USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy]
 Strona:  ««  1  2  3  ...  263  264  265  266  267  268  269  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#7921 - Wysłana: 4 Lut 2010 20:11:17
Madame Picard
Hm... Garfield po kilku tygodniach diety zaczynał miewać halucynacje i widywał wtedy gadające do niego ciasteczka. Myślę, że Tobie z tą wiosną, odwilżą i ptaszkami przydarzyło się coś podobnego

Czemu ludzie z optymisty robią od razu wariata...

A poważnie, to sama zobaczysz, że powrotu ostrej zimy już nie będzie. Zwierzęta się nie mylą, jeśli niektóre wróciły, to musi już być cieplej.

Jurgen
Delta pisał wcześniej, że w związku z trudnymi warunkami pogodowymi ma problemy z dotarciem do sklepu po Colę - to może być przyczyna.

Następny jeszcze lepszy. Nie dość że z człowieka robi wariata (co chyba czasami jest mniej lub bardziej zgodne z prawdą ) to jeszcze nałogowca na głodzie (co jest nieprawdą, bo lodówka w colę zaopatrzona, więc nie na głodzie ).
Seybr
Użytkownik
#7922 - Wysłana: 5 Lut 2010 07:10:28
Jurgen

Jurgen:
No chyba, że mówimy o Lanceze Evo, Subaru Imprezie WRX albo Audi 80 quattro.

Ewka to super auto, prowadzenie na asfalcie rewelka.

Delta:
A poważnie, to sama zobaczysz, że powrotu ostrej zimy już nie będzie. Zwierzęta się nie mylą, jeśli niektóre wróciły, to musi już być cieplej

Świstak mówił co innego .

Mój stary kupuje w tym roku nowe auto do lasu. Albo będzie to Suzuki Jemmi, albo Vitara. Dotrzymac kroku takiemu auto może Maluszek 126p. Miałem takiego Szakala. W zimie to była jazda, lekki, napęd na tył, mały rozstaw osi. Tragedia na kołach, ale wspomnienia miłe ;]. W lesie dawłam nim czadu.
Q__
Moderator
#7923 - Wysłana: 5 Lut 2010 13:37:39
Delta
Użytkownik
#7924 - Wysłana: 5 Lut 2010 13:38:02
Seybr
Świstak mówił co innego .

Świstak mówił o tym, że zima jeszcze potrwa. Ja, że nie będzie już tak silna jak niedawno. Przez najbliższy czas, będzie jak teraz, w dzień nawet powyżej zera a w nocy niewielkie mrozy. Takie przedwiośnie.
Jurgen
Moderator
#7925 - Wysłana: 5 Lut 2010 13:47:39
Q__

Zmieniając temat na pogodowy:

Delta
Seybr

Podobno w Vancouver mają problem z brakiem zimy i białego paskudztwa. Może opchnęlibysmy im trochę naszego?
Delta
Użytkownik
#7926 - Wysłana: 5 Lut 2010 14:10:25
Jurgen
Podobno w Vancouver mają problem z brakiem zimy i białego paskudztwa.

Widziałem w TV. I jedna rzecz mnie zaskoczyła: że zwożą śnieg z okolic ciężarówkami zamiast go wyprodukować za pomocą maszyn.

Może opchnęlibysmy im trochę naszego?

Przy naszej biurokracji to eksport zostałby wstrzymany z racji tego, że śnieg nie spełnia norm, a tamtejsi urzędnicy oskarżyliby go o współpracę z terrorystami.
Seybr
Użytkownik
#7927 - Wysłana: 5 Lut 2010 14:26:19 - Edytowany przez: Seybr
Delta:
Przy naszej biurokracji to eksport zostałby wstrzymany z racji tego, że śnieg nie spełnia norm, a tamtejsi urzędnicy oskarżyliby go o współpracę z terrorystami.

Lub nasz snieg wpadł by jakies machlojki polityczne. Dobry temat no nową komisje. Kto zarobił na białym puchu ?

Jurgen
Delta

Olimpiada za pasem ;].

Q__

Nikomu z nich bym nie dał.
Jurgen
Moderator
#7928 - Wysłana: 5 Lut 2010 14:27:29
Delta
Seybr

Dlatego lepiej byłoby sprzedać go "na czarno".
Delta
Użytkownik
#7929 - Wysłana: 5 Lut 2010 14:30:53
Seybr
Seybr:
Lub nasz snieg wpadł by jakies machlojki polityczne. Dobry temat no nową komisje. Kto zarobił na białym puchu ?

I sprawa nie do rozwiązania bo materiał dowodowy się roztopił.

Jurgen
Dlatego lepiej byłoby sprzedać go "na czarno".

Madame Picard
Moderator
#7930 - Wysłana: 5 Lut 2010 18:06:05
Q__:
Zmieniając temat na oscarowy:

A o co chodzi?

Jurgen:
Dlatego lepiej byłoby sprzedać go "na czarno"

I nikt by nie udowodnił, że białe jest czarne .
Adek
Użytkownik
#7931 - Wysłana: 5 Lut 2010 19:51:18
Seybr:
Dotrzymac kroku takiemu auto może Maluszek 126p. Miałem takiego Szakala. W zimie to była jazda, lekki, napęd na tył, mały rozstaw osi. Tragedia na kołach, ale wspomnienia miłe ;]. W lesie dawłam nim czadu.

O tak. To jest niezapomniany "samochód" Faktem jest, że "maluchem" to się całkiem fajnie jeździło zwłaszcza w taką zimę jak obecnie. Ten wehikuł nadawał się i na zimę i na lato, i na drogę asfaltową i na leśną. I nie powiem, nie jedna imprezka się w niej odbyła i nocleg po drodze. Zawsze się nim wygrzebałem z najgorszej zaspy śnieżnej co nie udało mi się np dziś bardziej nowoczesnym samochodem z napędem na przód. Ugrzązł w leju śnieżnym i ani drygu. Dopiero życzliwa pomoc przypadkowego działkowicza obok i łopaty i wspólnego pchania jakoś pomogło wygrzebać się. Potem jeszcze 2 godziny machałem łopatą przy odśnieżaniu garażu. Uff. Wracam taki styrany do domu i jeszcze na forum się muszę handryczyć.
Seybr:
Delta:

Jurgen
Delta

Olimpiada za pasem ;].

Ta, politycy nawet byliby zdolni do założenia komisji śledczej w tak bzdurnej sprawie. Interesujecie się w ogóle tą komisją całą bo ja ANI TROCHĘ. Oni nie chcą tam niczego wyjaśnić. To jest show polityczne obliczone na poklask i promocję polityczną przed zbliżającymi się wyborami. Ciekawe co by było gdyby tak w firmach czy urzędach powoływano takie komisje śledcze? Kto by miał na to czas i pieniądze w ogóle?
Swoją drogą nasze miasto i nasze spółdzielnie mieszkaniowe zaniedbały ostatnio swoje obowiązki porządkowe i efektem tego jest zorganizowanie się osiedlowych komitetów odśnieżających na własny koszt okolice swoich domów, bloków, osiedlowych parkingów i garaży. Gdyśmy się oglądali na służby publiczne to nikt nigdzie by nie poszedł ani nie pojechał bo zwyczajnie by się nie dało. Ale my podsumujemy radnych przy najbliższych wyborach.
kanna
Użytkownik
#7932 - Wysłana: 5 Lut 2010 20:32:30
Znalazłam - przeglądając graty - kolekcję moich naklejek ze Star Wars. Z 1996 roku, PANINI, koło 200 sztuk.
Oddałam je Młodemu - był zachwycony. Ech, warto mieć dzieci, chocby po to, aby jakos sensownie swoje skarby z młodosci zagospodarowac.
Adek
Użytkownik
#7933 - Wysłana: 5 Lut 2010 20:45:44 - Edytowany przez: Adek
kanna:
Ech, warto mieć dzieci, chocby po to, aby jakos sensownie swoje skarby z młodosci zagospodarowac.

U mnie zbierze się tego trochę z kilku szafek i cała góra nad garażem. Ja już dużo rzeczy powywalałem- jakieś bursztynki, kamyczki i inne pierdółki zimowe czy wakacyjne albo stare sprzęty RTV. Zostały jakieś pamiętniki - kalendarzyki a nawet szkolne klasówki czy też maturalne wypociny (tak kwoli ścisłości dla niektórych to kiedyś można było odebrać swoje wypracowania maturalne) Aż śmiech mnie ogarnia, że chciało mi się kiedyś za młodu w nich pisać (kalendarzyki, pamiętniki z podstawówki - tu raczej dziewczyny mi sie wpisywały :laugh. . W tym jeden kalendarz z adresami różnych grup i wykonawców muzycznych. Ale obawiam się, że te moje wszystkie pamiątki nie zainteresują kiedyś mojego dziecka. Ja widzę nawet jak zmieniły się gusta młodzieży na przykładzie mojego chrześniaka 18-latka czy też koleżanki mojej kuzynki. Inne filozofia życia, styl, poglądy na rzeczywistość, inna muzyka, inne zapatrywania filmowe. Co ciekawe nawet się dobrze dogadujemy. Pod pewnymi względami niejednokrotnie samemu rewiduję swoje poglądy. Młodzież często ma świeże i odkrywcze spojrzenie na różne sprawy. W tym często występują pewne różnice, które potrafią nas łączyć. Nie wiem czy to ma sens
kanna
Użytkownik
#7934 - Wysłana: 5 Lut 2010 20:48:41
Adek:
Ja już dużo rzeczy powywalałem- jakieś bursztynki, kamyczki i inne pierdółki zimowe czy wakacyjne albo stare sprzęty RTV

Właśnie porządkuję graty i duzo przecudnej urody pamiątek tez znalazło miejsce w koszu
Adek
Użytkownik
#7935 - Wysłana: 5 Lut 2010 21:21:09
kanna:
Właśnie porządkuję graty i duzo przecudnej urody pamiątek tez znalazło miejsce w koszu

A ile człowiek na to kiedyś kasy wywalił na te pierdoły, że szok. Ja dzisiaj bym młodzieży z podstawówki powiedział, że nie kupujcie tego szmelcu bo i tak za 10 lat to wywalicie. Albo kasety jakieś "Smerfne hity" jakie znalazłem u 18-letniego kuzyna. Jeszcze nie zdążył ich z szafy wywalić.
kanna
Użytkownik
#7936 - Wysłana: 5 Lut 2010 21:45:16
Adek

he he.. a prawdziwe pamiątki się wywala Młody pisze w kółko jakiejś dziewczynce w klasie, ze ja kocha, rysuje serduszak, a ta wszystko drze i do kosza ;) A za 50 lat by miała pomiątke z młodości, ze hej

Smerfne hity miałam, a jakże
Adek
Użytkownik
#7937 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:05:28
kanna:
Młody pisze w kółko jakiejś dziewczynce w klasie, ze ja kocha, rysuje serduszak, a ta wszystko drze i do kosza ;) A za 50 lat by miała pomiątke z młodości, ze hej

A jakże i to jakie pamiątki. Ale wiadomo młodość - burza emocji i hormonów. Zdjęcia byłych chłopaków i dziewczyn przepuszcza się przez niszczarkę.
Na starsze lata (koło 30 tki :nodding chyba nie raz też przez tą niszczarkę przelatują niektóre fotografie. Choć teraz już nie przywiązuje się wagi do takich rzeczy. Znaczy może kobiety bardziej?.
kanna
Użytkownik
#7938 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:13:34
Adek:
młodość - burza emocji i hormonów.

e nie, hormonów to jeszcze nie ma, oni mają po 7 lat ;)

Teraz zdjęcia nie przez niszczarke leca, a przez kosz w komputerze
IDIC
Użytkownik
#7939 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:21:51
kanna:
Młody pisze w kółko jakiejś dziewczynce w klasie, ze ja kocha, rysuje serduszak, a ta wszystko drze i do kosza ;)

poważnie???
a mój programowo nie znosi dziewczynek
o miłości to już w ogóle by mowy być nie mogło
kanna
Użytkownik
#7940 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:27:41
IDIC:
poważnie???

A mój się bawi w gonienie dziewczynek, łapanie dziewczynek.. ma tez przyjaciółki dziewczynki. Jedna kocha.
Z chłopakami tez się bawi, ale tymi "grzeczniejszymi". On generalnie spokojny jest.
Madame Picard
Moderator
#7941 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:28:00
IDIC

Mały kanny jest bardzo uczuciowy.
Kiedy pierwszy raz u niej byłam, nagle znienacka mnie objął i się do mnie przytulił. I to mimo że ja do dzieci mam duży dystans, bo to obca forma życia . To było urocze i niezapomniane przezycie .
IDIC
Użytkownik
#7942 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:35:56
kanna:
Z chłopakami tez się bawi, ale tymi "grzeczniejszymi". On generalnie spokojny jest.

Oj, to moj Junior by mu raczej do gustu nie przypadł
on generalnie niespokojny jest

Madame Picard:
I to mimo że ja do dzieci mam duży dystans, bo to obca forma życia

Do dzieci mam dystans analogiczny jak do innych ludzi
Delta
Użytkownik
#7943 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:42:32
kanna

Ja swoje graty porządkowałem w zeszłym roku. Gdyby nie to ile worków na śmieci musiałem wynieść, to bym nie uwierzył, że to się wszystko w meblach mieściło.

IDIC

Spokojnie. Przejdzie mu.

Madame Picard

Widać nie jest ten dystans taki duży jak się wydaje. Dzieci nie do wszystkich się tak garną.

A na mnie się chyba obraził na TSF, bo się dziwnie popatrzył, a zaraz potem zabrał się i sobie poszedł. Widać też wzbudzam u dzieci emocje tylko, że w odróżnieniu od Ciebie, są to emocje negatywne.
kanna
Użytkownik
#7944 - Wysłana: 5 Lut 2010 22:43:33
Madame Picard:
nagle znienacka mnie objął i się do mnie przytulił

kojarzył Cię z gg choc najbardziej to kojarzy Q_ i Evivę z TS
Adek
Użytkownik
#7945 - Wysłana: 5 Lut 2010 23:56:06
Widzicie jaki sympatyczny temacik wam poddałem. Mam jednak coś w sobie, że jednam ludzi. Sorki, że nie uczestniczyłem ale na GG miałem inną rozmowę z kolegą a potem z koleżanką . Więc jak ktoś mi na nerwy zbytnio nie działa to jest OK. Przyznaję, że polubiłem tu parę osób. Jestem takim typem człowieka, który jest dość tolerancyjny nawet wobec osób wobec mnie niezbyt przychylnych. Może właśnie dlatego nie daję się prowokować do większych kłótni. Postępujcie jak ja a zapanuje tu zgoda i spokój jakiej jeszcze tu nigdy nie było.
Jurgen
Moderator
#7946 - Wysłana: 6 Lut 2010 10:09:06
Madame Picard:

Alucard87
Użytkownik
#7947 - Wysłana: 6 Lut 2010 10:21:07
Jak już tak o dzieciach

Wczoraj wieczorem przyjechała do mnie na weekend kuzynka z córą. Robią sobie pit-stop przed wyjazdem na tydzień do Bukowiny Tatrzańskiej. Ta mała (3,5r) to istny huragan... Zabawki ma zasadniczo w jednym koszu, ale po godzinie zabawy i tak można się na jakimś pluszaku poślizgnąć w łazience, czy kuchni. A wygadana, jak mało kto. Niejednego potrafi zgasić. Ech, dzieci
Jurgen
Moderator
#7948 - Wysłana: 6 Lut 2010 12:34:39
A wracając do tematu bialego paskudztwa - nie tylko my uważamy, że powinno go już nie być:

http://wiadomosci.onet.pl/2124772,11,snieg_juz_40_ dzien_z_rzedu_coraz_blizej_rekordu,item.html
Delta
Użytkownik
#7949 - Wysłana: 6 Lut 2010 20:12:52
Adek
Użytkownik
#7950 - Wysłana: 7 Lut 2010 00:00:08
Delta:
http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/internet/pra wo-jazdy-na-internet,1,3173005,artykul.html

Prawo jazdy na internet, dobre. Większej głupoty w życiu nie słyszałem. Czego to ludzie nie wymyślą. I jeszcze jak dobrze zrozumiałem potrzebny będzie przegląd techniczny kompa. No moi drodzy, jak tam wasze kompy się mają. Może jakieś uszkodzone sektory na dysku albo WINDOWS niechcący się wyłączyć (miałem tak ostatnio. Usnąłem na jakimś odcinku TNG, ocknąłem się wystraszony koło 3:30, przy okazji strasznie mi się chciało pić chyba po pikantnej kolacji i taki zaspany z zezem wciskam kompowi WYŁĄCZ ale czekam, czekam a on ciach komunikat, że coś ma tam problem z jakąś aplikacją. No to ja mu - Tak, zamknij, nie czekaj no i czekam na to wyłączenie taki zaspany a on ciągle - Zamykanie systemu....no to w końcu trach przytrzymałem wyłącznik i po kłopocie lulu. Przecież nie będę na śpiąco skołowany głowił się jak tu te aplikacje powyłączać. )
Więc ja już chyba narazie przeglądu technicznego kompa nie przejdę.
Ale w sumie gdyby wprowadzono jakieś restrykcje za znieważanie kogoś, za nadużywanie niecenzuralnych słów (tam jak się czasem zdarzy komuś nie za ostro przekląć w ferworze dyskusji) to jeszcze mam na to jakąś tolerancję choć niby nie powinno się publicznie).
 Strona:  ««  1  2  3  ...  263  264  265  266  267  268  269  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy]

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!