USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's
 Strona:  ««  1  2  3  ...  64  65  66  67  68  69  70  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#2041 - Wysłana: 21 Wrz 2018 13:27:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Pan chciałeś kiedyś do MCU włączać filmy z Blade'm i Punishera z Lundgrenem

I "Spider-many" Raimiego.

Dreamweb

Dreamweb:
Dla mnie ten film, ani żaden z dotychczasowych X-Menów, nie jest i nie będzie w MCU.

Ot, typowe rozchodzenie się - bazującego na wizjach twórców i fanowskich gustach - headcanonu z odgórnie narzuconym kanonem.

Przy czym zwróć uwagę na plusy... Jeśli wretconują "X2" do MCU jest szansa, że oglądalność w/w dzieła Singera - tyle lat po premierze - znacząco skoczy (pamiętajmy, że filmy o X-Men nie należały do kasowej czołówki blockbusterów), bo spora grupa fanów kinowego Marvela poczuje się w obowiązku sprawdzić jak się pewne wątki zaczęły, i zawsze jest wtedy szansa, że nie tylko stare filmy o mutantach doceni, ale jeszcze gust sobie poprawi na tyle, by domagać się zrobienia z Marvel Cinematic Universe czegoś ambitniejszego, lepiej nakręconego, podobniejszego do nich...

Doctor_Who

Doctor_Who:
Większy problem będą mieli teraz jeśli idzie o pogodzenie wątku Quicksilvera zwłaszcza, że trupnął w jednym uniwersum.

Nie doceniasz możliwości technobełkotu, zwłaszcza komiksowego: rozdwojenie wokółosobniczego strumienia czasu (czy coś w ten deseń) i po krzyku.
MarcinK
Użytkownik
#2042 - Wysłana: 21 Wrz 2018 13:32:14
Odpowiedz 
Q__:
Przy czym zwróć uwagę na plusy... Jeśli wretconują "X2" do MCU jest szansa, że oglądalność w/w dzieła Singera - tyle lat po premierze - znacząco skoczy (pamiętajmy, że filmy o X-Men nie należały do kasowej czołówki blockbusterów), bo spora grupa fanów kinowego Marvela poczuje się w obowiązku sprawdzić jak się pewne wątki zaczęły, i zawsze jest wtedy szansa, że nie tylko stare filmy o mutantach doceni, ale jeszcze gust sobie poprawi na tyle, by domagać się zrobienia z Marvel Cinematic Universe czegoś ambitniejszego, lepiej nakręconego, podobniejszego do nich...

Przeciętny oglądacz MCU nie jest taki mądry
Q__
Moderator
#2043 - Wysłana: 21 Wrz 2018 13:40:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

Może i nie, ale za to b. przywiązany do idei continuity.
Dreamweb
Użytkownik
#2044 - Wysłana: 22 Wrz 2018 08:33:52
Odpowiedz 
MarcinK:
Przeciętny oglądacz MCU nie jest taki mądry

Dokładnie, pomyśli sobie tylko "no, wreszcie tych X-Menów porządnie zrobili". Nie nabierze ochoty na oglądanie odsłon sprzed lat parunastu.
MarcinK
Użytkownik
#2045 - Wysłana: 22 Wrz 2018 09:33:17
Odpowiedz 
Dreamweb:
Dokładnie, pomyśli sobie tylko "no, wreszcie tych X-Menów porządnie zrobili". Nie nabierze ochoty na oglądanie odsłon sprzed lat parunastu.

Uwierzysz że mówią tak w kontekście Spidermana?
mozg_kl2
Użytkownik
#2046 - Wysłana: 22 Wrz 2018 10:54:44
Odpowiedz 
https://naekranie.pl/aktualnosci/captain-marvel-br ie-larson-za-malo-sie-usmiecha-aktorka-odpowiada-3 519939

twierdzisz ze kobieta się nie uśmiecha ty wstręty mizoginie i faszysto
Q__
Moderator
#2047 - Wysłana: 22 Wrz 2018 11:49:59
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:

Szczęśliwy musi być świat, skoro ludzie - Ciebie nie wyłączając - takie problemy mają...
Dreamweb
Użytkownik
#2048 - Wysłana: 22 Wrz 2018 14:04:44
Odpowiedz 
MarcinK:
Uwierzysz że mówią tak w kontekście Spidermana?

Uwierzę, zwłaszcza ci polscy, z których duży odsetek nawet nie zna materiału źródłowego...

mozg_kl2:

Szczerze to obejrzałem ten trailer i wieje z niego nudą, niezależnie kto się w nim uśmiecha, a kto nie...
mozg_kl2
Użytkownik
#2049 - Wysłana: 23 Wrz 2018 10:26:09
Odpowiedz 
Q__:
Szczęśliwy musi być świat, skoro ludzie - Ciebie nie wyłączając - takie problemy mają...

mnie to bardziej bawi. Trailer oglądałem kilka razy i serio nie czuje tego czegoś co zachęciło mnie do pójścia na takie wonder woman. I nie chodzi o strój WW, a o proste zaciekawienie postacia. W sumie nie pisałem tego z braku czasu, ale ostatnio ogladałem Czarna panternę i film nudny oraz słaby. Kompletnie nie pasuje do 3 fazy MCU. Zbyt na serio, podlany czarnym nacjonalizmem. Za to Avengers 3, widziałem już 3 razy i adlej mnie bawi. Jedyne co wyszło ostanio Marvelowi.

Wolałbym film o czarnej wdowie.
Q__
Moderator
#2050 - Wysłana: 23 Wrz 2018 15:14:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Zbyt na serio, podlany czarnym nacjonalizmem.

No, ja właśnie lubię serio, nawet w wypadku Marvela. A ten czarny nacjonalizm był o tyle ciekawy, że to chyba jedyny nacjonalizm, na przykładzie którego dało się w obecnym klimacie +/- obiektywnie omawiać plusy i minusy całego zjawiska.

mozg_kl2:
Za to Avengers 3, widziałem już 3 razy i adlej mnie bawi. Jedyne co wyszło ostanio Marvelowi.

A mnie znów ten film wynudził, choć - muszę przyznać - Thanos im wyszedł lepszy, niż się obawiałem. (I ze dwie walki były fajne.)

mozg_kl2:
Wolałbym film o czarnej wdowie.

Ja też. I prawdę mówiąc nie wiem dlaczego z Carol teraz wyskakują - ryzykując, zamiast sięgnąć po sprawdzoną postać. (Tzn. nie wiem z punktu widzenia logiki marketingowej. Bo fabularnie obecna Captain Marvel lepiej nadaje się do zamiatania ścian Szalonym Tytanem.)
mozg_kl2
Użytkownik
#2051 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:01:34
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2052 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:23:05
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
pająk robi wypad na spagetti.

Tak cały świat objedzie? Tylko co on tam robi? Tym bardziej, że ostatnio... zginął*...

* http://www.youtube.com/watch?v=pRILWsUqXDg
MarcinK
Użytkownik
#2053 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:31:41
Odpowiedz 
mozg_kl2
Czemu mi zakończenie Avengers 5 spojlerójesz
Q__
Moderator
#2054 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:38:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Avengers 5

Avengers 4, jeśli już. Poza tym nie mozg_kl2, a sami twórcy MCU...
MarcinK
Użytkownik
#2055 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:39:03
Odpowiedz 
Q__
To jeszcze bardziej tę historię okroją?
Q__
Moderator
#2056 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:42:20
Odpowiedz 
MarcinK

Nie wiem. Wiem natomiast, że występ Hollanda w czwórce nie jest żadną tajemnicą. Marvel ogłaszał listę płac...
mozg_kl2
Użytkownik
#2057 - Wysłana: 1 Paź 2018 22:05:31
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2058 - Wysłana: 1 Paź 2018 23:02:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
"przyjechał do Wenecji człowiek z akwarium na głowie"

Po pierwsze do Czech, po drugie na zdjęciach nie ma akwarium:

https://twitter.com/CZMARTY7/status/10465277535903 74401
Dreamweb
Użytkownik
#2059 - Wysłana: 2 Paź 2018 12:27:22
Odpowiedz 
Że Mysterio to dobrze, wiele razy wspominałem że bym go chciał zobaczyć... Gorzej, że w tej kiepskiej wersji Spider-Mana, na jaką jesteśmy teraz skazani. Może przynajmniej villain będzie ciągnąć film w górę, tak jak Keaton w poprzedniej części (tylko niestety to nie wystarczyło).
Q__
Moderator
#2060 - Wysłana: 2 Paź 2018 13:24:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Może przynajmniej villain będzie ciągnąć film w górę

Jak patrzę na w/w kostium, to mam wątpliwości. To jest stylistyczny poziom DCEU, nie - MCU, niestety...
Dreamweb
Użytkownik
#2061 - Wysłana: 2 Paź 2018 13:44:41
Odpowiedz 
Oj tam, jakimś zdjęciem z daleka robionym kaskaderowi to bym się nie sugerował. Poza tym, w filmach MCU często jest tak, że kostiumy są zmieniane parę razy w ciągu filmu (w Homecoming u pająka też tak było). Zawsze jest szansa, że jak jeden nam się nie spodoba, to poczekamy paręnaście minut na inny.
mozg_kl2
Użytkownik
#2062 - Wysłana: 2 Paź 2018 13:49:53
Odpowiedz 
Q__:
Po pierwsze do Czech, po drugie na zdjęciach nie ma akwarium:

A może myślałem że to dalej Włochy. Akwarium będzie w CGI. Kolega się czepia strasznie.
Q__
Moderator
#2063 - Wysłana: 2 Paź 2018 13:55:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb
mozg_kl2

No, dobra, dobra... Czy ja mówię, że skreślam ten film (i tę wersję Mysteria) z góry...*

* Tak, też chcę wierzyć, że choć jedna z Wielkich Franczyz nie pikuje ostro w dół.
Dreamweb
Użytkownik
#2064 - Wysłana: 3 Paź 2018 11:55:38
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2065 - Wysłana: 3 Paź 2018 12:49:56
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Czuć inspirację Spider-Manem Noir

Bardzo czuć:

https://twitter.com/DanielRPK/status/1046878716767 424512/photo/1
Dreamweb
Użytkownik
#2066 - Wysłana: 3 Paź 2018 14:10:41
Odpowiedz 
Fajny strój, i w miarę realistyczny w porównaniu ze zrobotyzowanym kreskówkowym dziełem Starka z Homecoming... Żeby tylko tego, kto go nosi naprawili...
Q__
Moderator
#2067 - Wysłana: 3 Paź 2018 14:50:25
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Fajny strój, i w miarę realistyczny

Owszem, przy czym - po prawdzie - mam z tym pewien kłopot, bo o ile do przyziemnej koncepcji "Noir" pasował, o tyle ze sposobem ukazywania ekranowego Spidey'a (zwł. tego, granego przez Hollanda) mi się gryzie. No, chyba, że Peter nosił go dla zachowania incognito, wtedy ma to sens.
Dreamweb
Użytkownik
#2068 - Wysłana: 3 Paź 2018 16:29:53
Odpowiedz 
Q__:
No, chyba, że Peter nosił go dla zachowania incognito, wtedy ma to sens

Dokładnie o to chodzi, wszak na tej wycieczce w Europie są z nim osoby nie znające jego podwójnej tożsamości - gdyby zobaczyli Spider-Mana w tym samym mieście, mogliby skojarzyć fakty...
Doctor_Who
Użytkownik
#2069 - Wysłana: 3 Paź 2018 17:18:53 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Dreamweb
Q__

Kto wie, może to jakaś wariacja na temat tyleż kostiumu Noir...

" title="

...co kostiumu Ricocheta w jednym?

?
MarcinK
Użytkownik
#2070 - Wysłana: 3 Paź 2018 17:38:03
Odpowiedz 
A może to uproszczony kostium do ujęć CGI
 Strona:  ««  1  2  3  ...  64  65  66  67  68  69  70  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!