USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  22  23  24  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#121 - Wysłana: 1 Sier 2006 17:35:29
Odpowiedz 
Darnok

Właśnie są chronione, ponieważ gdy testują nowy rodzaj samolotu ludzie myślą, że to UFO. I to jest im na ręke. Jakby tak te informacje ktoś przechwycił, to ludzie nie krzyczeliby -Patrz! kosmici!-, tylko -Kolejny tajny samolot USA...-
Dlatego są tak chronione.

To jest jakiś żart? O co chodzi? Piszesz najpierw, że ktoś tam się włamał do tajnych baz do materiału o UFO, zarzekasz się, że to są materiały o NOLach, piszesz, że są super tajne i wogóle, a teraz wyskakujesz z materiałami o tajnych testach samolotów... To o co Ci w końcu chodzi?

szwagier
ktoś jest pewny że widział coś co niemoże zakwalifikować do żadnej znanej mu maszyny a ktoś mu wciska na siłę, że to musiał być balon, albo ptak

Z definicji UFO to nie pojazdy kosmitów tylko niezidentyfikowane (a zatem nieznane obserwatorowi) obiekty przemieszczające się w powietrzu. Zatem jesli nie mamy dostatecznych danych by temu zaprzeczyć, to każda (pasująca do faktów) hipoteza jest równie prawdopodobna.

Dużo się tym interesowałem i czytałem różnej literatury.

Podobnie jak i ja lata temu.

lbo oficjalne stanowisko chyba lotnictwa Belgii o ile pamiętam, które to powiedziało że UFO istnieje i mieli wiele spotkań z tym zjawiskiem.

Ależ oczywiście że istnieje. Zgodnie z rozwinięciem akronimu... Ja też Ci to mogę powiedzieć. UFO istnieje - nie mam pojęcia co widziałem, więc jest to UFO.

Czytałem wywiady z pilotami i oficerami.

Dodajmy dla porządku że w większości "anonimowymi oficerami"... :]

Po za tym w archiwach CIA są tysiące stron o UFO, gdyby tego nie było to by się tym tak nie interesowali i by nie szło tyle kasy.

Pamiętasz dwa raporty na temat UFO? (zdaje się Blue Book czy jakoś tak...) - im obcinano fundusze znacznie... Poza tym jak by nie było, to jest zjawisko o globalnym zasięgu i choćby z tego powodu CIA i inne służby musiały sie tym zająć. W żaden sposób nie dowodzi to niczego.

Dla mnie wychowanego na treku normalne jest to że wszechświat jest zamieszkany

Być może, ale konsekwencje dla nas praktycznie nie istnieją.

Z całej tej checy z NOLami jedno jest pewne - paradoksalnie ilość i przede wszystkim różnorodność kontaktów z "obcymi" zamiast uprawdopadabniać zjawisko tylko je zaciemniają i powodują, że wszelkie obserwacje tracą na wiarygodności.
Q__
Moderator
#122 - Wysłana: 1 Sier 2006 17:39:10
Odpowiedz 
Pah Wraith

Piszesz najpierw, że ktoś tam się włamał do tajnych baz do materiału o UFO, zarzekasz się, że to są materiały o NOLach

O tym włamaniu to ja pisałem, ale jako o ciekawostce, nie zarzekałem się...

Ależ oczywiście że istnieje. Zgodnie z rozwinięciem akronimu... Ja też Ci to mogę powiedzieć. UFO istnieje - nie mam pojęcia co widziałem, więc jest to UFO.

Dokładnie.

Z całej tej checy z NOLami jedno jest pewne - paradoksalnie ilość i przede wszystkim różnorodność kontaktów z "obcymi" zamiast uprawdopadabniać zjawisko tylko je zaciemniają i powodują, że wszelkie obserwacje tracą na wiarygodności.

Znowu racja...
Darnok
Anonimowy
#123 - Wysłana: 1 Sier 2006 20:21:48
Odpowiedz 
Pah Wraith

Chodzi mi o to, że UFO pomaga im ukryć tajne testy samolotów. Dlatego, gdyby się okazało, że UFO nie istnieje, to wtedy wiadomo by było, że to amerykańce, ew. Ruski robią tajne testy... Nie twierdze, że kosmici istnieją.
Darnok
Anonimowy
#124 - Wysłana: 1 Sier 2006 20:22:57
Odpowiedz 
UFO w sensie - Kosmici. Taki skrót myślowy.
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 1 Sier 2006 20:36:04
Odpowiedz 
Darnok

gdyby się okazało, że UFO nie istnieje, to wtedy wiadomo by było, że to amerykańce, ew. Ruski robią tajne testy...

To już brzmi prawdopodobnie...
Darnok
Anonimowy
#126 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:23:43
Odpowiedz 
No i o to mi chodziło
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:25:29
Odpowiedz 
Darnok

No i o to mi chodziło

Trzeba było od razu mówić...
Darnok
Anonimowy
#128 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:28:54
Odpowiedz 
Pisałem, ale nie rozumieliście
Q__
Moderator
#129 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:32:01
Odpowiedz 
Darnok

Widać trzeba było jaśniej tłumaczyć...
Darnok
Anonimowy
#130 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:37:20
Odpowiedz 
Nie umiałem jaśniej
Q__
Moderator
#131 - Wysłana: 1 Sier 2006 21:48:34
Odpowiedz 
Darnok

Nie umiałem jaśniej

A to już nie nasza wina
Pah Wraith
Użytkownik
#132 - Wysłana: 2 Sier 2006 09:53:38
Odpowiedz 
Dlatego, gdyby się okazało, że UFO nie istnieje, to wtedy wiadomo by było, że to amerykańce, ew. Ruski robią tajne testy...

I tak wiadomo. To niezbyt im się ta przykrywka udała...
Q__
Moderator
#133 - Wysłana: 2 Sier 2006 12:38:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Cóż - stawiali na głupotę przeciwnika... i własnych obywateli. No i faktycznie - spory ostetek Amerykanów uwierzył w to bez zastrzeżeń...
Darnok
Anonimowy
#134 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:05:50
Odpowiedz 
To czemu rocznie tysiące amerykanów widzi UFO, i twierdzi, że to pozaziemskie. Ja twierdze, że im się to udało.
Q__
Moderator
#135 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:18:31
Odpowiedz 
Darnok

Ja twierdze, że im się to udało.

Udało, bo "głupich nie sieją..."
szwagier
Użytkownik
#136 - Wysłana: 2 Sier 2006 13:55:42
Odpowiedz 
Pah Wraith
Akurat nie zawsze byli anonimowi bo oficerowie-dziadki z ZSRR mówili do kamery wprost i sie z niczym nie kryli, ponieważ juz im na niczym nie zależy w tym wieku i po upadku ZSRR.

Doniesienia o UFO pojawiają się na długo przed powstaniem naszej technologii a nawet USA. Są nawet obrazy stare, gdzie na niebie widać dysk, są zapiski w starych dokumentach, gdzie takie rzeczy traktowało się religijnie. UFO pojawia się w każdej kulturze.
Q__
Moderator
#137 - Wysłana: 2 Sier 2006 14:45:53
Odpowiedz 
szwagier

UFO pojawia się w każdej kulturze.

Skoro tak, to dlaczego wciąż nie wiemy czym jest?
Darnok
Anonimowy
#138 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:11:12
Odpowiedz 
http://www.wingmakers.pl/ polecam przeczytać WSZYSTKIE wywiady.
Darnok
Anonimowy
#139 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:12:24
Odpowiedz 
w dziale dr naruda
Pah Wraith
Użytkownik
#140 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:21:37 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
To czemu rocznie tysiące amerykanów widzi UFO, i twierdzi, że to pozaziemskie. Ja twierdze, że im się to udało.

Jak dla mnie to jest do bani. Komu ta wiedza jest potrzebna (szpiedzy, wywiad, kontrwywiad) ten wie z czym ma do czynienia, a ten komu to do szczęścia nie jest potrzebne (szarzy obywatele) myślą że to ufoludki... Jaki byłby dokładnie cel w zamydlaniu oczu obywatelom...?

PS Ojej, ten link... i oryginalna strona... to lepsze od Mumio....
Q__
Moderator
#141 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:32:14 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Jaki byłby dokładnie cel w zamydlaniu oczu obywatelom...?

W każdym razie dowodzi to, że (durnowate w sumie) teorie spiskowe mają w sobie trochę racji - rząd USA działa za plecami swych obywateli mimo obnoszenia się z demokracją...

Darnok

polecam przeczytać WSZYSTKIE wywiady.

Słyszałem o tym daawno temu...
http://en.wikipedia.org/wiki/Wingmakers
http://www.wingmakers.com/ - oryginalna strona WingMakers
http://www.wingmakers.prv.pl/ - Inna wersja WingMakers po Polsku
Pah Wraith
Użytkownik
#142 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:43:54
Odpowiedz 
rząd USA działa za plecami swych obywateli mimo obnoszenia się z demokracją...

Żeby tylko USA... Patrz "polskie guantanamo"...
Q__
Moderator
#143 - Wysłana: 2 Sier 2006 15:51:02
Odpowiedz 
Pah Wraith

Żeby tylko USA...

O Naszej Władzi Kochanej nawet się gadać nie chce...
szwagier
Użytkownik
#144 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:43:49
Odpowiedz 
Skoro tak, to dlaczego wciąż nie wiemy czym jest?

My nie
szwagier
Użytkownik
#145 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:48:23
Odpowiedz 
Macie tu obrazka starego:

I link do strony:
URL
Q__
Moderator
#146 - Wysłana: 2 Sier 2006 16:54:26
Odpowiedz 
szwagier

Czy to aby NA PEWNO nie żart?
szwagier
Użytkownik
#147 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:01:41
Odpowiedz 
Widziałem to w wielu miejscach. Naprawdę dużo jest takich rzeczy, ja już teraz nie pamiętam bo kiedyś tym się interesowałem. Można nawet w Starym Testamencie coś znaleźć.
Q__
Moderator
#148 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:05:32
Odpowiedz 
szwagier

Skoro jest ot tak powszechne to czemu nie stało się celem dokładnych badań posuwających myśl naukową do przodu?
szwagier
Użytkownik
#149 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:14:22
Odpowiedz 
Skoro jest ot tak powszechne to czemu nie stało się celem dokładnych badań posuwających myśl naukową do przodu?

Trzeba pamiętać, że przez większość czasu nad wszystkim czuwał kościół, świadomość ludzka była i jest nadal taka, że to co widzieli, to co rysowali było związane z religią, aniołami itd. Przecież ci ludzie, autorzy tych obrazów, czy wizerunków nie mówili że to balon, tajny samolot, czy statek kosmiczny. Podobne opisy są w starych księgach ludów z całego świata, nie majacych ze sobą nic wspólnego, a to zawsze, prawie zawsze określane było jako "rydwany bogów", czy anioły. A te pojęcia są każdemu znane i stąd włąśnie mogły się wziąć. Zjawisko istnieje od tysięcy lat w każdej kulturze i nie można łączyć tylko z naszymi czasami czy rządami, oraz spiskami. Każda legenda, opis ma ziarenko prawdy, zwłaszcza jak się pokywa z innymi niezależnymi, bo skądś się musiało to wziąć. Od obserwatora zależy czy uzna to za anioła, czy za statek powietrzny z innej planety czy czasu.
Q__
Moderator
#150 - Wysłana: 2 Sier 2006 17:18:57
Odpowiedz 
szwagier

Mówię o czasach współczesnych... Gdyby były dowody na istnienie UFO, badanie nad ich technologią było by IMHO priorytetem, a wywołany tym postęp technologiczny byłby zauważalny...

I jeszcze jedno, czemu UFO tak słąbo zmieniają się na przestrzeni wieków, znaleźli się w ślepej uliczce rozwoju, czy co?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  22  23  24  »» 
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!