USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / X-men
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#631 - Wysłana: 19 Kwi 2019 23:33:28 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Z każdym trailerem coraz lepiej...

A mnie jakoś ten najnowszy nie przekonuje... Może dlatego, że w pamięci wciąż mam oryginalną obsadę? (Choć prawdą jest, że od współczesnego dominującego stylu blockbusterowego zdaje się na plus odstawać...)
mozg_kl2
Użytkownik
#632 - Wysłana: 27 Kwi 2019 11:04:53
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#633 - Wysłana: 27 Kwi 2019 11:12:15
Odpowiedz 
Logan byłby godnym zakończeniem serii
Q__
Moderator
#634 - Wysłana: 27 Kwi 2019 12:27:03
Odpowiedz 
Z innej beczki... Chińczycy właśnie wypuścili (ponoć warunkowo) Fan Bingbing, która grała Blink w "Days...":
https://film.wp.pl/fan-bingbing-gwiazda-ktora-znik nela-w-tajemniczych-okolicznosciach-pojawila-sie-n a-czerwonym-dywanie-6374634800277633a
Dreamweb
Użytkownik
#635 - Wysłana: 6 Maj 2019 14:36:07
Odpowiedz 
Nie śledzę za specjalnie współczesnych komiksowych przygód X-Men, tym większe było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się niedawno, że Psylocke wróciła do oryginalnego, "brytyjskiego" ciała.

1

To się dopiero nazywa "Fan disservice". Przecież ta cała zmiana w Azjatkę była głównie po to, by postać wcześniej niespecjalnie porywająca, drugo- czy trzecioplanowa mogła wyewoluować, przejść przez pewne zawirowania, zainteresować nas czymś. Że nie wspomnę o tym, że - zdaniem nie tylko moim - wyglądała lepiej. I teraz to wszystko kasujemy. Ja rozumiem, powroty do korzeni są fajne, ale wtedy, gdy te korzenie są ciekawe i warto do nich wracać. W moim przekonaniu jest to zmiana na gorsze.

Oczywiście, znając Marvela, może być tak, jak z innymi tego typu zagrywkami - chwilę potrwa, że niby przełom, wielka zmiana, a potem wróci do starego - w tym wypadku nowego - ciała.
Q__
Moderator
#636 - Wysłana: 6 Maj 2019 14:47:33
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Psylocke wróciła do oryginalnego, "brytyjskiego" ciała.
/.../
To się dopiero nazywa "Fan disservice".

Ano. Też nie jestem zadowolony. Choć patrząc in universe, i biorąc pod uwagę oczekiwania samej Betsy (gdyby była realna), być może ma to sens...
Q__
Moderator
#637 - Wysłana: 14 Maj 2019 00:31:06 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
A jednak... Mamy jeszcze jeden zwiastun "Dark Phoenix":
http://www.youtube.com/watch?v=LaGM8SJRc5k
(Wspominkowo-podsumowujący można rzec.)
Dreamweb
Użytkownik
#638 - Wysłana: 14 Maj 2019 08:24:31
Odpowiedz 
Q__:
Wspominkowo-podsumowujący można rzec

Taaa, tylko podpieranie się starymi filmami można odczytać tak, że nowe nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a przynajmniej nie na tym poziomie co stare, więc sięgamy po nie coby wzbudzić nostalgię i zachęcić ludzi by jeszcze raz wydali kasę na bilet.
Q__
Moderator
#639 - Wysłana: 14 Maj 2019 10:44:49
Odpowiedz 
Dreamweb

Z drugiej strony... "Endgame" też się nostalgią podpierało. Niektórzy twierdzą, że to celowe/znaczące podobieństwo.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / X-men

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!