USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Starship Troopers 3
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Lut 2008 11:58:42
Odpowiedz 
Robale! Robale! Tak tak, w tym roku prawdopodobnie zobaczymy trzecią kontynuacje filmu Starship Troopers. Wiele osób powie blueee, ale dajcie mi szanse. Po pierwsze zoczaczymy w nim wszystkim tu zebranym Jolene Blalock, tu zamieszczam sympatyczne zdjęcie z planu.
URL

Tutaj stronka z resztą zdjęć
URL
Powróci stary znajomy, czyli John Rico. Mi poprzednie części się podobały, na tą czekam z niecierpliwością, aha tutaj troche informacji po "naszemu"
URL
Ethno
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Lut 2008 13:25:17
Odpowiedz 
Mam nadzieje że będzie bardziej w stylu 1 bo (IMHO) 2 była żałosna
myszatorek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 21 Lut 2008 13:36:05
Odpowiedz 
Ja też sie zgadzam ze 2 byla zalosna. Jedynka byla bardzo fajna i sie milo ja ogladalo, choc te robale strzelajace z odwłowkow s trone statkow byly zabawne
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 21 Lut 2008 13:38:57 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
"Jolene Blalock as Captain Lola Beck."
WTF?
Domko
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Lut 2008 13:40:26
Odpowiedz 
Chyba ktoś próbował zrobić anagram z nazwiska aktorki, tylko dodał "e".
The_D
Użytkownik
#6 - Wysłana: 21 Lut 2008 20:00:01
Odpowiedz 
Muszę przyznać, że jedynkę lubię (na swój sposób). 2. nie widziałem, ale chyba nie weszła nigdy do kin i trafiła od razu do wypożyczalni?
Jinn
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Lut 2008 00:09:55
Odpowiedz 
Druga część była przeznaczona tylko do wypożyczalni. Naszczęscie.
Nie zmuszałabym nikogo do oglądania tego czegoś. A szkoda bo aktorzy tam grający byli nieźli.
Dragon
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Lut 2008 00:18:07
Odpowiedz 
Z tego co wiem trójka też będzie przeznaczona tylko na dvd. Tak wynika z tej strony
URL

A szkoda bo była T'pol i robale zasługują na duży ekran
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 22 Lut 2008 19:47:16
Odpowiedz 
Dragon

Robale! Robale! Tak tak, w tym roku prawdopodobnie zobaczymy trzecią kontynuacje filmu Starship Troopers. Wiele osób powie blueee, ale dajcie mi szanse.

Jak tu mówić co innego po poprzednich filmach?

Po pierwsze zoczaczymy w nim wszystkim tu zebranym Jolene Blalock

Linkowałem to na stronie głównej, daawno temu...

Ethno

"Jedynce" też niewiele brakowało do tego miana...

myszatorek

edynka byla bardzo fajna i sie milo ja ogladalo

Jak kto lubi p**** oglądać...

Pah Wraith

"Jolene Blalock as Captain Lola Beck."

Będą ja przezywali Lolita?

Domko

Chyba ktoś próbował zrobić anagram z nazwiska aktorki, tylko dodał "e".

Probably...

The_D

Muszę przyznać, że jedynkę lubię (na swój sposób).

Tak złe, że aż można obejrzeć?

Jinn

A szkoda bo aktorzy tam grający byli nieźli.

I tylko aktorzy...

Dragon

A szkoda bo była T'pol i robale zasługują na duży ekran

T'Pol mozę i tak... Ale robale były od początku bzdurnie pomyślane...
Garak
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Lut 2008 20:32:22
Odpowiedz 

"Jedynce" też niewiele brakowało do tego miana...

No tu się nie zgodzę. Film był przewidywalny, mało ambitny zgodna. Ale jakoś swój klimat miał i jak widać nie tylko ja tak uważam. Uważam, że daleko mu tego by móc powiedzieć, że był słaby, a co dopiero żałosny.
Żałosna była za to druga część - to bez dwóch zdań.
The_D
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Lut 2008 23:11:18
Odpowiedz 
Q__

Tak złe, że aż można obejrzeć?

Do póki podchodziłem do filmu na poważnie było nie do zniesienia. Jednak gdu spojrzy się na film z dystansu można zobaczyć wcale inteligentny, nie slapstickowy pastisz wielu konwencji. Byc może nie był to świadomy cel twórców, ale wyszło im IMHO nienajgorzej
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 23 Lut 2008 07:08:12 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Garak

Uważam, że daleko mu tego by móc powiedzieć, że był słaby

Dobra, w kategorii "czystej rozrywki", za którą nie przepadam może był i znośny. (Choć gdyby nie dowcipne branie w nawias militaryzmu Heinleina, nie doszukałbym się w nim nic wartościowego. Ta powieść zasługiwała na lepsze sfilmowanie - zwłaszcza, że zawierała w sobie mnóstwo pomysłowych technologii.)

The_D

Do póki podchodziłem do filmu na poważnie było nie do zniesienia. Jednak gdu spojrzy się na film z dystansu można zobaczyć wcale inteligentny, nie slapstickowy pastisz wielu konwencji. Byc może nie był to świadomy cel twórców, ale wyszło im IMHO nienajgorzej

To coś jak z "Total Recall"?
Dragon
Użytkownik
#13 - Wysłana: 29 Lut 2008 20:48:01
Odpowiedz 
No i mamy trailer, ale zawaliłem, dowiedziałem się o nim 3 dni po publikacji, qrwa, wystarczy że człowiek przez parę dni nie popatrzy do netu i pojawiają sie zaległości.

Trailer jest całkiem fajny, dlatego tu macie link.
URL
Ja na film czekam z niecierpliwością, bo zapowiada się ciekawie.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 1 Mar 2008 13:06:20
Odpowiedz 
Dragon

wystarczy że człowiek przez parę dni nie popatrzy do netu i pojawiają sie zaległości.

Ano, c'est la vie...

Trailer jest całkiem fajny, dlatego tu macie link.

Dzięki za link, ale jakoś nie czuję sie przekonany...
Dragon
Użytkownik
#15 - Wysłana: 24 Mar 2008 15:22:23
Odpowiedz 
Ok, temacik trochę zatęchł ale ja go odświeżę.

URL

Zdjęcia te potwierdzają że kręcone są sceny kosmiczne, jest duża szansa że nie będziemy musieli oglądać używanych scen z jedynki.
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 24 Mar 2008 17:27:50
Odpowiedz 
Dragon

Ok, temacik trochę zatęchł ale ja go odświeżę

IMHO temat filmowej wersji "Starship Troopers" był skisły odkąd "jedynka" powstała (no offence).
Dragon
Użytkownik
#17 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:31:36
Odpowiedz 
Właśnie skończyłem oglądać ST3, powiem wprost, film mi się podobał (wiem że wiele osób nazwie mnie prostakiem i chamem bo lubię ST). Trójka jest duużym skokiem jakościowym w stosunku od średnio udanej dwójki. Powrót J.Rico bardzo pomógł filmowi, tak samo jak pojawienie się Jolene Blalock (yeeeeehaaaaa! Mundur floty naprawdę jej pasuje). Efekty specjalne, biorąc pod uwagę mikro budżet w wysokości 20 paru milionów dolców, wiele z jest naprawdę dobra (sceny kosmiczne na poziomie obecnego kina), mechy, pirotechnika, krwawienie i rozrywanie. Ale czasem pojawił się naprawdę paskudy i kiepski efekt. Fajnie się prezentują maksymalnie przerysowane i kitowane dla nas materiały propagandowe, takie miały być. Było też parę nieprzemyślanych scen ale nie bylo ich dużo. Nic nie moge zarzucić starciom z robalami jak i nowego spojrzenia na mózgowca (robi wrażenie), wspomniane wcześniej mechy, jedne z lepiej zaprojektowanych mechów w historii. Znalazło się też miejsce na subtelne trekowe aluzje, co ważniejsze film nie nuży, jestem nim zadowolony i mam nadzieję że powstanie czwórka z większym budżetem. Aha, to dla naszego Q_ - nie wiem jak ale uczczono cię w zaszczytny sposób, w filmie pojawią się "Bomba-Q" (Q-Bomb).
Eviva
Użytkownik
#18 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:33:36
Odpowiedz 
Gdzie to cholerstwo można obejrzeć? Nie mogę znaleźć w programie!
Dragon
Użytkownik
#19 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:34:48
Odpowiedz 
Eviva

"Alternatywne" źródło
The_D
Użytkownik
#20 - Wysłana: 21 Lip 2008 22:52:02
Odpowiedz 
Właśnie skończyłem oglądać ST3, powiem wprost, film mi się podobał (wiem że wiele osób nazwie mnie prostakiem i chamem bo lubię ST)

Ja też lubię Kawalerię kosmosu, choć widziałem tylko jedykę. Ale niedawno w Nowej Fantastyce ukazał się całkiem pohlebny tekst o serii więc pewnie się skuszę.
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 21 Lip 2008 23:05:27
Odpowiedz 
Dragon

wspomniane wcześniej mechy

No w końcu. Dlaczego w "jedynce" ich nie było?

The_D

Ja też lubię Kawalerię kosmosu, choć widziałem tylko jedykę.

A ja b. cenię, ale... powieść.
Dragon
Użytkownik
#22 - Wysłana: 21 Lip 2008 23:16:25 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
No w końcu. Dlaczego w "jedynce" ich nie było?

Wtedy animacja mechów za dużo by kosztowała, i nie zostało by tyle na robale, teraz animacja potaniała i mamy mechy!
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 21 Lip 2008 23:37:46
Odpowiedz 
Dragon

No mech jak się patrzy .

Wtedy animacja mechów za dużo by kosztowała, i nie zostało by tyle na robale, teraz animacja potaniała i mamy mechy!

To mogli poczekać parę lat z tą ekranizacją, może bym mniej narzekał wtedy. (Choć doceniam Veerhoevenowi, że poruszył w swoim filmie jakieś problemy, chciał cos powiedzieć. Rzadkie to niestety we współczesnym kinie fantastycznym.)
The_D
Użytkownik
#24 - Wysłana: 22 Lip 2008 00:13:59
Odpowiedz 
A ja b. cenię, ale... powieść.

Powieść owszem, niezła, ale czytywałem lepsze.
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 22 Lip 2008 00:52:32
Odpowiedz 
The_D

Powieść owszem, niezła, ale czytywałem lepsze.

Ja też. Choć przyznać trzeba, że pod względem technologicznego profetyzmu się nie zestarzała...
Spohkh
Użytkownik
#26 - Wysłana: 22 Lip 2008 09:46:00
Odpowiedz 
Dragon
Właśnie skończyłem oglądać ST3, powiem wprost, film mi się podobał (wiem że wiele osób nazwie mnie prostakiem i chamem bo lubię ST).

Czy ja wiem? Za to mieliby Cię chamem nazywać? I jeszcze prostakiem? Co prawda nie mam pojęcia, o co chodzi, bo nie widziałem, ale w końcu gust do seriali to rzecz indywidualna. Są tacy, który daliby się pokroić za "Świat według Kiepskich". Jeśli chodzi o mnie, zrobiłbym im te przyjemność. No i własnie
Jedynym faktycznym chamstwem, jeśli chodzi o filmy, jest wmawianie innym swojego gustu i uważanie go za obowiązujący wzór do nasladowania. Tak to widzę. Tak że, Dragon, nie masz się czego wstydzić.
tuvix
Użytkownik
#27 - Wysłana: 22 Lip 2008 12:07:32
Odpowiedz 

Właśnie skończyłem oglądać ST3, powiem wprost, film mi się podobał

Ja też już oglądnąłem. Naprawdę da się oglądać. Po 2 części byłem pełen obaw, bo była beznadziejna,ale 3 jest w porządku. Atmosfera propagandy rewelacyjna i sporo pastiszu. No i bomb-Q, czyli niszczyciel planet.
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 22 Lip 2008 12:27:45
Odpowiedz 
tuvix

. Po 2 części byłem pełen obaw, bo była beznadziejna,ale 3 jest w porządku. Atmosfera propagandy rewelacyjna i sporo pastiszu. No i bomb-Q, czyli niszczyciel planet.

Czy mi się zdaje czy brzmi to lepiej od "jedynki"?

(Bo jeszcze chwla i zechcę to obejrzeć.)
The_D
Użytkownik
#29 - Wysłana: 22 Lip 2008 13:53:15
Odpowiedz 
Ja też. Choć przyznać trzeba, że pod względem technologicznego profetyzmu się nie zestarzała...

No tak, mogłem się domyślić, że to podobało Ci się najbardziej.
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 22 Lip 2008 14:00:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
The_D

No tak, mogłem się domyślić, że to podobało Ci się najbardziej.

Rozważania polityczne też były dość interesujące (i prowokacyjne).

Natomiast sama fabuła była po prostu pretekstem.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Starship Troopers 3

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!