USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Bond, James Bond
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  17  18  19  20  21  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 3 Wrz 2006 15:40:29
Odpowiedz 
Jurgen

o Daltonie i Lazenby'm wolałbym zapomnieć

Poczekaj na najnowszego Bonda, dopiero będziesział o czym zapominać...
szwagier
Użytkownik
#62 - Wysłana: 3 Wrz 2006 15:47:10
Odpowiedz 
Wpisuje się tylko na ten topic chociaż Bonda nie lubię ale śnił mi się dzisiaj, tzn nie on sam ale śniło mi się że o nim rozmawiam a wcale kurde na niego nie patrzę ale powiedziałem tam we śnie że lubię tylko Seana i tego też w realu się trzymam
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 3 Wrz 2006 15:48:43
Odpowiedz 
szwagier

Jak kto nie wie co napisać to pisze takie rzeczy
szwagier
Użytkownik
#64 - Wysłana: 3 Wrz 2006 16:23:22
Odpowiedz 
Jak kto nie wie co napisać to pisze takie rzeczy
Musiałem się z kimś tym podzielić a akurat taki topic jest
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 3 Wrz 2006 16:28:11
Odpowiedz 
szwagier

Musiałem się z kimś tym podzielić a akurat taki topic jest

Ja tam nie opowiadam na Forum: "miałem sen...."
szwagier
Użytkownik
#66 - Wysłana: 3 Wrz 2006 16:42:47
Odpowiedz 
Ja tam nie opowiadam na Forum: "miałem sen...."
Ależ ja o innych snach nie opowiadam a akurat ten był o Dżejmsie i potwierdził to że nawet w podświadomości jak i świadomości toleruje tylko Connery'ego i to chciałem tylko powiedzieć. Pierca nie lubie bo mam do niego uraz po tym jak go najpierw widziałem w serialu na Polonii 1 zanim grał w Bondzie i jakoś mi do niego od początku nie pasował. O reszcie już nie wspominam....
Pah Wraith
Użytkownik
#67 - Wysłana: 3 Wrz 2006 20:10:48
Odpowiedz 
Pierca nie lubie bo mam do niego uraz po tym jak go najpierw widziałem w serialu na Polonii 1

W "Remingtonie..." Ci sie nie spodobał?? Przecież serial rewelacyjny, a sam Detektyw szarmancki, czarujący i tajemniczy jak należy!
szwagier
Użytkownik
#68 - Wysłana: 3 Wrz 2006 20:31:07
Odpowiedz 
W "Remingtonie..." Ci sie nie spodobał?? Przecież serial rewelacyjny, a sam Detektyw szarmancki, czarujący i tajemniczy jak należy!

Może nie tyle nie podobał co mi potem nie pasował do Bonda
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 3 Wrz 2006 22:07:01
Odpowiedz 
Pah Wraith

Dobrze, że przypomniałeś, świetny serial.... A znów Moore grał w "Świętym"...

Aż linki dam
http://en.wikipedia.org/wiki/Remington_Steele
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Saint_%28TV_serie s%29
szwagier
Użytkownik
#70 - Wysłana: 3 Wrz 2006 22:52:24
Odpowiedz 
Ooooj Świętego to ja pamiętam!!

Dodam jeszcze że Moor na 2 miejscu.
Q__
Moderator
#71 - Wysłana: 3 Wrz 2006 23:12:59
Odpowiedz 
szwagier

A na którym miejscu widzisz Brosnana?
Pah Wraith
Użytkownik
#72 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:07:55
Odpowiedz 
http://ksiazki.wp.pl/wiadomosci/id,32417,wiadomosc .html

No, jeśli to prawda to koniec serii.
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:15:36
Odpowiedz 
Pah Wraith

No, jeśli to prawda to koniec serii.

Poczekajmy, aż zrobia z niego zoofila. "Niech żyje nowy Bond! Z kozą!"
Pah Wraith
Użytkownik
#74 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:46:29
Odpowiedz 
No, nie przesadzaj... To już trochę nie na miejscu uwaga...
Picard
Użytkownik
#75 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:55:50
Odpowiedz 
Pah Wraith

Uważam, ze Q__ wcale nie przesadza- to bezczeszczenie tej postaci. Ta przekleta poprawnosc polityczna wszytko zniszczy- rozumie,ze mozna sobie byc gejem, czy kim sie tam chce- o ile nie szkodzi sie innym- ale czy to oznacza, ze wszystkie znane postacie musza byc dostosowywane do gustow mniejszosci? Najpierwsz czarna Catwoman a teraz to- Bond-gej to juz obrzydlistwo na niespotykana skale. Czego jeszcze mozna sie spodziewac?
Pah Wraith
Użytkownik
#76 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:59:58
Odpowiedz 
Obrzydlistwo?? Ja jestem temu przeciwny z punktu widzenia logiki, tradycji istnienia postaci... ale nie zamierzam porównywać homoseksualistów z zoofilami. Jako fani treak, a przede wszuytkim ludzie na poziomie powinniście chyba wyczuwać drobną granicę przy takich stwierdzeniach.
Jurgen
Moderator
#77 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:00:13
Odpowiedz 
Niech już Bond Martini nie pija, ale Bond - gej??? To tak jakby Kirk albo Riker okazali się gejami...
Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:20:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Nie zamierzam obrażać gejów. Zresztą do zoofili też nic nie mam (a np. na czatach pojawiają sie dość licznie)... Po prostu uważam, że pomysł Bonda-geja jest równie absurdalny co pomysł Bonda-zoofila. Nie miał bym natomiast nic przeciwko temu, gdyby kolejnego wymyślono bondopodpodobnego superagenta (był już przecież m.in. Derek Flint:
http://en.wikipedia.org/wiki/Derek_Flint ), który by kochał inaczej... Tak jak z przyjemnością obejrzałem film o homoseksualnym bracie-bliźniaku Zorro:

http://en.wikipedia.org/wiki/Zorro%2C_The_Gay_Blad e
http://imdb.com/title/tt0083366/

Natomiast równie goraco protestował bym, gdyby Diego de la Vegę przerobiono na geja...

Jurgen

To tak jakby Kirk albo Riker okazali się gejami...

Co od Kirka, kto wie kto wie. Wklejałem link na ten temat w topicu o atykułach w GW o ST...

Ramone de la Vega vel Bunny Wigglesworth - gej, brat Zorro, jedna z moich ulubionych postaci z filmów płaszcza i szpady
Picard
Użytkownik
#79 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:06:39 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Pah Wraith

Obrzydlistwo??

Chodzi mi o to samo o co Tobie- obrzydliwe jest bezczeszczenie danej postaci zmieniajac jej charakter tak aby odpowidal on danej mniejszosci. Zreszta jedną rzcza jest akceptacja homoseksualstow a czym innym aprobata dla nich...

Q__

Zresztą do zoofili też nic nie mam

A ja owszem- molestowac buiedne zwierzatka, podli zboczency! Niczym nie róznia sie od pedofili...
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:13:55
Odpowiedz 
Picard

Niczym nie róznia sie od pedofili...

Mimo wszystko szkody w psychice zwierzęcia są mniejsze niż w psychice dziecka. Zresztą niestety seks miedzy zwierzętami w warunkach naturalnych czesto mieści się w ludzkiej definicji gwałtu.

Ale wracajmy do Bonda.
Picard
Użytkownik
#81 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:16:30 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__

Mimo wszystko szkody w psychice zwierzęcia są mniejsze niż w psychice dziecka

Nie mozesz tak mowic- czym biedne zwierze zasluzylo sobie na wykorzystywanie?

wracajmy do Bonda.

Bond potepia zoofilie!
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:22:04
Odpowiedz 
Picard

Bond nie potepia zoofilie!

Skąd wiesz, bo sam wykorzystuje jak leci?
Picard
Użytkownik
#83 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:24:23
Odpowiedz 
Q__

Skąd wiesz, bo sam wykorzystuje jak leci?

Fajnie- najpierw chcieli z Bonda zrobić geja, teraz czynia go gwalcicielm...Jest pewna roznica miedzy swiadomym wyborem czlowieka a wspolrzciem z nieszczesnym zwierzem Nie ma co dyskuskja na poziomie...
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:30:37
Odpowiedz 
Picard

Sam napisałeś nie potepia, choć miłeś chyba na myśli, że właśnie potępia. Więc żartuję sobie...

A skoro jesteśmy przy bondzie i sprawach płci, daje link o Peterze O'Donnellu, twórcy kobiecej odpowiedniczki Bonda (Modesty Blaise, o której więcej w topicu "Komiksy").
http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_o%27donnell
Picard
Użytkownik
#85 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:33:02
Odpowiedz 
Q__

Racja- moj blad! Oczy mi juz wysjadaja- a na sesji RPG nawet z dokow jeszcze nie wyszlismy...
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:49:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Powiedz lepiej co sądzisz o postaci Modesty (o ile ją kojarzysz), podobno Tarantino planuje sfilmować jej przygody... (Nb. w wersji powieściowej są znacznie mniej zwariowane od filmu i podobne do książkowych "Bondów" Fleminga, podczas gdy film z Monicą Vitti przypomina lżejsze filmy o Bondzie z Moorem w roli głównej.)
Pah Wraith
Użytkownik
#87 - Wysłana: 5 Lis 2006 13:49:34 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
The name's Bond, James Bond

za 12 dni na ekranach kin na całym niemal świecie, w tym także w Polsce, po raz pierwszy słowa te padną z ust Daniela Craiga.
Trzymajmy kciuki baaaardzo mocno...
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=17813
#88 - Wysłana: 6 Lis 2006 15:51:02
Odpowiedz 
Podobo nowy Bond zbiera głównie pochlebne recenzje:

http://film.onet.pl/0,0,1428739,wiadomosci.html
Pah Wraith
Użytkownik
#89 - Wysłana: 6 Lis 2006 22:38:08
Odpowiedz 
taaaak, no, wiem co już mi się nie spodob :]
w jednej z recenzji ktoś napisał, że Craig łączy cechy Connery'ego z najlepszych lat z brutalnością Daltona, a ta właśnie mi się zupełnie nie podobała
właściwie sam Dalton dyskwalifikował "LtK" i "TLD"
Picard
Użytkownik
#90 - Wysłana: 19 Lis 2006 10:03:36
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  17  18  19  20  21  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Bond, James Bond

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!