USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / fan fiction - pomocy
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Pleiades
Użytkownik
#31 - Wysłana: 13 Sty 2018 15:58:13
Odpowiedz 
O rany, ale ten świat jest mały ^^
Ja również naprodukowałam się w życiu mnóstwo fanficy, z różnych światów (trochę nawet z własnego uniwersum, albo dotyczące prawdziwych osób ;)). Sam. U. Rai'a oczywiście znam, to przyjaciel z dawnych lat. Pod koniec XX wieku mieliśmy literacką grupę dyskusyjną, do której należała "elyta" kanału #anime-pl (Samurai, Kyoshiro, Pradera, Gerard i wiele nicków, których teraz nie pamiętam). To były piękne czasy... Opowiadania były nie tylko z tematyki Anime (czy też SM, jak to było z początku sugerowane), a wiele z tych tekstów bardzo utkwiło mi w pamięci.
Teraz co-nieco jeszcze pisuję, choć szczerze, popełniam więcej recenzji (głównie gier) dla różnych portali. Czasami mi brakuje takiej małej przyjacielskiej grupki, w której wymieniało się poglądy i teksty... Ech, cofnijcie mnie te 20 lat wstecz -_-;;
Doctor_Who
Użytkownik
#32 - Wysłana: 13 Sty 2018 16:08:07
Odpowiedz 
MarcinK:
Tego też nie znam

Żałuj, całkiem poczytne i zacne to pismo było.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / fan fiction - pomocy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!