USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 10 Lip 2006 13:30:42
Odpowiedz 
Chyba , że istnieją tunele podprzestrzenne zdolne przenieś statek kosmiczny z galaktyki na galaktyke.

Teoretycznie mogą jeszcze istnieć takie twory jak te z "Kryjówki" A. Reynoldsa...
Dan
Użytkownik
#62 - Wysłana: 10 Lip 2006 15:09:56
Odpowiedz 
A może obca cywilizacja sprytnie maskuje takie tunele podprzestrzenne. Może obawiają się , że ich odkrycie zaprowadzi nas do ich galaktyki. Obawy są słuszne. Ludzie nie raz udowodnili , że jak czegoś nie znają lub nie rozumieją to wolą tego nie poznawać tylko zniszczyć tak na wszelki wypadek.
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 10 Lip 2006 15:49:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Obce tunele podprzestrzenne i ich odkrycie przez ludzi? Toż to "StarGate"

Choć na 100% wykluczyć tego nie można... Ale ja bym tego z UFO nie wiązał... Przemawia do mnie wyjaśnienie tego fenomenu podane przez Jo_ankę...
Dan
Użytkownik
#64 - Wysłana: 11 Lip 2006 11:49:59
Odpowiedz 
Anomalia pogodowa ? Pilot wojskowy może chyba coś takiego rozpoznać nawet jeśli formalnie nie jest znana. Po za tym anomalie w atmosferze wykrył by radar , a ten nie potwierdził zgłoszenia naocznych światków. Myśle , że to zjawisko nie do końca związane jest tylko z naszą planetą.
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 11 Lip 2006 12:02:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dan

Cóż, na 100% niczego nie można wykluczyć... Mimo to wyjaśnienie, ze plazma może powodować halucynacje brzmi przekonująco (a wobec halucynacji i wyszkolony pilot jest bezsilny). Z drugiej strony lekka niepewność pozostaje: w "Solaris" Lema też była mowa o halucynacjach pilota i okazało się, że to nie takie znów halucynacje... Ale prywatnie uważam, że ci ew. UFOnauci, jak na kosmitów są za bardzo ludzcy, łatwiej mi już w hipotezę podróży w czasie uwierzyć...

ŻARTOBLIWY WYŁAD STEPHENA HAWKINGA DOPUSZCZAJĄCY MOŻLIWOŚĆ, ŻE UFO TO POJAZDY Z PRZYSZŁOŚCI:
http://www.hawking.org.uk/lectures/warps3.html
Q__
Moderator
#66 - Wysłana: 26 Lip 2006 19:46:39
Odpowiedz 
Jeszcze dwa linki o ew. pasażerach ew. UFO (choć teoria Jo_anki przekonała mnie, że raczej ich nie ma)

http://en.wikipedia.org/wiki/Greys
http://en.wikipedia.org/wiki/Reptilian_humanoid
Picard
Użytkownik
#67 - Wysłana: 27 Lip 2006 22:36:41
Odpowiedz 
Dan

Anomalia pogodowa ? Pilot wojskowy może chyba coś takiego rozpoznać nawet jeśli formalnie nie jest znana

Jak moze rozpoznac jak nie jest znana? Poza tym widac,ze nie czytales mojego wczesniejszego posta tlumaczacego ta zagadke? A wszelkie nieznane latajace obiekty nazwac przeciez nalezy niezidentyfikowanymi, nie musza pochodzic z kosmosu- wiec w UFO technicznie wieze...
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 27 Lip 2006 22:46:08
Odpowiedz 
Picard

A wszelkie nieznane latajace obiekty nazwac przeciez nalezy niezidentyfikowanymi, nie musza pochodzic z kosmosu- wiec w UFO technicznie wieze...

W tym znaczeniu to chyba każdy wieży... Po prostu UFO to wszystko co widzimy na niebie i nie możemy zidentyfikować z rozmaitych powodów (słaba widoczność, duża odległość, brak wiedzy "co to jest")...
Karo
Użytkownik
#69 - Wysłana: 28 Lip 2006 00:06:48
Odpowiedz 
osobiście myślę że znakomita większość, żeby nie powiedzieć wyszstkie, tych "udokumentowanych przypadków UFO " to jakieś anomalie pogodowe, czy inne balony meteo, ale może tak chociaż jedno "prawdziwe UFO " się kiedyś zaplątało albo zaplącze , przy czym nie musi to być przypadek udokumentowny ale gdybym ja zobaczyła coś dziwnego na niebie to bym pomyślała że " co to za nowomodne urządzenie, starożytne gumisie nie używały takich"
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 28 Lip 2006 00:16:56
Odpowiedz 
Karo

Ależ oczywiście, że tak... Niezidentyfikowany obiekt latający na 99,(9)% oznacza niezidentyfikowany dla obserwatora

starożytne gumisie nie używały takich
Darnok
Anonimowy
#71 - Wysłana: 30 Lip 2006 11:06:12
Odpowiedz 
"A czy ktoś z was widział na niebie coś ciekawego?"
Ja widziałem UFO. Prosze bez zbędnych komentarzy typu-Pewnie spadająca gwiazda to była, albo "zwidy masz". Robiące koła, zmieniające szybkość i super zwinne raczej kamienie spadające nie są...
Raptor 16
Użytkownik
#72 - Wysłana: 30 Lip 2006 12:23:00
Odpowiedz 
W dodatku do Super Expressu pisali ze UFO to bycmoze szatan, podawali wiel podobienstw i wskazuwek w bibli
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 30 Lip 2006 12:23:11
Odpowiedz 
Darnok

A mogę prosić o więcej szczegółów?

(I zapraszam do rejestracji)
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 30 Lip 2006 12:24:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Raptor 16

W dodatku do Super Expressu pisali ze UFO to bycmoze szatan, podawali wiel podobienstw i wskazuwek w bibli

A Harry Potter był Antychryst

(Gdy piszę jeden tekst pojawia się następny, na który chcę odpowiedzieć.)
Darnok
Anonimowy
#75 - Wysłana: 30 Lip 2006 17:12:23
Odpowiedz 
Q latające zygzakami, migające na trzy kolory (bodajże czerwony, pomarańczowy i coś jeszcze). Prawdopodobnie trójkąt (sądząc po tych światełkach) O i zmieniało (dosyć ostro) kierunek i szybkość.
Darnok
Anonimowy
#76 - Wysłana: 30 Lip 2006 17:13:29
Odpowiedz 
Kierunek, w sensie leciało kilka centymetrów (względem mnie bo nie moge ocenić wysokości) w lewo, potem kilkanaście w prawo itp.
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 30 Lip 2006 20:40:33
Odpowiedz 
Darnok

To co piszesz jest ciekawe. Światełka wskazują na to, że obiekt był pojazdem jakiegoś typu. Ciekawe co do powiedzenia na ten temat miałby ktoś zajmujący się na codzień techniką lotniczą? Może to mimo wszystko ziemska maszyna?
Darnok
Anonimowy
#78 - Wysłana: 30 Lip 2006 22:03:59
Odpowiedz 
Widziałem wiele samolotów nocą. Jeżeli mam się sugerować tylko sygnalizacją, to nie był to na 100% pasażerski samolot- One inaczej migają. W tym rejonie raczej nie latają samoloty (Mieszkam 2h od Zakopanego, teren górzysty) wojskowe.
Darnok
Anonimowy
#79 - Wysłana: 30 Lip 2006 22:06:07
Odpowiedz 
Zapomniałem dodać. Tej samej nocy ktoś z Katowic widział ten sam obiekt. Zrobił on raport, i wysłał do Nautilusa.
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 30 Lip 2006 22:22:42
Odpowiedz 
Darnok

Muszę przyznać, że sprawa wygląda ciekawie...
Darnok
Anonimowy
#81 - Wysłana: 30 Lip 2006 22:24:58
Odpowiedz 
Wystarczy wpatrywać się w niebo przez najbliższy okres czasu ma być deszcz meteorytów. Zachęcam do oglądania . Wiesz nie pisałbym o tym, gdyby to nie zmieniało tak skrajnie kursu (raz mi znikło z pola widzienia, ale zawróciło). Zresztą pisałem o tym posty wyżej.
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 30 Lip 2006 23:06:00
Odpowiedz 
Darnok

Wystarczy wpatrywać się w niebo przez najbliższy okres czasu ma być deszcz meteorytów. Zachęcam do oglądania

My Trekkies lubimy patrzeć w niebo .
Pah Wraith
Użytkownik
#83 - Wysłana: 31 Lip 2006 00:35:16
Odpowiedz 
Darnok

Wiesz nie pisałbym o tym, gdyby to nie zmieniało tak skrajnie kursu (raz mi znikło z pola widzienia, ale zawróciło).

Khem, a dużo wtedy wypiłeś? W końcu skoro z gór jesteś...
BTW - Małopolska Prowincja Imperium Romulańskiego zaprasza w swoje szeregi
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 31 Lip 2006 01:30:19
Odpowiedz 
Pah Wraith

Małopolska Prowincja Imperium Romulańskiego zaprasza w swoje szereg

Miłośnicy noża w plecach łączcie się... (A serio sam lubię Romulan.)
Delta
Użytkownik
#85 - Wysłana: 31 Lip 2006 03:31:09 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Khem, a dużo wtedy wypiłeś? W końcu skoro z gór jesteś... BTW - Małopolska Prowincja Imperium Romulańskiego zaprasza w swoje szeregi

Dla pierwszych 100 nowych obywateli Imperium skrzynka "romulańskiego ale" gratis
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 31 Lip 2006 05:33:25
Odpowiedz 
Delta

Dla pierwszych 100 nowych obywateli Imperium skrzynka "romulańskiego ale" gratis

Nie wiem na ile można ufać Romulanom, ale szkoda, że nie jestem z Małopolski...
Darnok
Anonimowy
#87 - Wysłana: 31 Lip 2006 08:43:51
Odpowiedz 
"Khem, a dużo wtedy wypiłeś? W końcu skoro z gór jesteś... "
Myślisz, że jesteś śmieszny?
Zresztą facet z katowic przypatrywał się temu z lornetki...
Pah Wraith
Użytkownik
#88 - Wysłana: 31 Lip 2006 10:04:09
Odpowiedz 
Myślisz, że jesteś śmieszny?

Nie, myślałem że to można odczytać tylko jako niewinny żarcik (zwłaszcza popatrzywszy na emota na końcu...). Ale widzę, że to jednak nie tak do końca... :]
Darnok
Anonimowy
#89 - Wysłana: 31 Lip 2006 10:58:59
Odpowiedz 
Jestem poważny.W 100%.
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 31 Lip 2006 11:53:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Darnok

Zamieszczam stronę Fundacji Nautilus:
http://www.nautilus.org.pl/ - który "raport" w dziale UFO dotyczył tego o czym piszesz?

I moja prywatna opinia: wierzę w to co piszesz, ale sądzę, że to jednak było jakieś jak najbardziej "ziemskie" urządzenia...

Offtop: Ponownie zapraszam do rejestracji. Zostań użytkownikiem.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
USS Phoenix forum / Różności / UFO prawda czy mit

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!