USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / LOST
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#31 - Wysłana: 26 Cze 2005 18:47:17
Odpowiedz 
1) Jeleli byłby to ufol, to cyfry arabskie są nie na miejscu. Jeżeli człowiek - to jak i po co miałby to nadawać?
2) Ja nie wierzę w prawdziwość tego typu Big Braderów, z resztą im to ktoś prał. W LOSTowcą.
3) Nie przekonał Clarie - ona leciała by oddać dziecko do adopcji.
Nika
Użytkownik
#32 - Wysłana: 26 Cze 2005 18:57:53
Odpowiedz 
1. Ufol mógł je napisać, żeby człowiek je przeczytał. Fakt, że nie znasz andoriańskiego, nie znaczy, że jakiś Andorianin nie zna polskiego

2. Co nie zmienia faktu, że się da tak uprać. Poza tym, tyle bubli jest w Treku czy jeden nie może być w Loście?

3. Nie pamiętam dokładnie, jak było, ale ona chyba już nie chciała go oddać. W każdym razie jasnowidz wiedział, co się stanie, więc mógł być ufkiem Walt też może być ufkiem.
Barusz
Użytkownik
#33 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:06:12
Odpowiedz 
1) Jak byś trafiła na wystę, to wysyłałabyś znalezione tam numerki przez radio?
2) Ale ja staram się wymyślać teorię wyjaśniające wszystko.
3) Wsiadła do samolotu, bo jasnowidz powiedział, że znalazł małżeństwo które zaadoptuje dziecko. Ona była zdecydowana by je oddać. Ale to nieistotne - od początku prosił dziewczynę, by nie oddawała dziecka (nawet po nocy do niej wydzwaniał). Posłanie jej na wyspę traktował jako zło konieczne - lepsze to niż gdyby kto inny miał je wychowywać.
Nika
Użytkownik
#34 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:10:38 - Edytowany przez: Nika
Odpowiedz 
Chyba się nie dogadamy

1. W takim razie wysłał je ufek
2. Da się uprać bez mydła (nawet krew, pamiętasz koszulkę Lock'a?)
3. No to wytłumacz po swojemu
Barusz
Użytkownik
#35 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:16:52
Odpowiedz 
1) Wracamy do punktu wyjścia - dlaczego są tam napisane?
2) Da się - ale czy mi się chciało? Ponadto - rzadko się pocą.
3) Magia. Wiedział, że Tajemna Siła ma plan by rozbić tam samolot.
Nika
Użytkownik
#36 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:23:56
Odpowiedz 
1. Żeby przeczytali je ludzie i żeby one jakoś na nich wpłynęły np. w drugim sezonie.
2. A co oni mają do roboty?
3. Najłatwiej jest wszystko wyjaśnić magią. Poza tym, jakby z pewnością stwierdziła T’Pol: To nielogiczne
Barusz
Użytkownik
#37 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:32:01
Odpowiedz 
1) Cyfry już na nich wpłyneły - gdyby nie one, na wyspie nie byłoby np. Hurleya i Rosseau. Ponadto - patrz co pisałem w pierwszym poście w tym topiku na ich temat.
2) A widzieliśmy kiedyś jaki piorą.
3) Motyw jasnowidza (zwał się Richald Malkin tak w ogóle) jest 'magiczny' z definicji. I był. Podobnie moce Walta (których bał się jego ojczym). Nie widzę więc powodu, by później serial zmienił charakter. Dla mnie to rozwiązanie z ufolami jest banalne i zgrane. To tylko moja opinia oczywiście.
Nika
Użytkownik
#38 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:35:56 - Edytowany przez: Nika
Odpowiedz 
A rozwiązanie z magią nie?
Barusz
Użytkownik
#39 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:37:05
Odpowiedz 
A widziałaś ostatnio jakiś dobry serial o magii?
Nika
Użytkownik
#40 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:39:23
Odpowiedz 
Czarodziejka z Księżyca Ale jeśli w Lośćie będzie ta magia, to dla mnie on straci dużo na wartości.
Barusz
Użytkownik
#41 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:41:04
Odpowiedz 
Czarodziejka z Księżyca

Napisałem: ostatnio

Ale jeśli w Lośćie będzie ta magia, to dla mnie on straci dużo na wartości.

Już jest, więc nic nie ryzykujesz. Walt, jasnowidz, cyfry.
Nika
Użytkownik
#42 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:45:54
Odpowiedz 
Czarodziejka z Księżyca
Oglądałeś?

Już jest, więc nic nie ryzykujesz. Walt, jasnowidz, cyfry
Tylko widzisz, ja wciąż wmawiam sobie, że to wszystko da się kiedyś logicznie wytłumaczyć. Np. w takim The 4400 jasnowidztwo, nadnaturalne siły itp. są logicznie tłumaczone i chyba właśnie to mnie w tym serialu najbardziej pasi
Barusz
Użytkownik
#43 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:48:09
Odpowiedz 
Oglądałeś?

Nie. Ale pamiętam, że byłem we wczesnym ogólniaku - czyli było to bardzo dawno. Więc: widziałaś ostatnio jakiś dobry serial o magii?

Tylko widzisz, ja wciąż wmawiam sobie, że to wszystko da się kiedyś logicznie wytłumaczyć.

Ale my dyskutujemy o tym - więc sobie nie wmawiajmy nic.
Nika
Użytkownik
#44 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:53:59
Odpowiedz 
widziałaś ostatnio jakiś dobry serial o magii?
Nie.
więc sobie nie wmawiajmy nic.
Jeśli nie będę sobie wmawiać, to mi się Lost przestanie podobać - i tu jest pies pogrzebany.
Chyba, że twórcy tak mnie mile zaskoczą, że i magia nie przeszkodzi mi w oglądaniu. Jednak na razie mam osobistą nadzieję, że magii nie będzie (przynajmniej nie za wiele).
Barusz
Użytkownik
#45 - Wysłana: 26 Cze 2005 19:57:44 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Nie.

Przypomnę tylko, że zaczeliśmy od tego fragmentu:

B: Dla mnie to rozwiązanie z ufolami jest banalne i zgrane. To tylko moja opinia oczywiście.
N: A rozwiązanie z magią nie?

Jeśli nie będę sobie wmawiać, to mi się Lost przestanie podobać - i tu jest pies pogrzebany.

Jak dotąd:
- Jest magia?
- Jest.
- A ufole?
- Nie uświadczysz.
- I podoba Ci się serial?
Nika
Użytkownik
#46 - Wysłana: 26 Cze 2005 20:10:00
Odpowiedz 
Może tak. Na razie są siły nadprzyrodzone, które jak się uprzesz, to je wytłumaczysz.
Kosmici nie musza być, ale mogą być ludzie z przyszłości albo coś w tym stylu.
Serial podoba mi się głównie ze względu na bohaterów. Co będzie później – zobaczymy, ale mam nadzieję, że będzie to logiczne.
Nika
Użytkownik
#47 - Wysłana: 3 Lip 2005 14:21:16
Odpowiedz 
ŁAŁ – obejrzałam Losta do końca. To jest jednak serial przez duże „S”.
Barusz
Użytkownik
#48 - Wysłana: 4 Lip 2005 19:20:29
Odpowiedz 
Ja łyszałem, że zapowiadali jeszcze jakiś drugi sezon, ale widocznie tylko mi się wydawało. Jak dla mnie to zakończenie pierwszego było kijowe. Albo stały się rzeczy których i tak wszyscy się spodziewali - tratwa i właz - albo takie które nie znajdują cienia oparcia w wydarzeniach z serialu - jak akcja z Waltem.
Nika
Użytkownik
#49 - Wysłana: 4 Lip 2005 22:43:14
Odpowiedz 
2. sezon jeszcze nie powstał, więc do końca mogłam obejrzeć tylko to, co jest
Osobiście Exodus przyjęłam z entuzjazmem, bo zrobiło się mroczniej i nie zmalały szanse na ufiastość serialu Może mój entuzjazm jest wynikiem nie czytania spoilerów, ale chociaż sprawdziły się moje przypuszczenia, do końca pozostała nutka niepewności. Exodus oceniłabym na 10/10 choćby za pokazanie chwil przed odlotem, „latających dymów” i usłyszenie odgłosów wydawanych przez system bezpieczeństwa.
26.06 zastanawiałeś się dlaczego bohaterowie wciąż mają czyste ubrania. Chyba to jednak był błąd, bo w Exodusie wszyscy się przybrudzili
Przy okazji, czy miłośnik Mody na Sukces prócz historii małżeństwa Jack’a nie zastanawiał się czemu Kaśka też jest panną z odzysku?
I jeszcze jedno, robiłeś sobie test, do kogo z Lost’a jesteś najbardziej podobny?
Barusz
Użytkownik
#50 - Wysłana: 4 Lip 2005 22:46:27
Odpowiedz 
To obejrzałaś LOSTa do końca, czy jego pierwszy sezon? Ja daję 4/10. Za przewidywalność (jak już pisałem) i historię z Waltem - deus ex machina. BTW: A Danielle coś podejrzanie dobrze po angielsku mówi.
Nika
Użytkownik
#51 - Wysłana: 4 Lip 2005 22:50:51
Odpowiedz 
To obejrzałaś LOSTa do końca, czy jego pierwszy sezon?
Do końca, to co jest, czyli pierwszy sezon.

Danielle coś podejrzanie dobrze po angielsku mówi.
Martok też ale skoro Sun się nauczyła, dlaczego Russo nie mogłaby tego zrobić?

BTW, gratulować Ci zostania magistrem w jakiej dziedzinie?
Barusz
Użytkownik
#52 - Wysłana: 4 Lip 2005 22:54:49
Odpowiedz 
Bo siedziała w odosobnieniu przez 16 lat, a to dla niej obcy język.

Prawo na WPiA UW. Trzymaj się krzesła - "Mechanizm przernoszenia praw z akcji w obrocie prywatnym i publicznym (analiza art. 337-339 ksh, art. 7 p.op.o.p.w. i zasad stosowania przepisów kc o papierach wartościowych do akcji)".
Nika
Użytkownik
#53 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:05:41
Odpowiedz 
W takim razie, Drogi Baruszu, gratuluję Ci zostania magistrem prawa
A wracając do tematu, odpowiedz czy robiłeś test i jak zapatrujesz się na losy Katy?
Barusz
Użytkownik
#54 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:07:51
Odpowiedz 
Robiłem, ale nie powiem kim jestem, bo i tak już za dużo o mnie wiesz. Co do losów postaci - mam nadzieję, że sami scenarzyści je znają. BTW: Myślisz, że ktoś poza nami dwojgiem coś tu kiedyś napisze?
Nika
Użytkownik
#55 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:12:07 - Edytowany przez: Nika
Odpowiedz 
Myślisz, że ktoś poza nami dwojgiem coś tu kiedyś napisze?
Chyba nie, więc możemy pozwolić sobie na uzewnętrznianie

Robiłem, ale nie powiem kim jestem, bo i tak już za dużo o mnie wiesz
Nie przyznałabym się chyba tylko wtedy, gdyby wyszła mi Shannon albo Lock (chociaż oboje lubię). Ale ponieważ wyszedł mi ktoś inny, to Ci się przyznam, o ile raz sam spróbujesz zgadnąć
Barusz
Użytkownik
#56 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:14:11
Odpowiedz 
Hurley.
Nika
Użytkownik
#57 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:15:42
Odpowiedz 
Jack, a Tobie?
Barusz
Użytkownik
#58 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:17:03
Odpowiedz 
Nie będzie uzewnętrznienia, bo to Ty (a nie ktokolwiek nieczytający tego wątku) wiesz o mnie za dużo.
Nika
Użytkownik
#59 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:18:53
Odpowiedz 
Nie chcesz mówić bo podejrzewasz mnie o jakąś Katę, Tal Shair albo Sekcję?
Barusz
Użytkownik
#60 - Wysłana: 4 Lip 2005 23:21:36
Odpowiedz 
To inaczej - nie wiem dlaczego, ale sporo sympatii budzi we mnie Chrystian. Jak to było z jego śmiercią z kolei?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / LOST

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!