USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Dj peyo
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Lis 2006 21:44:24
Odpowiedz 
chcialbym sie dowiedziec i pewnie inni tez czego/kogo kazdy z was najchetniej slucha. byly juz tematy o wiek pochodzenie nick. przyszedl czas na muzyke

ja najchetniej ostatnio slucham pakito a glownie a night to remember, moving on stereo, blo moon city oraz sonick division- hara krisnha

czego wy sluchacie??
Pah Wraith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Lis 2006 22:38:51
Odpowiedz 
aktualnie Richard Gibbs ]=> BSG sndtrck
szwagier
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Lis 2006 11:53:09
Odpowiedz 
Rock, blues, metal, poezja śpiewana, klasyczne... wszystko oprócz disco, techno, hip-hopów i innych takich. Z elektroniki tylko new romantic jak DM.
Największa świętość oczywiście Pink Floyd
Hazrall
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Lis 2006 13:26:46 - Edytowany przez: Hazrall
Odpowiedz 
O, szwagier mamy zbliżone gusta Dodam że mam straszną awersje do polskiego hip-hopu, troszeczkę mniejszą do wersji zagranicznych oraz disco i techno (choć ATB miało z 2 naprawdę ciekawe kawałki "After the flame" i "Long way home", reszta średnio strawna ). Moje ulubione zespoły to System of a Down, Rammstejn, Offspring, Linking park, Red Hot Chili Peppers, Nightwish itp (troche tego jeszcze jest)
Dla mnie muzyka musi sobą coś przekazywać. Takie elektroniczne umcy-umcy (nie mylić z muzyką poważną) to dla mnie nie muzyka, bo to tylko rytm, a gdzie reszta?? (Oczywiście każdy słucha tego co lubi)
szwagier
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Lis 2006 14:03:01
Odpowiedz 
Dźwiękiem można wiele przekazać i elektroniką ale trzeba być kimś i mieć talent (Jean Michael Jarre-chyba dobrze napisałem?). Pod moim blokiem co trochę przejeżdża jakiś podrasowany maluch z umc umc w środku. Teraz pozamieniali je na golfy II i Kadetty, oraz BMW 3. A co bogatsi na Calibry. Dlatego teraz mam awersję do tych aut. Ja nie wiem czy ci ludzie nie wiedzą co sobą reprezentują i jaki robią wstyd jak palą gumy takim wehikułem na skrzyżowaniu, wehikułem który wygląda tak samo beznadziejnie jak innych 500 000 przerobionych tak samo, jakie stwarzaja zagrażonie na drodze przez swoją głupotę. Nie słysza nic po za swoim umc umc, np. gdy jedzie pogotowie. Ja bym się spalił ze wstydu, gdybym miał wsiaść w takie coś. Gdy widzę 15-letnie BMW 3 ze spojlerem z tyły wyciętym ze starej pralki to nie muszę patrzyć kto siedzi w środku. Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
To odnośnie też tematowi przemocy w szkołach. Jeśli w takich klipach pseudohiphopowych koleś w dresie mówi jak mu źle pod podkład najprostszego bitu z kompa i nazywa kobiety sukamii to przepraszam co nasza młodzież ma soba reprezentować, gdy jest ogłupiana wkoło takim czymś? Gdzie się podział indywidualizm, zasady, kultura, autorytety, sztuka, poezja?

Hazrall
Kiedyś był np. Kaliber i jak to się ma do tego syfu co jest teraz?
Nic nie zmieni faktu, że pierwszym hip-hopowcem w Polsce był i jest Kazelot S.
Raptor 16
Użytkownik
#6 - Wysłana: 2 Lis 2006 16:34:07
Odpowiedz 
ja lubie Rammstein i Eltona Johna
Dj peyo
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Lis 2006 16:36:29
Odpowiedz 
przestan plakac mi sie chce jak widze np jakies bmw3 oczywiscie czarne szyby naklejka pioneer +koncowka tlumika nadajaca niezwykly warkot silnika.
nie znosze czegos takiego. oczywiscie nie mam nic do autek pokroju nissan 350z czy chocby golfik2,3,4 ale po tiuningu z glowa. jakis winylek alumki ladne szybki delikatnie przyciemnione ladny kolorek jakis. ale bez kitu takie rasowe wiejsko stiuningowane bmw3 czarne szyby i naklejka pioneer i muzyka na full z ktorej nic oprucz umcyk bumcyk nic nie slychac mnie doslownie irytuje

natomiast bardzo jestem za tiuningiem starszych wozkow typu smiesznie odwalony trabi czy jeszcze starsze sprzety
a wracajac do muzyki.
muzyka jest po to aby jej sluchac ale nie kosztem braku swiadomosci tego co sie dzieje na drodze
Picard
Użytkownik
#8 - Wysłana: 2 Lis 2006 17:05:47
Odpowiedz 
Ja uwielbiam muzyke filmowa, niemal w kazdym wydaniu! Jaki jest wasz ulubiony kompozytor tego rodzaju muzyki- jesli takowego posiadacie?
Dj peyo
Użytkownik
#9 - Wysłana: 2 Lis 2006 17:24:22 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
tytul crimson tide ale kompozytora nie pamietam. no i do gustu przypadl mi strasznie utworek z bad boys. jesli chodzi o treka to intro z ds9 pierwsze sezony. boskie
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Lis 2006 17:40:26
Odpowiedz 
Jaki jest wasz ulubiony kompozytor tego rodzaju muzyki- jesli takowego posiadacie?

Danny Elfman + filmy Burtona => zabójcza kombinacja
waterhouse
Moderator
#11 - Wysłana: 2 Lis 2006 17:50:41
Odpowiedz 
chcialbym sie dowiedziec i pewnie inni tez czego/kogo kazdy z was najchetniej slucha.

Industrial (Diary of Dreams, Wumpscut, Rammstain), jazz i muzyka filmowa.
szwagier
Użytkownik
#12 - Wysłana: 2 Lis 2006 22:22:04
Odpowiedz 
Picard

Każdy wie, że Mambo górą
Alek Roj
Użytkownik
#13 - Wysłana: 8 Lis 2006 11:20:12
Odpowiedz 
A moje słuchanie to naprawdę różne światy:
Rock progresywny, kiedyś zwany rockiem symfonicznym lub art-rockiem - Pink Floyd, Genesis (z Gabrielem), King Crimson, czasem Yes, Van Der Graaf Generator, Mike Oldfield, Camel, Omega, Plastic People Of The Universe i wielu, wielu innych, a z Polski - SBB (i wczesny Józef Skrzek solo), Exodus... Do tego tochę amerykańskiej psychodelii - zwłaszcza It's A Beautiful Day.
Stara elektronika - Jean Michel Jarre, Tangerine Dream, Isao Tomita, Wendy Carlos (polecam jej genialne interpretacje Bacha!), z Polski - stare nagrania Marka Bilińskiego, Omni...
Klasyczny, wyrosły z bluesa hard-rock i gatunki pokrewne - Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, The Doors, Queen (z lat 70), z Polski - choćby TSA...
A tak - to trochę muzyki klasycznej, filmowej, jazzu i takich tam. I klasyczny rock. Z nowszych rzeczy - trochę grunge'u i niektóre ambitniej grające młode kapele.
szwagier
Użytkownik
#14 - Wysłana: 8 Lis 2006 11:54:51
Odpowiedz 
Alek Roj

Szacunek
Hazral
Użytkownik
#15 - Wysłana: 20 Mar 2007 23:01:40 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Dawno nic o muzyce nie było ( a jak wiadomo ta łagodzi obyczaje ):
Z młodych polskich kapel, dobrze rokujących. Jeżeli lubicie: rockowe brzmienie, mocny kobiecy głos, i Linkin Park, to musicie obczaić ten zespół: http://www.milczenieowiec.pl/
Ze strony można pobrać kilka darmowych kawałków
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 20 Mar 2007 23:10:56
Odpowiedz 
Hazral

a jak wiadomo ta łagodzi obyczaje

Się to dziś przyda
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 20 Mar 2007 23:22:23 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Profil na myspace moich dwóch dobrych kumpli, którzy zaczeli razem muzykować. Na razie jest to tylko projekt, bo szukają perkusisty i innych "członków" zespołu.
http://www.myspace.com/thenseeificare
Slovaak
Użytkownik
#18 - Wysłana: 21 Mar 2007 00:16:36
Odpowiedz 
Ja uwielbiam muzyke filmowa, niemal w kazdym wydaniu! Jaki jest wasz ulubiony kompozytor tego rodzaju muzyki- jesli takowego posiadacie?

Też uwielbiam, ostatno słucham muzyki z "Hunt for Red October"
neo spider
Użytkownik
#19 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:10:26
Odpowiedz 
czego wy sluchacie??

Ja słucham, bo chce słyszeć.
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:38:32
Odpowiedz 
Slovaak

Też uwielbiam, ostatno słucham muzyki z "Hunt for Red October"

Aaa, znakomita...
Darnok
Użytkownik
#21 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:41:45
Odpowiedz 
Szwagier, a czy Wasze umc umc wyprzedzają karetki?
Ja słuvham tego, co wpadnie mi w ucho
miszowaty
Użytkownik
#22 - Wysłana: 21 Mar 2007 19:57:39 - Edytowany przez: miszowaty
Odpowiedz 
dobra,- ja się nie wypowiadałem cw żadnym topicu o wiek itd.
więc piszę wiek 20 lat, nick "ukradnięty"- jest to przezwisko tylko dla przyjaciół "hatamana siczowego" z powieści Mirka Saskiego z cyklu "Pieśni o Ludziach Ziemi" tom I "Kamienie Zapomnianego Boga", tom II "Kamienie Słońca i Serca"

a do muzyki to głównie klimaty rock, metal
ulubione zespoly System of a Down, Metalica, Linkn Park, Ramstein, Limp Bizkit, Nightwish, Rapsody, Apocaliptyca, Rob Zombie, Blink 182, Godsmack, Green Day
z polskich: Milczenie owiec, Metal Hammer
z bardziej hardcorowych: Children of Bodom
z muzyki poważnej, to raczej (jeśli można to nazwać muzyką poważną) klimaty filmowe: muzyka z Gladiatora, muzyka z Władcy Pierscieni, muzyka z Pasji i jeden z moich ulubionych kawałków "Kaleidoscope-of-Mathematics" z Pieknego Umysłu.
z innych to Marek Grechuta
to tyle
neo spider
Użytkownik
#23 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:12:39
Odpowiedz 
więc piszę wiek 20 lat, nick "ukradnięty"- jest to przezwisko tylko dla przyjaciół "hatamana siczowego" z powieści Mirka Saskiego z cyklu "Pieśni o Ludziach Ziemi" tom I "Kamienie Zapomnianego Boga", tom II "Kamienie Słońca i Serca"

fascynujące
Pah Wraith
Użytkownik
#24 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:18:22
Odpowiedz 
Children of Bodom
Marek Grechuta

jeden z moich ulubionych kawałków "Kaleidoscope-of-Mathematics" z Pieknego Umysłu

Bravo!
neo spider
Użytkownik
#25 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:28:01
Odpowiedz 
Children of Bodom

:/
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:41:01
Odpowiedz 
miszowaty

powieści Mirka Saskiego z cyklu "Pieśni o Ludziach Ziemi"

Słyszałem o tej powieści, ale nie czytałem. Niezła?
Hazral
Użytkownik
#27 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:47:03
Odpowiedz 
Słyszałem o tej powieści, ale nie czytałem. Niezła?
Niezła Może nie arcydzieło, ale łatwa i przyjemna lektura
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 22 Mar 2007 00:04:31
Odpowiedz 
Hazral

ale łatwa i przyjemna lektura

To chyba nie dla mnie. Wolę ambitniejsze...
Hazral
Użytkownik
#29 - Wysłana: 22 Mar 2007 00:23:14
Odpowiedz 
To chyba nie dla mnie. Wolę ambitniejsze
Hm, no nie wiem... Książkę po prostu sie miło czyta. Bardzo ciekawa wizja świata (postapo). Ale jeżeli nie lubisz łatwostrawnych czytadeł
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 22 Mar 2007 00:26:13
Odpowiedz 
Hazral

Ale jeżeli nie lubisz łatwostrawnych czytadeł

Powiedzmy, niezbyt lubię... (Wyjątkiem są tu np. "Trzej muszkieterowie" i niektóre utwóry Howarda...(
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / czego sluchacie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!