USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Avatar - Sequel
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#211 - Wysłana: 10 Maj 2020 15:31:50
Odpowiedz 
USS Bij:
technologię/e, która/e znacząco wpłynie/ą na tworzenie filmów w najbliższych latach.

Cameron przerobi się na cyborga żeby nie kojtąć w czasie kręcenia
Q__
Moderator
#212 - Wysłana: 10 Maj 2020 21:54:49
Odpowiedz 
USS Bij

USS Bij:
znając modus operandi Camerona - prawdopodobnie również inwestycja w technologię/e, która/e znacząco wpłynie/ą na tworzenie filmów w najbliższych latach.

Tak to przynajmniej wyglądało w wypadku pierwszego Avatar - można sobie teraz pożartować, że smurfy, że generyczne, że zbyt długo 'zwlekali', że nikt nie pamięta i nikt nie chce tych sequeli, ale technologia i workflow wypracowany na potrzeby Avatar to dziś żelazny standard w branży.

"Avatar" mnie akurat średnio rusza, ale to, co Cameron wypracował w zakresie zdjęć podwodnych kręcąc "The Abyss" - to było coś. Poziom innowacyjności na miarę "Odysei...". Niestety - bez następców.

MarcinK

MarcinK:
Cameron przerobi się na cyborga żeby nie kojtąć w czasie kręcenia

Żarty żartami, ale wiesz ilu ludziom taka technologia by pomogła?
USS Bij
Użytkownik
#213 - Wysłana: 10 Maj 2020 23:56:59
Odpowiedz 
Q__:
"Avatar" mnie akurat średnio rusza, ale to, co Cameron wypracował w zakresie zdjęć podwodnych kręcąc "The Abyss" - to było coś. Poziom innowacyjności na miarę "Odysei...". Niestety - bez następców.

Avatar to... taki sobie film, ale wystarczy spojrzeć na materiały zza kulis dowolnego Hollywood blockbustera po Avatar żeby zrozumieć, że studio nie tylko za spektakl wyłożyło grube setki milionów, a i być nie może nie spodziewało się przy otwieraniu portfela, że ten konkretny spektakl im się zwróci (maraton tego filmu w box office nie przeczy temu - filmy tak od dawna nie zarabiały na tamtym etapie, i do dziś w ten sposób nie zarabiają. Nietypowe). R&D kosztuje, a R&D, które ma szansę przynieść 'jakiś' grosz? Say no more.

Spokojnie zaliczyłbym innowacje Avatar za bardziej znaczące niż te z The Abyss - po prostu jako szerzej adaptowalne - ale jeśli pojawiają się pierwsze przebąkiwania o podwodnych scenach to podejrzewam, że doświadczenie z The Abyss nie zmarnowało się ;)
Seybr
Użytkownik
#214 - Wysłana: 11 Maj 2020 17:14:51 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Ja nie mogę doczekać się czwartej części Avatara. Ma wyjść na początku 2021 roku, chyba że wirus wpłynie na postprodukcję.

Wybaczcie ale musiałem. Z tego co pamiętam do 2021 powinny wyjść przynajmniej trzy części. Nie chce sprawdzać.
USS Bij
Użytkownik
#215 - Wysłana: 11 Maj 2020 19:24:52
Odpowiedz 
Coś do 2030 dostaniemy na pewno.

Może nawet ostateczne oficjalne logo ;)
MarcinK
Użytkownik
#216 - Wysłana: 12 Maj 2020 08:52:45
Odpowiedz 
Śmiejemy się z Avatara 2, a Stallone niedawno zaczął gadać o kontynuacjach Cobry, Człowieka Demolki i Tango i Cash
Dreamweb
Użytkownik
#217 - Wysłana: 12 Maj 2020 10:29:48
Odpowiedz 
MarcinK:
Stallone niedawno zaczął gadać o kontynuacjach Cobry, Człowieka Demolki i Tango i Cash

Wyszło mu z Rocky'm/Creedem, w miarę wyszło z Rambo (finansowo, bo krytycznie Last Blood dość powszechnie mieszano z błotem). Widać się chłop nakręcił. A z Rocky'm zresztą ponoć planuje prequelowy serial, no ale tu raczej z racji wieku sam nie zagra (chyba, że - w tradycji ze ST rodem - swojego własnego ojca lub dziadka ).
MarcinK
Użytkownik
#218 - Wysłana: 12 Maj 2020 10:54:33
Odpowiedz 
Dreamweb
Tylko ja nie wiem czy z takim Człowiekiem Demolką jest o czym opowiadać jeszcze
Dreamweb
Użytkownik
#219 - Wysłana: 12 Maj 2020 11:02:54 - Edytowany przez: Dreamweb
Odpowiedz 
MarcinK
Jak będzie tam Sandra Bullock to obejrzę. Mam do niej słabość od czasów nastoletnich.

EDIT: O Sandrze nie piszą... Ale wychodzi, że po pierwsze zbir z jedynki będzie Disk One Final Bossem, po drugie pojawi się jakiś pół-Skynet pół-Matrix.

https://wegotthiscovered.com/movies/demolition-man -2-reportedly-jump-future/
Q__
Moderator
#220 - Wysłana: 12 Maj 2020 13:35:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
nie wiem czy z takim Człowiekiem Demolką jest o czym opowiadać jeszcze

Zważywszy, że jest to w sumie superbohater*, a sednem opowieści o takowych jest konfrontacja z villainem, potrzeba mu "tylko" sensownie napisanego przeciwnika... (Proponowałbym do tej roli kogoś odpowiedzialnego za to, że wszyscy dookoła tacy zbetryzowani, przy czym racja nie musi być wcale jednoznacznie po stronie Spartana.)

* https://dc.fandom.com/wiki/Demolition_Man_Vol_1
mozg_kl2
Użytkownik
#221 - Wysłana: 24 Lip 2020 08:06:37
Odpowiedz 
"AVATAR 2 ZNÓW PRZESUNIĘTY O ROK 😡

Widzimy się 16 grudnia 2022, moi niebiescy przyjaciele."

Kto by sie spodziewal
Q__
Moderator
#222 - Wysłana: 24 Lip 2020 16:12:19
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Kto by sie spodziewal

Tym razem ma dobre alibi - koronawirusa ;]
mozg_kl2
Użytkownik
#223 - Wysłana: 25 Lip 2020 12:00:00
Odpowiedz 
Q__:
dobre alibi - koronawirusa

wygodne a nie dobre. Film miał być w 2015 roku więc wiesz. Mogą dodac podtytuł Avatar: Foverer
Q__
Moderator
#224 - Wysłana: 25 Lip 2020 16:49:43
Odpowiedz 
mozg_kl2

Uściślijmy zatem... Poprzednich lat nie ma usprawiedliwionych, ale ten rok - ma. A forever is just a day jak śpiewała Uhura.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Avatar - Sequel

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!