USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
Autor Wiadomość
cezary
Użytkownik
#31 - Wysłana: 14 Lis 2005 22:12:25
Odpowiedz 
jak w serialu to O'Neill, i moze po prostu aktor ich nie pali
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 13 Lip 2006 05:19:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Uwaga: stacja Tele 5 powtarza serial "Stargate SG-1" w soboty i niedziele...

Na SGA zapewne troche poczekamy...
elbereth
Moderator
#33 - Wysłana: 13 Lip 2006 11:37:03
Odpowiedz 
już jutro premiera sezonu X SG-1 oraz III SGA!!!
bedzie sie działo...
iha!
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 13 Lip 2006 12:24:14
Odpowiedz 
elbereth

Skoro nie ma nowego Treka cieszmy się tym.
theczarek
Użytkownik
#35 - Wysłana: 13 Lip 2006 12:30:33
Odpowiedz 

Skoro nie ma nowego Treka cieszmy się tym.

No tak - tylko SGA po pierwszym świetnym sezonie znacznie obniżyło loty. Drugiego poprostu nie zdzierżyłem do końca...

SG1 jestem gdzieś przy 8 i mimo że ogólnie trzyma poziom jakoś tak mi się nie chce... Wdziałem też kilka odcinków z 9 sezonu. Powrót replikantów mnie mocno zniechęcił.
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 13 Lip 2006 12:56:57
Odpowiedz 
SGA po pierwszym świetnym sezonie znacznie obniżyło loty. Drugiego poprostu nie zdzierżyłem do końca...

Na tle upadku, jaki był udziałem SQ i "X-files" To jeszcze nic.

SG1 jestem gdzieś przy 8 i mimo że ogólnie trzyma poziom jakoś tak mi się nie chce...

Było nie było nie latają wielkim statkiem, tylko mozolnie przechodza przez Wrota, jasne, że to nie to... Sam napisałem: Skoro nie ma nowego Treka...
atozz
Użytkownik
#37 - Wysłana: 18 Lip 2006 16:08:17
Odpowiedz 
Q: co do ostatniej wypowiedzi zapytam dyplomatycznie żeby nie spoilerować: czy Ty aby oglądasz najnowsze odcinki SG-1?

theczarek: warto przetrwać sez. 8, SG-1 w sez. 9 jest naprawdę dobry. Odcinek 10x01 trochę obniżył poziom ale może aktorzy byli zmęczeni odpoczywaniem w przerwie między sezonami
Jo_anka
Użytkownik
#38 - Wysłana: 18 Lip 2006 16:41:10
Odpowiedz 
Uwaga: stacja Tele 5 powtarza serial "Stargate SG-1" w soboty i niedziele..

Q_
Ktora Tele 5, bo w programie polskiej nic takiego nie widze...
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 18 Lip 2006 16:46:51
Odpowiedz 
Jo_anka

Niestety... francuska, zapomniałem to dopisac...
Jo_anka
Użytkownik
#40 - Wysłana: 18 Lip 2006 18:14:34
Odpowiedz 
La cinquieme czy TV5 Europe?
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 18 Lip 2006 18:29:14
Odpowiedz 
Jo_anka

Pomyłka "wszechwiedzącego" Q__ . Miałem na myśłi kanał NIEMIECKI (wiedział, że dzwonią...).
atozz
Użytkownik
#42 - Wysłana: 18 Lip 2006 19:03:34
Odpowiedz 
No wszystko pięknie ale piszesz Q że w Gejcie nie lata się dużymi statkami a tylko drepta przez wrota... Może chcesz trochę świeżych odcinków? Pytam poważnie, wyślę za free Mój mail: [teleskop at interia pl]
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 18 Lip 2006 19:09:00
Odpowiedz 
atozz

Chętnie, ale to co podałes na mail mi nie wygląda... (O tym, że już latają słyszłem.)
atozz
Użytkownik
#44 - Wysłana: 19 Lip 2006 11:29:29
Odpowiedz 
No to super, napisz do mnie i podaj swój adres pocztowy czyli "snail mail" czyli "Poczta Polska" a wyślę Ci odcinki i trochę innych ciekawych materiałów gejtowo-trekowych. Podałem email w formie takiej żeby automatyczne programy spamujące nie dodały go sobie do bazy. Na tym forum niestety nie ma funkcji pokazywania swojego maila nawet jak się to włączy.
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 19 Lip 2006 11:59:35
Odpowiedz 
atozz

Na tym forum niestety nie ma funkcji pokazywania swojego maila nawet jak się to włączy.

Można podać swj mail, podobnie jak i np. gg w danych użytkownika, co też zrobiłem...
atozz
Użytkownik
#46 - Wysłana: 20 Lip 2006 11:12:45
Odpowiedz 
No i wysłałem Ci maila ale chyba nie doszedł...
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 20 Lip 2006 13:13:10
Odpowiedz 
atozz

Sprawdzę i dzięki (niezależnie od efektu).
atozz
Użytkownik
#48 - Wysłana: 21 Lip 2006 11:26:49
Odpowiedz 
No cóż, nic mi nie odpisałeś. Rozumiem że nie chcesz tych odcinków nawet jak daję za darmo Jeśli ktoś jest zainteresowany (mam troszkę SG-1 sez. 6, 8 i 9, Ent sez. 3 i 4 oraz Atlantis 1, 2 i dodatkowo trochę gejtowych i trekowych trailerów, teledysków przygotowanych przez fanów, fanodcinków itp. Sez. 6 Gejta jest na DVD w najlepszej jakości, reszta w troszkę gorszej ale nie wielkości znaczka pocztowego Wyślę ZA FREE bo koszty przesyłki są takie że nie bardzo jest sens żeby ktoś leciał do banku wpłacić 4 zł a fani gejta, treka i wogóle sci fi powinni się wspierać . Ale w związku z tym mogę wysłąć tylko jednej osobie. Więc kto pierwszy ten lepszy: teleskop [at] interia kropka pl.
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 21 Lip 2006 15:40:17
Odpowiedz 
atozz

Nie, po prostu praca zawodowa+pisanie na Forum pochłania mi ostatnio tyle czasuy, że na przeglądanie e-maili czasu brak Oczywiście dziękuję Ci za propozycję i zamierzam z niej skorzystać...
atozz
Użytkownik
#50 - Wysłana: 21 Lip 2006 16:56:20
Odpowiedz 
To się cieszę, wysłanie do mnie mailem adresu zwykłej poczty z kodem to o ile się nie mylę całe 5 sekund Rozumiem jak bym chciał kasę za te plytki, ale ja chcę wyslac za free i musze jeszcze prosic o adres...

Swoja droga ogladam teraz po raz trzeci odcinek 10x01 (tak, doszlo do 10 sezonu!).
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 21 Lip 2006 17:08:20
Odpowiedz 
atozz

Przepraszam, naprawdę nie było to z mojej strony lekceważenie Twojej (jakźe miłej) propozycji, ani Ciebie...
atozz
Użytkownik
#52 - Wysłana: 21 Lip 2006 18:56:19
Odpowiedz 
Jak mam Ci wysłać płytki jeśli nie znam adresu?

No dobra, tymczasem oglądam sobie pierwszy odcinek fanserialu gejtowego. Zapraszam do ściągania:

Stargate Delta
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 21 Lip 2006 18:57:36
Odpowiedz 
atozz

Spokojnie, odpowiem.... Za link dzięki.
Picard
Użytkownik
#54 - Wysłana: 21 Lip 2006 20:58:05
Odpowiedz 
http://www.filmweb.pl/Russell,i,Spader,w,,kontynua cjach,,Gwiezdnych,Wr%F3t,%2C2006-07-21,news,News,i d=29934

Wiadomosć o checi nakrecenia dwuch kolejnych, kinowych kontynuacji pierwszego fimu. Sam nie wiem czy mam sie cieszyc czy raczej martwic- nie wiem jak bedzie sie to mialo do serialu?
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 21 Lip 2006 21:02:47
Odpowiedz 
Picard

Słyszałem o tym. Z jednej strony oryginalny film SG był dobry i rozpoczłął całą historię. Z drugiej strony seriale rozbudowały znacznie świat SG w stosunku do filmu...

nie wiem jak bedzie sie to mialo do serialu?

Mam nadzieję, że uwzglednią serialowe wątki...
atozz
Użytkownik
#56 - Wysłana: 22 Lip 2006 14:05:09
Odpowiedz 
No z tego co piszą na innych serwisach to raczej nowe filmy mają nie mieć wpływu na serial tzn. nie będzie tak że np. po skończeniu SG-1 powstanie film, ale raczej że po zakończeniu trylogii (bo film gejtowy początkowo miał być trylogią) powstanie serial nawiązujący do filmu. Poza tym jeszcze w czasach jak powstawał pierwszy film planowano żeby w dwójce przejść do innych mitologii i pokazać co je łączy, ale to przecież w serialu już zostało zrobione.
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 22 Lip 2006 14:15:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
atozz

No z tego co piszą na innych serwisach to raczej nowe filmy mają nie mieć wpływu na serial

Raczej chodziło mi o to by to serial miał wpływ na filmy (jak z TMPami w ST)
atozz
Użytkownik
#58 - Wysłana: 22 Lip 2006 16:12:56
Odpowiedz 
No akurat w czasie kiedy był emitowany TNG zostały wydane filmy ST5 (1989) i ST6 (1991).

ST7 został wydany kiedy było emitowane DS9 (1994)

ST8 i ST9 ukazały się kiedy były emitowane DS9 i VOY (1996 i 1998).

ST10 został wydany kiedy już skończył się VOY a był emitowany ENT (2002).

Czy widzisz tu jakiś wpływ seriali na filmy?

A co do gejta to w Stargate 2 mają wystąpić aktorzy z pierwszego filmu czyli wynikałoby że np. Spader zamiast Shanksa jako Daniel
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 22 Lip 2006 16:23:00
Odpowiedz 
Czy widzisz tu jakiś wpływ seriali na filmy?

Zauważ, że akcja filmów i seriali ST rozgrywa się w jednej rzeczywistosci, a ich fabuła nie jest ze soba sprzeczna, Tu zaś boję się, że otrzymamy dwie osobne wersje tego samego świata: seriale sobie, a filmy sobie...

A co do gejta to w Stargate 2 mają wystąpić aktorzy z pierwszego filmu czyli wynikałoby że np. Spader zamiast Shanksa jako Daniel

Oczywiście...
Q__
Moderator
#60 - Wysłana: 1 Sier 2006 00:12:08
Odpowiedz 
atozz

Płytki doszły, mnogo ich... Dzięki. (A mój wyjazd wakacyjny pechowo o kilka dni się opóźnił...)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Stargate

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!