysłana: 24 Lip 2007 22:58:56
Odpowiedz 
mało o muzyce dyskutujemy, a spodziewałbym się po tutejszych forumowiczach akurat więcej pod tym względem...

ciekawy jestem co powiecie np. na Mobiego ?
Pah Wraith
Użytkownik
#66 - Wysłana: 24 Lip 2007 23:21:33
Odpowiedz 
Moby - cóż, pan ten przeróżne kompozycje tworzy i nie jest zły w niektórych odsłonach. Zdarzają mu się i hity i kity...
Hazral
Użytkownik
#67 - Wysłana: 24 Lip 2007 23:26:51 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Mobiego ?
-Natural blues
-God Moving Over The Face Of The Waters
-Honey
-Asadj (?)
-Why does my heart feel so bad
I utworek dla The X-Files: -My Weakness
Część utworów Mobiego które lubię szczególnie
Bubu koniokrad
Użytkownik
#68 - Wysłana: 24 Lip 2007 23:45:14
Odpowiedz 
Co do Mobiego oprocz Natural Blues i Honey do moich ulubionych nalezy jego aranzacja glownego tamatu z Bonda. Kiedys sluchalem tego na okraglo...
Dj peyo
Użytkownik
#69 - Wysłana: 25 Lip 2007 04:53:41
Odpowiedz 
Jesli ktos slucha niezbyt mocnego techno polecam Dj Cargo(ma swietne przerobki)
Seybr
Użytkownik
#70 - Wysłana: 25 Lip 2007 10:23:51
Odpowiedz 
Jesli ktos slucha niezbyt mocnego techno polecam Dj Cargo(ma swietne przerobki)

Techno powiadasz hehehe ;].
Bashir
Moderator
#71 - Wysłana: 25 Lip 2007 23:04:33
Odpowiedz 
Ja bardzo cenie Mobiego. Można go określić mianem prawdziwego artysty... Sam nagrywa większość partii instrumentalnych + wokal i efekt jest zachwycający. Naprawdę czuć pasję tworzenia w jego utworach. A i jego droga do kariery nie była usłana różami.

Powyższe tyczy się albumów Play z 1999 i 18 z 2002. Starsze albumy i najnowszy Hotel - jakoś do mnie nie przemawiają (poza pojedynczymi kawałkami). Tych dwóch albumów warto wysłuchać w całości - utwory świetnie pasują jeden do drugiego.

Charakterystyczne jest też to że dużo jego utworów jest wykorzystywane w reklamach, także nawet jak ktoś nigdy nie słyszał o nim, zapewne słyszał najmniejszym 3 jego kawałki.
Slovaak
Użytkownik
#72 - Wysłana: 26 Lip 2007 00:38:51 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Ja ostatnio słucham Red Army Choir i gram w Hearts of Iron 2: Doomsday
Bubu koniokrad
Użytkownik
#73 - Wysłana: 26 Lip 2007 01:19:28
Odpowiedz 
Jesli mowa o wykonawcach, ktorzy sami tworza cala muzyke od podstaw, przez wszystkie etapy (z conajmniej zadawalajacym efektem), to na pewno nalezy do nich Fatboy Slim - muzyka bedaca polaczeniem techno z elektronika plus sporadyczne eksperymentowanie z innymi gatunkmi (nie jestem takim znawca zeby je sprecyzowac)
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 26 Lip 2007 01:26:28 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Powiem przewrotnie: ostatnio słucham fragmentów rozmów z Radia Maryja. Niezły ubaw. Choćby słynne "trzy słowa do ojca prowadzącego".
kanna
Użytkownik
#75 - Wysłana: 26 Lip 2007 10:04:14
Odpowiedz 
Ja gł TokFM
szwagier
Użytkownik
#76 - Wysłana: 26 Lip 2007 14:50:28
Odpowiedz 
Q__

A rozmowy niedokończone to już nie?
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 26 Lip 2007 14:56:43
Odpowiedz 
szwagier

A rozmowy niedokończone to już nie?

W całości nie był bym w stanie tego znieść... Słucham "najlepszych" kawałków dostępnych w necie...
szwagier
Użytkownik
#78 - Wysłana: 26 Lip 2007 14:58:34
Odpowiedz 
Ale w całości jest właśnie największy ubaw!

p.s. Teraz właśnie leci u mnie płyta "Nowa Aleksandria" legendarnej Siekiery. Pamięta ktoś jeszcze to?
Q__
Moderator
#79 - Wysłana: 26 Lip 2007 15:02:30 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
szwagier

Ale w całości jest właśnie największy ubaw!

Nie jestem pewien, za to "kfiatków" z RM słucha sie równie dobrze, co je czyta:
http://www.radiomawryja.pl/cytaty.php
http://www.radiomawryja.pl/cytaty2.php

http://download.joemonster.org/mp3/media/TrzyDo_Oj ca.mp3
http://www.radiomawryja.pl/kasa.mp3
http://patrz.pl/?35559
szwagier
Użytkownik
#80 - Wysłana: 26 Lip 2007 15:05:11
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 26 Lip 2007 15:20:18
Odpowiedz 
szwagier

Ja tam bym sie z tych babin nie smiał. Biedne osamotnione staruszki. Pozostawione samotnie w obliczu, starości, chorób, nadchodzącej śmierci, które jedyną pocieche znalazły sobie w tym "guru" robiącym im wodę z mózgu...

Ten fakt, to w sumie wyrzut sumienia dla całego społeczeństwa...
Seybr
Użytkownik
#82 - Wysłana: 26 Lip 2007 23:07:21
Odpowiedz 
Ja sobie słucham house w moim wydaniu ;]. Ocean Sound - For my Friends in Sunrise
miszowaty
Użytkownik
#83 - Wysłana: 17 Sier 2007 22:56:23
Odpowiedz 
bogowie pomocy to to za kawałek w podkładzie?
http://pl.youtube.com/watch?v=9rIWRnc5b1I&mode=rel ated&search=
vieux_nouveau
Użytkownik
#84 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:44:32
Odpowiedz 
Trochę odświeżę temat...
Niedawno poznałem i się zauroczyłem muzyką LAO CHE, oba albumy przez nich wydane dla mnie niesamowite, a ci, co kochają szufladkować mają ciężki orzech do zgryzienia.

Kto ma uszy do słuchania niechaj słucha...
Doctor_Who
Użytkownik
#85 - Wysłana: 17 Lis 2007 15:09:25
Odpowiedz 
Nadrabiam dłuuugie zaległości w grach i słucham sobie przy okazji soundtracku z Gothic:Noc Kruka...
Bashir
Moderator
#86 - Wysłana: 17 Lis 2007 17:09:38
Odpowiedz 
Do Lao Ch(c)e podszedłem tylko raz i mi nie wyszło... może kiedyś jeszcze spróbuje...

Obecnie najczęściej słucham nowej płytki White Stripes - Icky Thump.

Posłuchajcie sobie jeszcze tego:
http://pl.youtube.com/watch?v=RERXiliJfdI

czadowe
vieux_nouveau
Użytkownik
#87 - Wysłana: 18 Lis 2007 10:39:23
Odpowiedz 
twi
Użytkownik
#88 - Wysłana: 18 Lis 2007 15:46:32
Odpowiedz 
dlugo by wymieniac
Bullet for my valentine, disturbed, foo fighters, godsmack, korn, lacuna coil, metallica od czarnego albumu wstecz, nightwish, rage against the machine, p.o.d, soad, within temptation

a ostatnio album Serj Tankian - Elect the dead
maris
Użytkownik
#89 - Wysłana: 26 Mar 2008 11:17:51
Odpowiedz 
są tu ludzie z kontem na lastfm ?? można by tam utworzyć grupę dla członków forum (albo w ogóle dla polskich fanów Star Treka, bo chyba nie ma takiej) - i będzie kawa na ławę, kto czego słucha
Dzakas
Użytkownik
#90 - Wysłana: 26 Mar 2008 12:57:02
Odpowiedz 
maris

są tu ludzie z kontem na lastfm ??

No jasne, że są . Przynajmniej ja się do nich zaliczam
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!