USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Battle: Los Angeles (pol. Inwazja: bitwa o Los Angeles) (2011)
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Dukat
Użytkownik
#61 - Wysłana: 13 Mar 2012 15:47:17
Odpowiedz 
kordian:
A po co w płynie??

Żeby skolonizowac planetę, gdzie wystepuje woda w takie postaci? Wywożenie wody to burak, ale sam pomysł podboju z tego powodu nie jest taki głupi.

kordian:
Film wyjątkowo głupi w każdym calu, dla mnie złota malina XXI wieku.

Jest wiele "wybitniejszych" dzieł.
Mav
Użytkownik
#62 - Wysłana: 13 Mar 2012 15:52:37 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
W Cowboys & Aliens przylecieli po złoto, w Distrit 9 statek im się popsuł, a w Battle LA po wodę. Natomiast po co przylecieli w Independence Day? Ktoś wie? Nie pamiętam, czy było to wyjaśnione.
kordian
Użytkownik
#63 - Wysłana: 13 Mar 2012 16:00:48
Odpowiedz 
Sky line był filmem z niższej półki a i tak bardziej mi się podobał, znaczy w ogóle mi się nie podobał, ale koniec był fajny i za ten koniec, i za atak Dron daje mu miejsce drugie ;)

Avatar? te wysepki były całkiem spore, a jeśli duża wilgoć i opady to i wodospady były by możliwe ;) (inna sprawa, że nawet jak by to było zupełnie nierealne to jest to film ciut bajkowy i nie gryzą te rzeczy mnie tak jak kichy w czymś co ma realistyczny wydźwięk)
poligon
Użytkownik
#64 - Wysłana: 13 Mar 2012 16:06:28
Odpowiedz 
Mav:
Ktoś wie? Nie pamiętam, czy było to wyjaśnione.

Po zasoby. Cokolwiek to znaczy, określano ich mianem szarańczy.

kordian:
Avatar? te wysepki były całkiem spore, a jeśli duża wilgoć i opady to i wodospady były by możliwe ;)

Żeby ten deszcz jeszcze padał.

kordian:
(inna sprawa, że nawet jak by to było zupełnie nierealne to jest to film ciut bajkowy i nie gryzą te rzeczy mnie tak jak kichy w czymś co ma realistyczny wydźwięk)

To tez bajka tylko że typowo dla amerykanów. Dzielni marines i źli kosmici. Do tego koncówka zerźnięta z Independence Day. No i te odglosy kosmitów brzmiały tak troche po arabsku
mozg_kl2
Użytkownik
#65 - Wysłana: 13 Mar 2012 16:06:34
Odpowiedz 
Mav:
Natomiast po co przylecieli w Independence Day? Ktoś wie?

Po nasze surowce, przy okazji by skopać nasze tyłki.
Mav
Użytkownik
#66 - Wysłana: 13 Mar 2012 23:19:19
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Po nasze surowce, przy okazji by skopać nasze tyłki.

Po co? Po ropę? Może węgiel Jeśli potrafią latać po kosmosie, to mogą ograbiać niezamieszkane, bogatsze w złoża od Ziemi planety.
Toudi
Użytkownik
#67 - Wysłana: 13 Mar 2012 23:31:36
Odpowiedz 
Mav, przylecieli wyciąć konkurencję w zarodku, zanim będzie im wstanie zagrozić... ups. ;)
Dukat
Użytkownik
#68 - Wysłana: 14 Mar 2012 08:06:42
Odpowiedz 
Mav:
Po co? Po ropę? Może węgiel Jeśli potrafią latać po kosmosie, to mogą ograbiać niezamieszkane, bogatsze w złoża od Ziemi planety.

Ba! W Treku to mogliby sami replikować takie planety, zamiast podbijać
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Battle: Los Angeles (pol. Inwazja: bitwa o Los Angeles) (2011)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!