USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Super Sentai vs. Power Rangers (i inne tokusatsu) ^_^'
 Strona:  ««  1  2  3  ...  20  21  22  23  24  25  26 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#751 - Wysłana: 10 Mar 2017 06:35:47
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#752 - Wysłana: 10 Mar 2017 09:48:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
japans-reactio n-to-the-power-rangers-movie-trailers

Wniosek z nich mało odkrywczy: ile ludzi - tyle opinii. (I - jak zwykle - nie ma czegoś takiego jak fandomowa jednomyślność.) Choć można sądzić, że jak w "PtA" wielu doceniało połączenie stylistyk klasycznej i abramsowej, tak i tu jakiś mariaż klasycznego stylu Sentai i tego z najnowszego filmu o PR mógłby zrobić furorę, tym samym - poniekąd - godząc posiadaczy różnych zdań.
MarcinK
Użytkownik
#753 - Wysłana: 11 Mar 2017 08:17:11
Odpowiedz 

Śmieszek z tego Supermana
MarcinK
Użytkownik
#754 - Wysłana: 14 Mar 2017 07:17:21
Odpowiedz 
http://tokusatsunetwork.com/2017/03/power-rangers- dino-force-brave-kyoryuger-brave-trailer-streaming -online/
Zwiastun Koreańskiego sequela, Japońskiego serialu wydanego pod tytułem Amerykańskiej adaptacji
MarcinK
Użytkownik
#755 - Wysłana: 16 Mar 2017 18:40:05
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#756 - Wysłana: 17 Mar 2017 18:46:30
Odpowiedz 
Kolejny zeszyt. Od czego tu zacząć, dowiadujemy się że Złoty cały czas nosił zbroję, bez niej wygląda jak raczej standardowy Ork. W innym wymiarze Billy i Tommy spotykają ruch oporu do którego należą Zack, Trini, Aisha, Czacha i Mięśniak (było też kilka postaci nie wymienionych z imienia mogą to być Adam i Rocky). Dość mocnym motywem jest odkrycie przez Billego faktu o jego śmierci w innym wymiarze.
Dotychczas nie pojawiła się alternatywna wersja Rity, podejrzewam że Lord Drakkon mógł ją zabić by zagarnąć władzę dla siebie.
MarcinK
Użytkownik
#757 - Wysłana: 19 Mar 2017 18:31:30
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#758 - Wysłana: 20 Mar 2017 08:24:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Kolejny zeszyt.

A propos zeszytów... Przyswoiłem sobie kilka pierwszych JL/PR. Wypada to nawet przyzwoicie (acz bez jakichś rewelacji, do arcydzieła daleko) i nawet podoba mi się, że z Zedda chcą zrobić badassa, sugerując, że nawet dla Brainiaca jest cennym sojusznikiem... Z tym, że nie przekonuje mnie to, Zedd jednak zbyt slapstickowo się kojarzy, by to mogło zadziałać... niemniej nice try...
MarcinK
Użytkownik
#759 - Wysłana: 20 Mar 2017 08:34:38
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#760 - Wysłana: 20 Mar 2017 08:50:54
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
A ja trafiłem na takie coś

Jak ten Saban taki wpływowy, i tak się go radzą, to może zwrócić się do niego z petycją żeby powiedział swojemu kumplowi Moonvesowi jak należy robić Treka? (Bo, sądząc po PRIS, może z nich dwóch mieć o tym większe pojęcie.)
MarcinK
Użytkownik
#761 - Wysłana: 20 Mar 2017 14:34:25
Odpowiedz 
http://tokusatsunetwork.com/2017/03/iam8bit-holds- may-the-power-protect-you-power-rangers-monsters-a rt-tribute-show/

http://tokusatsunetwork.com/2017/03/kyuranger-cast -describes-their-recent-obsessions/

Q__:
Jak ten Saban taki wpływowy, i tak się go radzą, to może zwrócić się do niego z petycją żeby powiedział swojemu kumplowi Moonvesowi jak należy robić Treka? (Bo, sądząc po PRIS, może z nich dwóch mieć o tym większe pojęcie.)

Panie Moonves niech pan słucha bo mimo iż nie wyprodukowałem żadnego Star treka to i tak wyprodukowałem ich więcej niż pan
MarcinK
Użytkownik
#762 - Wysłana: 22 Mar 2017 07:48:34
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=pr0-RTJpzF4

Yyy dobra T-rex z działem na czole. Ciekawe jak będą się prezentować w serialu.
mozg_kl2
Użytkownik
#763 - Wysłana: 23 Mar 2017 07:17:54
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#764 - Wysłana: 23 Mar 2017 10:22:15 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Yyy dobra T-rex z działem na czole. Ciekawe jak będą się prezentować w serialu.

Pewnie strasznie kiczowato, ale i tak lepiej, jako mecha, nie gdyby to miał być żywy dinozaur.

mozg_kl2

mozg_kl2:
kit-czy-hit-o-co-cho dzi-z-power-rangers

Kluczowe zdania:

pomimo technologicznej „taniości” owe fabuły ogląda się z prawdziwym podziwem i przyjemnością. Ta formuła, która krytykom wydaje się być kiczowata do bólu, naprawdę działa.

(Niezbyt wiadomo czemu działa, ale działa, mówiąc inaczej.)

Zabrakło mi jednak jakiejś próby porównania PR z typowymi amerykańskimi superherosami.
mozg_kl2
Użytkownik
#765 - Wysłana: 23 Mar 2017 10:48:46
Odpowiedz 
Q__:

Jak cos jest glupie a dziala znaczy ze nie jest glupie.
Q__
Moderator
#766 - Wysłana: 23 Mar 2017 11:15:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Jak cos jest glupie a dziala znaczy ze nie jest glupie.

Do takiego samego wniosku doszedł Damon Knight wycofując się w dużym stopniu ze swojej pryncypialnej krytyki utworów A.E. van Vogta.

Przypuszczam, że słowa, w których to uczynił da się odnieść i do PR (zwł. w świetle tego, co MarcinK linkował o oniryczności tokusatsu):

"If the stories have a dream consistency which affects readers powerfully, it is probably irrelevant that they lack ordinary consistency."
http://www.depauw.edu/sfs/backissues/3/notes3.htm
MarcinK
Użytkownik
#767 - Wysłana: 23 Mar 2017 17:03:20
Odpowiedz 
Polecam zajrzeć na facebookowe strony klasycznej obsady PR i obejrzeć materiały z premiery. Wiele spotkań po latach
https://www.facebook.com/jasondfrank/?fref=ts

Q__:

Sam nie wiem czemu to działa
Q__
Moderator
#768 - Wysłana: 23 Mar 2017 17:19:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Polecam zajrzeć na facebookowe strony klasycznej obsady PR i obejrzeć materiały z premiery. Wiele spotkań po latach

I to już można uznać za pożytek z powstania obecnego filmu (jak by w oglądaniu nie wypadł).

MarcinK:
Sam nie wiem czemu to działa

Skoro fizyka wyjaśniła w końcu czemu trzmiel lata, to pewnie kiedyś i neurofizjologia wytłumaczy dlaczego PR się podobają.
MarcinK
Użytkownik
#769 - Wysłana: 23 Mar 2017 18:15:08 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__:
Skoro fizyka wyjaśniła w końcu czemu trzmiel lata, to pewnie kiedyś i neurofizjologia wytłumaczy dlaczego PR się podobają.

A później Saban zainwestuje by dodawać odpowiednie stymulanty do żywności Dojścia ma

Oglądając zdjęcia z premiery przypomniała mi się ta scena
https://www.youtube.com/watch?v=mw4ed3GpfKw
Trudno uwierzyć że to już 15 lat

Zdajecie sobie sprawę że PR przebiło już Treka pod względem nieprzerwanej emisji?
1987-2005
1993-2017 i dalej
 Strona:  ««  1  2  3  ...  20  21  22  23  24  25  26 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Super Sentai vs. Power Rangers (i inne tokusatsu) ^_^'

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!