USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / LOST
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Nika
Użytkownik
#61 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:24:24
Odpowiedz 
sporo sympatii budzi we mnie Chrystian
We mnie też

Jak to było z jego śmiercią z kolei?
I dlaczego Jack go widział na wyspie?
Barusz
Użytkownik
#62 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:25:45
Odpowiedz 
Magia - to oczywiste.
Nika
Użytkownik
#63 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:28:18
Odpowiedz 
Może to taka moja mała obsesja, ale zobacz jak w topicu "Trekowa egzobiologia" tłumaczę istnienie duchów
Barusz
Użytkownik
#64 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:30:32
Odpowiedz 
Mój wpływ na scenarzystów serialu jest niewielki. Powstaje pytanie - czy on naprawdę umarł?
Nika
Użytkownik
#65 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:36:23
Odpowiedz 
Też o tym myślałam. Fajnie by było dyby wprowadzili jego (żywą) postać. Skora Anka-Luśka się znajdzie, to czemu nie doktorek?
Barusz
Użytkownik
#66 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:45:48
Odpowiedz 
Ty co będziesz studiować?
Nika
Użytkownik
#67 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:47:32
Odpowiedz 
Nie mam zielonego pojęcia Ale na wybór mam jeszcze 2 lata.
Barusz
Użytkownik
#68 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:55:27 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Jak w Warszawie to mogę Cię oprowadzić, ewentualnie wynająć metr kwadratowy w piwnicy. To Kabaty - blisko metra, lasu kabackiego i górki. Fajna okolica.
Nika
Użytkownik
#69 - Wysłana: 5 Lip 2005 10:07:35
Odpowiedz 
ewentualnie wynająć metr kwadratowy w piwnicy.
Jakiś Ty miły

Studiować będę raczej w Olsztynie, ale kto wie… Co do kierunku, to na 99,99% nie będzie to nic ścisłego.
Barusz
Użytkownik
#70 - Wysłana: 5 Lip 2005 10:44:47
Odpowiedz 
Jakaś Ty pewna siebie... Więc na pewno będziesz studiować...

Skoro nikt tego nie czyta poza nami, to idźmy na całość - kogo stąd (oprócz mnie)najbardziej lubisz, a kogo nie?
Nika
Użytkownik
#71 - Wysłana: 5 Lip 2005 10:46:58
Odpowiedz 
Jakaś Ty pewna siebie... Więc na pewno będziesz studiować...
Chyba nie rozumiem, co chciałeś mi przekazać. Choci Ci o to, że jestem pewna studiowanie w ogóle?
Barusz
Użytkownik
#72 - Wysłana: 5 Lip 2005 10:48:22
Odpowiedz 
Studiowania. Mniej - więcej. Taka poranna zaczepka.
Nika
Użytkownik
#73 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:01:08
Odpowiedz 
Studiowania. Mniej - więcej.
Jestem pewna, bo teraz chodzę do liceum dla kujonów, w którym w tym roku maturkę zdało 100% i od kilkunastu lat chyba wszyscy idą na studia

Jeśli chodzi o lubienie, nie można tego tak określić, bo nie rozmawiamy tu zbyt często sprawach poglądowych. Mogę co najwyżej powiedzieć, z kim się zgadzam w konkretnej kwestii.
Zresztą, tak właściwie, to o większości z forumowiczów nic nie wiem. Wiem kim Ty jesteś , wiem, że (najprawdopodobniej) Cezary ma lewicowe poglądy, a Jaszczur prawicowe I tu moja wiedza się gdzieś tu urywa. Poza tym, Twoje pytanie (jak to mówią w Trekach i BG) z całym szacunkiem , ale jest w stylu: „kochasz bardziej mamusię czy tatusia, ciocię czy wujka”
Barusz
Użytkownik
#74 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:03:57
Odpowiedz 
Więc jesteś porażająco pewna siebie. Jak mogłaś nie zrozumieć postu z 10:44:47?

Skąd Ci te lewicowe poglądy Cezarego do głowy przyszłóy?
Nika
Użytkownik
#75 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:08:59
Odpowiedz 
Jak mogłaś nie zrozumieć postu z 10:44:47?
Byłam tak pewna siebie, że nie przyszło mi do głowy, że spytasz o coś tak oczywistego ;-P

Skąd Ci te lewicowe poglądy Cezarego do głowy przyszłóy
Z kontekstu I może nie tyle lewicowe, co centrolewicowe. Przynajmniej tak mi się wydaje. Gdyby ktoś prócz nas czytał ten topic, to może Cezary by się przyznał
Barusz
Użytkownik
#76 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:11:37
Odpowiedz 
Ale Cezary ma prawicowe właśnie.
Nika
Użytkownik
#77 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:12:59
Odpowiedz 
?, ale jeśli tak, to niech mi wybaczy
Barusz
Użytkownik
#78 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:14:42
Odpowiedz 
Ale gdzie wyniuchałaś, że lewicowe?
Nika
Użytkownik
#79 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:15:28 - Edytowany przez: Nika
Odpowiedz 
W 666 i [T] Raumschiff Surprise, jeśli mię pamięć nie myli
Barusz
Użytkownik
#80 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:25:56
Odpowiedz 
Zaczynam nabierać wrażenia, że jesteś przez RM ukształtowana w większym stopniu niż się nam wydawało - skoro tak je definiujesz i to czy kogoś lubisz uzależniasz właśnie od nich. W końcu jak często słuchasz?
Nika
Użytkownik
#81 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:31:48
Odpowiedz 
Już z pół roku nie słucham, a wcześniej, tak jak pisałam. Przez RM raczej nie mogę być ukształtowana, bo sama mam poglądy właśnie centrolewicowe.
Barusz
Użytkownik
#82 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:35:45
Odpowiedz 
Ściśle nie ma poglądów centrowych (bo nie ma 'idei centrowych'). Mogą być co najwyżej synkretyczne bądź "zblazowane". Dlaczego napisałem to co napisałem napisałem już w poście powyżej.

Więc, wracając do tematu - kogo stąd lubisz, a kogo nie?
Nika
Użytkownik
#83 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:41:29
Odpowiedz 
centrolewicowe rozumiem jako nieskrajne

Więc, wracając do tematu - kogo stąd lubisz, a kogo nie?
Poza tym, Twoje pytanie (jak to mówią w Trekach i BG) z całym szacunkiem , ale jest w stylu: „kochasz bardziej mamusię czy tatusia, ciocię czy wujka”
Lepiej omówmy kogo lubimy z Losta, ale szybko, bo gdzieś za godzinkę będę tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden modem
Barusz
Użytkownik
#84 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:43:03
Odpowiedz 
Chrystiana.
Nika
Użytkownik
#85 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:45:59
Odpowiedz 
Ja w sumie wszystkich, tylko każdego w sposób inny sposób.
Barusz
Użytkownik
#86 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:51:11
Odpowiedz 
Ja nie lubię Ethana (za to co zrobił Charliemu), Booma (za całokształt), Marshala (za brak fantazji), Artza (j.w.) i Lucy (za to samo co Ethana).
Nika
Użytkownik
#87 - Wysłana: 5 Lip 2005 11:54:46
Odpowiedz 
Wiesz, dokończymy rozmowę później, bo jedną ręką piszę, drugą się pakuję, a trzecią jem i mam przez to klawiaturę w dżemie. Upss…wygadałam się ile mam rąk ;-P
Nika
Użytkownik
#88 - Wysłana: 6 Lip 2005 10:46:43
Odpowiedz 
Ja nie lubię Ethana Nie wiemy czy Ethan był człowiekiem () może to był taki zaprogramowany Cylon i nie można go oceniać
Booma Boone faktycznie mendowaty był od czorta, ale osobiście nic do niego nie mam
Marshala (za brak fantazji) a czego Ty wymagasz od policjanta?
Artza czego Ty wymagasz od nauczyciela geografii?
Lucy (za to samo co Ethana). A Charlie to chyba Twój następny ulubieniec po starym Shephardzie
Barusz
Użytkownik
#89 - Wysłana: 6 Lip 2005 10:50:06
Odpowiedz 
Więc Ty ich lubisz czy nie - dla jasności: możesz się bronić tym, że nie ujawnili poglądów politycznych, a Ty zdaje się po tym oceniasz ludzi.
Nika
Użytkownik
#90 - Wysłana: 6 Lip 2005 11:11:38
Odpowiedz 
Więc Ty ich lubisz czy nie
Ethana nie, chociaż uważam, że nie jest człowiekiem i za to co zrobił Charlie’mu trzeba będzie winić kogoś innego. Boone’a średnio, ale mi nie wadził. Marshala nie zdążyłam zbytnio poznać, ale raczej był na tak. Arnst też był w pożarku, ale wyobraźni nie miał na pewno. Lucy nie pamiętam. Tak w ogóle to kim ona była, dziewczyną Charliego?

ujawnili poglądów politycznych
Faktycznie, nie ujawniali, ale mamy na to cały drugi, a może i trzeci sezon

Ty zdaje się po tym oceniasz ludzi.
Nie, ale interesuję się polityką i czasem na ten temat żartuję. Tyle
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / LOST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!