USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Projektujemy koszulkę

Autor Wiadomość
Qura
Użytkownik
#1 - Wysłana: 18 Wrz 2006 16:50:09
Odpowiedz 
Moja propozycja jest taka:
zróbmy sobie trekową koszulkę. nie powinno być bardzo drogo. jako podkład proponuję porządną koszulkę polo, białą, do tego haftujemy na piersi logo treka (przykład) + ewentualnie z tyłu coś takiego lub podobny napis a może USS PHOENIX?

Jeżeli bedzie zainteresowanie to powinno się udać. Wstępnie cenę kalkuluję ok 50 zł (oczywiście cena = koszty produkcji). Potrzebny też byłby projekt graficzny, najlepiej wektorowy, ale dla Q zdobycie takiego linka to 1 min . jeżeli akceptowalibyście logo treka to trzeba wybrać które. imo to albo z TOSa albo z TNG.

Czekam na Wasze opinie i propozycje. Jestem otwarty na wszystkie pomysły.
Psyker
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Wrz 2006 16:55:48
Odpowiedz 
Cóż, nie takie loga i symbole się projektowało, jak będę miał czas może coś wymyślę... Wolałbym z phoenixem raczej, może jeszcze napis ncc-i ile tam jest
Psyker
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Wrz 2006 17:06:12 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
Mam koncepcję : delta StarFleet, na tym komiksowy USS Phoenix, a wyżej numer NCC Co wy na to ? Chodzi mi o coś humorystycznego w stylu znaczka "defiant development"...
Qura
Użytkownik
#4 - Wysłana: 21 Wrz 2006 20:13:57
Odpowiedz 
ze względu na małe zainteresowanie forummowiczów przedsięwzięcie upada
Xalein
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Wrz 2006 20:32:39
Odpowiedz 
Ja jestem moge kupic jakby co
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 21 Wrz 2006 21:26:50
Odpowiedz 
Psyker

Mam koncepcję : delta StarFleet, na tym komiksowy USS Phoenix, a wyżej numer NCC Co wy na to ?

Dobre...
Alex
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Wrz 2006 07:12:14
Odpowiedz 
moze cos z Sev Treka na przodzie??
ciekawie by to wygladalo
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 22 Wrz 2006 12:40:37
Odpowiedz 
Alex

moze cos z Sev Treka

Fajnie, że przypomniałaś. W rozważaniach o podkoszulkach zapomnieliśmy o Sev Trek (tylko znów pojawia się pytanie: jak to się ma do praw autorskich?).
Psyker
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Wrz 2006 14:19:18
Odpowiedz 
Kojarzycie może ten znaczek "cośtam development", chodzi o ten znaczek ekipy robiącej ten prom towarowy z DS9... wiecie, prom z workiem na "plecach", dosyć to humorystyczny rysunek, myślałem właśnie, aby zrobić taką koszulkę komiksową kreską, z jednej strony kółka w w w . startrek.pl a z drugiej "where no man has gone before", już widzę ten pędzący przez kosmos Phoenix z merdającym jęzorkiem . Niedługo postaram się zamieścić projekty ( o ile da się tutaj na forum zamieszczać jpegi ), nie spodziewajcie się super efektu, projekty zawsze robię w paincie, aby mieć tylko jako taki obraz całości... Najgorzej to uzyskać taką komiksową kreskę ale nie takie rzeczy sie robiło...
Psyker
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Gru 2006 18:24:30 - Edytowany przez: Psyker
Odpowiedz 
Czy ktoś ten temat pamięta jeszcze ? Hmm... no to co sądzicie o czymś takim ?

Jeżeli nie widać obrazka to wpisać w pole adresu :

http://img247.imageshack.us/my.php?image=logobf2.g if
James T Kirk
Użytkownik
#11 - Wysłana: 27 Gru 2006 18:51:14
Odpowiedz 
ile tam jest

Tutaj :http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vth read&forum=7&topic=1312&page=0#1 ustaliliśmy że NCC-66908.
Qura
Użytkownik
#12 - Wysłana: 27 Gru 2006 19:13:46
Odpowiedz 
Psyker ja pamiętam, jednak ze względu na nikłe zainteresowanie uznałem, że pomysłu nie uda się zrealizować.
James T Kirk
Użytkownik
#13 - Wysłana: 27 Gru 2006 19:20:43
Odpowiedz 
Słuchajcie, a czy niedaloby sie zrobic dla każdej koszulki specjalnego nadruku z ksywką jej właściciela czyli klubowicza i ze stosowną adnotacją, np: ,,Jestem z załogi USS Phoenix NCC-66908 -WUJEK FU,,?
Raptor 16
Użytkownik
#14 - Wysłana: 27 Gru 2006 19:21:13
Odpowiedz 
Psyker ja pamiętam, jednak ze względu na nikłe zainteresowanie uznałem, że pomysłu nie uda się zrealizować.

jest zainteresowanie, ale sherdian uznal ze poczeka do wiosny.
Qura
Użytkownik
#15 - Wysłana: 27 Gru 2006 20:32:38
Odpowiedz 
James T Kirk wtedy każdą koszulkę trzeba robić oddzielnie a to znacznie podnosi koszty. chyba żeby zrobić jeden wzór a potem ktoś dorobiłby indywidualne prasowanki które potem można nanieść samemu.

Raptor 16 aby zmniejszyć koszty minimalne zamówienie to 30 szt. a najlepiej aby było to ponad 50. Sheridan prowadząc sklep może sobie tyle zamówić i z czasem sprzedać; ja nie.
Havoc
Użytkownik
#16 - Wysłana: 27 Gru 2006 23:31:08
Odpowiedz 
Jeżeli to będzie dobra jakościowo koszulka która po kilku praniach nie wyblaknie/rozciągnie się lub skurczy/puści na szwach/powyskakują dziury....itp, to ja chętnie bym się na coś takiego pisał. Ale wolałbym inny kolor,np czarny lub granatowy
Hazral
Użytkownik
#17 - Wysłana: 28 Gru 2006 00:21:54
Odpowiedz 
O dla mnie CZARNA żeby nie kontrastowała z resztą stroju ;] Pomysł świetny, czekam na realizacje i na miejsce gdzie będzie można składać zamówienia
Alex
Użytkownik
#18 - Wysłana: 28 Gru 2006 11:22:57
Odpowiedz 
co do koszulek moze kroje zrobic takie jakie mozna zobaczyc na www.koszulki.onet.pl

USS Phoenix forum / Różności / Projektujemy koszulkę

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!