USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Piractwo
 Strona:  ««  1  2  3  ...  41  42  43  44  45  46  47 
Autor Wiadomość
krzychu
Użytkownik
#1381 - Wysłana: 11 Gru 2014 15:11:52
Odpowiedz 
tez chce miec dostep do takiego satelitarnego serwera a co !
Mav
Użytkownik
#1382 - Wysłana: 11 Gru 2014 23:52:11 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
Kwestia jaki serwer. Ludzie skupili się na zarabianiu kasy. Co nie liczni dają na serwery typu Mega. Tam są dobre transfery. Płatny serwer = zarobek dla uplodera. Jest alternatywa w postaci multikont. Można wykupić na rok i cieszyć się dobrodziejstwem różnych serwisów FTP. Sam mam takie konto. Moi klienci dają na różne serwisy swoje materiały. Wystarczy kopiuje link i o chwili mam full speed. Darmowe opcje, fatalnie to ciągnie.

No ja właśnie nie chce zakładać żadnych kont, nie chcę opłacać jakichś abonamentów itd. Wolę być takim niezaangażowanym, cichym użytkownikiem
Mav
Użytkownik
#1383 - Wysłana: 14 Gru 2014 00:39:33
Odpowiedz 
Jak się okazało The Pirate Bay jednak przestał istnieć, a wszelkie strony z końcówkami xx, cr itd. to fejki. Jednak baza danych została wskrzeszona: http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/witryny-i nternetowe/2014/12/wskrzeszono-thepiratebay
Seybr
Użytkownik
#1384 - Wysłana: 14 Gru 2014 09:43:37
Odpowiedz 
Mav

Natura nie lubi próżni. Sprawdziłem i faktycznie mają kopię bazy danych. Czy całą, nie wiem.
mozg_kl2
Użytkownik
#1385 - Wysłana: 24 Cze 2015 22:08:27
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#1386 - Wysłana: 25 Cze 2015 11:52:01
Odpowiedz 
mozg_kl2

Przesadzają. Jest jedno ale. Jeżeli chodzi o seriale. Stacje są sobie same winne. Potrafią przerwać serial w połowie sezonu, lub nie wykupić następnego. Godziny emisji często są o kant czterech liter obić.
Muzyka, w radiu leci sieczka i ludzie mają dość tego. Są legalne dobre radia w sieci o pewnej tematyce. Konkurencja spora, ja radia słucham raz na ruski rok i to chyba w aucie.
W sieci mamy wiele legalnej muzyki czy filmów. Wchodzę na YT i sobie słucham. Jest dużo legalnych wydawnictw. Chce słuchać trance, wchodzę na Armadę. Chce jakiegoś seta, wchodzę na konto Armina. Chce jakieś pop sieczkę, są legalne udostępnienia. Chce kupić to mam linka np. do BP. Jeżeli chodzi o to można legalnie słuchać muzyki. Pomijam prywatne konta i muzykę. Tego jest multum.
Filmy, pierd.... naszą TV, od tego mam netflix.
Gry, nie jestem graczem co się rzuca na wszystko. Kupuję licencje cyfrowe. Taniej niż w sklepie ;].

Piractwo w Polsce to nie tylko wina ludzi a dystrybucji i całej otoczki która olewa nas. Dla czego tą samą muzykę mogę kupić taniej na zachodzie. Co gorsza w naszym kraju nie ma wielu tytułów.
Wiesz co mnie wk.... Zaiks sobie woła 2 tysiące na rok od dji. Wiesz jaki powód mają, bo w tedy możesz grać z kopii zapasowej. Ku... i złodzieje. Dostało im się mocno po kieszeni. Ludzie kupują mp3 głownie z portali na zachodzie. Mają licencję na odtwarzanie po świecie. Ale zaiks stwierdził, że trzeba jakoś zarobić. Ja jako dj nie grałem naszej rodzimej muzyki. Chyba że chodziło o dja z Polski. Ale ten wydaje na zachodzie. To był mój protest. Dla czego mam dawać haracz na rzecz organizacji i pop sieczki, którą wspierają ?
Nawet teraz jak potrzebuje licencji, kupuję muzykę na zachodzie gdzie mam prawo ją użyć. Zaiks nie ma nic do gadania. Co lepsze w moich filmach nie ma muzyki PL. Chyba że klient sobie życzy a wtedy dodatkowo za to płaci. Kilku odpuściło ;].
Ja jak pracowałem na baletach. Przychodził pan, brał haracz i miał w duszy z czego gram. Raz się zapytał gdzie kupuję muzykę. Padła odpowiedź głównie BP. Nie gram polskiej muzyki. Pokazał mi listę, co niby puszczam. Może z 4 kawałki ;].

Teraz net to chmura.
Eviva
Użytkownik
#1387 - Wysłana: 25 Cze 2015 12:19:41
Odpowiedz 
Seybr:
Godziny emisji często są o kant czterech liter obić.

No właśnie. Świetny serial fantasy "Grimm" zapowiedziany na gdzieś koło 23. "Hercules" ostatnio szedł gdzieś o 2 nad ranem. Wcześniejsze godziny zarezerwowane są dla badziewii typu "M jak Miłość" itp.
MarcinK
Użytkownik
#1388 - Wysłana: 25 Cze 2015 14:11:27
Odpowiedz 
Eviva:
Świetny serial fantasy "Grimm" zapowiedziany na gdzieś koło 23. "Hercules" ostatnio szedł gdzieś o 2 nad ranem. Wcześniejsze godziny zarezerwowane są dla badziewii typu "M jak Miłość" itp.

Bo to się sprzedaje a Herkulesy, Godzille i Star Treki robią zazwyczaj za zapchajdziury ramówkowe.
Q__
Moderator
#1389 - Wysłana: 25 Cze 2015 16:02:30
Odpowiedz 
Eviva
MarcinK

Nieno, z całym szacunkiem, Hercules to jednak nie jest liga ambitnej ekranowej fantastyki, z Trekiem go nie mieszajmy...
MarcinK
Użytkownik
#1390 - Wysłana: 25 Cze 2015 16:20:58 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__:
Nieno, z całym szacunkiem, Hercules to jednak nie jest liga ambitnej ekranowej fantastyki, z Trekiem go nie mieszajmy...

Cicho! To jedno z lepszych telewizyjnych fantasy.
https://www.youtube.com/watch?v=U-tyFqjfSIA
Q__
Moderator
#1391 - Wysłana: 25 Cze 2015 18:14:40
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
To jedno z lepszych telewizyjnych fantasy.

Tylko dlatego, że w telewizyjnej fantasy (jeśli odliczymy historie superbohaterskie i opowieści z pogranicza jak Piękna i Bestia Koslowa i Martina) wygląda to mniej więcej tak:

1. Robin of Sherwood

<długo, długo nic>

2. GoT

<długo, długo nic>

3. Parę innych rzeczy trafiającym na listę z braku laku, jako najlepsze z pozostałej nędzy, w tym może i ten Hercules...
MarcinK
Użytkownik
#1392 - Wysłana: 25 Cze 2015 18:21:55
Odpowiedz 
Q__:
wygląda to mniej więcej tak:

1. Robin of Sherwood

<długo, długo nic>

2. GoT

<długo, długo nic>

3. Parę innych rzeczy trafiającym na listę z braku laku, jako najlepsze z pozostałej nędzy, w tym może i ten Hercules...

Eee Hercules jest dużo lepszy od GoT. Jest jeszcze Władca Zwierząt, nawet udany Merlin, Czarodziejki (chociaż to podchodzi trochę pod superhero).
Q__
Moderator
#1393 - Wysłana: 26 Cze 2015 16:30:35
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
nawet udany Merlin

Z tej Twojej listy to tak naprawdę tylko Merlin (mówimy o tym z S. Neilem, zakładam?) udany. Z tym, że ja go oglądałem jako dwuczęściowy film (wiec jego przynależność do seriali jest w sumie dyskusyjna...).
Eviva
Użytkownik
#1394 - Wysłana: 26 Cze 2015 16:43:19
Odpowiedz 
MarcinK:
Hercules jest dużo lepszy od GoT.

Jasne że tak! Hercules wymiata, jest the best ever! A że się nie sprzedaje? Wymaga po prostu posiadania IQ powyżej 70 pkt, a jak widać przed ekranami króluje idiokracja.

Q__:
Hercules to jednak nie jest liga ambitnej ekranowej fantastyki,

Ależ to czysta fantastyka, bo przecież nie mitologia.
Q__
Moderator
#1395 - Wysłana: 26 Cze 2015 17:01:56
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Ależ to czysta fantastyka, bo przecież nie mitologia.

Czysta, ale czy dobra? Oglądając toto miałem wrażenie obcowania z przeciętnym marvelowskim komiksem superbohaterskim wrzuconym w pseudo-mitologiczne realia i za grosze sfilmowanym*. Owszem, bywało to nawet zabawne (i sympatyczne) chwilami, ale stanowczo liczyłbym ów serial do guilty pleasures.

* co byłoby zresztą możliwe, bo zna Marvel tego herosa:
https://en.wikipedia.org/wiki/Hercules_(Marvel_Com ics)
http://marvel.wikia.com/Hercules
http://marvel.wikia.com/Hercules_(Earth-616)
http://marvel.com/universe/Hercules_(Heracles)
http://www.comicvine.com/hercules/4005-2503/

Czy zaś oglądanie tejże produkcji
Eviva:
Wymaga /.../ posiadania IQ powyżej 70 pkt

pewnie tak... 75 to też jest powyżej 70.
Eviva
Użytkownik
#1396 - Wysłana: 26 Cze 2015 17:13:30
Odpowiedz 
Q__

Szczerze powiedziawszy, Hercules mnie chwilami irytował jak cholera, ale mimo to go lubiłam. Niezłe efekty specjalne, sympatyczni aktorzy, no i odgadywanie, z jakiej konkretnie mitologii pochodzi dana scena. nie zawsze było to jasne.
MarcinK
Użytkownik
#1397 - Wysłana: 26 Cze 2015 18:01:51
Odpowiedz 
Q__:
(mówimy o tym z S. Neilem, zakładam?)

Nie o tym:
https://en.wikipedia.org/wiki/Merlin_(2008_TV_seri es)
Co prawda jest to niejako zrzynka ze Smallville i nie oddaje wiernie średniowiecza (ziemniaki, czarni) ale da się oglądać.

Q__:
Oglądając toto miałem wrażenie obcowania z przeciętnym marvelowskim komiksem superbohaterskim wrzuconym w pseudo-mitologiczne realia i za grosze sfilmowanym*. Owszem, bywało to nawet zabawne (i sympatyczne) chwilami, ale stanowczo liczyłbym ów serial do guilty pleasures.

Wszystko to prawda, ale mimo wszystko Herkulesa ogląda się przyjemniej niż GoT.
mozg_kl2
Użytkownik
#1398 - Wysłana: 11 Sty 2016 14:04:45
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#1399 - Wysłana: 11 Sty 2016 14:09:02
Odpowiedz 
MarcinK:
Q__:
Oglądając toto miałem wrażenie obcowania z przeciętnym marvelowskim komiksem superbohaterskim wrzuconym w pseudo-mitologiczne realia i za grosze sfilmowanym*. Owszem, bywało to nawet zabawne (i sympatyczne) chwilami, ale stanowczo liczyłbym ów serial do guilty pleasures.

Wszystko to prawda, ale mimo wszystko Herkulesa ogląda się przyjemniej niż GoT.

Zdecydowanie. Miły bohater, dobre efekty, akcja wartka i brak ekstremalnych przegięć w scenariuszu - ogólnie super.
Seybr
Użytkownik
#1400 - Wysłana: 11 Sty 2016 17:50:53
Odpowiedz 
mozg_kl2

Czytałem i powiem tak. Prędzej meteor przywali w Warszawę ;].
krzychu
Użytkownik
#1401 - Wysłana: 11 Sty 2016 17:56:54 - Edytowany przez: krzychu
Odpowiedz 
a wiecie ze ja wole popatrzec na gre na youtube niz grac

dawno temu jak bylem maly tez chodzilem na flipery sobie popatrzec jak graja

tak mnie wzielo z mlodosci

https://www.youtube.com/watch?v=21WDmjXgAcc
Elaan
Użytkownik
#1402 - Wysłana: 11 Sty 2016 18:12:01
Odpowiedz 
Seybr:
Czytałem i powiem tak. Prędzej meteor przywali w Warszawę

Oj, szkoda by było, jeździ ich już tak niewiele...
A poważnie, to masz rację.
To zawsze był "wyścig zbrojeń" i przełamanie chwilowej przewagi przeciwnika jest tylko kwestią czasu.
Co jeden człowiek wymyśli, drugi może złamać. - cytat ze strony TechnoBlog.
mozg_kl2
Użytkownik
#1403 - Wysłana: 11 Sty 2016 20:24:33
Odpowiedz 
Seybr:
Czytałem i powiem tak. Prędzej meteor przywali w Warszawę ;].

na bank to złamią i wtedy pójdzie już łatwo. Jak to mówią, że ma banku do okradzenia. Wszystko to kwestia odpowiedniego pilnika.
krzychu
Użytkownik
#1404 - Wysłana: 11 Sty 2016 20:42:43
Odpowiedz 
teraz oplaca sie kupowac cd action

a tak btw teraz zeby grac trzeba miec kompa stacjonarnego za 5000 zl

dodatkowo lepsze gry sa po 200 zl

mowie nowosci

---

tyle ze mozna np pograc w gry dos na dos box

mozna grac na emulatorach

---

ja sobie czasem odpale na win7 moje kultowe gry

need for speed 3 hot pursuit

unreal tournament 1

---

mam troche problem ze starcraft 1 i the phantom menace niestety

---

ale zamowilem archiwalne cd action z gra staliningrad i gram szkoda tylko ze przewaga w tej grze panstw osi jest tak duza
mozg_kl2
Użytkownik
#1405 - Wysłana: 11 Sty 2016 20:57:31
Odpowiedz 
krzychu:
teraz oplaca sie kupowac cd action

obecne CDaction to ledwie cień starej dobrej gazeta. Już nawet pełniaki są takie sobie.
Seybr
Użytkownik
#1406 - Wysłana: 12 Sty 2016 11:45:58 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
krzychu:
mam troche problem ze starcraft 1 i the phantom menace niestety

Zrobiłem kiedyś cracka. Star działał bez płyty do tego odpala grę na W7. Gdzieś go mam na jakimś odpiętym dysku. Ten crack z ery początku XP.

Elaan:
Co jeden człowiek wymyśli, drugi może złamać. -

mozg_kl2:
a bank to złamią i wtedy pójdzie już łatwo. Jak to mówią, że ma banku do okradzenia.

Pamiętam jak wyszedł StarForce. Ciężkie zabezpieczenie. Całą noc z kumplem spędziliśmy na zrobieniu cracka do gry. Do tego poszło masę browara i kilogramy papierosów. Grę dało się odpalić z pewnymi trikami. Potem dopracowaliśmy i nie trzeba było odpinać fizycznie napędu. Crack działał na większości kompach. Potem ktoś go dopracował.
Bawiłem się w łamanie zabezpieczeń.

krzychu:
a tak btw teraz zeby grac trzeba miec kompa stacjonarnego za 5000 zl

Wcale nie. Ostatnio składałem kompa dla kolegi. Uparł się na procek na AMD.
Ok poszedł FX8320 do tego Radeon 380 2GB. Dysk SSD na system i tradycyjny 1TB. Oczywiście dobra płyta, zasilacz i obudowa. 16 GB ramu poszło na płytę. Wiesz jak to pięknie fafa ? PC za 3000 zł. Można było od biedy trochę zejść i wyszło by 2500 zł.

mozg_kl2:
obecne CDaction to ledwie cień starej dobrej gazeta. Już nawet pełniaki są takie sobie.

Złośliwie czepię się, to czasopismo. Co do coverów, rzadko gram w któryś. Kupuję dla czytania. Pierwszy kontakt, kupiłem w w lato 1998. Stale co miesiąc kupuję od 1999 roku ;].
mozg_kl2
Użytkownik
#1407 - Wysłana: 18 Kwi 2017 17:39:11
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1408 - Wysłana: 25 Kwi 2017 21:44:05
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  41  42  43  44  45  46  47 
USS Phoenix forum / Różności / Piractwo

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!