USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
miszowaty
Użytkownik
#31 - Wysłana: 22 Mar 2007 15:42:51
Q__
Lektura interesująca, przecież została okrzyknięta debiutem Mirka Saskiego Miły, sensownie skonstruowany świat post-apo jakże różny od znanego nam fallouta. Myślę że jest to ciekawa pozycja, a wrażenie podczas jej czytania odniosłem podobne jak w przypadku losów Paksenarion Dorthansdoter- czyli dobrzy bohaterowie mimo przeciwności zawsze wychodzą na swoje, a czytelnik wertując kolejne karty czuje się z tego powodu szczęśliwy; choć "Pieśni o Ludziach Ziemi" potrafi zaskoczyć kilkoma nagłymi zwrotami akcji i śmiercią głównych bohaterów....

Pah Wraith

a co do Children of Bodom i Marka Grechuty to się odczepcie :P ,
pierwszych słucham rzadko bo trzeba przyznać że muzyka ta męczy :/ , ale czasami mam ochotę na małe odmóżdżające co-nie-co. A Marka zacząłem słuchać pod namową siostry, zaraz po jego śmierci i słucham go z kolei wtedy, gdy mam ochotę na coś naprawdę lekko strawnego.
To taki mój mały anty muzyczny kontraścik.
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 22 Mar 2007 16:41:50
Mały
Ale popieram w calej rozciągłości, nie może być nudno
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 22 Mar 2007 17:01:54
miszowaty

a wrażenie podczas jej czytania odniosłem podobne jak w przypadku losów Paksenarion Dorthansdoter

Twórczość pani Moon (poza świetna "Prędkością mroku") niezbyt mi pasowała... Takie sobie w sumie przygodóweczki...
miszowaty
Użytkownik
#34 - Wysłana: 22 Mar 2007 17:34:08 - Edytowany przez: miszowaty
Pah Wraith
Mały
Ale popieram w calej rozciągłości, nie może być nudno

wiadomo, to się rozumie samo przez sie :)
Q__
Twórczość pani Moon (poza świetna "Prędkością mroku") niezbyt mi pasowała... Takie sobie w sumie przygodóweczki...

No tak głębi się w tym nie doszukasz, tu muszę przyznać racją, ale co kto lubi :)
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 22 Mar 2007 17:42:01 - Edytowany przez: Q__
miszowaty

ale co kto lubi

Dokładnie. Co kto lubi.

Różnijmy się w gustach. Mówmy o tym, i szanujmy tę odmienność.
miszowaty
Użytkownik
#36 - Wysłana: 22 Mar 2007 17:55:57 - Edytowany przez: miszowaty
Q__
Różnijmy się w gustach. Mówmy o tym, i szanujmy tę odmienność.

Piękne słowa, a poza tym jest to wysoce pożądane przecież z praktycznego punktu widzenia ja wolę, aby mojemu koledze nie podobały się te same dziewczyny co mnie....
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 22 Mar 2007 17:59:33
miszowaty

praktycznego punktu widzenia ja wolę, aby mojemu koledze nie podobały się te same dziewczyny co mnie....

(Faktycznie, ideały ideałami, ale Jo_anką też dzielić się z nikim nie zamiaruję.)
neo spider
Użytkownik
#38 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:01:15
(Faktycznie, ideały ideałami, ale Jo_anką też dzielić się z nikim nie zamiaruję

hahahaaha pare razy ją pozdrowił, a od kiedy ona jest twoja "amancie"?
miszowaty
Użytkownik
#39 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:03:48 - Edytowany przez: miszowaty
Q__
Prawidłowo!
(cholera Q__ czy ty zawsze musisz mieć ostatnie słowo- i tym samym prowokuje następnego posta).
Q__
Moderator
#40 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:09:00
neo spider

pare razy ją pozdrowił, a od kiedy ona jest twoja "amancie"?

Nie zamierzam opowiadać o swoim życiu osobistym. Zwłaszcza gdy dotyczy to nie tylko mnie. ale mam powody mówić to co mówię...

miszowaty

czy ty zawsze musisz mieć ostatnie słowo

Nie, kiedy nie ma mnie przy kompie.
neo spider
Użytkownik
#41 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:17:28
Nie zamierzam opowiadać o swoim życiu osobistym. Zwłaszcza gdy dotyczy to nie tylko mnie. ale mam powody mówić to co mówię...

oooo to wy sie znacie w realu?
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:19:56
neo spider

oooo to wy sie znacie w realu?

Jest takie powiedzenie (jeszcze z wiktoriańskiej Anglii): "granice znajomości między mężczyzną a kobietą określa zawsze kobieta". Więc jest to pytanie do Jo_anki (która jest zresztą chwilowo odcięta od netu...).
miszowaty
Użytkownik
#43 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:20:05
neo spider

pare razy ją pozdrowił, a od kiedy ona jest twoja "amancie"?

Oczywiście, Absolutnie prywatność na pierwszym miejscu i niech tak zostanie, bo każdy ma życie prywatne i niekoniecznie lubi o tym rozmawiać(w tym ja), bo są to sprawy natury właśnie ściśle prywatnej i osobistej(masło maślane).
[/i]

Błahahahahahaha
ale any way to nieźle zaspamowaliśmy topick, ale chyba już nikt się nie będzie wypowiadał
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:24:32
miszowaty

ale any way to nieźle zaspamowaliśmy topick

Gdyby tylko ten... W ogóle chyba w ciągu ostatnich dni z kilka tysiecy postów przybyło
neo spider
Użytkownik
#45 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:26:08
Smiem zauwazyc, że na tym forum wiekszośc topiców od połowy zaczyna sie Ot-waniem
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:28:23
neo spider

wiekszośc topiców od połowy zaczyna sie Ot-waniem

Czasem nawet wcześniej niż od połowy
neo spider
Użytkownik
#47 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:31:33 - Edytowany przez: neo spider
Zrobiłem kiedys eksperyment. wybralem topic, przeczytalem tytuł, poczyałem pocztek a potem koniec albo odrazu koniec, na końcu były "pogaduszki przy piwie"
miszowaty
Użytkownik
#48 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:35:12

wasze poczucie humoru jest doskonałe!
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:37:58
miszowaty

wasze poczucie humoru jest doskonałe!

Czy to na pewno komplement?
miszowaty
Użytkownik
#50 - Wysłana: 22 Mar 2007 19:02:50 - Edytowany przez: miszowaty
Q__
Czy to na pewno komplement?

tak
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 22 Mar 2007 19:07:40
miszowaty

tak

A to dziękuję .
miszowaty
Użytkownik
#52 - Wysłana: 22 Mar 2007 19:09:35
Q__
nie pogrywaj sobie ze mną
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 23 Mar 2007 17:18:30
miszowaty

nie pogrywaj sobie ze mną

Gdzież bym śmiał
szwagier
Użytkownik
#54 - Wysłana: 23 Mar 2007 18:04:19
Darnok

Zależy jakie umc umc, co bogatsze (czytaj: te w oplach calibrach) tak, jednakże biedniejsze w kaszlakach nie dają rady

Kurcze... większość z nas jednak słucha rock/metal

Dodam jeszcze naszą pabianicką gwiazdę czyli Proletaryat
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 23 Mar 2007 18:23:37 - Edytowany przez: Q__
szwagier

Zależy jakie umc umc, co bogatsze (czytaj: te w oplach calibrach)

Mam znajomą która zainstalowała w swoim jaguarze (sic!) umc umc i puszcza w czasie jazdy Die Kunst der Fuge Bacha (sic!). Gusta bywają różne...
Dj peyo
Użytkownik
#56 - Wysłana: 29 Maj 2007 07:37:38
Mam znajomą która zainstalowała w swoim jaguarze (sic!) umc umc i puszcza w czasie jazdy Die Kunst der Fuge Bacha (sic!). Gusta bywają różne...
moj wujaszek nie instalowal w swoim kaszlaczku zadnej musyki bo na dolach czy na bruku to zbedne marnowanie energiu by bylo. i tak nic slychac by nie bylo heh.
apropo umc umc. nadeszla era przybasionych poldkow. na wsiach wsrod samochodow kroluja audi 80 i poloneeeezy+full umcumc.
cos mnie sciska jak widze 3 kolesi gapiacychj sie na jakies niezle laleczki opierajacych sie o maske poloneza caro plus 1.6l a ze srodka dochodzi glosne umcumc

apropos bo jakos nie zauwazylem. slucha ktos techno??
Pah Wraith
Użytkownik
#57 - Wysłana: 29 Maj 2007 08:06:24
3 kolesi gapiacychj sie na jakies niezle laleczki opierajacych sie o maske poloneza caro plus 1.6l a ze srodka dochodzi glosne umcumc

Klasa !!!!
Dj peyo
Użytkownik
#58 - Wysłana: 29 Maj 2007 08:07:45
Klasa !!!!

nie tyle klasa co powszechnosc. mili panstwo nad tym trzeba plakac a nie smiac sie. chcesz posluchac muzy kup spobie autko a nie przejmij od tatusia
Pah Wraith
Użytkownik
#59 - Wysłana: 29 Maj 2007 08:44:45
A coi Ci do tego? Niech sobie jeżdżą, póki nikomu nie szkodzą...
Dj peyo
Użytkownik
#60 - Wysłana: 29 Maj 2007 09:23:44
chcesz posluchac muzy kup spobie autko a nie przejmij od tatusia

A coi Ci do tego? Niech sobie jeżdżą, póki nikomu nie szkodzą...

jezdzic a sluchac i jezdzic to wielka roznica
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!