USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Super Sentai vs. Power Rangers (i inne tokusatsu) ^_^'
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  27  28  29  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 21 Lip 2008 19:56:09
Odpowiedz 
kanna

W konwencji sci-fi wszystko.

Tyle to zauważyłem (patrząc w ekran jakieś 5 min.)... :]]
Doctor_Who
Użytkownik
#32 - Wysłana: 21 Lip 2008 19:56:26
Odpowiedz 
kanna

Mistrzyni - Udony (którą, nota bene, wciągneło pod ziemię - gdzie sczęsliwe zakończenie?!

Źle! Przegapiłaś zakończenie całego serialu?! Na końcu Udonna wraz z synem i mężem odjeżdżają na motorach, a następczynią Białej Czarownicy zostaje Claire...

kanna

Aktorzy dubblingują Ci sami obie serie, wiec - jako że ja tego gł. słucham - mam niejakie zamieszanie.

To już bolączka polskiej stacji - korzystają z dwóch studiów dubbingujących na krzyż i takie efekty, nie tylko w PR...

przypomina Men in Black.

Z tą różnicą, że kosmici się nie kryją...

szef w SPD występuje wielki pies, co jest nieco dziwne.

Nie sądziłem, że to powiem, ale akurat amerykański Doggie wygląda lepiej i mniej "gumowo" niż w wersji japońskiej.

Q__

ale akcja chyba toczy się w jakimś mieście orbitującym w Kosmosie???

Nie, to jest LOST GALAXY.
kanna
Użytkownik
#33 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:04:44
Odpowiedz 
Doctor_Who
Przegapiłaś zakończenie całego serialu?!

A, to miło, że odjeżdżaja na motorach, u mnie tego nie ma, moze potem bedzie zakończenie... znaczy później wyjdzie płyta z koncówką.
Doctor_Who
Użytkownik
#34 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:08:10
Odpowiedz 
kanna

Ups, zaspoilerowałem... A może polski wydawca DVD pokpił sprawę i nie wypuścił całej serii?

PS. Moja ulubiona postać z SPD - Bridge. Trochę zakręcony jak ja, może go polubisz?
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:11:31
Odpowiedz 
Doctor_Who

Nie, to jest LOST GALAXY.

Hmm.. To dlaczego tydzień temu widziałem unoszące się w Kosmosiemiasto otoczone kopułką ???
Doctor_Who
Użytkownik
#36 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:13:24 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Q__

Na jakim programie?
Mi się miasto z kopułką kojarzy z Terra Venture z Lost Galaxy...
kanna
Użytkownik
#37 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:16:28
Odpowiedz 
Doctor_Who

Ups, zaspoilerowałem...

Przezyję coś tak czułam, że nie po to sie spotykała z rodziną, żeby ja potem wciagnęlo pod ziemie
Doctor_Who
Użytkownik
#38 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:41:19
Odpowiedz 
kanna

coś tak czułam, że nie po to sie spotykała z rodziną, żeby ja potem wciagnęlo pod ziemie

Choć z drugiej strony to dowód, że amerykańska wersja jest bardzo złagodzona - nawet jak któryś Ranger umiera, jak w Time Force czy Lost Galaxy, to można mieć stuprocentową pewność, że i tak zmartwychwstanie... W japońskiej nie zawsze tak jest...
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:47:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Doctor_Who

Mi się miasto z kopułką kojarzy z Terra Venture z Lost Galaxy...

I to chyba to było <drapie_się_po_głowie>.

Choć z drugiej strony to dowód, że amerykańska wersja jest bardzo złagodzona - nawet jak któryś Ranger umiera, jak w Time Force czy Lost Galaxy, to można mieć stuprocentową pewność, że i tak zmartwychwstanie... W japońskiej nie zawsze tak jest...

Czy wspomniałem już dlaczego cenię japońska fantastykę? M.in. dlatego, ze nie unika uzadasnionej fabularnie drastyczności...
Borlog
Użytkownik
#40 - Wysłana: 21 Lip 2008 20:53:55
Odpowiedz 
Power Ranger arghhh..... to juz wolę młodzieżowe seriale o wampirach, wilkołakach, młodych kosmitach-nastolatkach czy nastoletnich czarownicach.
kanna
Użytkownik
#41 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:01:56
Odpowiedz 
Borlog
nastoletnich czarownicach.

Jakbys o Clarie z Power rangers Mystyc Force pisał Ona właśnie jest nastoletnią czarownicą ... lol
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:10:23
Odpowiedz 
kanna

Jakbys o Clarie z Power rangers Mystyc Force pisał Ona właśnie jest nastoletnią czarownicą ...

Ale nie ma na imię Sabrina.
kanna
Użytkownik
#43 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:13:20
Odpowiedz 
Q__

Sabrina

boys boys boys poszukaj se koguta...
Borlog
Użytkownik
#44 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:15:41
Odpowiedz 
kanna
Jakbys o Clarie z Power rangers Mystyc Force pisał Ona właśnie jest nastoletnią czarownicą ... lol

bardziej na mysli miałem Hex , nie wnikam głęboko w PR i nie zamierzam.
Eviva
Użytkownik
#45 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:16:41
Odpowiedz 
Wyśmiejecie mnie - ale zamówiłam sobie tę najnowszą, TOSowa mangę, choć nie znoszę japońszczyzny w formie komiksowo-filmowo-rysunkowej. Ale nie mogłam się powstrzymać! I muszę wydać na coś premię, skoro już dyrektorka zwariowała i daje..
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:22:36
Odpowiedz 
Eviva

Wyśmiejecie mnie - ale zamówiłam sobie tę najnowszą, TOSowa mangę

Wrzucisz na Forum ze trzy skany?
Borlog
Użytkownik
#47 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:23:55
Odpowiedz 
Eviva

Dlaczego ktos miałby wyśmiac? A nuż będzie ciekawy sceanriusz bo wydawane przez IDW TOS'owe komiksy Year Four są nudne. Kirk w nich tylko raz ogląda się za kobietami! To skandal!!
Eviva
Użytkownik
#48 - Wysłana: 21 Lip 2008 21:42:23
Odpowiedz 
Borlog

Nareszcie ktoś, kto rozumie, że oglądanie się za babkami to podstawowa cecha, wyróżniająca pana kapitana Kirka! Zresztą, przy jego aparycji, to byłaby wyjątkowa złośliwość, gdyby zachowywał się jak nieposzlakowany Picard.
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:10:36
Odpowiedz 
Borlog

ydawane przez IDW TOS'owe komiksy Year Four są nudne. Kirk w nich tylko raz ogląda się za kobietami!

Robi to w czym jest najlepszy.

Eviva

byłaby wyjątkowa złośliwość, gdyby zachowywał się jak nieposzlakowany Picard.

Hmmm, a wiemy co robił za młodu?
Eviva
Użytkownik
#50 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:11:38
Odpowiedz 
Q__
Hmmm, a wiemy co robił za młodu?

Racja. Nie wiemy. W końcu od czegoś wyłysiał.
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:17:31
Odpowiedz 
Eviva

Racja. Nie wiemy. W końcu od czegoś wyłysiał.

Wiecie co? Wychodzi na to, że Sisko, Janeway i Archer byli słabymi kapitanami, bo nie mieli bujnego życia erotycznego .
Eviva
Użytkownik
#52 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:23:02 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Q__
Wiecie co? Wychodzi na to, że Sisko, Janeway i Archer byli słabymi kapitanami, bo nie mieli bujnego życia erotycznego

Nie no, tak daleko bym nie poszła. Po prostu Kirk taki był, i to jego cecha indywidualna. Nie każdy seksmaniak bedzie jednocześnie dobrym kapitanem, a Kirkowi to po prostu nie przeszkadzało w pełnieniu służby - choć zależy, jak kiedy.
kanna
Użytkownik
#53 - Wysłana: 22 Lip 2008 19:01:17
Odpowiedz 
Doctor_Who

Specjalnie dla Ciebie zidentyfikowałam Bridge'a
Doctor_Who
Użytkownik
#54 - Wysłana: 29 Lip 2008 08:31:23
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#55 - Wysłana: 29 Lip 2008 10:21:29 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Doctor_Who

Japończycy mają swoja wersję wszystkiego. Albo prawie wszystkiego. Czasem można przez to doprawdy zwątpić. Zobaczę, jak odrobili moją ukochana TOSowską załogę, gdy dostanę już ten swój komiks - ciekawe, będę się śmiać, czy płakać.
Doctor_Who
Użytkownik
#56 - Wysłana: 5 Paź 2008 19:45:33
Odpowiedz 
No cóż, właśnie zacząłem kolejne studia i wróciłem z wykładów. Trochę mnie na forum ominęło, ale zawsze można sobie humor poprawić...

Polscy Rendżersi!

Cz. 1.
Cz. 2.
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 5 Paź 2008 23:30:36
Odpowiedz 
Doctor_Who

Japończycy mieli też swoją wersję Spider-mana

Coś słyszałem, ale dzięki Tobie mam okazję zobaczyć.

(BTW. Spidey w wersji Raimiego, wraz z Punisherem w wersji Goldblatta jutro na Polsacie, przypomniały mi się dwie pierwsze serie TM-Semic, właśnie o ich prrzygodach.)

Polscy Rendżersi!

Jak dla mnie niezbyt...
kanna
Użytkownik
#58 - Wysłana: 12 Paź 2008 14:44:39
Odpowiedz 
Oglądam własnie - poniekąd - Power rangers SPD. Podobał mi się wątek złego transformersa- taksówki, oraz coraz bardziej lubie postać tej panienki z uszami z centrali (Kate?). jest jescze mała dzieczynka, co z tymi niedobrymi mieszka i ich ustawia po kątach, , nie wiem, skąd się wzięła.

Pojawiła sie też postać złego bossa Gumowego Ptaka, który (na moment?) przejął dowództwo nad Rangersami wywalajac Gumowego Psa. Ptak jest niemiły, nie popiera pracy zespołowej i generalnie trzyma wszystkich za mordę. Mój synek, obserwował, obserwował i w końcu mówi "On chyba nie jest dobrym szefem, prawda mamo?"

Bardzo przepraszm, że to wszystko pisze, ale ża mały ma gorączkę, to tylko lezy i te SPD ogląda, wiec musze jakoś odragować. Ba taka dawka SPD na raz jest przytlaczająca.
Eviva
Użytkownik
#59 - Wysłana: 12 Paź 2008 15:14:20 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Zdrowia dla Bartoszka!
Dragon
Użytkownik
#60 - Wysłana: 13 Paź 2008 12:22:10 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
Zdrowia!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  27  28  29  30  31  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Super Sentai vs. Power Rangers (i inne tokusatsu) ^_^'

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!