USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Orbitalny Posterunek

Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Lis 2008 19:38:48 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
Kto pamięta ten serial, emitowany ponad 10 lat temu na Polsacie. Pamiętam jak byłem we wczesnej podstawówce to oglądałem to ciesząc sie jak jasna cholera, zawsze podobały mi się ich radiowozy.... nieważne, i jak nieco podrosłem to szukałem w internecie i szukałem i nic nie mogłem znaleźć. Dopiero gdzieś w zakamarkach internetu znalazłem tytuł oryginalny czyli Space Precinct. (na filmwebie itd jest tylko tytuł oryginalny, brak polskiego, dlatego wyszukiwarka nie jarzyła)

Może kilka słów o serialu, produkowany w Angli (zawsze myślałem że w USA) w latach 1994-1995 opowiadał o posterunku policji wiszącego na orbicie planety Altor. Serial był tworem Gerrego Andersona, stworzył on między innymi seriale Thunderbirds, UFO i Space 1999. Trzeba dodać że w chwili produkcji był to najdroższy serial wyprodukowany w Anglii.

W europie cieszył się popularnością jednak w stanach uznano go za serial dla dzieci, skutkiem były kiepskie godziny emisji i małe wpływy, dlatego nie powstał drugi sezon.

Tradycyjnie link do Wikipedii
Space Precinct

Pełne odcinki do obejrzenia.
ODC1

ODC 4

ODC 6

ODC 12

ODC 14

ODC 19
biter
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Lis 2008 19:53:02
Odpowiedz 
stary jesteś wielki uwielbiam ten serial. miodzio.
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 6 Lis 2008 01:07:20
Odpowiedz 
Znam (i nawet na forum wspominałem). Dla mnie raczej słabizna.
Domko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Lis 2008 08:55:46
Odpowiedz 
Pamiętam, pamiętam. Bardzo podobała mi się muzyka z czołówki wtedy. No i oglądałem ten serial.
biter
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Lis 2008 11:05:34
Odpowiedz 
Q__

Czy jest coś o czym nie pisałeś na tym forum
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 6 Lis 2008 16:04:10
Odpowiedz 
biter

Czy jest coś o czym nie pisałeś na tym forum

Niech pomyslę
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Lis 2008 20:06:40
Odpowiedz 
Głupie to było nieziemsko, ale oglądało się wtedy gdy leciało na Polszmacie tak jak Ziemie Dwa i Kosmiczną eskadrę. Odświeżę więc sobie znajomość z kosmicznymi gliniarzami -choćby z sentymentu za szczenięcymi czasami.
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Lis 2008 20:34:41
Odpowiedz 
"Posterunku" nie widziałam, ale "Ziemia II" tak. A czy ktoś tu pamięta "Mroczne niebo"? Nie były to szczyty, ale przynajmniej trzymało w napięciu.
Dragon
Użytkownik
#9 - Wysłana: 6 Lis 2008 20:46:54
Odpowiedz 
Eviva
Pamiętam, kolejny z seriali co padł po sezonie.
Eviva
Użytkownik
#10 - Wysłana: 6 Lis 2008 20:50:17
Odpowiedz 
Dragon
Pamiętam, kolejny z seriali co padł po sezonie.

Bo marny był w gruncie rzeczy, ale moim zdaniem zmarnowano dobry pomysł. To mogło się ładnie rozwinąć, zwłaszcza, że podobna koncepcja była i w TNG i w SG. Można to było jeszcze pociągnąć, a tak skończyło się na niczym. Kim odchodzi z demonicznym kosmitą, a jej absztyfikant zostaje ze złamanym serduchem. Chrzanię takie zakończenia.

USS Phoenix forum / Science-Fiction / Orbitalny Posterunek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!