USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#211 - Wysłana: 2 Wrz 2017 23:16:42
Odpowiedz 
Picard

Picard:
Bardziej tego wyglądam niż Discovery.

Bo to może fajna opowiastka być...

Nawiasem: jak z Twoim wyglądaniem The Orville (bo znając Twój pro-bermanizm, że tak to ujmę...)?
Toudi
Użytkownik
#212 - Wysłana: 3 Wrz 2017 14:39:27
Odpowiedz 
Picard, mam obawy co do takich 10 minutowych odcinków online. Syfy ze swoimi produktami zrobiła to 2 razy.
Przy Sanktuarium - co wyglądało spoko w tanim onlinowym serialu, jak przenieśli to na ekran tv było bardzo słabe.
Przy BSG Blood i Chrome, tu podobnie, projekt pełnoprawnego serialu upadł. Zrobili z tego webisody i też jakoś wykończenia pozostawia wiele do życzenia. Jak zrobią to samo z tym materiałem, to sorry,, ale nie wiem czy będziemy zadowoleni. Plus prequel do wydarzeń, które już znamy. Wrota otwarli w 1945. I to już wiemy. I wiemy, ze nie udało się im tego powtórzyć, bo Ernestowi nie przesłali zupełnie nic, co mogłoby mu pomóc tam przeżyć... Więc co nam pokażą, jak hitlorowcy z sowietami walczą o DHD, które nic im nie mówi?
reyden
Użytkownik
#213 - Wysłana: 3 Wrz 2017 15:08:55
Odpowiedz 
Ja także mam obawy , nie tylko z powodu formy , także dlatego że SG:O to prequel , a wiadomo jak z nimi jest - można łatwo się sparzyć przez nieuwagę .

Choć jak by dali zamiast Langford wątek o pradawnych i tym gostku co je stworzył ( słynna scena z TAOT ) , to by było ciekawie - bardzo daleka przeszłość więc trudniej o coś się pomylić , do tego wg. mnie lepszy setting by był .
Q__
Moderator
#214 - Wysłana: 3 Wrz 2017 15:27:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Picard, mam obawy co do takich 10 minutowych odcinków online.

Z drugiej strony w wypadku serii Pokémon: Generations nieźle się to sprawdziło. Tu też możemy dostać jakieś - rozdzielone latami - obrazki - z Catherine w roli głównej - pokazujące co się działo pomiędzy dokonaniem odkrycia przez starego Langforda a zwerbowaniem Daniela.

Toudi:
Przy BSG Blood i Chrome, tu podobnie, projekt pełnoprawnego serialu upadł. Zrobili z tego webisody i też jakoś wykończenia pozostawia wiele do życzenia.

Tak, tylko, że B&C to był zasadniczo jeden serialowy pilot rozbity na kawałki. Nie jest to arcydzieło, ale oglądane jednym ciągiem broniło się lepiej, niż kiedy przyswajane było fragmentami, w odstępach. Po prostu takie mechaniczne szatkowanie spowodowało, że fabularne przestoje poodrywały się od fabularnych kulminacji, wątki rwały się w najmniej stosownych momentach itd. i jakiekolwiek napięcie się gubiło.

reyden

reyden:
Ja także mam obawy , nie tylko z powodu formy , także dlatego że SG:O to prequel , a wiadomo jak z nimi jest - można łatwo się sparzyć przez nieuwagę .

Owszem, aż nazbyt łatwo. Choć taki serial - najpierw o próbach ustalenia czym ten artefakt wogle jest, potem o tajnym programie badań, w którym Wrota nie będą uruchomione ani razu - też może być ciekawy...* choć będziemy wiedzieć jak się to skończy(ło)...

* I okazja do splecenia fikcji z prawdziwą historią, jak w Dark Skies czy Kronikach młodego Indiany Jonesa, będzie...
Q__
Moderator
#215 - Wysłana: 12 Paź 2017 15:08:04
Odpowiedz 
Rocy7
Użytkownik
#216 - Wysłana: 12 Paź 2017 15:45:27
Odpowiedz 
Q__:
Connora Trinneer

gościa lubię, ale wolałbym również MacGyvera albo Jacksona

Nie mówiąc o tym, iż po cichu liczyłem na kontynuacje SGU. Zwłaszcza po tej petycji https://www.change.org/p/ted-sarandos-save-stargat e-universe
mozg_kl2
Użytkownik
#217 - Wysłana: 12 Paź 2017 18:35:05
Odpowiedz 
kaimada
Użytkownik
#218 - Wysłana: 12 Paź 2017 20:26:27
Odpowiedz 
Oj RDA to się mocno przytyło i zestarzał się chłop, więc ja w żadne jego cameo w SG nie liczę.
mozg_kl2
Użytkownik
#219 - Wysłana: 12 Paź 2017 21:59:32
Odpowiedz 
kaimada

raczej to nie możliwe bo serial ma być prequelem.
kaimada
Użytkownik
#220 - Wysłana: 12 Paź 2017 22:53:50
Odpowiedz 
Ja wiem, że ma być prequelem, ale teoretycznie mógłby zagrać inna postać tak jak Trinner. Tak samo w wypadku sukcesu tego miniserialu gdyby powstały kontynuacje.
mozg_kl2
Użytkownik
#221 - Wysłana: 29 Paź 2017 10:13:47 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#222 - Wysłana: 29 Paź 2017 10:17:02
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#223 - Wysłana: 29 Paź 2017 11:48:58
Odpowiedz 
MarcinK, czy ty się awruk nauczysz poza wrzuceniem linka dać jego opis?
Q__
Moderator
#224 - Wysłana: 30 Paź 2017 18:18:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
FIRST LOOK - TEASER | STARGATE: Origins

Hmmm... Jednak z aktorami, nie animacja? Nawet lepiej. Wygląda to na popłuczyny po Indy'm Jonesie trochę, ale trudno uznać to za wadę w tym wypadku*.

* Choć taki powrót do korzeni może stanowić pewien szok dla pamiętających w jakim kierunku ostatnio ta franczyza szła :
http://www.youtube.com/watch?v=DYnCuXQF6nQ

Toudi

Toudi:
MarcinK, czy ty się awruk nauczysz poza wrzuceniem linka dać jego opis?

Tym razem czepiasz się bez sensu, link/filmik robił za komentarz do teasera, który wrzucił mozg_kl2, nie za samodzielnego niusa.
Toudi
Użytkownik
#225 - Wysłana: 31 Paź 2017 00:09:35
Odpowiedz 
Q__:
Tym razem czepiasz się bez sensu, link/filmik robił za komentarz do teasera, który wrzucił mozg_kl2, nie za samodzielnego niusa.

Nie wiem czy to bez sensu. Ja treści filmiku nie znam, bo nie klikam w puste linki (pewno temu nie miałem nigdy włamu na swoje konta...).

Pomyślałby kto, że akcja rickrollowania nauczyła coś społeczeństwo, ale jednak nie. Dopiero jak wam konto bankowe opróżnią, to pójdziecie po rozum do głowy.

Ale jeśli nawet argument o bezpieczeństwie do was nie dociera, to może pomyślcie o czytelności forum i treści na forum. Obrazowo wam to przedstawię. Chcecie aby forum skończyło jak DSC w ST? Albo jak kolejne filmu o Transformersach? Pamiętacie jeszcze coś z filmu 3 lub 5?
Q__
Moderator
#226 - Wysłana: 31 Paź 2017 00:29:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Ja treści filmiku nie znam, bo nie klikam w puste linki

Szacunku godna ostrożność, ale jak wjedziesz wskaźnikiem myszy na link, jego adres wyświetli się na pasku stanu. I chyba można dość bezpiecznie założyć, że pod YouTube złodzieje haseł bankowych się nie podepną. Pod konta naszych stałych bywalców - także.

Toudi:
Pomyślałby kto, że akcja rickrollowania nauczyła coś społeczeństwo

Przy czym owa akcja (nawiasem: u nas chyba dotąd nikt nikogo nie zrickrollował) jest przecież dowodem, że da się - mając mniej czy bardziej nieczyste intencje - link opisać we wprowadzający w błąd sposób (to samo praktykują wszak cwaniacy specjalizujący się w pishingu).
Więc opis wiele - w tym zakresie - nie zmienia.
Toudi
Użytkownik
#227 - Wysłana: 31 Paź 2017 01:28:41
Odpowiedz 
Q__:
nawiasem: u nas chyba dotąd nikt nikogo nie zrickrollował

Pół forum - jak nie całe - zrickrollowałem 5 lat temu. Tylko, że wówczas cała 1 osoba zrozumiała. 5 lat nic się nie zmieniło. A my narzekamy na niski poziom DSC...

Q__:
Więc opis wiele - w tym zakresie - nie zmienia.

Zmienia. Bo jak mi piszesz, że wrzucasz film, a link nie prowadzi do strony z filmami, to lampa się zapala. Plus boty mimo wszystko nadal pisane są na odwal. Łatwiej wrzucić pusty link, niż wymusić na bocie napisanie na temat i wrzucenie linku. (To drugie też często przerasta koszty phishingu, robiąc go nieopłacalnym).

Q__:
I chyba można dość bezpiecznie założyć, że pod YouTube złodzieje haseł bankowych się nie podepną. Pod konta naszych stałych bywalców - także.

Na oba twoje założenia mówię JESTEŚ W BŁĘDZIE.

Uwaga na “niewykrywalny” phishing poprzez domeny ze znakami Unicode podobnymi do liter z alfabetu łacińskiego

Plus włam na konto to efekt domina. Ktoś klinki w fałszywy link i nagle z jego przeglądarki na zapisanych hasłach idą te linki. A, że konta mają historię, zaufane są, to ludzie klikają bez sprawdzenia, bo "zaufane" źródło linkuje.

No i jest jeszcze jeden ważny powód. Bez opisu nie wiem czy chce czas na zapoznanie się z treścią z linka (dodatkowy czas, bo już go straciła musząc wejść w temat i zobaczyć, że jest link bez opisu). Grzeczność wymaga, aby szanować współużytkowników. Wrzucanie pustych linków, bez opisów to brak okazania szacunku.
mozg_kl2
Użytkownik
#228 - Wysłana: 31 Paź 2017 07:16:02
Odpowiedz 
Toudi

Nie trzymacie sie tematu.
Q__
Moderator
#229 - Wysłana: 31 Paź 2017 09:42:18
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Pół forum - jak nie całe - zrickrollowałem 5 lat temu. Tylko, że wówczas cała 1 osoba zrozumiała.

Inni pewno nawet linku nie otworzyli.

Toudi:
Na oba twoje założenia mówię JESTEŚ W BŁĘDZIE.

Napisałem dość bezpiecznie, czyli, że prawdopodobieństwo takich zdarzeń na Phoenixie uważam - na podstawie dotychczasowych doświadczeń - za niskie.

Toudi:
No i jest jeszcze jeden ważny powód. Bez opisu nie wiem czy chce czas na zapoznanie się z treścią z linka (dodatkowy czas, bo już go straciła musząc wejść w temat i zobaczyć, że jest link bez opisu). Grzeczność wymaga, aby szanować współużytkowników. Wrzucanie pustych linków, bez opisów to brak okazania szacunku.

No, dobra. Acz Twój głos jest tu głosem jednostkowym w tym wypadku. Zobaczymy jak zareagują na ten postulat inni - bo tak się tu obyczaj ustala.
Toudi
Użytkownik
#230 - Wysłana: 1 Lis 2017 11:04:19
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie trzymacie sie tematu.

Swoją drogą, to ważny offtop. ;)

Q__:
Napisałem dość bezpiecznie, czyli, że prawdopodobieństwo takich zdarzeń na Phoenixie uważam - na podstawie dotychczasowych doświadczeń - za niskie.

Niskie, to nie zerowe. Czemu sami nie zadbamy, żeby jednak zmierzało do 0 zamiast do 1.

Q__:
No, dobra. Acz Twój głos jest tu głosem jednostkowym w tym wypadku. Zobaczymy jak zareagują na ten postulat inni - bo tak się tu obyczaj ustala.

Ja wiem jak, anarchia zawsze kończy się jej eskalacją.
mozg_kl2
Użytkownik
#231 - Wysłana: 1 Lis 2017 11:32:51
Odpowiedz 
Toudi:
Swoją drogą, to ważny offtop. ;)

Sa do tego tematy techniczne. Sorry toudi ale boldupisz teraz.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!