USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Przystanek Alaska
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#31 - Wysłana: 9 Mar 2008 20:06:32
Q__
Fakt. Zatem miłego oglądania

Dzięki.
Seybr
Użytkownik
#32 - Wysłana: 9 Mar 2008 20:46:17
Ed który chce być szamanem, Maurice Minnifield wielki bogacz, typowy amerykanin ;]. Chris, radiowiec, hipis, wolny strzelec. Jego przeszłość to kryminał, ojciec, jak i cała rodzina miała problemy z prawem ;].
Holling Gustav Vincoeu, kanadyjczyk ;]. Co roku przysypia 2 tyg (jak niedźwiedź zasypia w sen zimowy). Prowadzi klimatyczny bar, moja ulubiona postać. Facet ma 60 lat a jego żona zaledwie 20 parę. Jednak w jego rodzinie faceci dożywają 100 lat bez porblemu ;].

Holling Gustav Vincoeu - świetna postać, obecnie ten aktor gra w serialu Wzór. Polecam, warty jest obejrzenia ;].

Alaska to posiada specyficzny klimat. Mógł bym mieszkać w takowym miasteczku ;].
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 9 Mar 2008 20:54:51
Seybr

Ed który chce być szamanem, Maurice Minnifield wielki bogacz, typowy amerykanin ;]. Chris, radiowiec, hipis, wolny strzelec. Jego przeszłość to kryminał, ojciec, jak i cała rodzina miała problemy z prawem ;].
Holling Gustav Vincoeu, kanadyjczyk ;]. Co roku przysypia 2 tyg (jak niedźwiedź zasypia w sen zimowy). Prowadzi klimatyczny bar, moja ulubiona postać. Facet ma 60 lat a jego żona zaledwie 20 parę. Jednak w jego rodzinie faceci dożywają 100 lat bez porblemu

Fajną zbieraninę stanowili...

BTW: zapomniałeś o Maggie i Joelu... Świetna parka z nich była...
Seybr
Użytkownik
#34 - Wysłana: 9 Mar 2008 21:02:58 - Edytowany przez: Seybr
Q__

BTW: zapomniałeś o Maggie i Joelu... Świetna parka z nich była...

Hehe dobra ona była, klątwa hahah, jak faceci się przespali z nią to gineli w dziwnych okolicznościach ;]. Joel, jakoś przeżył ;].
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 9 Mar 2008 21:09:14
Seybr

Hehe dobra ona była, klątwa hahah, jak faceci się przespali z nią to gineli w dziwnych okolicznościach

Ale i tak miało się ochotę zaryzykować, nie?
Seybr
Użytkownik
#36 - Wysłana: 9 Mar 2008 21:10:55
Q__

Ale i tak miało się ochotę zaryzykować, nie?

No ba ;].

Najbardziej irytował mnie ten koleś, co był uczulony na wszystko. Postać mnie drażniła, aktor jeszcze bardziej.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 9 Mar 2008 22:39:13
Seybr

Najbardziej irytował mnie ten koleś, co był uczulony na wszystko. Postać mnie drażniła, aktor jeszcze bardziej.

A ja akurat Mike'a lubiłęm.. Taki obcy w obcym kraju troche. Prawie kosmita.
myszatorek
Użytkownik
#38 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:16:37
Ja osobiscie wolalem Chrisa i jego wizje swiata i jego radiowe audycje filozoficzno-socjologiczne Pozatym jego postac byla bardzo skomplikowana pamietacie jak chcial sie pozbyc tego nowego doktorka bo tesknil za Joelem i mial za zle ze go zostawil bez pozegnania
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:23:04 - Edytowany przez: Q__
myszatorek

Ja osobiscie wolalem Chrisa i jego wizje swiata i jego radiowe audycje filozoficzno-socjologiczne

Fajny był ten ksiadz-a'la-New-Age, recydywista, babiarz, filozof i niedoszły dziedizc milionów w jednym...
myszatorek
Użytkownik
#40 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:26:50
Do kosciala gdzie taki ksiadz by byl to byl chodzil regularnie zeby posluchac jego wypowiedzi na temat zycia i spoleczenstwa bo chyba sie zgodzisz zemna Q__ ze byly trafne i milo sie tego sluchalo i dawalo do myslenia mimo ze jak pierwszy raz to ogladalem to moj umysl sie dopiero krztaltowal ale mysle ze czesciowo i to tez mialo wpywa na moj rozwoj
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:31:15 - Edytowany przez: Q__
myszatorek

yly trafne i milo sie tego sluchalo i dawalo do myslenia

Owszem. Interesujące były te jego wypowiedzi. I należycie zakręcone.
Seybr
Użytkownik
#42 - Wysłana: 10 Mar 2008 17:19:33
Q__
Fajny był ten ksiadz-a'la-New-Age, recydywista, babiarz, filozof i niedoszły dziedizc milionów w jednym...

Nic dodać nic ująć ;].

myszatorek

Raczej to jest nie możliwe, taki pastor to owszem, ale ksiądz. Nie możliwe jest to w naszym zakłamanym społeczeństwie katolickim. Ale dobra myśl ;].
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 10 Mar 2008 19:28:49 - Edytowany przez: Q__
Seybr

, taki pastor to owszem, ale ksiądz. Nie możliwe jest to w naszym zakłamanym społeczeństwie katolickim.

Może nie dziś. Ale za naście lat?

ps. a'propos pastorów:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=472629
myszatorek
Użytkownik
#44 - Wysłana: 11 Mar 2008 11:43:27
w sumie moze byc i pastor bo ja nie wieze w instytucje ksiedza i coraz bardziej mnie w tym uswiadamiaja ostatnie wydarzenia niestety
Seybr
Użytkownik
#45 - Wysłana: 19 Mar 2008 20:44:03
No pierwsze dwa odcinki zaliczone ;]. Najlepsze jest to iż wiem co się wydarzy. Ale nadal serial miło mi się ogląda. Zawsze pozostają dialogi, których nie jestem w stanie zapamiętać.

W zestawie jest książka, ale jej poziom jest średni. Fakt oprawa ładna, sztywna. Wstęp jest dobry, opis bohaterów krótki, miasteczka nawet nawet. Jednak autor tekstu powtarza się, nie potrzebnie w kolejnym dziale przypomina coś, co już napisał.

W sumie nie wiem po co ona jest, owszem pojawiają się dalej osoby takie jak czarnoskóry brat Chrisa, czy kucharz dziwak. Można zawsze o nich wspomnieć. Nie wiem po co jest też w tej książce zawarty opis odcinków. W sumie może być przydatny, bo jak ktoś w przyszłości sobie będzie chciał obejrzeć jakiś odcinek to sobie luknie ;].

Wydawca powinien dystrybuować film w dwóch wersjach.
- w formie jakiej jest
- oraz bez książki. Dla mnie to zbędny słaby dodatek.

Następny numer będzie za 9.95. 5 złoty płacić za coś co się czyta w 5 minut ? Może następne będą lepsze. Przekonam się, i ocenię. W tej chwili to dla mnie wyglądający jedynie ładny dodatek. Merytorycznie to 4+/10, a jeżeli chodzi o całość to 6-/10
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 19 Mar 2008 20:53:23 - Edytowany przez: Q__
Seybr

Najlepsze jest to iż wiem co się wydarzy. Ale nadal serial miło mi się ogląda.

To zupełnie jak z TNG, SAAB, "Twin Peaks" czy nBSG oglądanym po raz kolejny .

czarnoskóry brat Chrisa, czy kucharz dziwak

Skądinąd dwie kolejne ciekawe postacie. Pierwszy sympatyczny, drugi.. no cóż... przynajmniej biografię miał ciekawą...
Delta
Użytkownik
#47 - Wysłana: 20 Mar 2008 07:20:26
Po obejrzeniu pierwszego odcinka muszę przyznać, że zaczyna mi się podobać. Doktorek miał niezłe przeboje, do tego ta jego niewyparzona gęba mówiąca szybciej niż myśli.
A co do tej dodanej książki, to zgadzam się z Seybrem -to zbędny dodatek dodatkowo niepotrzebnie podnoszący zbytnio cenę. Lepiej było dać normalny box na płytę zamiast paru stron tekstu i papierowego opakowania na płytę przyklejonego do wewnętrznej strony okładki.
Q__
Moderator
#48 - Wysłana: 20 Mar 2008 09:40:11
Delta

Po obejrzeniu pierwszego odcinka muszę przyznać, że zaczyna mi się podobać. Doktorek miał niezłe przeboje, do tego ta jego niewyparzona gęba mówiąca szybciej niż mysli

O tsk. Zdecydowanie jedna z lepszych postaci w serialu itak bardzo (początkowo) nie pasujacy do mieszkańców (choć w sumie i on sympatyczny dziwak i oni dziwacy)...
Seybr
Użytkownik
#49 - Wysłana: 20 Mar 2008 15:37:30
Tam wszyscy mają swoje odchyły, ale każdy je toleruje. Sam doktorek potem zmienia stosunek do mieszkańców ;].

Ja bym mógł mieszkać w takiej mieścinie. Żona miała by gdzie polować, a ja miał bym żył spokojnie, chodził wieczorami na browar do Holinga ;]
Q__
Moderator
#50 - Wysłana: 20 Mar 2008 15:55:35
Seybr

Tam wszyscy mają swoje odchyły, ale każdy je toleruje.

Skadinąd to jest właśni fajne w tym serialu (m.in.).

Sam doktorek potem zmienia stosunek do mieszkańców

I ta jego przemiana jest w sumie głównym wątkiem serialu...

Żona miała by gdzie polować, a ja miał bym żył spokojnie, chodził wieczorami na browar do Holinga

Delta
Użytkownik
#51 - Wysłana: 20 Mar 2008 15:56:51
Seybr
Ja bym mógł mieszkać w takiej mieścinie.

Jak dla mnie to klimat trochę z zimny, ale lasy piękne. A czy mógłbym mieszkać w takiej mieścinie to po jednym odcinku trudno powiedzieć.

Żona miała by gdzie polować, a ja miał bym żył spokojnie, chodził wieczorami na browar do Holinga ;]

Sądząc po pierwszym odcinku, w którym jednego z mieszkańców własna żona mało nie zastrzeliła z premedytacją, to musiałbyś z tymi wypadami na browar uważać.
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 20 Mar 2008 16:01:38
Delta

A czy mógłbym mieszkać w takiej mieścinie to po jednym odcinku trudno powiedzieć.

Lepsze od Twin Peaks (choć tam cieplej było, gorzaco wręcz chwilami).

Sądząc po pierwszym odcinku, w którym jednego z mieszkańców własna żona mało nie zastrzeliła z premedytacją, to musiałbyś z tymi wypadami na browar uważać.

Taak. Ten bar nie był zbyt bezpieczny, choć ponoc kiedyś bywąło w nim ostrzej...
myszatorek
Użytkownik
#53 - Wysłana: 20 Mar 2008 16:03:27
A mi widoki sie podobaja taka surowa natura Szkoda tylko troche ze film opowiada o Alasce a byl krecony w stanie Washington ale coz ST opowiada o kosmosie a jest krecony na ziemi
Q__
Moderator
#54 - Wysłana: 20 Mar 2008 16:08:41
myszatorek

Szkoda tylko troche ze film opowiada o Alasce a byl krecony w stanie Washington ale coz ST opowiada o kosmosie a jest krecony na ziemi

(Swoja droga miasteczko ponoć wybrali ze względu na to piękne graffiti na barze, któergo włąscicielem jest.. Polonus.)
myszatorek
Użytkownik
#55 - Wysłana: 21 Mar 2008 11:33:56
któergo włąscicielem jest.. Polonus

Wiem wiem gdzies czytalem z nim wywiad w jakiejs gazecie i z Tego co pamietam te miasteczko nazywalo sie Roslyn ale ze fil sie dzial w Cicily to do nazyw kawiarni tego Polonusa dodali 's
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 21 Mar 2008 12:55:57
myszatorek

te miasteczko nazywalo sie Roslyn

Owszem. Stąd Rosllyn Cafe w nazwie. (I styąd musiałą poajawić się Roslyn w opowieści o załozeniu serialopwego miasteczka).
Seybr
Użytkownik
#57 - Wysłana: 21 Mar 2008 13:53:03
Delta

Jak moją dostała pozwolenie na bron, to od tej pory obawiam się czegoś ;].

Q__

Taak. Ten bar nie był zbyt bezpieczny, choć ponoc kiedyś bywąło w nim ostrzej..

Życie bez ryzyka .

Sam serial początkowo miał niski budżet. Jednak twórcy zaryzykowali, zatrudnili mało znanych aktorów. Jednak serial odniósł sukces ;].
Seybr
Użytkownik
#58 - Wysłana: 21 Mar 2008 13:55:36 - Edytowany przez: Seybr
Pomyłka wielka była, post nie w tym temacie ;]

Za to będzie reklama ;].
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 21 Mar 2008 14:12:32
Seybr

Jak moją dostała pozwolenie na bron, to od tej pory obawiam się czegoś

Sam serial początkowo miał niski budżet. Jednak twórcy zaryzykowali, zatrudnili mało znanych aktorów. Jednak serial odniósł sukces

Moze włąśnie między innymi dlatego, że aktorzy nie zdominowali postaci?

ps. drugi post to chyba nie ten topic...
Seybr
Użytkownik
#60 - Wysłana: 6 Kwi 2008 18:19:07
Kolejne dwa odcinki są dostępne w sklepach. Szkoda że seria wychodzi co dwa tyg. Oznacza to iż komplet odcinków uzyskamy po dwóch latach zbierania. Paranoja jak dla mnie.
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Przystanek Alaska

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!