USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#91 - Wysłana: 31 Lip 2006 12:35:56
Odpowiedz 
Tekst o UFO jako Szatanie. Niezła zabawa...
http://www.wandea.org.pl/ufo-nol.htm
Darnok
Anonimowy
#92 - Wysłana: 31 Lip 2006 13:12:38
Odpowiedz 
Ono zostało wysłane na maila nautilusa. Nie wiem gdzie to jest. Zresztą to było podczas ostatniej zimy, więc nie sądze, że to tam dalej będzie (wkońcu dostają tysiące rocznie takich raportów).
Ps: W ostateczności mogła to być satelita zdolna do radykalnych zmian kursu. To jedyna możliwość z "ziemskich" opcji.
Q__
Moderator
#93 - Wysłana: 31 Lip 2006 13:22:40
Odpowiedz 
Darnok

Trójkątny kształt? Ja bym stawiał na motolotnię... Mówiąc wprost: uważam, że widziałeś co widziałeś, ale nie sądzę by było to coś nieziemskiego...
Darnok
Anonimowy
#94 - Wysłana: 31 Lip 2006 13:45:32
Odpowiedz 
Motolotnie o 23? Tutaj nie latają motolotnie, a już na pewno nie o takiej porze. I nie kierowałby się w strone sąsiedniego miasta, tylko by zawracał, tak?. Zresztą już chyba nigdy się nie dowiemy co to było...
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 31 Lip 2006 13:56:37
Odpowiedz 
Darnok

Zresztą już chyba nigdy się nie dowiemy co to było...

Całkiem możliwe...
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 31 Lip 2006 15:15:42
Odpowiedz 
Darnok
Nie wątpię w to, że mówisz poważnie. Po prostu strzeliłem mały żarcik. Odrobinę luzu, to się przydaje w życiu...
Q__
Moderator
#97 - Wysłana: 31 Lip 2006 16:54:40
Odpowiedz 
Pah Wraith

Odrobinę luzu, to się przydaje w życiu...

Wielka prawda ustami Twymi przemiawia.
Darnok
Anonimowy
#98 - Wysłana: 31 Lip 2006 18:02:32
Odpowiedz 
Q- Nie podawaj hasła młodszym znajomym .
Pah Wraith
Nie będe dawał emotikonek, bo pomyślicie, że zartuje w niektórych kwestiach .
Darnok
Anonimowy
#99 - Wysłana: 31 Lip 2006 18:05:10
Odpowiedz 
Ups -On ma inną ilość kresek ;D czyli to nie z twojego konta .
Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 31 Lip 2006 18:15:21
Odpowiedz 
Darnok

Przede wszystkim, nie ma "użytkownik pod spodem" więc to oszust...
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 31 Lip 2006 19:08:07
Odpowiedz 
Darnok
Anonimowy
#102 - Wysłana: 31 Lip 2006 20:28:01
Odpowiedz 
To już stare jest
Q__
Moderator
#103 - Wysłana: 31 Lip 2006 21:02:51
Odpowiedz 
Darnok

To już stare jest

Ale ciekawe...
Darnok
Anonimowy
#104 - Wysłana: 31 Lip 2006 21:07:31
Odpowiedz 
Troszku głupie. Wiesz jakie szkody wyrządził? przeszedł przez systemy wojska USA.
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 31 Lip 2006 21:34:16
Odpowiedz 
Darnok

Wiesz jakie szkody wyrządził? przeszedł przez systemy wojska USA

Wiem. Jak śmiał udowodnić, że US Army nie jest niepokonana...
Darnok
Anonimowy
#106 - Wysłana: 1 Sier 2006 08:30:04
Odpowiedz 
Nie o to chodzi. Mógł uszkodzić systemy odpowiedzialne np. za silosy. Gdyby doszło do aktywowania silosów i np. atak na Rosje, albo Chiny, to mogłaby wybuchnąć kolejna wojna.
Pah Wraith
Użytkownik
#107 - Wysłana: 1 Sier 2006 08:43:49
Odpowiedz 
Mógł uszkodzić systemy odpowiedzialne np. za silosy.

jasne, albo wykasować przez przypadek tekst przemówień Busha - gdyby musiał przemawiać improwizując to na pewno doszłoby do konfliktu...
Zdajesz sobie sprawę jak zabezpieczone są podobne systemy??

PS Dostęp do danych o "UFO" zapewne nie jest broniony szczególnie wyrafinowanymi hasłami i zabezpieczeniami, bo delikatnie mówiąc zapewne nie uważają tego za priorytet :]
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 1 Sier 2006 09:38:29
Odpowiedz 
Darnok

Mógł uszkodzić systemy odpowiedzialne np. za silosy. Gdyby doszło do aktywowania silosów i np. atak na Rosje, albo Chiny, to mogłaby wybuchnąć kolejna wojna.

"Gry Wojenne" się przypominają...

Pah Wraith

albo wykasować przez przypadek tekst przemówień Busha - gdyby musiał przemawiać improwizując to na pewno doszłoby do konfliktu...

Konfliktu wywołanego róznicami w interpretacji "co prezydent miał na myśli"
Darnok
Anonimowy
#109 - Wysłana: 1 Sier 2006 11:02:27
Odpowiedz 
PS Dostęp do danych o "UFO" zapewne nie jest broniony szczególnie wyrafinowanymi hasłami i zabezpieczeniami, bo delikatnie mówiąc zapewne nie uważają tego za priorytet :]
Właśnie są chronione, ponieważ gdy testują nowy rodzaj samolotu ludzie myślą, że to UFO. I to jest im na ręke. Jakby tak te informacje ktoś przechwycił, to ludzie nie krzyczeliby -Patrz! kosmici!-, tylko -Kolejny tajny samolot USA...-
Dlatego są tak chronione.
szwagier
Użytkownik
#110 - Wysłana: 1 Sier 2006 12:29:19
Odpowiedz 
Mniej bardziej śmieszy to, kiedy ktoś jest pewny że widział coś co niemoże zakwalifikować do żadnej znanej mu maszyny a ktoś mu wciska na siłę, że to musiał być balon, albo ptak. Dużo się tym interesowałem i czytałem różnej literatury. Dajcie już spokój z tym USA. Najciekawsze są doniesienia np. z Europy, czy Rosji. Tam się nic tak nie ukrywa i nie przekręca. Doniesienia radzieckich pilotów jak ścigali jakieś dziwne statki latające, które wyczyniały takie rzeczy że żadna ziemska technologia nie byłaby w stanie czegoś takiego wyprodukować. Albo oficjalne stanowisko chyba lotnictwa Belgii o ile pamiętam, które to powiedziało że UFO istnieje i mieli wiele spotkań z tym zjawiskiem. Najwięcej to się chyba działo w ZSRR a po rozpadzie wszystko wyciekło. Są oficjalne raporty. Czytałem wywiady z pilotami i oficerami.
Po za tym w archiwach CIA są tysiące stron o UFO, gdyby tego nie było to by się tym tak nie interesowali i by nie szło tyle kasy.
Dla mnie wychowanego na treku normalne jest to że wszechświat jest zamieszkany a my jesteśmy zbyt młodzi żeby cokolwiek się wypowiadać bo już mamy w teorii zaginanie czasoprzestrzenii i napęd "warp".
Darnok
Anonimowy
#111 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:11:48
Odpowiedz 
Czekamy na pierwszy lot warp i przylot wolkan
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:15:41
Odpowiedz 
Darnok

Jakby tak te informacje ktoś przechwycił, to ludzie nie krzyczeliby -Patrz! kosmici!-, tylko -Kolejny tajny samolot USA...-
Dlatego są tak chronione.

Trochę to dla mnie naciągane...

szwagier

Twój optymizm w pewnych kwestiach jest mi znany... IMHO nawet jeśłi UFO istnieją to nie są statkami kosmitów...

Darnok

Czekamy na pierwszy lot warp i przylot wolkan

Napisałem kiedyś coś podobnego ale... w innym kontekście
szwagier
Użytkownik
#113 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:22:02
Odpowiedz 
Twój optymizm w pewnych kwestiach jest mi znany... IMHO nawet jeśłi UFO istnieją to nie są statkami kosmitów...

Dlaczego to odrzucasz?
Q__
Moderator
#114 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:24:10
Odpowiedz 
szwagier

Dlaczego to odrzucasz?

Bo, jak wcześniej pisałem, z dwóch mało wiarygodnych hipotez bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta o przybyszach z przyszłości... (Zresztą dodałem "IMHO" czyli wyraziłem opinię, nie pewność...)
szwagier
Użytkownik
#115 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:40:58
Odpowiedz 
Bo, jak wcześniej pisałem, z dwóch mało wiarygodnych hipotez bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta o przybyszach z przyszłości... (Zresztą dodałem "IMHO" czyli wyraziłem opinię, nie pewność...)

Ja to przyjmuję po 50 % na przybyszów z przyszłości a z innych światów.
Q__
Moderator
#116 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:50:29
Odpowiedz 
szwagier

Hipoteza o kosmitach wydaje mi się mało wiarygodna - za podobni do nas...
szwagier
Użytkownik
#117 - Wysłana: 1 Sier 2006 13:55:42
Odpowiedz 
Hipoteza o kosmitach wydaje mi się mało wiarygodna - za podobni do nas...

Mniej niż w Star Trek
Q__
Moderator
#118 - Wysłana: 1 Sier 2006 14:12:36
Odpowiedz 
szwagier

Mniej niż w Star Trek

Jaasne, ale humanoidalni Obcy to dla mnie nieunikniona SŁABOŚĆ Treka
szwagier
Użytkownik
#119 - Wysłana: 1 Sier 2006 14:20:43
Odpowiedz 
aasne, ale humanoidalni Obcy to dla mnie nieunikniona SŁABOŚĆ Treka

A może nie pochodzimy z Ziemi
Q__
Moderator
#120 - Wysłana: 1 Sier 2006 14:23:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
szwagier

A może nie pochodzimy z Ziemi

Ten Twój pogląd także znam... Jeśli odkopią COŚ (np. jakieś Wrota) w Egipcie jak Deniken prorokował, uwierzę...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!