USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Naziści w kosmosie
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
poligon
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Mar 2012 17:13:03 - Edytowany przez: poligon
Zapowiada się niezły film. Ostatnimi czasy kosmiczne parodie nas nie rozpieszczały ale jest nadzieja. Zwłaszcza zę to pozycja poza hollywood i main streamu. Na razie zbiera poztywne opinie.

http://wiadomosci.fdb.pl/12599-zobacz-nazistow-z-k osmosu

http://menstream.pl/wiadomosci-rozrywka/nazisci-z- kosmosu-zdobyli-berlin,0,1027994.html

Film Iron Sky w reżyserii fińskiego twórcy Timo Vuorensola, to komedia utrzymana w stylistyce sci-fi. Ten film klasy B to jeden z najbardziej obleganych tytułów tegorocznego festiwalu. Wyświetlony został wśród 20 filmów prestiżowej sekcji Panorama, uważaną za dopełnienie Konkursu Głównego.

Opowiada o misji nazistowskiego korpusu wysłanego tuż przed upadkiem III Rzeszy z tajnej bazy na Antarktydzie na Księżyc. Po jego ciemnej stronie zakładają kosmiczną bazę. Mijają lata i w roku 2018 rozpoczynają inwazję na Ziemię.
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 2 Mar 2012 02:18:46
poligon

O filmie słyszałem. Temat przeniesiony do stosownego działu.

ps. jak zobaczyłem tytuł myślałem, że się z kolegami na wycieczkę dłuższą wybieracie .
Dukat
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Mar 2012 07:27:05
Q__:
ps. jak zobaczyłem tytuł myślałem, że się z kolegami na wycieczkę dłuższą wybieracie

Nie zauważasz, ze to złośliwa, obraźliwa i prowokująca uwaga? Nie, nie zauważasz. Najpierw kogoś obrażasz, a jak ci odda to będzie "trolling" i psucie twojego forum.
poligon
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Mar 2012 09:16:13
Dukat:
Najpierw kogoś obrażasz, a jak ci odda to będzie "trolling" i psucie twojego forum.

Dlatego nie odpowiadam na trollerskie zagrywki pewnych uzytkowników. Chca trollować ich sprawa, mi to zwisa kalafiorem.
Queerbot
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Mar 2012 10:31:18
Mav
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Mar 2012 00:51:44 - Edytowany przez: Mav
Q__:
ps. jak zobaczyłem tytuł myślałem, że się z kolegami na wycieczkę dłuższą wybieracie

Dukat:
Nie zauważasz, ze to złośliwa, obraźliwa i prowokująca uwaga? Nie, nie zauważasz. Najpierw kogoś obrażasz, a jak ci odda to będzie "trolling" i psucie twojego forum.

poligon:
Dlatego nie odpowiadam na trollerskie zagrywki pewnych uzytkowników. Chca trollować ich sprawa, mi to zwisa kalafiorem.

Same kłótnie na tym forum Z nudów ludzie skaczą sobie do gardeł Ewidentnie brakuje - o czym już wcześniej wspominałem - nowego serialu z pod znaku ST, który zjednoczyłby forum w pięknej, merytorycznej dyskusji na jego temat
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Mar 2012 11:05:29
Mav:
który zjednoczyłby forum w pięknej, merytorycznej dyskusji na jego temat

albo by jeszcze bardziej pogłębił konflikty.
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Mar 2012 11:07:34
FederacyjneMSZ

Ty zawsze widzisz wszystko w czarnych barwach. A jeśli byłaby to trekowa "Satwka większa niż życie"?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Mar 2012 11:10:00 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Eviva

Eviva:
Ty zawsze widzisz wszystko w czarnych barwach

Lilko, jak już to widzę w brunatnych kolorach ( a koszule oczywiście tylko od Hugo Bossa)
Radion
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Mar 2012 12:23:39 - Edytowany przez: Radion
Tylu fanów RA2 a nikt nie zauważył kto gra w IRON SKY

Podpowiedź chodzi o milusińskiego w białym mundurze.
MarcinK
Użytkownik
#11 - Wysłana: 10 Mar 2012 17:05:20
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-27668
The Asulum szykuje Mockbuster nic dodać nic ująć "Iron Sky"
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 10 Mar 2012 17:15:15 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Eviva:
A jeśli byłaby to trekowa "Satwka większa niż życie"?

W - zamieszczanym w "Nowej Fantastyce" - Ratmanie, był odcinek, w którym bohater tytułowy, do spółki z Klossem, stawiali czoła zbrodniczym planom polączonych sił (neo)nazistów mających bazę na Księżycu, szarych UFOków (klasyczny typ rodem z "Intruzów" B. Hopkinsa) i Cat-mana. Wszystko to w atmosferze absurdalnego pastiszu.

ps. kind of Space Nazis, stanowią też - choćby już z racji gustownych mundurków (do których projektowania nie było nawet trzeba H. Bossa) Imperiale od naszej drogiej konkurencji (SW, jak kto niedomyślny), pewne formacje Imperial Guard z WH40k też by tu pasowały...

A właśnie... Wyobraźmy sobie futurystyczną wersję "Stawki...", w której dzielny agent Sekcji 31 (kryptonim J-33), infiltruje Imperium Palpatine'a przeniknąwszy do wywiadu imperialnego i kolegując się z oficerem Stormtrooperów o imieniu Hermann.
mozg_kl2
Użytkownik
#13 - Wysłana: 26 Kwi 2012 11:48:09
http://www.filmyfantastyczne.pl/2012/04/recenzja-n azisci-z-ksiezyca-w-koncu.html

Ciekawa sprawa z całym tym fanem wokół tego filmu. Sam się chyba na to wybiorę.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 26 Kwi 2012 12:03:48 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
mozg_kl2

ja chyba tez pójdę żeby się odmóżdżyć ( bez skojarzeń), ale jak to robią europejczycy to może być naprawdę dobre. Wernher pewnie pluł sobie w brodę, ze z ziomkami nie poleciał na Księżyc,
mozg_kl2
Użytkownik
#15 - Wysłana: 20 Maj 2012 13:09:36
"Iron Sky" doczeka się jeszcze dwóch filmów

Po komercyjnym sukcesie "Iron Sky", producenci planują realizację jeszcze dwóch filmów. Jeden z nich będzie prequelem, a drugi sequelem.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Oryginał opowiadał o mieszkańcach tajnej kolonii nazistów na Księżycu, którzy w 2018 roku po kontakcie z amerykańskim astronautami postanawiają powrócić na Ziemię.

Filmy powstaną dla Blind Spot Pictures.

za filmweb.pl
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#16 - Wysłana: 20 Maj 2012 13:37:37
mozg_kl2

Mnie film się spodobał . Jestem ciekaw w jakim kierunku pójdą producenci. Czy odcinamy kupony, albo kontynuujemy świetny pierwszy film.
Seybr
Użytkownik
#17 - Wysłana: 20 Maj 2012 18:15:56
FederacyjneMSZ

Rozmawiałem z dwoma kolegami, stwierdzili że film jest dobry. Zero myślenia czysty relaks, na odchamienie się ;]. Szkoda ale ja nie mam czasu na kino ;[.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#18 - Wysłana: 20 Maj 2012 19:34:37 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Seybr

Seybr:
Zero myślenia

zakończenie nie jest typowo amerykańskie. Ja też udałem się z moją dziewczyną z myślą, że wyłączę pozostałości jakim jest mój mózg. A tu miłe zaskoczenie. Film przemyca wątki warte przemyślenia, ale większość rzeczywiście to próba ośmieszenia wszystkiego i wszystkich.

Napisze coś, co pewnie się nie spodoba. Nowy trek był właśnie takim odmóżdzaczem, zero myślenia . Piszę to z przykrością. Iron Sky przebija dzieło Abramsa. Dysponując bardzo małym budżetem zrobić udany film.
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 20 Maj 2012 19:40:47
FederacyjneMSZ:
Napisze coś, co pewnie się nie spodoba. Nowy trek był właśnie takim odmóżdzaczem, zero myślenia

Wiesz, to co napisałeś, jest prawdą. A prawda może się podobać lub nie, ale nie musi, bo nie zmieni jej fakt, że ktoś się na nią naburmuszy. Nowy Trek to film dla tych, co chcą wyłączyć myślenie, ni mniej, ni więcej. No i smutne jest to, że - jak zauważyłeś - można było zrobić to mniejszym kosztem, a lepiej. Teraz juz jednak Trek znajduje się "w lejku", w drodze bez odwrotu.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#20 - Wysłana: 20 Maj 2012 19:49:53 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Eviva

efekty specjalne w Iron Sky nie ustępowały tym z Treka 2009. Może dlatego , że nie było cukierkowych kolorów. I muzyka sprawiała wrażenie dobranej.

I też się Miziali, ale nikomu to nie przeszkadzało....

W nowym treku będzie horda czarni Volkanie, a Iron Sky czarni naziole...

ale sala obrad ONZ rozbraja:D
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 20 Maj 2012 19:56:20
FederacyjneMSZ

Czarni Wolkanie byli już w VOY, to żadna nowość. Klimat tej planety aż prosi się o czarnych mieszkańców.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#22 - Wysłana: 20 Maj 2012 19:57:59
Eviva

Eviva:
Czarni Wolkanie byli już w VOY,

wiem, ale teraz większość Volkan będą stanowić czekoladowi w dodatku w 3/4 ludzie. W końcu Spock został mianowany pierwszym inkubatorem Volkana
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 20 Maj 2012 20:02:16
FederacyjneMSZ

Mam nadzieję, że przesadzasz, bo jak nie, to włożę żałobę i ogolę głowę.
Elaan
Użytkownik
#24 - Wysłana: 20 Maj 2012 21:11:39
Eviva

Z goleniem głowy raczej zaczekaj.
Przesadza, bo pewnie brązowy kolor mu nie odpowiada.
A tak offtopowo, to zapewne jest w ponurym humorze, bo Barca przegrała wszystko co się dało, i Real Madryt górą. Ole!
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 20 Maj 2012 21:24:57
Elaan

Tak to jest w sporcie, raz na wozie, raz pod wozem... Ale co Wolkanie temu winni?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#26 - Wysłana: 20 Maj 2012 21:53:16 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Elaan

Elaan:
A tak offtopowo, to zapewne jest w ponurym humorze, bo Barca przegrała wszystko co się dało, i Real Madryt górą. Ole!

Uno momento

Barcelona gra w Piątek z Bilbao w Pucharze Hiszpanii. A na dzień dzisiejszy Bayern Monachium przegrał wszystkie finały... ligę z Dortmundem, finał Pucharu Niemiec również z nimi, oraz wczorajszy Finał.

Manchester United również jest gorszy od książki, też nie ma tytułu

Visca el Barça, Visca Catalunya!
Elaan
Użytkownik
#27 - Wysłana: 20 Maj 2012 22:54:34
FederacyjneMSZ:
Visca el Barça, Visca Catalunya!

Pocieszaj się, pocieszaj, Królewscy są na topie.
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 21 Maj 2012 02:04:27 - Edytowany przez: Q__
Eviva
FederacyjneMSZ
Elaan

Musita z Forum chat robić?
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 25 Lip 2012 07:24:37
mozg_kl2

mozg_kl2:
Po komercyjnym sukcesie "Iron Sky", producenci planują realizację jeszcze dwóch filmów. Jeden z nich będzie prequelem, a drugi sequelem.

Może w następnej części kosmiczni naziści spotkają się ze swoimi pogromcami?
http://www.youtube.com/watch?v=ZAZhtT-dUyo
Seybr
Użytkownik
#30 - Wysłana: 25 Lip 2012 11:52:56
Jakiś czas temu oglądałem ten film. Spodziewałem się czegoś gorszego. typowy film do piwa. Nie jest to ambitne kino ale mieszanka gatunków min. SF i komedii. Świetna parodia stylu made in USA, oraz całej niemieckiej otoczki. My pocket komputer, now is dis komputer ;]. Pomijam dyskretną reklamę Iphona i Ipada (niczym reaktor atomowy).
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Naziści w kosmosie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!