USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy]
 Strona:  ««  1  2  ...  31  32  33  34  35  ...  268  269  »» 
Autor Wiadomość
Dj peyo
Użytkownik
#961 - Wysłana: 26 Paź 2006 00:13:37
q sa calkowicie nieprzewidywalni. ani sie obejrzysz jak w nocy zauwarzysz go wkatrujacego sie w twoje nagie cialo wiszacego na rynnie na 5 pietrze...... fuj
Raptor 16
Użytkownik
#962 - Wysłana: 26 Paź 2006 18:01:08
27/28 uplynie miesiac od znikniecia Q_... Miejmy nadzieje, ze to okaza sie jego spoznione wakacje..

w sumie gdybym mi cos sie stało to bym zniknał z forum tak jak Q , a Q przecierz był pasjonatem "sesji Rpg" i wogule
Hazrall
Użytkownik
#963 - Wysłana: 26 Paź 2006 18:15:38
Bring back Q!! Dziwne że zamilkł tak nagle, nic to dobrego nie wróży.
a Q przecierz był pasjonatem "sesji Rpg" i wogule
I najczęściej wypowiadającą się osobą na forum, nie było dnia by Q nic nie napisał.
Jurgen
Moderator
#964 - Wysłana: 26 Paź 2006 18:41:27
nie było dnia by Q nic nie napisał.

Dnia??? Nie było chyba takiej godziny.
Seybr
Użytkownik
#965 - Wysłana: 26 Paź 2006 19:41:16 - Edytowany przez: Seybr
Odpukac w nie malowane. Moze mial jakis wypadek?
Dj peyo
Użytkownik
#966 - Wysłana: 26 Paź 2006 21:24:32
zachowujecie sie jak na pogrzebie. ludziska moze znalazl sobie inne forum i o nas zapomnial???? spoko loko
Raptor 16
Użytkownik
#967 - Wysłana: 26 Paź 2006 21:36:44
zachowujecie sie jak na pogrzebie. ludziska moze znalazl sobie inne forum i o nas zapomnial???? spoko loko

gdybys go znal, wiedzialbys ze to niemozliwe, napewno by sie pożegnał, pozatym zawsze chwalił klimat i atmosfere tego forum.

on nie taki
Jo_anka
Użytkownik
#968 - Wysłana: 26 Paź 2006 22:06:44 - Edytowany przez: Jo_anka
gdybys go znal, wiedzialbys ze to niemozliwe, napewno by sie pożegnał, pozatym zawsze chwalił klimat i atmosfere tego forum.
on nie taki

Okazuje sie, ze 'virtual' bywa frustrujacy.... Nie sposob o nikim zasiegnac informacji... z jednej strony to ochrona przed 'czubkami', z drugiej strony jest to forma niebytu...
Choc przyczyna 'znikniecia' Q__ moze byc banalna - np. komputer w naprawie i serwis sciagajacy z zagranicy jakas czesc... przez dwa lub trzy miesiace - mnie sie to przydarzylo rok temu.
Dj peyo
Użytkownik
#969 - Wysłana: 26 Paź 2006 22:26:09
jesli jest tak jak mowicie to albo q stracil dostep do neta w blizej niewyjasnionych okolicznosciach albo ......nie powiem tego
Jo_anka
Użytkownik
#970 - Wysłana: 29 Paź 2006 14:40:08 - Edytowany przez: Jo_anka
Uff! przynajmniej theczarek sie objawil z powrotem na Forum...
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=7&topic=1301&page=20#2
Miejmy nadzieje, ze ten trend sie utrzyma i odnajda sie inne zguby.
atozz
Użytkownik
#971 - Wysłana: 29 Paź 2006 16:26:52
Przypomina mi to odcinek TNG w ktorym zaczeli znikac kolejno czlonkowie zalogi az zostala sama dr Crusher a komputer dalej twierdzil ze nigdy nie bylo wiecej zalogantow na pokladzie. Mysle zreszta ze ten komputer byl spokrewniony z Lukaszenka ktory mowil "Na Bialorusi nie mieszkaja Polacy. Na Bialorusi mieszkaja tylko Bialorusini".
Hazrall
Użytkownik
#972 - Wysłana: 30 Paź 2006 13:55:29 - Edytowany przez: Hazrall
http://www.youtube.com/watch?v=se9FNdyKFtk
Piękna scena z B5, przypomina mi los Polski (np. pod zaborami) aż łezka się kręci
Dj peyo
Użytkownik
#973 - Wysłana: 30 Paź 2006 14:00:34
a q jak nie bylo tak nie ma
szwagier
Użytkownik
#974 - Wysłana: 30 Paź 2006 23:17:58
Skopiowałem jego gg z wizytówki ale jest caly czas nieaktywny...
Anonim
Anonimowy
#975 - Wysłana: 31 Paź 2006 05:16:31
Hazrall, ta scena z In The Beginning to jedna z moich naj-naj-najbardziej ulubionych scen w calym B5 . Za pierwszym razem bardzo mnie poruszyla, a za kazdym nastepnym... tez. Tak dialog, jak i to, co widac na ekranie jest po prostu idealnie dobrane. Te sceny, gdzie Ziemskie jednostki sa po prostu dziesiatkowane... Ta Nova taranujaca minbaryjski krazownik liniowy... Ten motyw w bunkrze... walka Minbaryjczyka z czlowiekiem... Lepiej sie tego chyba nie daloby zrobic.

Jesli juz jestesmy przy filmikach z B5, to szczerze polecam ten musicvideo - Babylon 5 - Gladiator, tez z Youtube zreszta. Zbior pieknych i swietnie dobranych scen z calego serialu, okraszony cudowna muzyka z Gladiatora, w troche unowoczesnionej wersji (co wyszlo tylko na dobre). Doskonaly filmik dla tych, ktorzy ogladali serial i chca powspominac, jak i teaser dla tych, ktorzy jeszcze go nie widzieli.

Mimo iz zdecydowanie bardziej uwazam sie za Trekkera niz za wielkiego fana B5, musze przyznac, ze ten drugi serial pod wieloma wzgledami przebija Treka i wszystkie inne seriale sci-fi. Licze na to, ze w tym gronie trekkerow moge to powiedziec i ujdzie mi to plazem .

Ech, gdyby tylko JMS mogl stworzyc jakiegos nowego Treka... byloby rewelacyjnie.

/Sh1eldeR
Domko
Użytkownik
#976 - Wysłana: 31 Paź 2006 09:37:01
Nie ujdzie Ci do płazem.

Ja nie do końca podzielam to zdanie i raczej bym nie chciał JMS w ekipie treka. Choć z drugiej strony na pewno byłby lepszy niż panowie B&B.

Ogólnie trekowi przydałby się ktoś ze świeżym spojrzeniem - wydaje mi się, że JMS może już takiego nie mieć.
Pah Wraith
Użytkownik
#977 - Wysłana: 31 Paź 2006 11:57:43
Nie znacie sie, tylko nBSG!
Hazrall
Użytkownik
#978 - Wysłana: 31 Paź 2006 17:26:00
Hazrall, ta scena z In The Beginning to jedna z moich naj-naj-najbardziej ulubionych scen w calym B5 .
Wygląda na to że tylko my umiemy się poznać na pięknie tej sceny Ogólnie trekowi przydałby się ktoś ze świeżym spojrzeniem - wydaje mi się, że JMS może już takiego nie mieć.

Na pewno był by lepszy do duetu B&B, i myślę że JMS wniósłby świeżość, a na pewno jego doświadczenie nie działało by na niekorzyść, poza tym on wie jak nie psuć swoich produkcji.
Domko
Użytkownik
#979 - Wysłana: 31 Paź 2006 18:05:25
Jako osoba, która nie jest zbytnim miłośnikiem B5, po prostu nie chciałbym JMS w treku. A to, że byłby lepszy niż B&B to napisałem wcześniej.
Domko
Użytkownik
#980 - Wysłana: 2 Lis 2006 19:51:58 - Edytowany przez: Domko
Bardzo nietypowy przegląd wszystkich odcinków TNG. Śpiewająco też można.

http://www.youtube.com/watch?v=ovoRHvsqKjU
Dj peyo
Użytkownik
#981 - Wysłana: 2 Lis 2006 20:01:35
dobre smieszne zabawne i tresciwe
Dj peyo
Użytkownik
#982 - Wysłana: 2 Lis 2006 21:48:52 - Edytowany przez: Dj peyo
mam pytanko. czy ktos wie z kad pobrac spolszczenie do Gmax v1.2??

ludzie wiecie za co kocham to forum??? nowych przyjmuje sie tu powaznie i cieplo. witaj na pokladzie itp.
jak mnie wk...ia jak piszesz na forum posta ze cos ci jest potrzebne i prosisz o link a ktos ci odpowiada zebys poszukal na forum ze byl temu caly temat poswiecony.
ku$@%# przecierz jakbym mial tyle cierpliwosci zeby przeleciec 30 tematow to bym nie pytal. ale ##$%$% ludzie. sorki za ##$$%% ale w tym momencie mnie na trainz pl wkE$@$%@. jak by mu ciezko bylo ruszyc palcami i wstukac link ktory zna na pamiec. i co zauwazylem postepuja tak z kazdym. totalna olewka aby wtracic swoj post. jak mnie dobija takie cos. a program niestety nie tak latwo w necie znalezc a spolszczenie to juz wogole. no i znalazlem linka. w 16 temacie. z zacisnietymi zebami kliknelem i co???? strona wygasla!!! tak mi pomogli. jak by nie mogl napisac tego linku. co za poryci ludzie. a kazdy z nich uzywa tego programiku na codzien i jakby nie mogl na link okiem rzucic. szczyt olewki>>>>>>>>>>>>> na tym forum siedzi najlepsze towarzystwo jakie na forach widzialem
szwagier
Użytkownik
#983 - Wysłana: 13 Lis 2006 17:16:49
I Q zaginął i kawiarenka jakaś pusta... ludzie co jest
Dj peyo
Użytkownik
#984 - Wysłana: 13 Lis 2006 18:47:40
jak narazie o kawiarenke ja sie troszcze ale niestety tylko ja. a Q chyba juz nie wroci ((
Pah Wraith
Użytkownik
#985 - Wysłana: 13 Lis 2006 19:57:24
IQ nie zaginęło
Dj peyo
Użytkownik
#986 - Wysłana: 13 Lis 2006 20:11:56
IQ or YouQ??
szwagier
Użytkownik
#987 - Wysłana: 13 Lis 2006 20:15:51
U wielu osobników w społeczeństwie jednak IQ jest na wyginięciu. Na szczęście my się jakoś trzymamy.
Dj peyo
Użytkownik
#988 - Wysłana: 13 Lis 2006 20:31:55 - Edytowany przez: Dj peyo
z teko co sie dowiedzialem to psyher ma dzisiaj 18 nastke. moze jakies zyczenia mu zlozyc??? hmm mam nadziele ze 0,5 postawi hehee

zrobmy mu prezent i wskoczmy na jego forum... www.papdedforum.xorg.pl
szwagier
Użytkownik
#989 - Wysłana: 13 Lis 2006 23:12:25
Już nie będę grzebał na nieznanym mi forum więc powiem: Wszystkiego najlepszego na nowej... w dorosłym życiu. Live long and prosper!
Jo_anka
Użytkownik
#990 - Wysłana: 14 Lis 2006 08:49:48
Przylaczam sie do szwagra...
Wszystkiego najlepszego!
 Strona:  ««  1  2  ...  31  32  33  34  35  ...  268  269  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy]

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!