USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Mel Gibson zagra Jana III Sobieskiego?!?

Autor Wiadomość
Hazrall
Użytkownik
#1 - Wysłana: 6 Paź 2006 15:07:51
Odpowiedz 
Jak donosi wczorajsza gazeta pl: URL
Czy film ma szanse na odniesienie sukcesu? Czy Mel nadaje sie na Sobieskiego?-bedzie musiał sporo przytyć by można go ucharakteryzować
Seybr
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Paź 2006 16:31:08
Odpowiedz 
Moze to jakis kawal, lub jakis bajer?
Hazrall
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Paź 2006 17:22:29
Odpowiedz 
Nie sądzę, to raczej prawda Może polska Historia przebije Władcę Pierścieni no dobra pobożne życzenie, ale Aleksandra czy króla Artura powinna
Picard
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Paź 2006 19:52:02
Odpowiedz 
Hazrall

Aleksandra czy króla Artura powinna

Nie wiem czemu tak nisko oceniasz zamysł filmowy pana M.G? ,,Król Artur" zrobił na mnie wrażenie raczej tylko dlatego, iz oglądałem go w multikinie natomiast ,,Aleksander" to jedna wielka porażka- Hopkins mógł by równie dobrze siedzieć przed kamerą i czytać ksiązkę o życiu wielkiego Macedończyka, efekt był by ten sam- film jest całkowicie nudny! Patrząc na to co Mel dokonał wskrzeszajac i przyblizajac szerszej widowni historie William'a Walles'a w filmie ,,Bravehart" należy być pełnym nadzieji, ze i z polską historią stanie się podobnie. Film ma podobno kosztować 120 milionow dolarow ibyć w 80 % oparty na faktach historycznych- nie wiem co z tego wyjdzie ale ja osobiscie jestem pełen nadzieji!

Zabójcza broń?
Hazrall
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Paź 2006 21:56:07
Odpowiedz 
Nie wiem czemu tak nisko oceniasz zamysł filmowy pana M.G? ,,Król Artur" zrobił na mnie wrażenie raczej tylko dlatego, iz oglądałem go w multikinie natomiast ,
Nisko? Nie ja tylko bardzo wysoko cenie Władcę Pierścieni Bravehart to również fantastyczny film, i mam nadzieje że doświadczenie jakie zostało nabyte podczas jego kręcenia przysłuży się naszej produkcji Nie jestem pewien tylko czy realia epoki zostaną oddane w 100% tzn husaria nie powinna mieć skrzydeł w tamtej bitwie(przedzierali sie przez las podczas podróży i skrzydła zostały by zniszczone), a pewnie w filmie je zobaczymy, ale mi to nie będzie przeszkadzać Ale nie wiem czemu mam wrażenie że film albo nie dojdzie do skutku, albo będzie klapą finansową na zachodzie.
Delta
Użytkownik
#6 - Wysłana: 7 Paź 2006 01:02:57 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Film ma podobno kosztować 120 milionow dolarow

Z tego co czytałem na onecie, to 120 mln złotych. W te 120 mln nie są wliczone gaże aktorów. Jeśli producent chce ściągnąć gwiazdy z Hollywood, to może go to kosztować minimum drugie tyle. A to, niestety, sprowadzi ten projekt na ziemię, bo w realiach naszego rynku trudno będzie na nim zarobić.
Z drugiej strony, jeśli się uda obsadzić w tym filmie znane na całym świecie gwiazdy kina, to może to być pierwszy polski film, który odniesie na Zachodzie finansowy sukces.
Cóż, życzę producentowi powodzenia i chętnie obejrzę ten film, ale obawiam się, że bariera finansowa będzie nie do pokonania. A szkoda by było.
Raptor 16
Użytkownik
#7 - Wysłana: 7 Paź 2006 12:15:08
Odpowiedz 
Dzisaj napisal o tej produkcji "Super Express"
Seybr
Użytkownik
#8 - Wysłana: 7 Paź 2006 12:24:50
Odpowiedz 
Mi sie wydaje ze to jest bajer. Ale jak by taka produkcja wypalila ;].
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 8 Paź 2006 21:03:50
Odpowiedz 
Buahahahaha
A kto zagra Marysieńkę?
Christof
Użytkownik
#10 - Wysłana: 8 Paź 2006 21:20:13
Odpowiedz 
A kto zagra Marysieńkę?

Typy Gazety.pl(z ankiety):
Scarlett Johansson
Susan Sarandon
Michelle Pfeiffer
Sharon Stone
Anna Dymna
Krystyna Janda

USS Phoenix forum / Różności / Mel Gibson zagra Jana III Sobieskiego?!?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!