USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / X-men
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#31 - Wysłana: 7 Sier 2012 09:34:10
Odpowiedz 
Q__:
Offtopicznie: Byly takie komiksy. Jeden właśnie z ekipą TNG.

Bashir:
I jeszcze nawet taka powieść:

Bezwstydna autopromocja w postaci recenzji wspominanego tytułu:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=930
Wyżej wymieniony komiks był dużo lepszy niż tytuł z załogą TNG, z którego na uznanie zasługiwał tylko panel przedstawiający Wolverina i Storm wlaczących z hordą dron Borga A powieść kisi się u mnie na dysku twardym, jeszcze się do niej nie na dobre nie zabrałem.
mozg_kl2
Użytkownik
#32 - Wysłana: 9 Paź 2012 18:17:46
Odpowiedz 
X-Men w "Avengers 2"?

Lauren Schuler Donner, producent wszystkich części "X-Men" w wywiadzie zdradziła, że chce doprowadzić do występu któregoś z bohaterów w "Avengers 2". Jakie są na to szanse?

Wszystko rozpoczęło się od studia Sony, które rozpoczęło rozmowy z Marvelem, by w "Avengers" znalazło się nawiązanie do "Niesamowitego Spider-Mana". Niestety, z powodów czysto terminarzowych do tego nie doszło, ale włodarze wciąż są otwarci na współpracę i chęć gościnnych występów ich superbohaterów w hitach Marvela.

Teraz w ostatnio udzielonym wywiadzie Lauren Schuler Donner, producent "X-Men" z ramienia studia 20th Century Fox wyjawia, że chciałaby doprowadzić do ich występu w "Avengers 2". Na poparcie swojej tezy podaje fakt bliskiej znajomości z dyrektorem Marvela - Kevinem Feige'em, z którym wielokrotnie w przeszłości współpracowała.

Informacja ta pokrywa się z niedawnymi ogłoszeniami Famke Janssen oraz Patricka Stewarta, że nie wykluczają ponownego wcielenia się odpowiednio w Jean Grey i profesora Xaviera. Czyżby był to tylko zbieg okoliczności?

Na razie oficjalnych doniesień o rozmowach nie ogłoszono.

za hatak.pl
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 14 Paź 2012 16:41:46 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Tak ma - podobno - wyglądać Viper, znana też jako Madame Hydra, mająca w nowym filmie robić za przeciwniczkę Wolviego:
http://www.movies.com/movie-news/movie-news-first- look-at-39wolverine39s-viper-chris-hemsworth-39ame rican-assassin39-new-39django-unchained39-trailer/ 9879
mozg_kl2
Użytkownik
#34 - Wysłana: 20 Paź 2012 12:33:05
Odpowiedz 
Nowi "X-Meni" jak "Terminator"

X-Meni spotykają "Terminatora" - w taki sposób Mark Millar scharakteryzował nowy film o przygodach mutantów profesora Xaviera, "X-Men: Days of Future Past".

Matthew Vaughn zamierza zrobić z "X-Menów" widowisko science-fiction w wielkim stylu - stwierdził Millar, który w 20th Century Fox pełni funkcję konsultanta kreatywnego ekranizacji komiksów Marvela. Będą roboty, podróże w czasie i superbohaterowie - zdradził znany scenarzysta powieści obrazkowych.

Tytuł filmu odnosi się do serii z 1981 roku. Jego akcja rozgrywa się na dwóch planach czasowych. Pierwszy z nich to współczesność, kiedy to X-Meni walczą z przewodzonym przez Mystique złym Bractwem. W przyszłości Stanami Zjednoczonymi rządzą roboty Sentinel, a mutanci żyją w obozach internowania. Wszystko dlatego, że X-Meni nie zdołali zapobiec w przeszłości zabójstwu senatora Kelly'ego. Nieszczęściu postanawia zapobiec Kitty Pryde.

Premiera 18 lipca 2014 roku.

za fw.pl
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 20 Paź 2012 15:38:16
Odpowiedz 
mozg_kl2

Millar jest dość solidnym scenarzystą rozrywkowych komiksów z pewnymi ambicjami, jeśli film będzie miał poziom jego rysunkowych historii, powinien wyjść smakowity. Jeśli...
mozg_kl2
Użytkownik
#36 - Wysłana: 20 Paź 2012 15:56:49
Odpowiedz 
Q__

Bo zobaczymy ja jestem dobrej misji. Poprzednie Xmeny poza 1 klasą mnie nie zawiodły. I tak najbardziej lubię bajkę animowaną, która widziałem z zylion razy. Jeśli dostaną dobry budżet to na pewno tego nie schrzanią. Pytanie jak ta historia splecie się z poprzednimi częściami, i czy w ogole?
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 20 Paź 2012 16:22:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Poprzednie Xmeny poza 1 klasą mnie nie zawiodły.

Mamy identyczne odczucia (choć już "trójka" była po prawdzie bardziej skupiona na - świetnych - F/X i - znakomitym - wizualnym klimacie niż na wplecionych w fabułę sensach). W "Pierwszej klasie" mam zresztą wrażenie, że Singer miał nawet coś niegłupiego do powiedzenia, ale napisał szkic scenariusza na kolanie i dał komu innemu do dokończenia. Można sobie wyobrazić jak ta historia miała wyglądać (całkiem, całkiem), natomiast w praktyce była pełna najdzikszych dziur logicznych...
To nie była zwykła brednia, gorzej: to był efekt potwornego zmarnowania potencjału.

mozg_kl2:
Jeśli dostaną dobry budżet to na pewno tego nie schrzanią.

Wizualnie, pewnie nie. Ja jednak jestem zwolennikiem tezy, że akurat ta historia zasluguje również na dobry scenariusz. To nie jest ekranizacja serii zabawek, czy gry w okręty jednak...

mozg_kl2:
Pytanie jak ta historia splecie się z poprzednimi częściami, i czy w ogole?

Pytanie...
mozg_kl2
Użytkownik
#38 - Wysłana: 20 Paź 2012 19:12:30
Odpowiedz 
Q__:
(choć już "trójka" była po prawdzie bardziej skupiona na - świetnych - F/X i - znakomitym - wizualnym klimacie niż na wplecionych w fabułę sensach)

Da się z niej coś wycisnąć. Postawiona na akcję, jednak dalej da się lubić magneto i sam spór na lini magneto-xavier staje się jeszcze bardziej ciekawszy. Nie można odmówić racji żadnej ze stron.

Q__:
Ja jednak jestem zwolennikiem tezy, że akurat ta historia zasluguje również na dobry scenariusz. To nie jest ekranizacja serii zabawek, czy gry w okręty jednak..

Znowu zgoda. Mały budżet sprzyja kreatywnemu i lepszemu scenariuszowi. Jednak nie da się pokazać postapokaliptycznej przyszłosci zdominowanej przez wielkie roboty z małym budżetem, bo dostaniemy coś na pokrój bitwy pod wiedniem.
mozg_kl2
Użytkownik
#39 - Wysłana: 30 Paź 2012 20:45:37
Odpowiedz 
FOTO: Dlaczego plakat "The Wolverine" ma takie duże szpony?
W sieci pojawił się pierwszy, na razie teaserowy, plakat filmu "The Wolverine". Wy możecie mu się przyjrzeć poniżej:

Jednocześnie twórcy filmu odpowiadali wczoraj na pytania fanów. Dowiedzieliśmy się m.in., że: film będzie pokazywany w 3D, jego akcja rozgrywa się po dotychczasowych filmach z serii "X-Men", a akcent przeniesiony został z supermocy na sprawność fizyczną Rosomaka i jego słabości, z którymi będzie musiał sobie radzić w walce z licznymi przeciwnikami.

Premiera filmu zaplanowana jest na lipiec przyszłego roku.

za filmweb.pl

http://1.fwcdn.pl/an/867323/43087.9.jpg

xmenowe filmy jak narazie radza sobie bardzo dobrze na rynku
Q__
Moderator
#40 - Wysłana: 2 Lis 2012 01:37:06 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
sam spór na lini magneto-xavier staje się jeszcze bardziej ciekawszy. Nie można odmówić racji żadnej ze stron.

To prawda, tym bardziej, że dostajemy nienachalne aluzje dot. wspólnej młodości obu panów, dzieciństwa Jean (komu jeszcze kojarzyła się tu Deliah Darkthorn vel Low Valley z "Rorka"?), limitu (a raczej ich braku) możliwości mutantów, etc. W sumie wzbogacało to wszystko nasz ogląd świata przedstawionego.

mozg_kl2:
Znowu zgoda. Mały budżet sprzyja kreatywnemu i lepszemu scenariuszowi. Jednak nie da się pokazać postapokaliptycznej przyszłosci zdominowanej przez wielkie roboty z małym budżetem, bo dostaniemy coś na pokrój bitwy pod wiedniem.

I znowu zgoda, przy czym jednak opozycja budżet-scenariusz jest stosunkowo nowej daty. "Odyseja...", TMP, SW TESB czyż nie miały wysokich budżetów?

ps. sąd w USA o kwestii człowieczeństwa mutantów:
http://8studs.wordpress.com/2012/01/02/mutanci-to- nie-ludzie/
http://silverunderground.com/2012/06/pop-friday-ma rvel-mutants-are-not-human-according-to-current-ta x-code/
oraz X-Men Wiki:
http://x-men.wikia.com/wiki/X-Men_Wiki
Picard
Użytkownik
#41 - Wysłana: 9 Lis 2012 22:39:31
Odpowiedz 
Na youtube odbyła się nie dawno tzw. Mock Presidential Election gdzie o stanowisko prezydenta USA ubiegały się fikcyjne postacie z komiksów. Oto materiał wyborczy naszego kandydata:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=kaTGqXRMinw&fe ature=endscreen

Ale niestety wygrał podobnież Jim Gordon - dziwne nigdy bym na niego nie zagłosował:
http://www.youtube.com/watch?v=vorOmTz5yu0&feature =relmfu

Może zrobimy podobna zabawę na Phoenixie tyle, że z udziałem trekowych postaci.
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 9 Lis 2012 22:45:30
Odpowiedz 
Picard

Picard:
dziwne nigdy bym na niego nie zagłosował

Czemu? Uczciwy...

Picard:
Może zrobimy podobna zabawę na Phoenixie tyle, że z udziałem trekowych postaci

A to Picard ma jakąś konkurencję?
Picard
Użytkownik
#43 - Wysłana: 9 Lis 2012 23:20:21
Odpowiedz 
Q__:
Czemu? Uczciwy...

Nawet w komiksach nie był postacią kryształowo czystą, zdradzał żonę Barbarę z koleżanką z pracy Sarą Essen, co tym bardziej jest nie w porządku zważywszy, że pani Gordon była wówczas w ciąży. Nawet w komiksach Gordon miał konszachty z wyjętym spod prawa mścicielem, który po części zainspirował szaleńców do terroryzowania Gotham. W filmowej trylogii Nolana jest jeszcze gorzej bo tam Gordon został bezpośrednio przyłapany na kłamstwie odnoście śmierci Denta. Nie zrozum mnie źle to ciekawa postać pokazująca - szczególnie u Nolana - , że czasami nawet dobry człowiek musi godzić się na zgniłe kompromisy i mierzyć się z konsekwencjami takiego stanu rzeczy, ale nie nazwał bym Gordona uczciwym, a co za tym idzie nie powierzył bym mu tak ważnego stanowiska. Xavier jest dużo bardziej idealistyczny i jest w większym stopniu humanistom i człowiekiem wykształconym co bardziej do mnie przemawia. Zresztą czy w schyłkowych czasach swego istnienia Tm-Semic mógł nie opublikował historii, w której Gordon ubiegał się o stanowisko burmistrza Gotham?

Q__:
to Picard ma jakąś konkurencję?

Znam na tym forum takich co by na niego nie zagłosowali. Ale co Ty na to pięć kandydatów z każdego z pięciu seriali - jeśli liczyć Entka...
mozg_kl2
Użytkownik
#44 - Wysłana: 10 Lis 2012 20:02:14
Odpowiedz 
Picard:
Może zrobimy podobna zabawę na Phoenixie tyle, że z udziałem trekowych postaci.

Jestem za a nawet przeciw.

Q__:
A to Picard ma jakąś konkurencję?

Picard jest kapitanem lata, cytując ludzi z Nocnej Straży. Nie sprawdziłby się jako kapitan w trakcie wojny z Dominium.
Picard
Użytkownik
#45 - Wysłana: 10 Lis 2012 20:39:57
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Picard jest kapitanem lata, cytując ludzi z Nocnej Straży. Nie sprawdziłby się jako kapitan w trakcie wojny z Dominium.

Za jego kadencji, a przynajmniej wówczas gdy Sisko nie miał by na ten temat nic do powiedzenia do wojny wogóle by nie doszło patrz: DS9 The visitor
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 10 Lis 2012 21:25:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Picard:
Nawet w komiksach nie był postacią kryształowo czystą

To pasuje na polityka, ci rzadko są krysztalowi. Jednak w b. trudnych, korupcjogennych, uwarunkowaniach w jakich funkcjonował nie zagubił moralnego pionu, a to chyba jednak najważniejsze.
Professor X też nie jest kryształowo święty zresztą - filmowe grzebanie z mózgu Jean, by ograniczyć jej możliwości; w komiksach też szedł na różne zgniłe kompromisy, gdy musiał. No i ukrywał u siebie braci-mutantów, z sporym rejestrem zbrodni na sumieniu (Magneto, Sabretooth, Emma Frost). Owszem na jedno dobrze świadczy to o jego zdolności wybaczania, ale na drugie - to też podpada pod kryminał...

mozg_kl2

mozg_kl2:

Eee. Tych z "Conspiracy" rozłożył w jeden odcinek, a jeszcze skuteczniejsi niż Zmienni.
mozg_kl2
Użytkownik
#47 - Wysłana: 11 Lis 2012 18:47:14
Odpowiedz 
Picard:
Za jego kadencji, a przynajmniej wówczas gdy Sisko nie miał by na ten temat nic do powiedzenia do wojny wogóle by nie doszło patrz: DS9 The visitor

Dla mnie Picard jest jak Chamberlain w 39. Do ostatniego dnia stara się rozmawiać z wszystkim i głosić pokój naszych czasów. Czasem jednak trzeba odkurzyć proch i armaty, bo inaczej się nie da.

Q__:
Eee. Tych z "Conspiracy" rozłożył w jeden odcinek, a jeszcze skuteczniejsi niż Zmienni.

Jednak nad takim Borgiem się rozckliwiał.
Q__
Moderator
#48 - Wysłana: 11 Lis 2012 21:52:57
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Do ostatniego dnia stara się rozmawiać z wszystkim i głosić pokój naszych czasów.

Zauważ jednak, że jest w tym skuteczny, a kiedy nie ma wyjścia nie unika jednak walki. By nie wyskakiwać po raz kolejny z "Conspiracy", zapytam po prostu: czy Manewr Picarda wygląda na wynalazek tchórza lub dogmatyczngo pacyfisty?

mozg_kl2:
Jednak nad takim Borgiem się rozckliwiał.

W końcu poznał go b. dobrze, traktował go więc jak rodzinę.

(Zresztą zależy kiedy. W FC np. strzelał do dronów jak do kaczków.)
mozg_kl2
Użytkownik
#49 - Wysłana: 27 Lis 2012 21:58:34
Odpowiedz 
Wielki powrót gwiazd w nowych "X-Menach"

Bryan Singer, reżyser filmu "X-Men: Days of Future Past" ogłosił, że do swoich kultowych ról powrócą dwaj starsi aktorzy z pierwszych trzech części serii!

Singer poprzez Twittera wyjawił, że Michael Fassbender oraz James McAvoy ponownie zagrają odpowiednio młodszych Magneto i profesora X. Wielką nowiną jest jednak powrót do tych postaci Iana McKellena i Patricka Stewarta. Nie wiadomo jednak, jak dużą role odegrają starsi Magneto i Charles Xavier.

Potwierdził również powrót Nicolasa Houlta (Bestia) oraz Jennifer Lawrence (Mystique). Nieoficjalnie mówi się, że pojawi się również Hugh Jackman jako Wolverine.

Data premiery "X-Men: Days Of Future Past" jest ustalona na 18 lipca 2014.

za hatak.pl
Toudi
Użytkownik
#50 - Wysłana: 27 Lis 2012 22:08:44
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Jennifer Lawrence (Mystique)

Buuuuuu, co Rebecca to Rebecca...

mozg_kl2:
Hugh Jackman jako Wolverine.

Obawiam się, że gościu nie uwolni się od tej roli już do śmierci ;) Ale w sumie pasuje mu. ;)
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 28 Lis 2012 01:01:45
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Ale w sumie pasuje mu.

I nam.
mozg_kl2
Użytkownik
#52 - Wysłana: 6 Gru 2012 19:18:46
Odpowiedz 
Cyclop i Storm także powrócą do "X-Menów"?

Zagraniczne media donoszą, że prawdopodobnie do "X-Men: Days of Future Past" dołączą także James Marsden i Halle Berry.

Mówi się, że producenci prowadzą rozmowy z Halle Berry i Jamesem Marsdenem, aby zagrali odpowiednio Storm i Cyclopa, w których wcielali się w pierwszych częściach. Jednakże nie byłyby to duże role. Oficjalnie nie wiadomo, czy aktorzy są zainteresowani.

Przypomnijmy, że kontrakty podpisali już Patrick Stewart, Ian McKellen oraz Hugh Jackman, który niedawno potwierdził swój udział.

Simon Kinberg jest autorem scenariusza, który oparty jest na komiksie Chrisa Claremonta i Johna Byrne'a. "Days of Future Past" ukazuje nam wizję alternatywnej przyszłości, w której po udanym zamachu na senatora, mutanci są ścigani przez gigantyczne roboty zwane Sentinelami.

W obsadzie są James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Ian McKellen i Patrick Stewart. Premiera w USA zaplanowana jest na 18 lipca 2014 roku.

za hatak.pl
mozg_kl2
Użytkownik
#53 - Wysłana: 18 Sty 2013 20:14:18
Odpowiedz 
Dlaczego krytykowano "X-Men 3" i "X-Men Geneza"?

Mark Millar, autor komiksów, który obecnie pracuje w studiu Fox jako konsultant przy wszystkich projektach związanych z komiksami, opowiadał w wywiadzie, dlaczego "X-Men: Days of Future Past" będzie dobrym filmem oraz co było złego w "X-Men 3" oraz "X-Men Geneza: Wolverine".
Powszechnie wiadomo, że "X-Men: Ostatni Bastion" oraz "X-Men Geneza: Wolverine" to filmy, które nie spotkały się z pozytywnymi opiniami widzów. Krytyka była olbrzymia, co również odbiło się na mniejszych zyskach w box office. Mark Millar uważa, że znalazł przyczynę, dlaczego te dwa filmy widzom się nie spodobały.
- Pamiętamy, jak pisałem komiks "Ultimate X-Men" i wszyscy mówią, "Chcę zobaczyć Gambita, chcę zobaczyć Rogue i tak dalej". Wszyscy mieli swoje listy i na początku myślałem, że usatysfakcjonuję każdego, ale wówczas zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę wrzucając postacie na krótkie epizody nikogo nie satysfakcjonujesz. Uważam, że to był wielki problem tych dwóch filmów. Bryan Singer odwalił kawał dobrej roboty w pierwszej części. Podobało mi się to, że upraszczał wszystko. "X-Men" w latach 90. byli strasznie zagmatwani, a Bryan poprzez uproszczenie sprawił, że wszystko działało perfekcyjnie - czytamy w wywiadzie.
Millar uważa, że nie można wprowadzać postaci na chwilę, tylko po to, by były środkiem marketingowym ekscytującym fanów.
- Chciałbym, aby w kolejnym filmie było to samo podejście. Jeśli bierzemy jakąś postać, nie powinna ona być w filmie tylko po to, aby pojawić się w zwiastunie i mieć swoje zdjęcie w sieci, by fani byli podekscytowany, a nie miało to wpływu na fabułę. Myk polega na tym, aby obsada była relatywnie mała, abyście mogli sympatyzować z nimi - opowiadał.
Odniósł się także do fabuły nowej części, w której mamy podróże w czasie. Twierdzi, że widzowie obawiający się tego typu zabiegów nie mają czego się bać. Jest to zrobione typowo mainstreamowo, jak np. w "Terminatorze".
W obsadzie są James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Patrick Stewart, Hugh Jackman i Ian McKellen.
Simon Kinberg jest autorem scenariusza, który oparty jest na komiksie Chrisa Claremonta i Johna Byrne'a. "Days of Future Past" ukazuje nam wizję alternatywnej przyszłości, w której po udanym zamachu na senatora, mutanci są ścigani przez gigantyczne roboty zwane Sentinelami. Premiera w USA zaplanowana jest na 18 lipca 2014 roku..

za hatak.pl
mozg_kl2
Użytkownik
#54 - Wysłana: 29 Sty 2013 16:54:29
Odpowiedz 
"X-Men: Days of Future Past" z ogromnym rozmachem

Bryan Singer, który z "X-Men: Days of Future Past" powraca do filmowego uniwersum, które stworzył, w rozmowie z magazynem Empire opowiadał o wielkiej skali projektu i podróżach w czasie.
Bryan Singer wyjawił, że przeprowadził rozmowę z Jamesem Cameronem na temat podróży w czasie i różnych teorii o wielu wymiarach. Opowiada również o skali projektu.
- To będzie epickie. Sądzę, że ludzie nie zdają sobie sprawy, jak wielki będzie to film. Łączymy obsady obu serii. Rozwiązaliśmy to w taki sposób, że nabiera to sensu. Przeprowadziłem dwugodzinną rozmowę z Jamesem Cameronem na temat podróży w czasie, teorii o wielu wymiarach i tym podobnych sprawach. Tak naprawdę trzeba stworzyć własne zasady i się ich trzymać. Dlatego "Terminator" i "Powrót do przyszłości" tak dobrze się sprawdziły. W "X-Men" są pewne moce, postacie, które sprawiają, że jest to możliwe.
Singer wyjawia, że chociaż film nie będzie bezpośrednią adaptacją komiksu Chisa Claremonta i Johna Byrne'a, na pewno będą honorować jego ducha. W komiksie działo się zbyt wiele rzeczy na raz, aby przenieść to na ekran, dlatego trzeba było to odseparować. Obiecuje jednak, że najbardziej ekscytujące elementy tego komiksu na pewno znajdą się w filmie.
Reżyser odniósł się także do kanonu filmów o X-Menach. Okazuje się, ze wszystkie części traktuje jako część kanonu i z takim podejściem tworzy najnowszą odsłonę.
- Biorę pod uwagę każdą część. Nie biorę tylko moich dwóch filmów i "Pierwszej klasy", by je połączyć. Biorę pod uwagę całe uniwersum, jakie zostało przedstawione na wielkim ekranie. Szanuję je i staram się z nim pracować. Twórcy rozwijali je w różnych kierunkach, więc trzeba było trochę tu posprzątać, ale jednocześnie nie ignorować ich - opowiadał Singer.
Zdradza także, że to nie koniec obsadowych nowinek i nadal będzie używać Twittera do ogłaszania światu kolejnych aktorów. W obsadzie na razie są Ian McKellen, Patrick Stewart, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Shawn Ashmore i Hugh Jackman.
Reżyseruje Bryan Singer. Simon Kinberg jest autorem scenariusza, który oparty jest na komiksie Chrisa Claremonta i Johna Byrne'a. "Days of Future Past" ukazuje nam wizję alternatywnej przyszłości, w której po udanym zamachu na senatora, mutanci są ścigani przez gigantyczne roboty zwane Sentinelami.
Premiera w USA zaplanowana jest na 18 lipca 2014 roku.

za hatak.pl

Cameron stał się ekspertem ds podróży w czasie. Mad World. Zaczyna mnie martwić to podniecanie się epickością tego typu przez Sygnera.

Nowe szczegóły "The Wolverine"

W ostatnim czasie magazyn Empire jest kopalnią nowych i ciekawych informacji o nadchodzących hitach. Tym razem Hutch Parker, producent "The Wolverine" opowiada o fabule.
Do dziś szczegóły fabuły filmu opartego na powieści graficznej Chrisa Claremonta i Franka Millera nie były znane. Jak wiele filmów opartych na komiksach, nie jest on bezpośrednią adaptacją, dlatego jest wiele elementów, które zostały dodane. Producent wyjaśnia, jak Logan znalazł się w Japonii i dlaczego na zdjęciach z planu widzieliśmy obóz z czasów II wojny światowej.
- Z nie do końca zrozumiałych dla niego przyczyn szuka go Azjatka, która prosi go, by wyruszył z nią do Japonii, aby spotkać się z osobą, z którą spędził czas w obozie w Nagasaki. Logan uratował mu życie, a teraz on leży na łożu śmierci i chce mu ofiarować dar w podzięce. Ten podarunek wciąga Logana w skomplikowany i nieoczekiwany świat współczesnej Japonii z nutką jej feudalnej historii - czytamy w wywiadzie.
Ma być to bardzo osobista przygoda Wolverine'a. W obsadzie są Hugh Jackman, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova, Hiroyuki Sanada, Hal Yamanouchi, Tao Okamoto, Rila Fukushima i Brian Tee.
Premiera w USA zaplanowana jest na 26 lipca.

za hatak.pl
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 2 Lut 2013 05:35:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Cyclop i Storm

Ich powrot to moze byc cos wiecej niz wystep w jednym filmie. Co prawda Cyclops niby nie zyje, ale zawsze moze zostac zastapiony swym odpowiednikiem z alternatywnej linii czasu (jak Swordsman z komiksowych Avengers), albo przywrocony do zycia droga jakiegos temporalnego naduzycia, jak Doc Brown w przywolywanym "Powrocie...".

mozg_kl2:
Mark Millar

Facet od Kick-Ass'a i The Ultimates, przypomnijmy...

mozg_kl2:
który obecnie pracuje w studiu Fox jako konsultant przy wszystkich projektach związanych z komiksami

Wiecej o sprawie:
http://www.guardian.co.uk/film/filmblog/2012/sep/2 8/mark-millar-superhero-fox

(BTW. wedlug Wikipedii to on zaproponowal Favreau zastapienie Iron Mongera - Mandarinem w IM3. Nie wiem czy to byla dobra rada...)

mozg_kl2:
Jeśli bierzemy jakąś postać, nie powinna ona być w filmie tylko po to, aby pojawić się w zwiastunie i mieć swoje zdjęcie w sieci, by fani byli podekscytowany, a nie miało to wpływu na fabułę. Myk polega na tym, aby obsada była relatywnie mała, abyście mogli sympatyzować z nimi - opowiadał.

Jednak ktos jeszcze rozumie, ze filmowi - nawet rozrywkowemu - potrzebni sa pelnokrwisci bohaterowie*.

* dobra, dla kina eksperymentalnego mozna zrobic wyjatek, ale nie dla maimstreamu

mozg_kl2:
Bryan Singer wyjawił, że przeprowadził rozmowę z Jamesem Cameronem na temat podróży w czasie i różnych teorii o wielu wymiarach.

Mnie to akurat cieszy. Zauwazmy jak wyszly na dobre konsultacje z Cameronem "Predatorowi" McTiernana.

(Zreszta, po prawdzie X2 przypomina mi dosc mocno T2, wiec...)

mozg_kl2:
Cameron stał się ekspertem ds podróży w czasie. Mad World.

No, w koncu fizykiem z wyksztalcenia jest. W kazdym razie wypada lepiej od Bragi.

mozg_kl2:
Zaczyna mnie martwić to podniecanie się epickością tego typu przez Sygnera.

Mnie nie, w koncu klasyczne Terminatory to jeszcze era przed "Titanicem" i "Avatarem". Bardziej mnie martwi, ze bezkrytycznie traktuje te pol-swoja "Pierwsza klase", ktora niby cos chciala powiedziec, ale w praktyce belkotala...

mozg_kl2:
filmu opartego na powieści graficznej Chrisa Claremonta i Franka Millera

Claremont i Miller? To co najlepsze w serii...

mozg_kl2:
skomplikowany i nieoczekiwany świat współczesnej Japonii z nutką jej feudalnej historii

Brzmi interesujaco...

ps. Ogolne wrazenie? Staraja sie.
mozg_kl2
Użytkownik
#56 - Wysłana: 2 Lut 2013 11:59:12
Odpowiedz 
Kiedy rozgrywa się akcja "X-Men: Days of Future Past"?

Ujawniono, w którym roku rozpoczyna się akcja filmu "X-Men: Days of Future Past" w reżyserii Bryana Singera.
Informacja pochodzi z castingowego ogłoszenia. Z niej dowiadujemy się, że akcja rozpocznie się w 1973 rou, czyli wychodzi na to, że plan Matthew Vaughna na otwarcie filmu zamachem na Kennedy'ego nie zostanie wykorzystany.
W obsadzie na razie są Ian McKellen, Patrick Stewart, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Shawn Ashmore i Hugh Jackman.
Reżyseruje Bryan Singer. Simon Kinberg jest autorem scenariusza, który oparty jest na komiksie Chrisa Claremonta i Johna Byrne'a. "Days of Future Past" ukazuje nam wizję alternatywnej przyszłości, w której po udanym zamachu na senatora, mutanci są ścigani przez gigantyczne roboty zwane Sentinelami.
Premiera w USA zaplanowana jest na 18 lipca 2014 roku.

za hatak.pl
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 2 Lut 2013 23:45:25
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#58 - Wysłana: 2 Lut 2013 23:50:47
Odpowiedz 
Dawno nie zaglądałem do tego wątku, ale by się nie rozwodzić.

Informacja o wprowadzeniu Sentineli do filmu jest dla mnie przerażająca. Osobiście był to dla mnie nie tyle najsłabszy - bo siłę miał - co najgorszy element i etap historii. Nie lubiłem tych "robotów" niezwykle a ich wątek w mojej opinii był źle poprowadzony - przynajmniej w wersji animowanej. Niemiłosiernie przeciągająca się historia pojedynku między Sentinelami a X-menami sprowadzająca się do tego, że w którymś momencie Sentinel i tak był rozwalany. Ponadto, przy całej abstrakcyjności istnienia mutantów. Istnienie Sentineli jest zbyt nierealne.

Nadchodzący film spisuję już niestety na straty.
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 3 Lut 2013 03:59:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

biter:
Istnienie Sentineli jest zbyt nierealne.

Coz... Z jednej strony naleza do najstarszych antagonistow X-Men (pochodza z roku 1955) co ma prawo owocowac pewna anachroniczna naiwnoscia, z drugiej jednak strony naleza do bardziej lubianych przez fanow komiksowych villainow (38 miejsce w rankingu IGNu) i - co nie bez znaczenia w obliczu slabosci Singera do filmow Camerona - da sie z nich bez trudu zrobic cos w rodzaju Terminatorow-przed-Terminatorami.

ps. Wiki o Sentinelach:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sentinel_%28comics%29
I w/w ranking:
http://uk.comics.ign.com/top-100-villains/index.ht ml
biter
Użytkownik
#60 - Wysłana: 3 Lut 2013 08:29:31
Odpowiedz 
Mark III - by Stephen Lang and Project: Armageddon, secretly funded by Edward Buckman and the Council of the Chosen. First appeared in X-Men (vol. 1) #98.
X-Sentinels - by Stephen Lang, androids who were duplicates of the original X-Men.

Czyżbyś został prorokiem. Jeśli Singer ma taką słabość do Camerona i wygrzebał tą informację, co trudne nie było, to możemy mieć odpowiedź z jakim sentinelami przyjdzie im się zmierzyć w "przeszłości". Te wielkie roboty nadal uważam za intantylne. BTW machnąłeś się o 10 lat. Przynajmniej według wiki.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / X-men

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!