USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  82  83  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#181 - Wysłana: 5 Maj 2012 14:14:37
Q__:
Panowie, ja wiem, że moderacja ma na wniosek etc., ale może trochę przyhamujcie polemiczny temperament zanim się zapędzicie. Zwłaszcza Picard.

A co ja znowu takiego brzydkiego robię?
mozg_kl2
Użytkownik
#182 - Wysłana: 5 Maj 2012 15:22:16
Picard:
Bo Ty tak powiedziałeś? Wow, wielki autorytet przemówił, plebejusze słuchać muszą! A kamera była brytyjska, nie ruska.

Ja mówie, co uważam za stosowne. Można "kochać się z ręką" i powiedzieć, że to piękny namiętny seks, jednka dalej nie będzie tak namiętnie jak z kobietą. Po drugie, w przeciwieństwie do Ciebie nie ubieram szat meszjasz i posłańca bogów, nie roszczę sobie prawa do decydowania kto może być fanem treka a kto nie, kto odpowiada za klęske głodu a kto nie. Nie przelewaj swojego kompleksu Boga na mnie.

Picard:
Znowu gołosłowne zarzuty

Widzę, zę zapomniałeś już jak dostałeś ostrzeżenie od Jurgena za zmyślanie faktów pod tezę. Zmień płytę bo nudny jest ten tekst.

Picard:
Robisz dokładnie to samo co ja, oceniasz film przed premierą, bo nie podoba Ci się w nim to czy tamto. Tak samo jak mnie. Ale Tobie wolno, a mnie już nie? I sięgnij chłopie po słownik polszczyzny, przestań z małpowaniem tych angielskich słówek.

Raczej niegatywnie oceniam, pewne zagrania twórców/marketingowców. Sam film oglądne dopiero po senasie, nie bawie się w proroka, lub oglądanie kamerówek.

Picard:
Ale co rzadko?

Masz rację.

Picard:
Wiesz, że nawet nie zwróciłem na to uwagi

Faktycznie dobrej jakości ta kamerówka była. Scena była już w trailera, i stosując Twoją logika była tak pewnoe tylko po to, żeby przyciągnac pryszczatych fanów, a zapomniałem dobry film więc ta argumentacja nie ma zastosowania.

Picard:
A co do golizny w tej scenie - może mieć ona jedynie kontekst seksualny w znaczeniu, że Ci Rosjanie mogli sugerować jej, iż grożą jej również gwałtem

Powiedz, gdzie uczą tak genialnej i pokręconej logiki, naprawdę chciałbym umieć tak układać fakty pod tezę, jak Ty.

Picard:
A co ja znowu takiego brzydkiego robię?

Powiedziałbym co, ale nie chce dostać ostrzeżenia.
Picard
Użytkownik
#183 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:06:25
mozg_kl2:
a mówie, co uważam za stosowne. Można "kochać się z ręką" i powiedzieć, że to piękny namiętny seks, jednka dalej nie będzie tak namiętnie jak z kobietą. Po drugie, w przeciwieństwie do Ciebie nie ubieram szat meszjasz i posłańca bogów, nie roszczę sobie prawa do decydowania kto może być fanem treka a kto nie, kto odpowiada za klęske głodu a kto nie. Nie przelewaj swojego kompleksu Boga na mnie.

Jakiś Ty kulturalny - żarty onanistyczne, tak jak w twoich ulubionych filmach. Widać czemu tak bardzo je lubisz. I owszem, autorytatywnie stwierdziłeś, że filmy ogląda się w kinie - nie ja to napisałem tylko Ty.

mozg_kl2:
Widzę, zę zapomniałeś już jak dostałeś ostrzeżenie od Jurgena za zmyślanie faktów pod tezę. Zmień płytę bo nudny jest ten tekst.

Co znowu za bzdury piszesz? Mój drogi, albo popierasz swoją tezę argumentami, albo nie marnuj mojego czasu, nie pisz do mnie, nie stukaj po próżnicy w klawiaturę.

mozg_kl2:
Raczej niegatywnie oceniam, pewne zagrania twórców/marketingowców. Sam film oglądne dopiero po senasie, nie bawie się w proroka, lub oglądanie kamerówek.

Napisałeś, cytuje: Nie podoba mi się to co, Scott robię z universum obcego i z samym filmem Prometeusz Mnie też się nie podoba to co Abrams robi z uniwersum Star Treka i co Tobie wolno, a mnie już nie?

mozg_kl2:
Masz rację.

Wręcz przeciwnie, czego dowodem jest to, iż po zwiastunach przewidziałem jaki będzie $tar Trek 2009. Ani o jotę się na jego temat nie pomyliłem.

mozg_kl2:
aktycznie dobrej jakości ta kamerówka była. Scena była już w trailera, i stosując Twoją logika była tak pewnoe tylko po to, żeby przyciągnac pryszczatych fanów, a zapomniałem dobry film więc ta argumentacja nie ma zastosowania.

Tylko jak zwykle nie zwracasz uwagi na to o czym już rozmawialiśmy - na kontekst. Tak samo mógł byś zarzucać TNG, to, że w scenach tortur Picard jest nagi, i że rzekomo jest to wabik na napalonego nastolatka, co oczywiście nie jest prawdą. A kopia była dobra, tylko ja się nie na biust tej pani patrzyłem, tylko na jej twarz, po której dostawała od swoich ,,oprawców".

mozg_kl2:
Powiedz, gdzie uczą tak genialnej i pokręconej logiki, naprawdę chciałbym umieć tak układać fakty pod tezę, jak Ty.

Nie pokręcona, tylko słuszna ta logika. Jeśli oprawcy rozbierają kobietę w czasie przesłuchań to robią w to w wiadomym celu.

mozg_kl2:
Powiedziałbym co, ale nie chce dostać ostrzeżenia.

To nie mówi i najlepiej zamilknij na wieki. Przynajmniej do mnie już nie pisz i nie marnuj mojego czasu, chyba, że masz argumenty na poparcie swoich tez, zamiast powtarzać mantrę: ,,mi się podoba".
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:11:40 - Edytowany przez: Q__
Picard

Picard:
Co znowu za bzdury piszesz? Mój drogi, albo popierasz swoją tezę argumentami, albo nie marnuj mojego czasu, nie pisz do mnie, nie stukaj po próżnicy w klawiaturę.

Picard:
To nie mówi i najlepiej zamilknij na wieki. Przynajmniej do mnie już nie pisz i nie marnuj mojego czasu

Obrońco ku..ltury wyższej, szacunek do Rozmówcy zostawiłeś w szatni?
Jeśli Ci się nie podoba co pisze Twój oponent i dalszą dyskusję masz za marnowanie czasu, to - po prostu - nie odpisuj, ew. walnąwszy na zakończenie rozmowy soczystym EOTem.

Picard:
zamiast powtarzać mantrę: ,,mi się podoba".

Zrozum, że subiektywnie jest to argument b. mocny i jeśłi komuś coś się podoba, b. trudno sprawić, by mu się podobać przestało. Zaakceptuj to.
(Zaakceptuj też, że "jedenastka" - co byś o niej nie myślał - wielu osobom się, mniej lub bardziej, podoba.)
Picard
Użytkownik
#185 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:21:28
Q__:
Obrońco ku..ltury wyższej, szacunek do Rozmówcy zostawiłeś w szatni?
Jeśli Ci się nie podoba co pisze Twój oponent i dalszą dyskusję masz za marnowanie czasu, to - po prostu - nie odpisuj, ew. walnąwszy na zakończenie rozmowy soczystym EOTem.

To samo tyczy się mojego rozmówcy. A w niczym mu nie ubliżyłem, wulgaryzmów nie używałem. Ale to co napisałem podtrzymuje: jeśli ma się bawić w gołosłowne zarzuty, to niech sobie lepiej daruje. Bo to nie jest dyskusja.

Q__:
Zrozum, że subiektywnie jest to argument b. mocny i jeśłi komuś coś się podoba, b. trudno sprawić, by mu się podobać przestało. Zaakceptuj to.

To nie jest argument. To jest oznajmienie swojej preferencji, preferencji, którą należało by solidnie umotywować, czemu i na jakim gruncie komuś się coś podoba? I czy to co się podoba rzeczywiście jest dobrym filmem? Bo bez tych uzasadnień dysksuja nie ma sensu.
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:23:41
Picard

Picard:
Bo bez tych uzasadnień dysksuja nie ma sensu.

Zatem czemu ją prowadzisz?
Picard
Użytkownik
#187 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:27:05
Q__:
Zatem czemu ją prowadzisz?

Ja tylko odpowiadam na posty skierowane pod moim adresem.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 5 Maj 2012 18:37:13
Picard

Picard:
Ja tylko odpowiadam na posty skierowane pod moim adresem.

A jest taki obowiązek?
Picard
Użytkownik
#189 - Wysłana: 5 Maj 2012 19:03:43
Q__:
A jest taki obowiązek?

Na pewno jest taka dyrektywa Gwiezdnej Floty, która karze nawiązywać dialog z obcymi formami życia.
Q__
Moderator
#190 - Wysłana: 5 Maj 2012 19:35:53
Picard

Picard:
Na pewno jest taka dyrektywa Gwiezdnej Floty, która karze nawiązywać dialog z obcymi formami życia.

Ta dyrektywa każe im też okazywać szacunek. Karze natomiast moderacja, jak kto zawini.
mozg_kl2
Użytkownik
#191 - Wysłana: 7 Maj 2012 11:12:25
Picard:
akiś Ty kulturalny - żarty onanistyczne, tak jak w twoich ulubionych filmach. Widać czemu tak bardzo je lubisz. I owszem, autorytatywnie stwierdziłeś, że filmy ogląda się w kinie - nie ja to napisałem tylko Ty.

Nic co ludzkie nie jest mi obce. Jak Cie tak boli ludzka seksualność to oglądanie kamerówki jest jak zupa z torebki niby pomidorowa, ale u mamy domowa lepsza.

Picard:
Co znowu za bzdury piszesz?

Nie lubię ludzi którzy nie umieją się przyznać do błędów i się ich wypierają. Rozmawialiśmy o sprzedaży komiksów w Polsce i wampirach. Kłamałęs wtedy w żywe oczy. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=2720&page=1#msg212168 Proszę zarwałem chwilę i znalazłem.

Picard:
co Tobie wolno, a mnie już nie?

Widzisz tylko Abrams od początku mówił, że nowy trek to nie będzie trek naszych ojców, zatem zagrał od początku w otwarte karty z nami-fanami. Scott najpierw skrytykował fabułę AvP i AvP:R, jako głupią. Szczególnie, wyżył się na wątku kosmitów, którzy przybyli w przyszłości na Ziemię. Teraz, tworzy Prometeusza, w którym jest ten sam identyczny wątek. Podobną fałszywą postawę przyjął Cameron w stosunku do terminatora 3. Nie lubię fałszu.

Picard:
A kopia była dobra, tylko ja się nie na biust tej pani patrzyłem, tylko na jej twarz, po której dostawała od swoich ,,oprawców".

Widzisz, ja w Battleship oglądałem całą scenę a nie kobietę w bikini. Kontekst jest tylko i wyłącznie przykrywką do scen "nagości". Zaprzeczasz temu, gdyż lubujesz się stosowaniu podwójnych standardów.

Picard:
A kopia była dobra

Apropo oglądania kamerówek. Mój pogląd nie jest odosobniony. Cytat z forów filmowych

"W życiu camik... Na taki film toż to zgroza:O
Tylko kino i niestety 3D bo ciężko o pokazy tradycyjne(wziąłem IMAX3D może będzie lepiej niż na 'normalnym' 3D
Czekam z niecierpliwością"

"lol, pozdrawiam ludzi, którzy oglądają wersję CAM czegokolwiek, a co dopiero filmów w 3D. Pozdrawiam slowami "no chyba was poj.bało""

"dajcie spokój jak można oglądać jakikolwiek film w wersji cam przecież tam co najwyżej można oglądać piksele poruszające się po ekranie."
Q__
Moderator
#192 - Wysłana: 7 Maj 2012 11:27:47
mozg_kl2

mozg_kl2:
Nie lubię ludzi którzy nie umieją się przyznać do błędów i się ich wypierają.

Po prostu neoheglista jest. Przynajmniej na tyle, by powtarzać za Heglem: "tym gorzej dla faktów!" .
mozg_kl2
Użytkownik
#193 - Wysłana: 7 Maj 2012 11:52:30
SZOK! "Avengers" miażdży rekord otwarcia!

Umarł król, niech żyje król. Zapomnijcie o Nolanie, Cameronie i Potterach. Hollywood ma nowego króla. Jest nim Joss Whedon, którego najnowszy film pobił rekord otwarcia. "Avengers" w ciągu trzech dni wyświetlania zarobiło w Stanach 200,3 mln dolarów, czyli prawie tyle ile film kosztował. Disney po kilku poważnych wpadkach, z "Jonem Carterem" na czele, może w końcu świętować. Zakup Marvela zwraca się szybciej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Co prawda "Avengers" nie udało się pobić wpływów z pierwszego dnia wyświetlania, ten należy wciąż do "Insygniów śmierci część II" (91,1 mln dol), to jednak pobił najważniejszy wynik w historii. Jako pierwszy film potrzebował zaledwie trzech dni do osiągnięcia granicy 200 milionów dolarów. Dotychczas najszybszy był "Mroczny rycerz", który musiał być wyświetlany pięć dni, by zarobić 200 milionów.

Jest to oczywiście najlepsze otwarcie w historii i to nawet po uwzględnieniu inflacji! Jednak trzeba pamiętać, że "Avengers" jest pokazywane w 3D, a te seanse są droższe od standardowych. Efekt drogiego 3D nie był jednak tak wielki, jak się mógł wydawać, bowiem aż 40% widzów wybrało seanse 2D.

frag za filmweb.pl
Q__
Moderator
#194 - Wysłana: 8 Maj 2012 13:21:35
Gwiazdy "Avengers" o swoich ulubionych superbohaterach
7 maja 2012

Po konferencji prasowej związanej z "Avengers" strona Buzzine zapytała gwiazdy filmu - Chrisa Evansa , Chrisa Hemswortha , Marka Ruffalo , Jeremy'ego Rennera i Scarlett Johansson o ich osobistych ulubionych superbohaterów z komiksów. Co ciekawe, żadne z nich nie wymieniło bohatera, w jakiego wciela się w filmie. Kim zatem fascynowali się w dzieciństwie?

- Lubię Iron Mana - powiedział Chris Evans (Kapitan Ameryka) a Chris Hemsworth (Thor) przytaknął. - Mamy wobec niego dług i gdyby nie zrobił tego co zrobił z tą rolą, nie kręcilibyśmy dzisiaj takich filmów. Evans dodał: - Ale lubię także Supermana. Czy to świętokradztwo co mówię?
Mark Ruffalo (Hulk) powiedział: - Zawsze uwielbiałem Iron Mana, a X-Men to prawdopodobnie moja druga ulubiona seria komiksów. Kocham Wolverine'a. To chyba mój ulubiony bohater.

- Kiedy byłem dzieckiem lubiłem Spider-Mana - stwierdził Jeremy Renner (Hawkeye). A kto był ulubionym bohaterem Scarlett Johansson (Black Widow)? - Zawsze lubiłam Srebrnego Surfera - stwierdziła aktorka. To był chyba porządny komiks. A może nie. Ale wydawało mi się, że był świetny.

[AK / WorstPreviews]

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp ?wi=87691

Wszyscy kochają Iron Mana?
kordian
Użytkownik
#195 - Wysłana: 8 Maj 2012 13:32:27
Ja zawsze lubiłem Batmana i Punishera.

Spidey na 3 a potem x mani

W kinie już jes inaczej, Iron man i x-mani zdeklasowali resztę, choć bardzo lubię punishera z Tomasem Janem ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#196 - Wysłana: 13 Maj 2012 20:43:41
"Avengers" na dobrej drodze do pokonania "Avatara"

"Avengers 3D" to najchętniej oglądana produkcja na świecie, i to już drugi tydzień z rzędu. Film najprawdopodobniej pokona rekord najlepszego otwarcia należący do filmu Jamesa Camerona "Avatar".

Wszystkie dane wskazują, że po zakończeniu weekendu "Avengers 3D" będą mieli na swoim koncie dodatkowe 100 mln. dolarów. "Avatar" Jamesa Camerona w swoim drugim tygodniu na ekranach zarobił "tylko" 74 mln. dolarów.

Ponieważ superprodukcja "Avengers 3D" jest obecna na wszystkich ważnych rynkach, jest szansa, że film po dwóch tygodniach wyświetlania będzie miał na swoim koncie ponad miliard dolarów.

"Avengers 3D" to opowieść o grupie superbohaterów, którzy muszą ocalić świat przed zagładą. Główne role w filmie zagrali Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson i Jeremy Renner.

za onet.pl
kordian
Użytkownik
#197 - Wysłana: 16 Maj 2012 13:21:16
Avenger są super
MarcinK
Użytkownik
#198 - Wysłana: 16 Maj 2012 17:14:04 - Edytowany przez: MarcinK
Słyszał ktoś lub czytał pierwszy polki komiks super-hero tak na poważnie w amerykańskim stylu?
Informacje o nim znalazłem w Nowej Fantastyce.
Biały Orzeł
[iurl]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7F UVF889XrFDjaqID305sfWgz14A4IoYBI8shp99LQI5tUpr_50D vXH9Dhw[/url]
Teraz czekamy na Polską odpowiedź na Star Treka
Q__
Moderator
#199 - Wysłana: 16 Maj 2012 18:31:22
MarcinK

MarcinK:
Słyszał ktoś lub czytał pierwszy polki komiks super-hero tak na poważnie w amerykańskim stylu?

Linkowałem.

Q__:
Teraz czekamy na Polską odpowiedź na Star Treka

A "Milcząca gwiazda" i "Test pilota Pirxa"?
MarcinK
Użytkownik
#200 - Wysłana: 16 Maj 2012 18:48:51
Q__:
A "Milcząca gwiazda" i

To chyba starsze niż ST?
Q__:
Test pilota Pirxa"?

Można tak powiedzieć, android wcale nie niepodobny do Daty.
reyden
Użytkownik
#201 - Wysłana: 16 Maj 2012 20:45:24
Milcząca Gwiazda - premiera 26 maj 1960 .

Premiera TOS to 1966 rok - dokładnie 8 sierpnia wyemitowano odcinek The Man Trap .

Milcząca Gwiazda jest mocno poprawna politycznie - ZSRR jest dobre a USA złe .

Ale czego się spodziewać po filmie kręconym w naszych realiach w 1960 roku .
Q__
Moderator
#202 - Wysłana: 16 Maj 2012 21:20:58
MarcinK

MarcinK:
To chyba starsze niż ST?

Starszy, wiem o tym. Może lepiej było powiedzieć, że to TOS był konkurencją dla "Milczącej gwiazdy"

MarcinK:
android wcale nie niepodobny do Daty

Jak i wiele TOSowych.

reyden

reyden:
Milcząca Gwiazda jest mocno poprawna politycznie - ZSRR jest dobre a USA złe

W wersji amerykańskiej zamienili bohaterom narodowości, by wyszło na odwyrtkę.
Q__
Moderator
#203 - Wysłana: 15 Cze 2012 22:51:02 - Edytowany przez: Q__
Picard

Jeszcze a'propos:
Picard:
No, i widziałem Avengers - film mocno średni. Może później się rozpisze, półki co powiem tyle: humor na przyzwoitym poziomie, głównie słowne żarty jak to u Whedona /.../, interakcje pomiędzy postaciami raczej ciekawe, a same postacie dobrze zagrane. No, i pierwszy raz poczułem sympatie do Starka, bo ten, w finale filmu odkrył w sobie zadatki na prawdziwego bohatera... I tyle było by plusów. Co do minusów. Scenariusz... Oj, słabiutko, słabiutko. Wszystko to już widzieliśmy nie raz

Tylko widzisz... Mnie to jakoś nie zaskoczyło... Popatrzmy na Firefly, cóż tam mamy? Hana Solo postawionego na czele załogi z AND, latającego kajndof Nostromo po Dzikim Zachodzie z elementami cyberpunku, robiącym za ciemną stronę trekowej Federacji.

Rzecz broniła się właśnie słownymi dowcipami i sposobem prowadzenia postaci. Mistrzowstwo wykonania okazało się tak duże, że serial stał się klasyką. (Chociaż nie, był tam jeszcze jeden mocny element - ideologia.)
MarcinK
Użytkownik
#204 - Wysłana: 19 Cze 2012 20:15:34
mozg_kl2
Użytkownik
#205 - Wysłana: 19 Cze 2012 22:48:08
http://www.telegraph.co.uk/culture/film/9340774/Th e-Amazing-Spider-Man-the-first-review.html

Pierwsze recki nowego spidera. Marc Webb's new Spider-Man is the superhero film for the Twilight generation
Toudi
Użytkownik
#206 - Wysłana: 19 Cze 2012 22:54:59
mozg_kl2:
new Spider-Man is the superhero film for the Twilight generation

Czyli co, równia ciągle pochyła w dół?
Q__
Moderator
#207 - Wysłana: 19 Cze 2012 23:00:39 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2
Toudi

Znaczy co? Spidey to teraz mhroczny metroseksualista co przeciwników głaszcze, bo nie ma serca ich tłuc?
Q__
Moderator
#208 - Wysłana: 14 Lip 2012 10:28:02
A takie cudo widzeliście? Justice League z Machinimy rodem:
http://www.youtube.com/watch?v=6eFkx65ZhAE
Alucard87
Użytkownik
#209 - Wysłana: 14 Lip 2012 12:05:24
Q__
Tożto trailer do DC Universe Online, MMORPG z bohaterami Detective Comics

Nawet grałem w toto trochę (od jakiegoś czasu jest Free2Play) i nawet toto zgrabne, spotykamy nawet sporą grupę znanych i mniej znanych herosów DC, ale jakoś na dłużej mnie nie wessało. Ot, kolejny erpeg w świecie znanym z popkultury (obok ST Online i teraz jeszcze SW: The Old Republic)
Q__
Moderator
#210 - Wysłana: 14 Lip 2012 12:45:38
Alucard87

Alucard87:
Tożto trailer do DC Universe Online, MMORPG z bohaterami Detective Comics

Ano wiem, ale przyznasz, że - mimo niejakiej sztampy - b. filmowy?
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  82  83  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!