USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  55  56  57  58  59  »» 
Autor Wiadomość
Doctor_Who
Użytkownik
#91 - Wysłana: 8 Cze 2011 20:17:53
Odpowiedz 
Eviva

Owszem, czytałem i co w związku z tym ?
Eviva
Użytkownik
#92 - Wysłana: 8 Cze 2011 20:23:17
Odpowiedz 
Doctor_Who

Nic. Tyle, że nie widziałam jeszcze, by ktoś sfilmował tę powieść naprawdę dokładnie.
Picard
Użytkownik
#93 - Wysłana: 8 Cze 2011 23:20:21
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Nie wykręcaj się - pisałeś, że chodzi o niezmienność w fikcji nie w folklorze :p. Zresztą legendy ludowe też różniły się szczegółami co do powstawania nieumarłych, ich cech i sposobów na ich zabici

Ja akurat pisałem o wizerunku Draculi - tym jednym, jedynie słusznym. Sam zaś przywoływałeś zbieżny wizerunek wam wampirów, wzbraniając się od świecących wampirów grafomanki Meyer więc o co Ci chodzi?

Doctor_Who:
Czy bez ugruntowanego w tradycji wizerunku Stokerowskiego wampira-potwora, Rice mogłaby się zdobyć na rzucenie mu rękawicy w postaci swojego wampira tragicznego?

Ja się zapytam tylko tak: czy dla Ciebie Lestat jest tożsamy z Draculą? Nawiązywanie do wizerunku wampira stworzonego przez Stokera to jedno, a zmienianie go to zupełnie co innego... Kim jest dla Ciebie Dracula, jeśli nie wampirem arystokratą? Jak rozróżniasz go od innych krwiopijców?

Eviva:
A czy któryś z was czytał książkę Stokera?

Nie tylko czytałem - wersje polską - ale też słuchałem audiobooka - wersja anglielska - czytana przez tego jegomościa:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090712161625/nonsensopedia/images/b/ba/Dracula.jpg
mozg_kl2
Użytkownik
#94 - Wysłana: 10 Cze 2011 12:57:16
Odpowiedz 
Mark Romanek nie chce reżyserować "The Wolverine"

Niedawno pojawiła się informacja, że Mark Romanek, twórca "Nie opuszczaj mnie", znalazł się na liście 20th Century Fox kandydatów do zastąpienia Darrena Aronofsky'ego w fotelu reżysera sequela "X-Men Geneza: Wolverine".

Romanek w rozmowie z MTV potwierdził, że znajdował się na tej liście, ale powiedział, że nie jest już zainteresowany reżyserią "The Wolverine". Otrzymałem scenariusz wiele miesięcy temu ale to nie było w moich klimatach. Scenariusz był świetny ale nie czułem żadnej pasji w związku z tym projektem- stwierdził reżyser.

Oznacza to, że na liście potencjalnych reżyserów "The Wolverine" pozostało siedem nazwisk: Jose Padilha ("Elitarni"), Doug Liman ("Pan i pani Smith", "Tożsamość Bourne'a"), Antoine Fuqua ("Dzień próby"), Justin Lin ("Szybcy i wściekli 5"), Gavin O'Connor ("Cud w Lake Placid", "W cieniu chwały"), James Mangold ("Spacer po linie" , "3:10 do Yumy"), Gary Shore (głównie reklamówki telewizyjne).

Scenariusz "The Wolverine" napisał Christopher McQuarrie ("Turysta", "Walkiria", "Podejrzani"). Akcja filmu ma się rozgrywać w Japonii, ale nie jest jeszcze jasne czy tam właśnie kręcone będą zdjęcia, ze względu na niedawne tragiczne wydarzenia w tym kraju. Z główną rolą w filmie nadal jest związany Hugh Jackman.

za hatak.pl
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 29 Cze 2011 16:16:55
Odpowiedz 
Doctor_Who

Doctor_Who:
Owszem, czytałem

Ja też, i się nie chwalę . (Ze dwa razy chyba.)

Eviva

Eviva:
nie widziałam jeszcze, by ktoś sfilmował tę powieść naprawdę dokładnie.

To prawda. Coppola chyba był tego najbliżej, ale i on dodał sporo od siebie, czasem zaś niby literalnie przenoszą opisy na ekran pokazywał jak niewiernym można być oryginałowi, będąc mu wiernym .
Doctor_Who
Użytkownik
#96 - Wysłana: 29 Cze 2011 17:25:33 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Picard

Picard:
Sam zaś przywoływałeś zbieżny wizerunek wam wampirów, wzbraniając się od świecących wampirów grafomanki Meyer więc o co Ci chodzi?

Po prostu tym się różnimy, że zazwyczaj podchodzę bardziej otwarcie do nowych spojrzeń na utrwalone stereotypy w sztuce.
Pod warunkiem jednak, że ta nowa wersja jest dobra. Ale daję jej szansę. Bywały takie volty, które mi się podobały jak i takie, które mnie odrzuciły od siebie od razu.
Zmierzch oglądałem i nie przypadł mi do gustu. Ale oglądałem. Zauważ jednak, że moda na vampire romance w popkulturze wydała z siebie wszystkie denne ''zmierzchy'' ale również całkiem świetną Czystą krew. Więc, bywa z węża dryjakiew...

U Ciebie jeżeli nowe dzieło łamie dotychczasowy wizerunek danych postaci, dostaje od Ciebie karne punkty na starcie za sam ten fakt i ma przez to pod górkę od razu.

Picard:
słuchałem audiobooka - wersja anglielska - czytana przez tego jegomościa:

A kły mu w czytaniu nie przeszkadzały?

I jeszcze wracając do Zielonego...

Picard:
Próbowałem oglądać, ale mnie nie zafascynował. Może jeszcze do niego wrócę.

Cóż, moim zdaniem jest lepszy od poprzedniej próby przeniesienia Sałaty na wielki ekran. Przynajmniej nie ma jakichś zmutowanych pudli . Nie żeby w nowym Hulku nie było głupich scen. Są, w tym jedna megagłupia - chodzi o to rzucenie się Bannera z helikoptera, chociaż wcale nie wiedział czy się przemieni. Z drugiej strony, patrząc na to jak wiele tam jest aluzji do klasycznego TV Show zastanawiam się czasem czy nie chcieli zrobić czegoś w stylu Śmierci niesamowitego Hulka a rebours . Nie wyszło... Notabene Hulk jest dobrym przykładem na to o czym dyskutowaliśmy, czyli różne podejście twórców i kontynuatorów do cudzego dzieła. W tym przypadku bowiem najczęściej eksploatowany i zapamiętany wizerunek Hulka wcale nie jest tym pierwotnym...
mozg_kl2
Użytkownik
#97 - Wysłana: 30 Cze 2011 13:00:20
Odpowiedz 
Zdjęcia do "The Wolverine" ruszają w październiku

"The Wolverine" znalazł w końcu reżysera w osobie Jamesa Mangolda a teraz ustalono już datę rozpoczęcia zdjęć.

Prace na planie mają ruszyć w październiku. Poinformował o tym Hugh Jackman w wywiadzie dla Toronto Radio. Kręcimy w październiku więc premiera będzie prawdopodobnie w roku następnym. Tak to zwykle wygląda czasowo.

Aktor nie powiedział jednak, czy film będzie kręcony w Japonii, tak jak pierwotnie planowano.

Jackman dodał, że w przyszłym roku uda się na plan filmowej wersji "Nędzników", którą szykuje twórca "Jak zostać królem" Tom Hooper.

za hatak.pl
biter
Użytkownik
#98 - Wysłana: 30 Cze 2011 17:17:37
Odpowiedz 
mozg_kl2:
"The Wolverine" znalazł w końcu reżysera w osobie Jamesa Mangolda a teraz ustalono już datę rozpoczęcia zdjęć.

Wolverine był zawsze moim ulubionym z pośród X-menów, a być może spośród wszystkich superherose. Z jednej strony postać rosomaka była kreowana, przynajmniej w seriach X-Menów jako praktycznie niezniszczalny mięśniak. Osobiście jednak uważam że Wolverine był osoba niezwykle inteligentną. Musiał zmagać się z przeszłością która złamała by większość ludzi ale nie jego.

Hugh perfekcyjnie odegrał rolę Wolverina, osobiście uważam, że jego kreacja była ozdobą całej trylogii filmowej o X-menach. Kilkusekundowa scena w X-men first class kiedy to Magneto z Profesorem chcą go zwerbować jest ozdobą całego filmu. Przy moim negatywnym podejściu do tej produkcji uważam ją za chyba jedyny dobry element produkcji.

X-men orygins:Wolverine był bardzo nierówny pod względem artystycznym i sądzę, że nie pozwolił zaprezentować Hugh pełni swoich możliwości. rosomak był momentami trochę "sztywny".

Mam nadzieję, że Wolverine zgodnie z pierwotnym planem zostanie akcją umiejscowiony w Japonii. Połączenie mistycyzmu kraju kwitnącej wiśni, specyficznego sposobu zachowania mieszkańców z usposobieniem Rosomaka może dać mieszankę wybuchową.

Co prawda ciekawszym obrazem była by wizyta Logana w Japonii przedwojennej ale współczesna także powinna być ciekawa.

Co do Mangolda, wybór tego reżysera budzi mieszane uczucia, z jednej strony ma na swoim koncie takie filmy jak Przerwana Lekcja Muzyki czy Cop Land, z drugiej zaś Kate i Leopold, Wybuchowa Para. Miejmy nadzieję, że udźwignie historię Logana.
Wielką stratą dla tego filmu jest rezygnacja Aronofskyego z reżyserowania tej produkcji, przy jego dotychczasowym dorobku filmowym spodziewałem się przemyślanej mrocznej i mistycznej ekranizacji Wolverina nie tracącej przy tym elementów akcji. Mam nadzieję że Mangold nie ugnie się pod tym projektem i stworzy coś z głębią Przerwanej Lekcji i elementami Cop Landu.

Już nie mogę się doczekać premiery The Wolverine. zapowiada się smakowicie i z pazurem, a właściwie sześcioma.
Q__
Moderator
#99 - Wysłana: 30 Cze 2011 18:46:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

biter:
Co prawda ciekawszym obrazem była by wizyta Logana w Japonii przedwojennej ale współczesna także powinna być ciekawa.

Gdyby to się potwierdziło, bo z drugiej strony:
mozg_kl2:
Aktor nie powiedział jednak, czy film będzie kręcony w Japonii, tak jak pierwotnie planowano.

to ciekaw jestem czy siegną po ten komiks, który stanowi w sumie gotowy scenariusz:
http://esensja.pl/gry/publicystyka/tekst.html?id=1 114
a może wezmą się za tą mangę?
http://esensja.pl/muzyka/wiesci/tekst.html?id=5851

ps. i wiecej o bohaterze:
http://esensja.pl/magazyn/2002/09/iso/10_06.html
Doctor_Who
Użytkownik
#100 - Wysłana: 30 Cze 2011 18:51:49
Odpowiedz 
Q__

Q__:

Kręcić w Japonii, a akcja filmu dziejąca się w Japonii to mogą być dwie różne rzeczy (znaczy się, w Hollywood mogą zbudować sobie ''małą Japonię'' ).
mozg_kl2
Użytkownik
#101 - Wysłana: 5 Lip 2011 10:44:03 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Fox rozpoczyna rozmowy w sprawie sequela "Pierwszej klasy"

Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja "X-Men: Pierwsza klasa" powstanie. 20th Century Fox rozpoczęło już wstępne rozmowy na temat przygotowań do sequela.

"Pierwsza klasa" była prequelem serii "X-Men" i 20th Century Fox liczy, że stanie się początkiem nowej trylogii opowiadającej o walce mutantów od chwili ich pojawienia się po II Wojnie Światowej. Bryan Singer i Matthew Vaughn mają nawet kilka pomysłów na temat tego, co chcieliby pokazać w części drugiej.

Na razie jednak rozmowy mają charakter niezobowiązujący i nie można zagwarantować, że cokolwiek z nich wyniknie. Póki co w październiku rozpoczną się odkładane zdjęcia do "The Wolverine".

za filmweb.pl

FOX rozpoczął operacje doimy krowe.
mozg_kl2
Użytkownik
#102 - Wysłana: 25 Lip 2011 10:37:06
Odpowiedz 
Box Office USA: Kapitan Ameryka podbija kina

Zgodnie z oczekiwaniami "Captain America: Pierwsze starcie" znalazło się na szczycie weekendowego zestawienia amerykańskiego box office'u. W ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania obraz zarobił 65,8 mln dolarów. Jest to wynik niemal identyczny do tego, który parę miesięcy temu zanotował "Thor". Niektórzy jednak spekulują, że Paramount przecenia niedzielne sprzedaż filmu i uważają, że ostateczne wpływy z weekendu otwarcia będą niższe.

Drugą premierą tygodnia była komedia "To tylko sex", której fabuła jest mocno zbieżna z wprowadzoną kilka miesięcy temu "Sex Story". Seksualno-uczuciowe perypetie Justina Timberlake'a i Mili Kunis warte są 18,5 miliona dolarów. Kunis przegrała zatem z partnerką z "Czarnego łabędzia" Natalie Portman, a Timberlake z Ashtonem Kutcherem. "Sex Story" w styczniu zarobiło w pierwszy weekend 19,7 mln dolarów.

Mimo to Timberlake może być zadowolony. Ma bowiem w pierwszej dziesiątce jeszcze "Złą kobietę". Film poradził sobie w Ameryce fantastycznie zarabiając ponad 94 miliony. Zadowolony powinien być również reżyser Will Gluck, dla którego "To tylko sex" to najlepszy debiut w historii. Przed rokiem "Łatwa dziewczyna" na dzień dobry zgarnęła 17,7 mln dolarów.

Tymczasem po rekordowym otwarciu "Harry Potter i Insygnia Śmierci część II" zanotował równie gigantyczny spadek (72%!). Mimo to film już jest na drugim miejscu wśród największych hitów roku. Spodziewamy się także, iż jeszcze przed końcem tygodnia łączne wpływy przekroczą granicę 300 milionów dolarów, co da mu drugie miejsce wśród filmów cyklu. Jak dotąd najwięcej w Stanach zarobił "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" (317,6 mln).

za filmweb.pl
mozg_kl2
Użytkownik
#103 - Wysłana: 25 Lip 2011 12:43:12
Odpowiedz 
http://hatak.pl/uploads/avengersassemblebig_131158 5528.jpg
łącząc plakaty The Avengers wychodzi całkiem zacny rysunek.
Eviva
Użytkownik
#104 - Wysłana: 25 Lip 2011 12:52:35
Odpowiedz 
mozg_kl2

Zabroniony dostęp!

Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
Error 403
hatak.pl
Mon Jul 25 12:49:38 2011
Apache
mozg_kl2
Użytkownik
#105 - Wysłana: 25 Lip 2011 13:14:39
Odpowiedz 
Eviva

no widze. Dziwne bardzo dziwne, wcześniej działało.

Rzeczony obrazek

http://www.thehdroom.com/images/news/9276h.jpg

oraz plakaty do kapitana Ameryki ala lata 40.

http://www.comicsalliance.com/2011/07/21/captain-a merica-posters-alamo-drafthouse-mondo/
Q__
Moderator
#106 - Wysłana: 5 Sier 2011 10:41:03 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 14 Sier 2011 03:59:20 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
"Captain America: Pierwsze starcie"

Jest i polska recenzja:
http://esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=1251 6
Oraz 13 mgnień „Kapitana Ameryki”:
http://esensja.pl/film/wiesci/tekst.html?id=12352

ps. były rankingi najlepszych, oto ranking najgorszych:
http://acomicbookblog.com/2010/05/top-10-worst-sup erhero-movies-ever/
(trafiła nań m.in. poprzednia ekranizacja Captaina, ale i - b. poszkodowany tym sposobem pierwszy "The Punisher")
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 15 Sier 2011 17:12:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Z okazji wiadomych filmow mówi się o kinowym "pojedynku" Captaina Ameriki z Batmanem:
http://losingsightofland.wordpress.com/2011/08/02/ captain-america-vs-batman-the-superhero-myth/
Ciekawe czy słyszeliście, że te postacie zetknęły się ze sobą (w mającym klimat uroczego pastiszu komiksie Johna Byrne'a):
http://www.amazon.com/Batman-Captain-America-Elsew orlds-Byrne/dp/156389291X
http://dc.wikia.com/wiki/Batman_and_Captain_Americ a_Vol_1_1
(Błahostka, ale b. lubię.)

ps. "Batman vs Iron Man" takiej walki jeszcze nie znaliście...
http://www.youtube.com/watch?v=MzO4D1lEXmI
Darklighter
Użytkownik
#109 - Wysłana: 21 Sier 2011 10:33:25
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#110 - Wysłana: 26 Sier 2011 11:46:39
Odpowiedz 
Falcon i Sharon Carter w "Captain America 2"?

Scenarzyści komiksowej superprodukcji "Captain America: Pierwsze starcie" już myślą o sequelu. W wywiadzie z NBC, Chris Markus i Stephen McFeely zdradzili, że chcą, aby więcej akcji rozgrywało się w latach czterdziestych, aby zagospodarować fabularne luki "jedynki". Chcą również aby w filmie pojawiła się Sharon Carter, agentka TARCZY oraz The Falcon - ciemnoskóry superbohater z Harlemu.

Steve Rogers pragnie wstąpić do wojska, by walczyć z nazistami. Z powodu wątłego zdrowia jego prośba zostaje odrzucona. Do chłopaka zgłasza się jednak generał Chester Phillips i proponuje mu udział w tajnym eksperymencie o kryptonimie "Operacja: Ponowne Narodziny". Ma on na celu stworzenie superżołnierza zdolnego w pojedynkę rozprawić się z zastępami Niemców. Po kilku miesiącach testów Steve jako Kapitan Ameryka otrzymuje pierwszą misję.

Do polskich film trafił w sierpniu.

za filmweb.pl
mozg_kl2
Użytkownik
#111 - Wysłana: 11 Paź 2011 19:53:46 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Wielkie widowisko w zwiastunie "The Avengers"!

Pojawił się pierwszy, fantastyczny kinowy zwiastun nadchodzącej superprodukcji "The Avengers" o budżecie 240 mln dolarów. Za reżyserię przygód Hulka, Thora, Kapitana Ameryki, Hawkeye, Czarnej Wdowy i Nicka Fury'ego odpowiada Michael Bay, twórca takich hitów jak Transformersy, Piątek 13 czy Bad Boys.

Bohaterami filmu są superbohaterowie z komiksów Marvela: Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Hawkeye, Thor, Hulk i Nick Fury, którzy jednoczą się przeciwko złu zagrażającemu światu.

W obsadzie filmu znaleźli się Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kapitan Ameryka), Jeremy Renner (Hawkeye), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Clark Gregg (agent Coulson), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Tom Hiddleston (Loki), Stellan Skarsgaard (profesor Selvig) i Amanda Righetti.

Premiera "The Avengers" w USA odbędzie się 4 maja 2012 roku. W Polsce film obejrzymy 11 maja 2012 roku.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=E9cuGZJ9DP0

za hatak.pl

Momentami ta muzyka zalatuje transformersami, tak na moje ucho.
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 11 Paź 2011 22:12:22
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
"The Avengers"

Ciekawe czy ten film z bohaterami mojej młodości przekona mnie w końcu do tego Twojego Bay'a , czy też przyjmę go równie obojętnie co - dobrego przecież w swoje klasie - "Iron Mana", albo jeszcze gorzej...
kordian
Użytkownik
#113 - Wysłana: 11 Paź 2011 23:16:13
Odpowiedz 
No kurde, Iron Man 1 jest super. Jak dla mnie x-Man first Class, Captain America i Iron to najlepsze filmy gatunku, a wiele innych też mi się podobało ;)
Q__
Moderator
#114 - Wysłana: 12 Paź 2011 01:58:02
Odpowiedz 
kordian

kordian:
No kurde, Iron Man 1 jest super

Kiedy ja nie mówię, że mu czegokolwiek brakowało, ja tylko stwierdzam, że - mimo, ze niebyt jest się czego czepiać - zareagowałem na ten film znacznie obojętniej niż się spodziewałem.
kordian
Użytkownik
#115 - Wysłana: 12 Paź 2011 08:20:28
Odpowiedz 
Może nie twój klimat po prostu ;)

Ja mam tak z kronikami Riddica, które podobno są super, a ja tego nie widzę ;)
Q__
Moderator
#116 - Wysłana: 12 Paź 2011 10:16:08
Odpowiedz 
kordian

kordian:
Może nie twój klimat po prostu ;)

Nawet nie. Komiksowy "Heroes Reborn: Iron Man", też poświęcony genezie w/w bohatera podanej w uwspółcześnionych realiach, należy do moich ulubionych historii...

Chyba po prostu z tego wyrosłem... ;]

kordian:
Ja mam tak z kronikami Riddica, które podobno są super, a ja tego nie widzę ;)

Z "Kronikami..." jak już pisałem :
http://forum.lem.pl/index.php?topic=69.msg29165#ms g29165
mam dokładnie na odwrót niż z "Iron Manem" czyli nawet lubię, absolutnie nie ceniąc...
Picard
Użytkownik
#117 - Wysłana: 16 Paź 2011 05:03:33
Odpowiedz 
Q__:
Ciekawe czy ten film z bohaterami mojej młodości przekona mnie w końcu do tego Twojego Bay'a

Tyle, że to nie jest film Bay'a - chodź wizualnie tak wygląda. Jedyne co mi się podobało w zwiastunie do filmu to dowcipna odpowiedź Starka na uwagę Kapitana, reszta zwiastuna wskazuje na to, że będzie to typowy głupawy summer movie.

kordian:
No kurde, Iron Man 1 jest super.

A po mnie wszystkie filmy realizowane przez Marvel - być może za wyjątkiem Thora - spływają po mnie jak po kaczce. Szczególnie Kapitan..., który był wyjątkowo nudny.
Q__
Moderator
#118 - Wysłana: 16 Paź 2011 05:40:24
Odpowiedz 
Picard

Picard:
wszystkie filmy realizowane przez Marvel - być może za wyjątkiem Thora - spływają po mnie jak po kaczce

"X-men" 1 i 2 Singera, dwa pierwsze "Spider-many" Raimiego, "Punisher" Goldblatta (ten z Lundgrenem) i pierwszy "Blade" też?
Picard
Użytkownik
#119 - Wysłana: 16 Paź 2011 05:47:46 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__:
"X-men" 1 i 2 Singera, dwa pierwsze "Spider-many" Raimiego, "Punisher" Goldblatta (ten z Lundgrenem) i pierwszy "Blade" też?

Mam na myśli filmy realizowane przez studio Marvel... Ale co do tytułów, które wymieniłeś jakoś nie ma z mojej stron zachwytów. X-men - niewykorzystany potencjał - X-Men: pierwsza klasa była lepsza. Spider-many - za wyjątkiem wątku doktora Ośmiorcnicy i jego ramion... nie ma tu właściwie co oglądać. Przesadnie kiczowaty, ze źle dobraną obsadą. Blade - nie jest to najgroszy film wampiryczny, ale sprowadzenie mitu wampira do poziomu filmu kopanego... nie moje klimaty. Filmowego Punishera widziałem tylko wersje z 2004 roku. nic szczególnego.
Eviva
Użytkownik
#120 - Wysłana: 16 Paź 2011 08:55:24
Odpowiedz 
Picard:
Spider-many - za wyjątkiem wątku doktora Ośmiorcnicy i jego ramion... nie ma tu właściwie co oglądać. Przesadnie kiczowaty, ze źle dobraną obsadą.

Trudno się nie zgodzić. Pyzata jak jabłuszko, dziecięco-naiwna Kirsten Dunst w roli Mary Jane (modelki twardej i oblatanej, przypomnijmy) i gamoniowaty do przesady Tobey McGuitrre o minie debila - tragedia. Lepszy już był David Hemmings w wersji japońskiej z bodajże 77 roku.

Picard:
Filmowego Punishera widziałem tylko wersje z 2004 roku. nic szczególnego.

Ciesz się zatem, że nie widziałeś wersji nowszej. Zapewniam, że ta z Lundgrenem to w porównaniu z nią arcydzieło.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  55  56  57  58  59  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Superheromovie's

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!