USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Godzilla -Król potworów
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  28  29  30  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#121 - Wysłana: 8 Maj 2011 15:37:24
Odpowiedz 
Eviva:
Myślę, że gdyby zamiast robić nowego Treka Abrams zajął się Godzillą, skorzystałaby na tym i Godzilla, i Trek

Święte słowa , kochana , obyś była dobrym prorokiem !
Dragon
Użytkownik
#122 - Wysłana: 8 Maj 2011 16:59:26
Odpowiedz 
Eviva:
Myślę, że gdyby zamiast robić nowego Treka Abrams zajął się Godzillą, skorzystałaby na tym i Godzilla, i Trek

ojj, ja bym chyba tego nie chciał. Jak dla mnie abrams ma nieco problemy z łapaniem ducha pierwowzoru
MarcinK
Użytkownik
#123 - Wysłana: 8 Maj 2011 19:36:44
Odpowiedz 
Dragon:
Jak dla mnie abrams ma nieco problemy z łapaniem ducha pierwowzoru

Ajtam, a ile filmów z serii odbiega od pierwowzoru? Skoro seria była resetowana aż 6 razy...
Elaan
Użytkownik
#124 - Wysłana: 11 Maj 2011 16:40:21
Odpowiedz 
Dragon:
Jak dla mnie abrams ma nieco problemy z łapaniem ducha pierwowzoru

No właśnie . I może jakaś litościwa Godzilla wreszcie by go zdematerializowała ?
Wtedy za Treka mógłby wziąć się mniej okrzyczany , za to bardziej szanujący trekkerów i pierwowzór reżyser .
ortkaj
Użytkownik
#125 - Wysłana: 26 Maj 2011 20:50:51
Odpowiedz 
MarcinK
Właściwie mam takie pytanie nurtujące mnie od pewnego czasy do Ciebie jako fachowca skąd na wyspie w filmie Syn Godzilli wzięło się jajo z którego wykluł się Minya. Ponieważ Godzilla był facetem to chyba nie mógł go złożyć, chyba że był obojnakiem. Czyżby była gdzieś nie znana nam Pani Godzillowa?
MarcinK
Użytkownik
#126 - Wysłana: 26 Maj 2011 20:55:38
Odpowiedz 
ortkaj:
skąd na wyspie w filmie Syn Godzilli wzięło się jajo z którego wykluł się Minya. Ponieważ Godzilla był facetem to chyba nie mógł go złożyć, chyba że był obojnakiem.

A więc zgodnie z koncepcją Serii Showa (Do której należy Syn Godzilli), Godzilla został przebudzony przez wybuch atomowy, jednak tą teorię wypowiedział pewien wieśniak. Zgodnie z koncepcją z serii Heisei, Godzilla to Godzillosaurus zmutowany przez wybuch jądrowy. Więc zależnie od tego którą koncepcję wybrać (dodam że można obie bo się w pewnym sensie uzupełniają), jajo zostalo zniesione miliony lat temu przez samicę Godzilli lub Godzillosaurus.
ortkaj
Użytkownik
#127 - Wysłana: 26 Maj 2011 21:02:13
Odpowiedz 
Dzięki.
Ale Minya nie był za bardzo podobny do tatusia (jakiś taki łysawy był....)
MarcinK
Użytkownik
#128 - Wysłana: 26 Maj 2011 21:05:30
Odpowiedz 
ortkaj:
Ale Minya nie był za bardzo podobny do tatusia (jakiś taki łysawy był....)

Tu masz ciekawą grafikę obrazującą jak mógł dorastać minya.
ortkaj
Użytkownik
#129 - Wysłana: 26 Maj 2011 21:38:52
Odpowiedz 
MarcinK
Czy uważasz, że proporcje między Minyą a dużym Godzillą zostały zachowane?
Ponadto, jeszcze jest jakiś adoptowany syn.....ciekawe jak odbywa się adopcja wśród rodu Godzillów?
MarcinK
Użytkownik
#130 - Wysłana: 25 Cze 2011 11:00:05
Odpowiedz 
O projekcie Godzilla 2012 na razie nie ma zbyt wielu informacji. Ale patrząc na to co się dzieje wokół najsłynniejszego jaszczura świata (np. wyszła nowa seria komiksów) wydaje się że film wyjdzie na 90%. Jak wiadomo reżyserem będzie Gareth Edwardsm, w jednym z wywiadów wspomniał ze jest fanem Godzilli i że chce by nadchodzący film trzymał Japoński klimat. Drugą ważną informacją jest to że z twórcami nowego filmu współpracuje Yoshimitsu Banno, reżyser filmu Godzilla vs Hedorah.
TSan
Użytkownik
#131 - Wysłana: 25 Cze 2011 11:59:09
Odpowiedz 
MarcinK

Ostatnio w Wędrowyczu trafiłam na ciekawe zdanie:

"Minęły czasy, gdy Godzillę grał facet ubrany w gumowy kombinezon, przerwacający tekturowe bloki mieszklane."

MarcinK
Użytkownik
#132 - Wysłana: 25 Cze 2011 14:44:22
Odpowiedz 
TSan
No tak. Gdyż w najwsiąkliwszych filmach, nie robi się budynków z tektury, a ze specjalnego gipsu i plastyku.
TSan
Użytkownik
#133 - Wysłana: 25 Cze 2011 14:57:00
Odpowiedz 
MarcinK

W ogóle nie masz poczucia humoru.
MarcinK
Użytkownik
#134 - Wysłana: 25 Cze 2011 15:10:02
Odpowiedz 
TSan:
W ogóle nie masz poczucia humoru.

Mam specyficzne poczucie humoru
MarcinK
Użytkownik
#135 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:08:15
Odpowiedz 
Informacja z ostatniej chwili. W internecie pojawił się plakat. Nie wiadomo czy prawdziwy czy nie ale mi się podoba.

Co myślicie?
mozg_kl2
Użytkownik
#136 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:18:33
Odpowiedz 
MarcinK

Fake
MarcinK
Użytkownik
#137 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:29:00
Odpowiedz 
mozg_kl2:
MarcinK

Fake

Gość który umieścił ten plakat w Internecie dostał go E-mailem. Może to być nieskończony projekt plakatu który, a wersja finalna (jak również strona na plakacie) powinny być zaprezentowane na Comming Connie.
mozg_kl2
Użytkownik
#138 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:32:14
Odpowiedz 
MarcinK:
Comming Connie.

Comic Con. Plakat, jest zbyt beznadziejny, na bycie orginalnym.
MarcinK
Użytkownik
#139 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:36:45
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Plakat, jest zbyt beznadziejny,

Dobry żart. Według mnie jest wspaniały, chyba wydrukuje go sobie i powieszę w pokoju.
mozg_kl2
Użytkownik
#140 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:42:03
Odpowiedz 
MarcinK:
Dobry żart. Według mnie jest wspaniały, chyba wydrukuje go sobie i powieszę w pokoju.

5 minut rozmowy z wujkiem google, i wszystko jasne. http://samndon.deviantart.com/gallery/#/d3glubo

An unofficial teaser poster I made for the supposedly upcoming Godzilla reboot in 2012.

Plakat to fanowski fake, co było do udowodnienia, i zresztą to widać.
Q__
Moderator
#141 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:42:57
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Według mnie jest wspaniały, chyba wydrukuje go sobie i powieszę w pokoju.

Zdaje mi się że - abstrahując od jakości plakatu - wystarcza Ci samo słowo "Godzilla" na nim i swiadomość, że robi on (plakat nie Godzilla ) za symbol nadciągania nowego filmu o wiadomym potworze, by czuć zachwyt .
biter
Użytkownik
#142 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:49:32
Odpowiedz 
Z niejasnych powodów czuję w tym plakacie potężne związki z Dniem Niepodleglości. ten płonący pod okiem wieżowiec. Zupełnie jakby w niego trafił promień z okrętu bazy
MarcinK
Użytkownik
#143 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:49:51
Odpowiedz 
mozg_kl2:
i zresztą to widać.

Nie widać. Ten plakat jest wykonany porządnie.

Gdyby było widać że to plakat fanowski to wyglądał by tak
mozg_kl2
Użytkownik
#144 - Wysłana: 27 Cze 2011 12:55:26
Odpowiedz 
Q__

Myśle, że cosw tym jest.

MarcinK

Oj mało wiesz o fanowskich plakatach. Ale to pewnie te nowe moje okulary, dzięki którym widze, żę to fake.

http://samndon.deviantart.com/gallery/#/d3hfqpt

To tez fanowski, a nie widać.
Toudi
Użytkownik
#145 - Wysłana: 27 Cze 2011 18:01:24
Odpowiedz 
Q__:
Zdaje mi się że - abstrahując od jakości plakatu - wystarcza Ci samo słowo "Godzilla" na nim i swiadomość, że robi on (plakat nie Godzilla ) za symbol nadciągania nowego filmu o wiadomym potworze, by czuć zachwyt .

I pomyśleć, że kilka lat temu, podobnie reagowaliśmy na hasło Star Trek XI...
mozg_kl2
Użytkownik
#146 - Wysłana: 27 Cze 2011 18:31:21
Odpowiedz 
Toudi

Kto reagował, ten reagował. Był wielkie nadzieje i wielkie obawa. Sprawa, stała na ostrzu noza. Albo Abramsowi się udalu, albo pochowamy treka na 20 lat.
MarcinK
Użytkownik
#147 - Wysłana: 27 Cze 2011 19:38:21
Odpowiedz 
Toudi
mozg_kl2
Postawcie się w sytuacji fana Godzilli. Ostatni film wyszedł w 2004 roku, Godzilla 3-D MAX miał wyjść chyba w 2006 ale projekt ewoluował w Godzilla 2012, rok temu Legendary Pictrues zrobiło takie zamieszanie tym filmem, nie wiem czy przed premierą ST:XI była taka wrzawa wśród fanów w internecie co teraz w przypadku G'2012 a ten plakat jest dowodem że fani oczekują na ten film i nie mogą się doczekać.
Q__
Moderator
#148 - Wysłana: 27 Cze 2011 19:48:48
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Postawcie się w sytuacji fana Godzilli.

Ależ zdaje mi się, że trudno posądzać fanów ST, że mogą nie rozumieć cudzego fanowstwa .
MarcinK
Użytkownik
#149 - Wysłana: 27 Cze 2011 19:53:22
Odpowiedz 
Q__
A więc wyobraź sobie że od pięciu lat Paramount Pictrues zalewa was wiadomościami o powstawaniu nowego treka, projekt ciągle się zmienia itp.
Q__
Moderator
#150 - Wysłana: 27 Cze 2011 19:56:10
Odpowiedz 
MarcinK

Sytuacja jak z Duke Nukem Forever prawie .
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  28  29  30  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Godzilla -Król potworów

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!