USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / SIMS 3 Serial Science Fiction
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
emillo97
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Paź 2011 16:41:31
Po roku wróciłem do kręcenia w Sims 3 po dwóch serialach [obyczajowym i komediowym] oraz wielu odwołanych produkcjach robię serie trzech fantastycznych 6-odcinkowych seriali. W produkcji na razie jest Space Story:Wojna o Tauronium.
Na razie powstał 1 odcinek Space Story: Wojna o Tauronium. Powstawał długo przez wyjazdy ,awarię i moją aktywność w v-państwie Trizondal z którego wystąpiłem.

Linki o serialu:
Mój kanał YT:
www.youtube.com/user/emillo97

Temat o serialu na Forum Centrum Simów:
http://forum.simy.bizserwer.pl/index.php?showtopic =31489

Temat na Forum Reżyserów:
http://forumrezyserow.jun.pl/viewtopic.php?p=33468 #33468

BLOG!!! Tu znajdziecie wszystko o serialu! Polecam zajrzeć tutaj!!!!

http://spacestory.blog.onet.pl/
Bashir
Moderator
#2 - Wysłana: 22 Paź 2011 16:46:39
eeee...

kręcenie seriali w Sims 3 ?!
emillo97
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Paź 2011 17:08:06
Po pierwsze bez eeeeeeee
Po drugie to nic nowego i w Sims 2 też się to robi....
Po trzecie poszukaj w necie lub na podanych forach jest wiele seriali!
mozg_kl2
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Paź 2011 20:01:57
Bashir:
eeee...

kręcenie seriali w Sims 3 ?!

Po pierwsze nigdy nie rozumiałem popularności tej gry. Dostajemy podstawkę a potem 100 dodatków Sims:zwierzatki, sims:korniki w szafach, sims:kwiatki, sims: tostery. Nie pamiętam żebym tak szybko porzucił jakąs gre jak to było z simsami. Także popieram Twoje eee. Po drugie, jeśli chodzi o dzieło emillo to hmm http://1.bp.blogspot.com/_ZkiKtrsc2Zw/S_sTyK6TREI/ AAAAAAAAALQ/85OTxeGeer4/s1600/picard.jpg . Kompletnie bez polotu ładu i składu jest to Twoje dzieło.
emillo97
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Paź 2011 20:04:54
Po pierwsze: To PILOT akcja się rozwinie.
Mam prawie same pozytywne opinie oprócz twojej więc. Nie wiesz jak trudno jest zmontować to wszystko, ile to trud i czasu. Ja nie jestem już takim fanem jak kiedyś i mam tylko 2 dodatki a kręcenie lubię. Bez składu i ładu? Czego oczekujesz ww 10 minutach? A tyle trwa przeciętny serial sims. porównaj z innymi nim się wypowiesz.
Bashir
Moderator
#6 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:20:49
emillo97

A czy 97 z Twojego nicku to Twój rok urodzenia?
emillo97
Użytkownik
#7 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:26:37
Tak. A przepraszam coś nie tak?
Queerbot
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:47:41
Bashir:
A czy 97 z Twojego nicku to Twój rok urodzenia?

Moim zdaniem filmik był słaby, ale argument z wieku jest jeszcze słabszy.
emillo97
Użytkownik
#9 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:49:46
Wiesz ktoś kto nie lubi simsów nie może obiektywnie ocenić. Błędem było wstawianie tego na forum. Od simowych produkcji nie wymagajcie złożonej fabuły i wszystkiego bo tak się nie da. Porównajcie z innymi.
Bashir
Moderator
#10 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:49:47
Queerbot

Gdzie ja podałem argument? Ja tylko zapytałem. Ergo Twój post jest najsłabszy
Eviva
Użytkownik
#11 - Wysłana: 23 Paź 2011 19:53:20
Przede wszystkim kiedy ja zaczynałam robić swoje animacje, to początkowo wypadały naprawdę żałośnie. Trzeba się napracować, by dojść do wprawy. Poza tym jesteście nieprzyjemni.
mozg_kl2
Użytkownik
#12 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:02:36
emillo97:
Po pierwsze: To PILOT akcja się rozwinie.

Pilot ustawia cała produkcje. Jeśli jest słaby to dalej na ogól jest gorzej.

emillo97:
Mam prawie same pozytywne opinie oprócz twojej więc.

Jakoś ja tam widze dokładnie odwrotnie. Pozytywnych opini jak na lekarstwo.
Bashir
Moderator
#13 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:02:53 - Edytowany przez: Bashir
Eviva
emillo97

Nie no fajnie, że Emillo coś próbuje tworzyć Nie jest to łatwe... Trzeba np. umieć przyjmować krytykę.

Ale błagam tworzenie animacji w grze komputerowej i zachwycanie się tym :|

Dożyliśmy ciekawych czasów.
emillo97
Użytkownik
#14 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:07:11 - Edytowany przez: emillo97
Eviva:
Przede wszystkim kiedy ja zaczynałam robić swoje animacje, to początkowo wypadały naprawdę żałośnie. Trzeba się napracować, by dojść do wprawy. Poza tym jesteście nieprzyjemni.

RACJA!

mozg_kl2:
emillo97:
Mam prawie same pozytywne opinie oprócz twojej więc.

Jakoś ja tam widze dokładnie odwrotnie. Pozytywnych opini jak na lekarstwo.

Mówię o opiniach na innych forach oraz opiniach przekazanych mi prywatnie.

Bashir:
Eviva
emillo97

Nie no fajnie, że Emillo coś próbuje tworzyć Nie jest to łatwe... Trzeba np. umieć przyjmować krytykę.

Ja się tym nie zachwycam i najlepszy nie jestem ale jest wiele seriali sims 2 i sims 3 które powalają wszystkim! Ja kiedyś bardzo lubiłem tą grę musiałem mieć wszystkie dodatki itp. Teraz służy mi to jako narzędzie do pracy. Gdybym miał środki obecnie posługiwałbym się innym narzędziem niż Sims 2/3 ale po marnym obyczajowym w sims 3 wielu odwołanych w sims 2 plus komedii sims 2 . W sims 3 kręci się trudniej-mniej hacków itp w dodatku ja mam tylko 2 dodatki. Ale obecnie nie mam sims 2 i dobrze.

DO MODERATOROW : PROSZE SKASUJCIE TEN TEMAT PONIEWAŻ PO PROSTU KTOŚ KTO NIE LUBI SIMS NIE UMIE DOCENOĆ POZYTYWÓW W DODATKU ROBIĄ TO GŁÓWNIE NASTOLATKOWIE A ZAPOMNIAŁEM ŻE WIĘKSZA CZEŚĆ UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM TO DOROŚLI KTÓRZY Z MOICH OBSERWACJI NIE LUBIĄ SIMS. PROSZĘ[i][/i] O SKASOWANIE TEGO TEMATU.
emillo97
Użytkownik
#15 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:10:13
Bashir:

Wiesz to głównie nastolatkowie robią. Ne zwróciłem uwagi że większość tego forum to dorośli.
Enterprise D
Użytkownik
#16 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:10:39
Co wy macie do emillo?! Liczą się chęci, a wy mu tylko uprzykrzcie.

emillo97
Nie przejmuj się nimi. Rób to co robisz, choćby ci nie wiem co inni mówili.
Jeśli chodzi o mnie, to mi się podoba twój pomysł i z przyjemnością obejrzę Twój odcinek.
emillo97
Użytkownik
#17 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:11:55
Wiesz myślę że chodzi o uprzedzenie do sims i brak pojęcia że da się takie rzeczy robić w sims.
mozg_kl2
Użytkownik
#18 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:37:53
Bashir:

Zaiste, my friend.

emillo97:
Mówię o opiniach na innych forach oraz opiniach przekazanych mi prywatnie.

A ja mówie o opiniach na forum do ktorego dałeś linka.

emillo97

Nie dubluj postów.

Enterprise D:
Co wy macie do emillo?! Liczą się chęci, a wy mu tylko uprzykrzcie.

Nic nie mamy do niego. Przecież nie krytykuje jego chęci tylko efekt jego pracy a ten jest mizerny, i nie tylko ja tak uważam. Co on zrobi z moim zdaniem, to już jego sprawa. Przecież, może to zlać. Nie jestem wyrocznią z tego typu sprawach.
Queerbot
Użytkownik
#19 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:46:46
Bashir:

Abstrahując od efektów w tym konkretnym filmie, nie różni się to od robienia animacji jakiegokolwiek innego rodzaju. Simsy są w tym przypadku po prostu narzędziem i już nie róbcie z siebie takich dziadów, którzy sypią z rękawa dziadowskie hasła o postępującej degeneracji nastolatków, o tym, jak to kiedyś było inaczej, wszystkiemu winnej reformie edukacji i nowej maturze.
Enterprise D
Użytkownik
#20 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:50:38
mozg_kl2:
efekt jego pracy a ten jest mizerny

To w takim razie powiedz mi, czy Ty sam zrobiłbyś to lepiej, bo założę się, że nie.
Więc postaraj się chociaż docenić pracę, w jaką w to włożył, bo przyznam się, że ja bym tak nie potrafił.

mozg_kl2:
emillo97

Nie dubluj postów

Każdemu się zdarza, tobie też, więc nie baw się w moderatora.
mozg_kl2
Użytkownik
#21 - Wysłana: 23 Paź 2011 20:58:13
Enterprise D:
To w takim razie powiedz mi, czy Ty sam zrobiłbyś to lepiej, bo założę się, że nie.

To jest argument z kategorii tych o tonięciu i brzytwie. Odwracajac go rozumiem, że Ty nakreciłbyś lepiej Gwiezdne Wojny. Jeśli nie to nie powinieneś krytykować Lucas. Odniosłem sie ad meritum nie ad personam. Moje odczucia sa zbierzne, z ludzmi którzy się na tym "znają" z forum emillo, zatem coś musi w tym być. Jak trzeba to się wyłącze z tego tematu, żęby nie było.

Enterprise D:
Każdemu się zdarza, tobie też, więc nie baw się w moderatora.

Ja tylko ostrzegam, zeby potem nie było płaczu jak przyjdzie leśniczy.
emillo97
Użytkownik
#22 - Wysłana: 24 Paź 2011 18:12:49
mozg_kl2:
A ja mówię o opiniach na forum do którego dałeś linka.

Człowieku umiesz czytać? Negatywne głównie były do CZOŁÓWKI! Powtórzę CZOŁÓWKI!!!!! Do serialu mam dobre i tylko ty i kilka osób z TEGO forum uważa efekty za mizerne ,wszystkim którym się pytałem podobało się!
Bashir
Moderator
#23 - Wysłana: 24 Paź 2011 20:28:57
emillo97

Mam wrażenie że masz do nas pretensje że nam się nie podoba. Wykaż odrobinę męstwa i przyjmij krytykę godnie.
emillo97
Użytkownik
#24 - Wysłana: 24 Paź 2011 20:35:04
Bashir:
Mam wrażenie że masz do nas pretensje że nam się nie podoba. Wykaż odrobinę męstwa i przyjmij krytykę godnie.

Jestem po prostu wysoce zaskoczony. Wiecie ale serial sims , 10 minutowy(tyle średnio trwa jeden odcinek takiego serialu) stworzony przez 14 latka ma mięc zapierające dech efekty i extra fabułę? W dodatku ta się rozwinie i tak robię to co robię dużo lepiej niż kiedyś ale moim zdaniem ktoś kto nie ma styczności z "moją dziedziną" nie potrafi docenić ile to WBREW POZOROM pracy!
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 24 Paź 2011 21:24:06
emillo97

Nie przejmuj się. Myślisz, że czemu ja pewnych spraw tu nie ujawniam? Właśnie po to, żeby potem takich rzeczy nie czytać.
Alucard87
Użytkownik
#26 - Wysłana: 24 Paź 2011 21:56:31
Zanim coś zmieszacie z błotem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Machinima
http://pl.wikipedia.org/wiki/Machinima

O ile produkcja emillo może i najwyższych lotów nie jest (ale robi to sam i nie ma doświadczenia), o tyle "kręcenie filmów" przy użyciu silników gier komputerowych to całkiem prężna (choć niszowa) dziedzina sztuki.

Poszukajcie sobie na YT choćby Freeman's Mind.

A ja osobiście mam nadzieję, że emillo osiągnie kiedyś taki poziom, jak twórcy (tak, liczba mnoga! na to też zwróćcie uwagę) tego filmiku. Wtedy nawet jakiś rozsądny scenariusz ST można napisać i zrobić tanio własny FanFilm
emillo97
Użytkownik
#27 - Wysłana: 24 Paź 2011 22:20:52
Dzięki za słowa otuchy.
Enterprise D
Użytkownik
#28 - Wysłana: 24 Paź 2011 22:55:33
Jeżeli chodzi o robienie seriali na podstawie gier, to jest taki bardzo popularny teraz:
,,Przygody z Minecraft" produkcji JJay Jokera. Pewnie ktoś zna. Ja sam jestaem jego wielkim fanem.
Alucard87
Użytkownik
#29 - Wysłana: 25 Paź 2011 00:07:03
Enterprise D
Oczywiście że znam Z tym, że to nie Machinima, a Let's Play Tego też jest masa na YT. Sam się zastanawiam, czy nie zacząć swojej własnej serii, jak już wyjdzie wreszcie MC 1.9 pełny
mozg_kl2
Użytkownik
#30 - Wysłana: 25 Paź 2011 07:53:16
emillo97:
Człowieku umiesz czytać?

Czytam Twoje marości więc domniemam, żę tak.

Bashir

True.

Alucard87:
zmieszacie z błotem:

Kto tu coś miesza z błote.

Alucard87:
O ile produkcja emillo może i najwyższych lotów nie jest (ale robi to sam i nie ma doświadczenia

Czemu jak to ująłeś mieszasz go z błotem?

Alucard87:
o tyle "kręcenie filmów" przy użyciu silników gier komputerowych to całkiem prężna (choć niszowa) dziedzina sztuki.

Ludzie kręcą filmy za pomoca ludkó LEGo, czy to oznacza ze musi nam się poodbać ta forma wypowiedzi artystycznej?
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / SIMS 3 Serial Science Fiction

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!