USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / JAG w TVP1
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#1 - Wysłana: 13 Sty 2006 11:53:25
Odpowiedz 
Konkretnie ósmy sezon, codziennie o 15.10 od poniedziałku 16 I '06.
elbereth
Moderator
#2 - Wysłana: 13 Sty 2006 16:30:29
Odpowiedz 
oł je!
temat pasuje jak ulał do działu w którym go umieściłeś. <ironia>
o ile dobrze sobie przypominam Pah Wraithowi zarzuciłeś łamanie netykiety i nazwałeś to objawem jego chamstwa.
idąc dalej Twoim tokiem myślenia:
Ty chamie! jak śmiałeś umieścić topik w złym dziale. szczyt chamstwa po prostu.
tak teraz powiesz że sytuacja jest inna. sytuacja jest (niestety dla Ciebie) bardzo podobna więc pozostają Ci nastepujace opcje jesli chcesz zachować honor:
a) przeprosisz Pah i stwierdzisz ze przesadziłes ze swoim wyzywaniem wszystkich od chamów
b) stwierdzisz że również zachowujesz sie po chamsku.
jeśli spróbujesz sie wykrecic i stwierdzić że JAG to mimo wszystko serial trekowy, ktory bedzie nadawany na TVP1 to dowiedziesz tylko faktu że jesteś człowiekiem bez honoru i nie umiejącym przyznać się do błędu. nie wspominając o innych aspektach Twojej osoby które już nie raz mialem u Ciebie zauważyć.
pozdrawiam.
Barusz
Użytkownik
#3 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:02:55
Odpowiedz 
Nie jest serialem trekowym (wtedy umieściłbym go w dziale Star Trek), lecz chętnie oglądanym przez trekerów (poczytaj choćby archiwum list POGFu). Stąd wylądował w "Star Trek w Polsce".

Pah Wraithowi zarzuciłeś łamanie netykiety

To kłamstwo.
elbereth
Moderator
#4 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:23:31
Odpowiedz 
Nie jest serialem trekowym (wtedy umieściłbym go w dziale Star Trek), lecz chętnie oglądanym przez trekerów (poczytaj choćby archiwum list POGFu). Stąd wylądował w "Star Trek w Polsce".

Pah Wraithowi zarzuciłeś łamanie netykiety

To kłamstwo.

czyżby?

PW:Nie chciałem śmiecić na forum, bowiem post który mógłbym napisać byłby poświęcony wyłącznie mojej uwadze o twojej złośliwości.

B:Tak po prostu się nie robi. W każdym zaś razie - nie zaznaczając tego wyraźnie. I mógłbyś mi uświadomić na czym miałyby polegać moje "bluzgi"? I skąd ty takie słownictwo bierzesz?

PW:1) zrobiłem tak raz i to nie jest żaden grzech, szczególnie na tak luźnym forum jak tu,

B:Robiłeś to po wielokroć, to był tylko przykład. I IMO jest to nie "grzech", lecz objaw twojego chamstwa.

ps. podkreślenie: wzięcie działania Pah za łamanie netykiety
pogrubienie: Twoje określenie na to działanie.

mimo wszystko nie masz za grosz honoru. wstydź sie. po prostu wstydź sie. Twoje tłumaczenie jest tak naciągane że po prostu nie wiem jak możesz mieć czelność je postować?
co z tego ze duzo ludzi ogladajacych treka oglada JAG?
od tego jest dział 'różności' lub inny bardziej pasujący..
duzo trekerów oglada też star wars. wyjasnij mi dlaczego wszystkie posty dotyczace 'star wars' są w dziale 'różnosci' a nie w 'star trek w polsce'??
czemu posty na temat gier są w dziale 'gry' mimo ze wiekszosc trekerow grywa w trekowe gry? idac Twoim tokiem myślenia po co w ogole tworzyc działy skoro dużo trekerów oglada inne seriale, czyta ksiązki, gra w gry, rozmawia o polityce, opowiada kawaly itp itd! wiec Twoim zdaniem dotyczy ich forum 'Star trek w polsce' i tam powinny byc te posty tak? przynałbyś sie chociaż raz i zachował jak mężczyzna a nie chował sie za pseudointelektualną 'pozą', ciągłym odwracaniem kota ogonem, czepialstwem i upierdliwością. miałem szczerą nadzieje że chociaż raz zachowasz sie przyzwoicie ale nie, zawsze musisz probowac sie wykręcic. czy tego uczą na prawie? krętactwa i kombinatorstwa? brawo. jestem po prostu zbulwersowany i po prostu zawiedziony bo myslalem ze moze jednak zachowasz sie jak nalezy.
jesteś żałosny i przykro mi że takim zachowaniem reprezentujesz społecznosc trekerów. po prostu wstyd.
Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:29:47
Odpowiedz 
A już całkiem abstrahując od tego czy wątek jest umieszczony we właściwym dziele a nie jest! - co myślicie o JAG'u jako takim?
elbereth
Moderator
#6 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:31:37
Odpowiedz 
co myślicie o JAG'u jako takim?

nie ogladalem wielu odcinków, niektóre byly niesamowicie nudne inne wręcz przeciwnie trzymaly w napięciu ;]
za to podobała mi sie pani grająca główną role kobiecą w tym serialu
Barusz
Użytkownik
#7 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:31:42
Odpowiedz 
od tego jest dział 'różności' lub inny bardziej pasujący..

Nie. Różności nie mogą być śmietnikiem do którego wrzucamy wszystko. Nim stworzy się topic należy chwilę pomyśleć nad tym gdzie go umieścić...

duzo trekerów oglada też star wars. wyjasnij mi dlaczego wszystkie posty dotyczace 'star wars' są w dziale 'różnosci' a nie w 'star trek w polsce'??

Bo nie dotyczą premier filmów/seriali w polskich stacjach telewizyjnych.

czemu posty na temat gier są w dziale 'gry' mimo ze wiekszosc trekerow grywa w trekowe gry?

Bo od tego jest dział Gry oczywiście.

Co do Netykiety zaś, to wyobraź sobie, że zachowanie Pah Wraitha było godne potępienie niezależnie od niej. Było po prostu chamstmem, stąd napisałem "tak się po prostu nie robi", nie odwołując się do niej

Z mojej strony OT, jeśli elbereth chce śmiecić, nie jestem w stanie mu tego uniemożliwić, ale niech to robi sam.
elbereth
Moderator
#8 - Wysłana: 13 Sty 2006 17:45:35 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
Z mojej strony OT

dobrze wiemy ze z Twojej strony Off Topic nie musisz nam tego przypominać, wszak wciąż oftopujesz ;]
BTW jesli chodzilo Ci o EOT to proponuje najpierw mysleć potem pisać...

Różności nie mogą być śmietnikiem do którego wrzucamy wszystko.

jeśli różności bylby śmietnikiem nazywałyby się śmietnik.
do działu różności wrzucamy wszystko co nie pasuje do innych działów. nie jest to bynajmniej śmietnik choć wiemy dobrze ze chcialbys aby kazdy wątek z Twoim udzialem sie w taki zamienił.
wątkem nie pasującym do żadnego z działów jest własnie informacja o JAG nadawanym przez TVP. nie jest to serial trekowy. więc powinien znaleźć sie w Różnościach.
a Twoje dziecinne tłumaczenie jest po prostu żałosne. skoro nie przyznasz sie że sie mylisz siedź chociaż cicho.

nie zmieniam zdania. jesteś oszustem, bezczelnym pozbawionym kszty honoru kombinatorem, perfidnym prowokatorem.
bardzo pasuje do Ciebie określenie którym tak lubisz obdarzać niewinnych ludzi. jesteś chamem Barusz. i moim skromnym zdaniem Ty jeden bardziej zaszkodzileś forum niż całe fale dinotreków nawiedzających to forum. chociaz pewnie byla to jedna i ta sama osoba znając Twoje zamilowanie do prowokacji.
cezary
Użytkownik
#9 - Wysłana: 13 Sty 2006 21:20:21
Odpowiedz 
bedac bezczelnym chmem i off-topicowcem, pragne sie wtracic z drobnym spostrzezeniem, ktore ostatnio osobiscie mialem nieprzyjemnosc zaobserwowac,

otoz ogladajac wiadomosci w TV odnosze wrazenie, ze poziom w Sejmie zbliza sie coraz blizej do poziomu naszego Forum,

w zwiazku z czym zastanawiam sie, czy to lepiej dla Forum, ze uderzamy w swiatowe standardy zachowan, czy moze wrecz przeciwnie?

Oczywiscie Barusz popelnil gafe umieszczajac temat w zlym dziale, lecz z drugiej strony Twoja chec zemsty el'Berecie jest calkowicie zbedna i, co dalo sie nieraz zauwazyc, daremna. Wnioskuje zatem o podejscie do spraw z wiekszym optymizmem, ktory to jako jedyne antidotum pozwala mi osobiscie przezyc codzienne, 30-minutowe spotkania z telewizja.
elbereth
Moderator
#10 - Wysłana: 13 Sty 2006 21:46:35
Odpowiedz 
chec zemsty el'Berecie

chęc zemsty może za dużo powiedziane.
i własnie denerwuje mnie że daremna. po prostu takie bezczelne zachowanie Barusza przekracza wszelkie granice, więcej uchodzi mu to na sucho, jeszcze więcej - on uważa że to on jest pokrzywdzony przez chamstwo na forum. panie Bartosz: jeśli nie odpowiada panu rosnący poziom chamstwa - nikt tu pana nie zatrzymuje.
po prostu nadarzyła się okazja żeby Barusz sam zdecydował jak mamy odbierać jego zachowania. czy jako wybryki pozbawionego honoru zera czy może małe wpadki pożądnego uzytkownika. to była taka ostatnia szansa.
jak widzimy podjął decyzje.
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 10 Lut 2006 16:50:11
Odpowiedz 
Widział ktoś dzisiejszy crossover ,,JAG" i ,,Agentów NCIS" ? Dla mnie masakra! Oglądając ten epizod miałem wrażenie, że komuś z TVP pomyliły i szpulki z filmami i puścili nie właściwy serial, bohaterowie JAG'u zupełnie zepchnięci na dalszy plan, za to po ekranie pałętają się rzeczeni agencji. W obecnie emitowanym sezonie JAG widać juz niestety wyraźni, że scenarzystą definitywnie wyczerpały się pomysły i nie ma nic dziwnego w tym, że serial zakończył swój żywot. Ciekaw jestem co Wy o tym myślicie?
pj26
Użytkownik
#12 - Wysłana: 10 Lut 2006 18:26:04
Odpowiedz 
A co ma wspólnego JAG ze Star Trek?
popieram role kobiece. Z tego co pamiętam były 2 panie w roli głownej blondynka i brunetka ale nie śledze tego bo to trochę naciągany i kiczowaty serial jak dla mnie.
Domko
Użytkownik
#13 - Wysłana: 10 Lut 2006 19:18:34
Odpowiedz 
Picard:

Taki już urok serialu JAG - raz są sprawy sądowe, raz sensacyjno-kryminalne.
Poza tym ten odcinek kończy wątek Singerównej i, wygląda na to, że scenarzyści myśleli o takim odcinku robiąc poprzednie (wątki się bardzo przeplatają).
Nie chcę spoilerować, ale zobacz sobie drugą część, którą pewnie puszczą w poniedziałek, to zobaczysz, że o wielu rzeczach myśleli już w poprzednich odcinkach (gdy dowiesz się kto jest mordercą - bo to, że nie pan Rab, czy jak się to pisze, to pewnie się domyślasz). A skąd wiem co w drugiej części? Bo są to powtórki i oglądałem to już kiedyś.

A poza tym JAG jest, w moim odczuciu, serialem dosyć nierealnym. Postacie są bardziej papierowe niż w Star Trek, gdzie podobno są wyidealizowane. W JAG skarżą na siebie do admirała, stają po dwóch stronach w sądzie - ogólnie biorą udział w wielu konfliktowych sytacjach, ale na koniec są dla siebie mili i wręcz się uwielbiają. Jest to dla mnie co najmniej dziwne i, podobnie jak pj26, uważam to za trochę naciągany serial.

BTW, czasami zastanawiam się, czy JAG nie jest sponsorowany przez wojsko amerykańskie, aby zachęcić nowych rekrutów, poprzez pokazywanie wyidealizowanej armii. Takie projekty zresztą już były - wystarczy wspomnieć grę American's Army sponsorowanej przez amerykańską armię.
Pah Wraith
Użytkownik
#14 - Wysłana: 10 Lut 2006 22:59:39
Odpowiedz 
A co ma wspólnego JAG ze Star Trek?

W tej sprawie zerknij sobie na pierwsze kilkanaście postów :]

W JAG skarżą na siebie do admirała, stają po dwóch stronach w sądzie - ogólnie biorą udział w wielu konfliktowych sytacjach, ale na koniec są dla siebie mili i wręcz się uwielbiają.

Hmm, to jest miara profesjonalizmu i podejścia wielu narodów (nie naszego) do pracy. Praca swoje, życie osobiste swoje. Oddzielanie obowiązków od życia prywatnego to ważna umiejętność, która jest wysoce ceniona przez pracodawców na
Zachodzie.
Picard
Użytkownik
#15 - Wysłana: 11 Lut 2006 12:31:37
Odpowiedz 
Oddzielanie obowiązków od życia prywatnego to ważna umiejętność, która jest wysoce ceniona przez pracodawców na
Zachodzie.

Dokładnie, w TNG też były sytuacje, w których postacie nacodzień zwracające się do siebie całkiem oficjalnie: ,,sir!", ,,panie komandorze" w życiu prywatnym spotykały się na gruncje towarzyskim np. przyparytjce pokera albo w holodeku.
Domko
Użytkownik
#16 - Wysłana: 11 Lut 2006 12:50:03
Odpowiedz 
Może to i prawda, ale mimo wszystko jest to IMO zbyt wyidealizowane. Porównywanie tego do Star Trek nie ma sensu, bo nie o to w tym chodzi.
Rozumiem, że praca swoje, życie osobiste swoje, ale wątpię, że po wszczęciu postępowania dyscyplinarnego dzięki jednemu z kolegów, osoba ta miałaby dokładnie taki sam, niezmienny stosunek. Nie twierdzę, że mają sobie od razu skakać do gardeł, ale jakieś minimalne "spięcie" powinno wystąpić. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi - a w takiej sytuacji powinny pozostać przynajmniej lekkie prentensje. Albo chociaż skomentowanie tego przy innej osobie.
Piję konkretnie do jednego odcinka JAG, gdzie Turner poskarżył na Raba, że jest stronniczy i Rabowi groziło postępowanie dyscyplinarne - jednocześnie trafił na dywanik do admirała Checkwiddena. I po czymś takim nie ma nawet odrobiny urazy - zero zmiany stosunków między nimi. Nierealne...
Picard
Użytkownik
#17 - Wysłana: 12 Lut 2006 16:12:41 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Domko

Nierealne...

Na pewno masz trochę racji co do braku realizmu w JAG. Jeśli chodzi o relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami nie mogę się tego szczególnie czepiać ponieważ nie uważam by to one były tu najważniejsze- bardzie interesują mnie właśnie sprawy sądowe w środowisku amerykańskiej marynarki, nawet jeśli są one trochę ubarwione- a po drugie: rzeczywiście uważam, iż życie prywatne i zawodowe można w dużym stopniu rozgraniczyć. Jest natomiast mnóstwo innych nierealnych motywów we wzmiankowanym serialu, na które warto zwrócić uwagę: np. sytuacja, w której komandor Rab manewrował samolotem transportowym tak aby uniknąć ataku jakiś wrogich myśliwców- chyba koreańskich albo chińskich- albo odcinek, w którym partnerka rzeczonego komandora była prześladowana przez policjanta, który sfiksował na jej punkcje- na Boga, on była majorem Piechoty Morskiej a dała się tak łatwo podejść! Ale jak napisałeś: taki już urok tego serialu. Zresztą filmy o przygodach Bonda też lubie oglądać a na prawdę wątpię by praca agentów M6 wyglądała właśnie tak jak pokazano to w rzeczonych filmach...

raz są sprawy sądowe, raz sensacyjno-kryminalne.

Nie o to się rozchodzi! Taki schemat serialu mnie osobiście się bardzo podoba, nie pozwala sie znudzić jednostajną konwencją odcinków. Mnie chodzi o to, że w omawianym epizodzie zamiast obsady JAG'u pierwsze skrzypce gali agencii NCIS- bohaterowie innego serialu tego samego autora.

zastanawiam się, czy JAG nie jest sponsorowany przez wojsko amerykańskie, aby zachęcić nowych rekrutów, poprzez pokazywanie wyidealizowanej armii

A ja zastanawiam się czy czasami ,,Star Trek" nie jest w tym samym celu finansowany prze Gwiezdn Flote? Tak na serio to słyszałem swego czasu o podobnych zarzutach wobec filmu ,,Top Gun" ale nie sądzę by były one prawdziwe. Po prostu amerykańscy filmowcy są raczej lojalni wobec swych władz i wolą dobrze mówić o armii niż ją szkalować- np. Spielberg za ,,Szeregowca Ryana" dostał najwyższe wyróżnienie przyznawane cywilom. A i producenci wiedzą co się sprzeda w USA, ze ,,chłopcy i dziewczęta w mundurach" oraz ich rodziny chętniej obejrzą fil badź serial, który będzie mówił o nich dobrze niż taki, który będzie ich szkalował. Nie spotkałem się osobiście z żadnym amerykańskim filmem bądź serialem traktującym o wojsku, w którym nie było by chodź odrobiny patosu oraz uwielbienia dla U.S Army. Takie motywy można znaleźć nawet w ,,Helikopterze w ogniu" o ,,Łzach słońca" już nie wspominając...
Pah Wraith
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Lut 2006 16:33:40 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
astanawiam się, czy JAG nie jest sponsorowany przez wojsko amerykańskie, aby zachęcić nowych rekrutów, poprzez pokazywanie wyidealizowanej armii

Tutaj Domko niewątpliwie ma trochę racji. Nie wiem jak to jest z JAG, ale filmowcy, którzy kręcą filmy przedstawiające wojsko (zapewne nie tylko w USA) w dobrym świetle dostają wsparcie od armii - a to mogą wykonać zdjęcia w pradziwym myśliwcu, a to wejdą sobie na teren bazy, przjadą się prawdziwym czołgiem. Zaś reżyserzy krytykujący armię muszą sie zadowolić makietami :]

Nie spotkałem się osobiście z żadnym amerykańskim filmem bądź serialem traktującym o wojsku, w którym nie było by chodź odrobiny patosu oraz uwielbienia dla U.S Army.

"Czas apokalipsy"? "Full metal jacket"?
Jo_anka
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Lut 2006 16:48:23
Odpowiedz 
"Pluton"?
Picard
Użytkownik
#20 - Wysłana: 12 Lut 2006 17:32:33
Odpowiedz 
Pah Wraith

Co do ,,Czasu apokalipsy" to trudno traktować ten film dosłownie był on nie tyle rzeczywistą opowieści o wojnie w Witnamie co uwspółcześnioną adaptacją powieści ,,Jądro ciemności". Mało tam był prawdziwej armii, chyba, że rzeczywiście piloci w trakcje ataku na pozycje Viet-Kongu puszczali sobie Wagnera... Co do "Full metal jacket"- tutaj w pełni się zgadzam, że żadnego patosu czy uwielbienia dla Marines nie da się zauważyć lecz to chyba głównie zasługa reżysera i jego podejścia do tematu. "Plutonu" nie widziałem ale obiecuje sobie, że kiedyś musze wreszcie się z nim zaznajomić, ale do rzeczywiście anty-wojennych filmów można jeszcze dodać ,,Ofiary wojny". Rzeczywiście są amerykańskie filmy, które mówią o amerykańskim wojsku nie zbyt dobrze- z rzeczy traktujących o troche dawniejszych czasach przypomina mi się jeszcze ,,Tańczący z wilkami"- ale tak czy siak należą one raczej do wyjątków. Większego obiektywizmu spodziewać się można po amerykańskich filmach traktujących o innym tamtejszych rodzaju służb mundurowych: policji, ale to już raczej temat na odrębną dyskusje...
Domko
Użytkownik
#21 - Wysłana: 13 Lut 2006 10:45:44
Odpowiedz 
Picard:

Na pewno masz trochę racji co do braku realizmu w JAG. Jeśli chodzi o relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami nie mogę się tego szczególnie czepiać...

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią - to mniej więcej miałem na myśli.
Dodam tylko, że dla Ciebie nie są aż tak istotne relacje między bohaterami - dla mnie też, ale skoro już scenarzyści je tworzą, to powinni je urealnić na tyle na ile się da.

Co do ostatnich odcinków - chcecie wiedzieć, kto jest mordercą Singer?
Picard
Użytkownik
#22 - Wysłana: 13 Lut 2006 11:37:23
Odpowiedz 
Dowiemy się pewnie po skończeniu olimpiady bo dziś, pewnie też i jutro JAG nie ma w TVP. Za to ,,Klan" i inne ,,Mody na sukcse" puszcają, wredne publiczniaki!
Domko
Użytkownik
#23 - Wysłana: 13 Lut 2006 12:39:42
Odpowiedz 
Nie ma?? O rany... Może ze smutku "Klan" oglądnę...
Pah Wraith
Użytkownik
#24 - Wysłana: 13 Lut 2006 15:55:56
Odpowiedz 
Dowiemy się pewnie po skończeniu olimpiady

Czyli za 4 lata??
Dyplomata
Użytkownik
#25 - Wysłana: 17 Lut 2006 13:07:48 - Edytowany przez: Dyplomata
Odpowiedz 
Na wstępie : nie będę wtrącał się do dyskusji o umieszczeniu tematu .
W kazdym razie mnie nie przeszkadza .

Co do serialu JAG : mnie się bardzo podoba . Powiem więcej : jest
jednym z moich ulubionych seriali . Dlatego głęboko nie zgadzam się
z opinią (Domko) :
A poza tym JAG jest, w moim odczuciu, serialem dosyć nierealnym. Postacie są bardziej papierowe niż w Star Trek, gdzie podobno są wyidealizowane. W JAG skarżą na siebie do admirała, stają po dwóch stronach w sądzie - ogólnie biorą udział w wielu konfliktowych sytacjach, ale na koniec są dla siebie mili i wręcz się uwielbiają.

Wrr ... Proszę o zostawienie w spokoju tego serialu .

PS. Nierealny dlatego , że się lubią po rozprawie ?
Gdyby tak nie było musieliby się chyba pozabijać .

+++++++++++++++++++++++++++

Picard napisał :
Dowiemy się pewnie po skończeniu olimpiady bo dziś, pewnie też i jutro JAG nie ma w TVP. Za to ,,Klan" i inne ,,Mody na sukcse" puszcają, wredne publiczniaki!

Mnie , to nie przeszkadza . Czasami oględnę jakis odcinek wymienionych
seriali . Najważniejszym jest jednak to , że TVP ostanio zaczęła
puszczać powtórki JAG-a . Powtórki sa rzeczą dobrą , ale jesli
powtarza się cały serial niemal odrazu po zakończeniu nadawania
( podobnie " Nash Bridges " na TVN-ie - tydzień po ostanim odcinku
z powrotem zaczęto nadawanie serialu od początku ) , to ... hmm ...
mówiąc najkrócej - nie podoba mi się coś takiego .

PS. Przez coś takiego " Z Archiwum X " przestało mi się podobać .
TVP 2 powtarzała serial na okrągło i przepadło mi sporo odcinków ,
gdyż przestawałem oglądać powtórki i nie w porę orientowałem
się o zaczęciu puszczania nowych odcinków .
Domko
Użytkownik
#26 - Wysłana: 17 Lut 2006 15:13:26
Odpowiedz 
Wrr ... Proszę o zostawienie w spokoju tego serialu .

PS. Nierealny dlatego , że się lubią po rozprawie ?
Gdyby tak nie było musieliby się chyba pozabijać .

Dlaczego mam zostawić w spokoju serial, gdy mam do niego pewne zarzuty? Forum służy właśnie do dzielenia się takimi wątpliwościami.

Nie chodzi dokładnie o to, że się lubią - nie twierdzę, że mają się nie lubić - ale jakieś "spięcia" powinny wystąpić - powinni się pokłócić, czasem mieć dystans do drugiej osoby. Tutaj tego nie ma i jest to nierealne, co już zresztą wyjaśniałem posty wyżej. Nie wiem co więcej mogę napisać - nie dałeś mi żadnych powodów do zmiany mojego zdania, wiec pozwolę się dalej z Tobą nie zgadzać.

Co do serialu JAG : mnie się bardzo podoba . Powiem więcej : jest
jednym z moich ulubionych seriali

Ja też lubię ten serial i go oglądam. Ale nie jest to powodem, dla którego miałbym nie dostrzegać jego wad i braku realizmu.
Anonim
Anonimowy
#27 - Wysłana: 27 Cze 2006 19:37:33
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 27 Cze 2006 19:40:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Ty chamie! jak śmiałeś umieścić topik w złym dziale. szczyt chamstwa po prostu.

A myślałem, że to nasze dyskusje tj. z Pah_Waraithem i Moderatorami są ostre

Merytorycznie owszem, topic trochę nie w tym dziale...

A JAG uwielbiam, choć jest do rzygu amerykańsko-patriotyczny, a postacie są jeszcze bardziej "bez skazy" niż w TNG... szczególnie za szczegółowe przedstawienie technologii militarnych. (Widać, że był odpowiedzią TV na popularność tehnothrillerów.)

W najnowszych seriach zyskał zresztą JAG na realiźmie , za sprawą... samej rzeczywistości. By dogonić życie twórcy wporwadzili wątek wojny w Afganistanie i cukierkowa sielanka się skończyła...

crossover ,,JAG" i ,,Agentów NCIS"

"Agenci NCIS" to w ogóle masakra... Aż dziw, że to spin-off JAGa i dzieło tego samego twórcy...

Pah_Wraith

Napiszę tu, skoro już na temat bluzgów zeszliśmy... Doceniam to co robisz (ST Horizon, artykuły), jednak uważam, że napadałeś na mnie niesprawiedliwie, z czysto romulańską logiką obawiając się, że zostanę liderem w dziedzinie ilości postów... Czy nie sądzisz, że pojawienie się mnie i innych "newbie" znacząco ożywiło to Forum, o którym jeden Was, "najstarszych" pisał, że "nic się nie dzieje"? Pamiętasz kto rozpoczął "ożywienie"? Ja, swoją dyskusją o "Andzi"... Powitałeś mnie wtedy na pokładzie i zaprosiłeś do rejestracji (co doceniam), dlatego teraz nie zniżę się do Twojego poziomu dyskusji i przemilczę...

Przeciwko Modratorom nic nie mam, serio, taka Ich niewdzięczna robota, po prostu uważam, że czasami odzywają się zbyt ostro i to nie tylko do mnie a np. do Jo_anki choćby...

(Czasami mam wrażenie, że wszyscy trzej jesteście "produktem" Sojuszu Romulańsko-Klingońskiego - ambicja + gniew, tak jak Spock był "tworem" Federacji.)
szwagier
Użytkownik
#29 - Wysłana: 27 Cze 2006 22:33:44
Odpowiedz 
Przeczytałem początek tego tematu i mi się przypomniały stare czasy
Seybr
Użytkownik
#30 - Wysłana: 27 Cze 2006 22:56:35
Odpowiedz 
Kiedys ogladalem ten serial. Zly nie jest, lepszy od Mody na sukcesz na 100%. Wiadomo jak w serialu, raz jest lepiej raz jest gorzej.
Serial ten dal mi wielka satysfakcje. Jak siedze przed tv i smuce, to wole luknac na JAG niz na jakis badziewny film ala Na wspólnej.
Harmon Rab czy jak on sie zwal. Lubie ta postac bo jest poprostu naturalna. Aktor mi podpasowal. Sam półkownik jest dla mnie jakis ........Sam nie wiem, ale koles.......My namie is polkowni, ja kozak, ty podwładny. Serial jest cukierkowy i malo realny, ale ogolnie sie ludzia podoba.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / JAG w TVP1

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!