USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kubica 3 w F1
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#31 - Wysłana: 8 Lut 2011 21:42:43
Odpowiedz 
Głupi Kubica, czemu jego team pozwolił na rajdy WRC. Facet zarabia 15 mln euro i tak ryzykuje. Przekreślił sobie karierę i szansę na mistrzostwo. Bolid w tym roku jest na pewno lepszy od poprzedniego. Kubica wie co i jak podpowiedzieć inżynierom. Pietrow raczej nic nie pokaże.
The_D
Użytkownik
#32 - Wysłana: 8 Lut 2011 21:56:17
Odpowiedz 
Seybr:
Facet zarabia 15 mln euro i tak ryzykuje

Myślę, że on po prostu kocha wyścigi, w każdej formie i pewnie ścigałby się gdyby zarabiał 5 mln i 50.

Ale swoją drogą jak oglądałem filmiki z kamer w tych wyścigach, to doszedłem do wniosku, że F1 to jednak całkiem bezpieczny sport - osłona kierowcy wbudowana integralnie w bolid, tory z szerokomi trawiastymi poboczami, bandy z opon, ekipy medyczne gotowe do natychmiastowej reakcji. A w tym rajdzie momentami trasa wyglądała tak: z prawej ściana skał, z lewej barierka i urwisko a pośrodku wąska kręta dróżka.
Jurgen
Moderator
#33 - Wysłana: 8 Lut 2011 22:15:40
Odpowiedz 
Seybr:
Głupi Kubica

Kubica nie jest ani naszym slugą, żeby robić to czego od niego oczekujemy, ani też nie jest maszyną do ścigania, żeby dla ścigania zrezygnowac ze wszystkiego. Skoro lubił takie ściganie i nie zobowiązał się do niczego wobec pracodawcy, to dlaczego miał się nie ścigać? Moe do sklepu też nie powinien w zimie wychodzić, bo sie poślizgnie i np. skęci nogę, zerwie wiązadła itp.
O ile dobrze pamietam, to nie jest pierwszym sportowcem, który coś sobie zrobił przy swoim hobby: Loeb na rowerze, Meier na motorze.
A, Kubica jechał chyba samochodem klasy Super 2000, specyfikacja WRC już chyba nie istnieje.

The_D:
A w tym rajdzie momentami trasa wyglądała tak: z prawej ściana skał, z lewej barierka i urwisko a pośrodku wąska kręta dróżka.

Miodzio. Właśnie dlatego uważam kierowców typu Sebastiena Loeba za najlepszych na świecie.
Seybr
Użytkownik
#34 - Wysłana: 8 Lut 2011 22:27:46
Odpowiedz 
The_D

Widziałem ten ten film. Patrząc na statystyki F1 jest bezpieczniejsze. Jak ktoś jest pechowcem to i na rowerze się zabije.

Jurgen:
Skoro lubił takie ściganie i nie zobowiązał się do niczego wobec pracodawcy, to dlaczego miał się nie ścigać?

W sumie masz rację. Ale wedle moje opinii głupio zrobił.

Jurgen:
Kubica jechał chyba samochodem klasy Super 2000, specyfikacja WRC już chyba nie istnieje.

Super 2000, gapę popełniłem. Rajdami przestałem się interesować, bo nasza telewizja olała ten temat. Wiem tyle ewolucja nastała w rajdach samochodowych, nadal jest taka klasa, ale chyba inaczej się nie nazywa. A Citroen C4 WRC to co ? Zresztą nie śledzę to to co mogę powiedzieć.

Jurgen:
Właśnie dlatego uważam kierowców typu Sebastiena Loeba za najlepszych na świecie.

Ja też twierdze że kierowcy rajdowi są lepsi. F1 t inna bajka, ale ta baja ma większe pieniądze.
Najbardziej kamikadze atak był Colin, ten to miał wypadków. Zabił się koło domu, facet miał pecha.
Jurgen
Moderator
#35 - Wysłana: 8 Lut 2011 22:46:15
Odpowiedz 
Seybr:
Rajdami przestałem się interesować, bo nasza telewizja olała ten temat

Niemal zupełnie. Od czasu do czasu pojawiają się relacje z polskich imprez. Na szczęście jest jeszcze Eurosportu chyba TV4.

Seybr:
nadal jest taka klasa, ale chyba inaczej się nie nazywa. A Citroen C4 WRC to co ?

C4 zmieniło chyba nazwę po wycofaniu zespołów fabrycznych (ale DS3 znowu ma nazywać się WRC. Za to serię WRC pomyliłem z serią IRC.
biter
Użytkownik
#36 - Wysłana: 8 Lut 2011 23:07:13
Odpowiedz 
Seybr:
Głupi Kubica, czemu jego team pozwolił na rajdy WRC. Facet zarabia 15 mln euro i tak ryzykuje. Przekreślił sobie karierę i szansę na mistrzostwo. Bolid w tym roku jest na pewno lepszy od poprzedniego. Kubica wie co i jak podpowiedzieć inżynierom. Pietrow raczej nic nie pokaże.

Zacznijmy od tego że Robert zawsze powtarzał że jego prawdziwą pasją są rajdy, w F1 zamierza spędzić kilka lat a potem ścigac się w rajdach.
Swojej kariery wcale nie przekreślił. kilka lat temu miał złamaną rękę w 3 miejscach po czym w tym samym jeszcze roku wygrał mistrzostwo Formuły 3.
W tym roku mistrzostwa nie zdobędzie ale może to zrobić w przyszłym. Co do bolidu to nie ma co mówić który jest dobry który nie, w ubiegłym roku bezkonkurencyjny miał być Ferrari a jak się skończyło wiadomo. Budowa bolidu to 50% wiedzy i 50% farta ze na coś się wpadnie. Napewno ta renówka wygląda ładniej, jest zupełnie nową konstrukcją nie korzystano przy jej budowie z bazy ubiegłorocznego bolidu więc nie wiadomo jak to się skończy.

Jurgen:
O ile dobrze pamietam, to nie jest pierwszym sportowcem, który coś sobie zrobił przy swoim hobby: Loeb na rowerze, Meier na motorze.
A, Kubica jechał chyba samochodem klasy Super 2000, specyfikacja WRC już chyba nie istnieje.

Webber połamał sobie rękę promując jazdę na rowerze w australii też mówiło się że może nie wrócić do ścigania. Coultard mial wypadek samochodowy miał połamana rękę i strzaskany bark i jeździł dalej. Liczy się psychika a tą Robert ma potężną.

co do specyfikacji WRC została zamieniona na IRC a Super 2000 to słabsze samochody z silnikami 1.6 litra ale bardzo popularne bo potrafią pogonić kota IRC

TV4 pokazuje rajdy z kilkutygodniowym nawet opóźnieniem i strasznie zrobione skróty wolę oglądac na sportklubie
Jurgen
Moderator
#37 - Wysłana: 11 Lut 2011 11:11:39
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#38 - Wysłana: 27 Mar 2011 09:54:11
Odpowiedz 
I po pierwszym wyścigu.

Pietrow mnie zaskoczył, trzecie miejsce. Jestem ciekaw jak by Kubica jechał ;]. Nowy zawodnik Perez ładnie pojechał, Alonso nie najlepiej.

Na pewno nie będę kibicował Heidfeldowi ani Hamiltonowi, nie trawię tych dwóch typków.

Kwestia kersu oraz gadanie o ekologii, propagowanie jej w F1. To jak by z prostytutki zrobić dziewicę i dać ją do klasztoru. Ruchome skrzydło puki co wiele nie pomaga. No i durny przepis, człowiek który broni swojej pozycji nie może go używać.
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 27 Mar 2011 10:11:42
Odpowiedz 
Seybr:
To jak by z prostytutki zrobić dziewicę i dać ją do klasztoru.

Dzisiejsza chirurgia plastyczna i temu sprosta :D
Seybr
Użytkownik
#40 - Wysłana: 27 Mar 2011 10:49:32
Odpowiedz 
Eviva:
Dzisiejsza chirurgia plastyczna i temu sprosta :D

Nie zmienia faktu, że będzie to oszustwo.
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 27 Mar 2011 11:37:33
Odpowiedz 
Seybr:
Nie zmienia faktu, że będzie to oszustwo.

Cały nasz świat opiera się na oszustwach, począwszy od "szynki" w sklepach, a skończywszy na polityce,
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#42 - Wysłana: 27 Mar 2011 12:21:30 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Seybr

Nie matrw się, taki Vettel juz zawstydził KUbice. Nawet jak z Roberta zrobią Robodrivera tot eż nic nie zdziała.
Seybr
Użytkownik
#43 - Wysłana: 27 Mar 2011 12:54:48
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Tylko niech jemu windowsa nie zainstalują, bo się na pasjansie zawisie. Był Robocop, Robochłop, no to może być Robodriver ;].
Seybr
Użytkownik
#44 - Wysłana: 31 Mar 2014 08:58:57
Odpowiedz 
Podczas ostatnich zawodów F1 w Malezji gościł pan Benedict Cumberbatch. Przeprowadzał wywiady panami, którzy zdobyli podium ;].

Nowy seson i nowe zmiany. Silniki elektryczne w F1, połączone z turbodoładowanym silnikiem V6 o pojemności 1.6. Te silniki brzmią jak jakieś komarki, pierdziawki. Tak brzydkich bolidów od lat nie było. Przednie nosy typ ryjek, ktoś lubi mrówkojady. Silniki są podzielone na moduły. Łącznie cały silnik można wymieniać tylko pięć razy. Pod koniec sezonu nie będzie ciekawie co dla nie których. W tamtym roku zmian takowych było 8. Zmian jest znacznie więcej, szczególnie w konstrukcjach bolidów. Nie sądziłem że będę kibicował Hamiltonowi. Wolę jego niż Vettela. Póki co Redbull nie jest w tym roku na topie. Ale z takim budżetem jeszcze mogą pokazać na co ich stać.
Dwie nowe twarze pokazują na co ich stać ;]. Sezon zapowiada się ciekawie ;].
Seybr
Użytkownik
#45 - Wysłana: 11 Cze 2017 21:58:10
Odpowiedz 
Hahah Patrick Stewart prowadził wywiad z kierowcami na pudle. Riccardo jak to on, napił się z buta. Wyrzucił jego w kierunku kibiców. Ale nie ale, nie. Patrick poprosił o szampana z buta i dostał. Wywiad poprowadzony z humorem.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Kubica 3 w F1

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!