USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#211 - Wysłana: 2 Wrz 2017 23:16:42
Odpowiedz 
Picard

Picard:
Bardziej tego wyglądam niż Discovery.

Bo to może fajna opowiastka być...

Nawiasem: jak z Twoim wyglądaniem The Orville (bo znając Twój pro-bermanizm, że tak to ujmę...)?
Toudi
Użytkownik
#212 - Wysłana: 3 Wrz 2017 14:39:27
Odpowiedz 
Picard, mam obawy co do takich 10 minutowych odcinków online. Syfy ze swoimi produktami zrobiła to 2 razy.
Przy Sanktuarium - co wyglądało spoko w tanim onlinowym serialu, jak przenieśli to na ekran tv było bardzo słabe.
Przy BSG Blood i Chrome, tu podobnie, projekt pełnoprawnego serialu upadł. Zrobili z tego webisody i też jakoś wykończenia pozostawia wiele do życzenia. Jak zrobią to samo z tym materiałem, to sorry,, ale nie wiem czy będziemy zadowoleni. Plus prequel do wydarzeń, które już znamy. Wrota otwarli w 1945. I to już wiemy. I wiemy, ze nie udało się im tego powtórzyć, bo Ernestowi nie przesłali zupełnie nic, co mogłoby mu pomóc tam przeżyć... Więc co nam pokażą, jak hitlorowcy z sowietami walczą o DHD, które nic im nie mówi?
reyden
Użytkownik
#213 - Wysłana: 3 Wrz 2017 15:08:55
Odpowiedz 
Ja także mam obawy , nie tylko z powodu formy , także dlatego że SG:O to prequel , a wiadomo jak z nimi jest - można łatwo się sparzyć przez nieuwagę .

Choć jak by dali zamiast Langford wątek o pradawnych i tym gostku co je stworzył ( słynna scena z TAOT ) , to by było ciekawie - bardzo daleka przeszłość więc trudniej o coś się pomylić , do tego wg. mnie lepszy setting by był .
Q__
Moderator
#214 - Wysłana: 3 Wrz 2017 15:27:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Picard, mam obawy co do takich 10 minutowych odcinków online.

Z drugiej strony w wypadku serii Pokémon: Generations nieźle się to sprawdziło. Tu też możemy dostać jakieś - rozdzielone latami - obrazki - z Catherine w roli głównej - pokazujące co się działo pomiędzy dokonaniem odkrycia przez starego Langforda a zwerbowaniem Daniela.

Toudi:
Przy BSG Blood i Chrome, tu podobnie, projekt pełnoprawnego serialu upadł. Zrobili z tego webisody i też jakoś wykończenia pozostawia wiele do życzenia.

Tak, tylko, że B&C to był zasadniczo jeden serialowy pilot rozbity na kawałki. Nie jest to arcydzieło, ale oglądane jednym ciągiem broniło się lepiej, niż kiedy przyswajane było fragmentami, w odstępach. Po prostu takie mechaniczne szatkowanie spowodowało, że fabularne przestoje poodrywały się od fabularnych kulminacji, wątki rwały się w najmniej stosownych momentach itd. i jakiekolwiek napięcie się gubiło.

reyden

reyden:
Ja także mam obawy , nie tylko z powodu formy , także dlatego że SG:O to prequel , a wiadomo jak z nimi jest - można łatwo się sparzyć przez nieuwagę .

Owszem, aż nazbyt łatwo. Choć taki serial - najpierw o próbach ustalenia czym ten artefakt wogle jest, potem o tajnym programie badań, w którym Wrota nie będą uruchomione ani razu - też może być ciekawy...* choć będziemy wiedzieć jak się to skończy(ło)...

* I okazja do splecenia fikcji z prawdziwą historią, jak w Dark Skies czy Kronikach młodego Indiany Jonesa, będzie...
Q__
Moderator
#215 - Wysłana: 12 Paź 2017 15:08:04
Odpowiedz 
Rocy7
Użytkownik
#216 - Wysłana: 12 Paź 2017 15:45:27
Odpowiedz 
Q__:
Connora Trinneer

gościa lubię, ale wolałbym również MacGyvera albo Jacksona

Nie mówiąc o tym, iż po cichu liczyłem na kontynuacje SGU. Zwłaszcza po tej petycji https://www.change.org/p/ted-sarandos-save-stargat e-universe
mozg_kl2
Użytkownik
#217 - Wysłana: 12 Paź 2017 18:35:05
Odpowiedz 
kaimada
Użytkownik
#218 - Wysłana: 12 Paź 2017 20:26:27
Odpowiedz 
Oj RDA to się mocno przytyło i zestarzał się chłop, więc ja w żadne jego cameo w SG nie liczę.
mozg_kl2
Użytkownik
#219 - Wysłana: 12 Paź 2017 21:59:32
Odpowiedz 
kaimada

raczej to nie możliwe bo serial ma być prequelem.
kaimada
Użytkownik
#220 - Wysłana: 12 Paź 2017 22:53:50
Odpowiedz 
Ja wiem, że ma być prequelem, ale teoretycznie mógłby zagrać inna postać tak jak Trinner. Tak samo w wypadku sukcesu tego miniserialu gdyby powstały kontynuacje.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!