USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Coś dla kobiet
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
atozz
Użytkownik
#61 - Wysłana: 12 Kwi 2007 15:55:00
Odpowiedz 
MissMcKay: przecież uwagi uwzględniam, nie obrażaj się i pisz. Niedawno kupiłem sobie miodzik sosnowy a to zmienia usposobienie na bardziej przyjazne i już nie mam ochoty nikogo "Klanować". Ale w razie czego wymyśliłem inną "karę":

miodzik

Cierpliwości, nowe opowiadanie już wkrótce ale na razie robię intensywny research. Zdradzę tylko że będzie się działo w czasach nazi czyli będzie lekko trekowe
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 12 Kwi 2007 15:56:11
Odpowiedz 
atozz

Zdradzę tylko że będzie się działo w czasach nazi czyli będzie lekko trekowe

Trekowa fanfiction? To by było ciekawe...
MissMcKay
Użytkownik
#63 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:15:57
Odpowiedz 
IMHO to istoty z innego wymiaru! Które chcą opanować naszą planetę, i myślą że oglądając takie "Klany" poszerzą swoją wiedzę na temat naszego życia społecznego Bo jak taką oglądalność wytłumaczyć? (Ponoć pacjenci zakładów bez klamek bardzo lubią telenowele)

hmm.... to znaczy ze moje ciocie sa albo z innej planety albo z zakladu dla wiecznie usmiechnietych?
atozz
Użytkownik
#64 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:16:03
Odpowiedz 
Nie no trekowa fan fiction to nie moja działka. Chodziło mi tylko o to, że trek często wykorzystywał motywy tej estetyki, np. to:

Herr Spock
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:18:49
Odpowiedz 
MissMcKay

to znaczy ze moje ciocie sa albo z innej planety albo z zakladu dla wiecznie usmiechnietych?

To raczej znaczy, ze mają kiepski gust.

atozz

Chodziło mi tylko o to, że trek często wykorzystywał motywy tej estetyki

O tych motywach w Treku wiem od dawna. (Skoro już wspomniałem o trekowym fanfiction chyba będę Cie namawiał do napisania takowego.)
atozz
Użytkownik
#66 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:19:34
Odpowiedz 
Skończmy z Klanem bo jaki jest każdy widzi. A ciocie dzielą się na te bardziej lajtowe, które oglądają Klan i te bardziej hardcorowe, które słuchają Radio Mariah Poza tym przyznaję się - jak jeszcze miałem telewizor, chyba w 20-tym wieku, to czasem oglądałem serial Miodowe Lata )) Jak widać ten serial miał na mnie lekki wpływ ))
Hazral
Użytkownik
#67 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:23:46
Odpowiedz 
hmm.... to znaczy ze moje ciocie sa albo z innej planety albo z zakladu dla wiecznie usmiechnietych?
Podobnie jak większa część damskiej połowy mojej rodzinki Z tym że np. moja rodzicielka lubi TNG i "Dr Who". Za to niestety nie trawi "Władcy...", całkowitym przeciwieństwem jest jej siostra która Tolkiena uwielbia.
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 12 Kwi 2007 16:34:09
Odpowiedz 
Hazral

moja rodzicielka lubi TNG i "Dr Who"

To chyba dobrze?
Hazral
Użytkownik
#69 - Wysłana: 12 Kwi 2007 19:29:21
Odpowiedz 
To chyba dobrze?
Niby tak, sęk w tym że lubi też Klan
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 12 Kwi 2007 19:35:52
Odpowiedz 
Hazral

Niby tak, sęk w tym że lubi też Klan

Na szczęście nie kazdy kto lubi Treka lubi też "Klan"
MissMcKay
Użytkownik
#71 - Wysłana: 12 Kwi 2007 20:15:02
Odpowiedz 
Ale w razie czego wymyśliłem inną "karę":

miodzik

czzy ta kara obejmuje rowniez rodzaj meski ?
atozz
Użytkownik
#72 - Wysłana: 13 Kwi 2007 15:14:57
Odpowiedz 
Zdecydowanie nie. W przypadku rodzaju męskiego pozostaniemy przy Klanie.
atozz
Użytkownik
#73 - Wysłana: 15 Kwi 2007 15:58:22
Odpowiedz 
OK, na stronie ruszył w końcu dział "galeria". Można już zobaczyć pierwszy z moich obrazów. Przypominam adresik:

opowiadania i obrazy
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 15 Kwi 2007 16:50:27
Odpowiedz 
atozz

To nie obraz, tyo rysunek. I (no offence) opowiadania były jednak lepsze... Masz niejaki talent plastyczny, ale IMHO zupełnie niećwiczony, rysunek jest więc summa sumarum dość koszmarny... (Trudno, skaż mnie na oglądanie "Klanu"...)
atozz
Użytkownik
#75 - Wysłana: 15 Kwi 2007 17:32:28
Odpowiedz 
Za krytykę rysunków nie ma kar. To mój pierwszy rysunek wogóle (nie licząc tych w szkole) więc specjalnie się tym nie przejmuję. Być może pokolorowany byłby lepszy Wyobrażam to sobie też jako wzorzec do wyszywania na serwetkach w czasie oglądania Klanu i słuchania Radio Mariah
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 15 Kwi 2007 17:41:16
Odpowiedz 
atozz

To mój pierwszy rysunek wogóle (nie licząc tych w szkole)

No offence: właśnie tak "w szkolnym stylu" wygląda...
atozz
Użytkownik
#77 - Wysłana: 16 Kwi 2007 17:22:23
Odpowiedz 
Na tym polega sztuka że jednemu się podoba taki dajmy na to Szekspir czy Picasso a drugi woli Chmielewską i Kaczora Donalda
Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 16 Kwi 2007 17:33:16
Odpowiedz 
atozz

Na tym polega sztuka że jednemu się podoba taki dajmy na to Szekspir czy Picasso a drugi woli Chmielewską i Kaczora Donalda

Owszem. I kązdy ma prawo do swojego gustu (nawet miłośnicy tak dla nas koszmarnych SO).
atozz
Użytkownik
#79 - Wysłana: 17 Kwi 2007 13:53:26
Odpowiedz 
Nie no nie popadajmy w skrajności, miłośnicy SO to jednak gustu WOGÓLE nie mają. I brak gustu pozwala im to oglądać. Na tej samej zasadzie ja jak mam katar to nic nie czuję i nie przeszkadza mi jak coś śmierdzi
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 17 Kwi 2007 16:26:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
atozz

Nie no nie popadajmy w skrajności, miłośnicy SO to jednak gustu WOGÓLE nie mają. I brak gustu pozwala im to oglądać.

Bądźmy tolerancyjni. (Choć z drugiej strony emisji "Mody na sukces" i "Klanu" chyba bym zakazał...)
MissMcKay
Użytkownik
#81 - Wysłana: 17 Kwi 2007 17:59:15
Odpowiedz 
Q__
Bądźmy tolerancyjni. (Choć z drugiej strony emisji "Mody na sukces" i "Klanu" chyba bym zakazał...)

Na temat gustow i kolorow nie powinno sie dyskutowac
tak jak mowisz badzmy tolerancyjni i nie zapominajmy, ze tacy ludzie mysla to samo co my... francuzi jednak znalezli dobre przyslowie w takim przypadku, w jezyku francuskim slowo gust i smak brzmi tak samo dlatego mowia 'kazdy ma swoj gust (smak) a gowno ma swoj'
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 17 Kwi 2007 18:08:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MissMcKay

Na temat gustow i kolorow nie powinno sie dyskutowac

Owszem (tym bardziej, że takie dyskusje raczej nie bywaja konstruktywne, częściej przeradzają się w awantury... zwłaszcza gdy dotyczą ENTka).

kazdy ma swoj gust (smak) a gowno ma swoj

Dobre
atozz
Użytkownik
#83 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:27:24
Odpowiedz 
Hm, po francusku na pewno to brzmi jeszcze lepiej.

A emisji Klanu i Mody na sukces nie ma co zakazywać bo telewizor już dawno zaczął przypominać kosz na śmieci i dlatego przynajmniej ja go nie mam. W końcu wynaleziono youtube.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:31:07
Odpowiedz 
atozz

Hm, po francusku na pewno to brzmi jeszcze lepiej.

Brzmi to merde (niestety napisałem to błędnie, bo bez apostrofów).

telewizor już dawno zaczął przypominać kosz na śmieci i dlatego przynajmniej ja go nie mam.

Ja mam, ale używam coraz rzadziej. Choć np. wczoraj w TV Puls (sic!) oglądałem ciekawą audycje o wulkanach i uskokach tektonicznych.
Domko
Użytkownik
#85 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:36:53 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
W TV Puls czasami zdarzają się perełki, jak choćby "Ja, Klaudiusz".

Niestety, to rzadkość, bo obecnie TV to rzeczywiście kosz na śmieci. Mój telewizor tak się tego wstydzi, że ostatnio zzieleniał.

(wybaczcie OT)
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:40:07
Odpowiedz 
Domko

W TV Puls czasami zdarzają się perełki, jak choćby "Ja, Klaudiusz".

Perełki trafiają się wszędzie, jednak zwykle:
1. są powtórkami,
2. są b. rzadkie.

ps. skoro już offtopujemy - tematyka geologiczna pasjonuje mnie odkąd przeczytałem "!0,5 w skali Richtera" M. McQuay'a i A.C. Clarke'a.
Domko
Użytkownik
#87 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:48:08
Odpowiedz 
Perełki trafiają się wszędzie

Wiem. Po prostu ostatnio, gdy coś mnie przykuło do telewizora, to był właśnie "Ja, Klaudiusz" na TV Puls - stąd to ostatnie co pamiętam.
Q__
Moderator
#88 - Wysłana: 18 Kwi 2007 14:52:06
Odpowiedz 
Tak całkiem OT dochodzę do wniosku, że TV pomału "umiera" - informacje lepiej roznosi internet, filmy mozna sobie kupić na DVD (lub skopiować od kolegi...). (Zresztą dobre filmy nie powstają aż tak często, a serriale jeszcze rzadziej.) Ta technologia chyba się przeżyła.
MissMcKay
Użytkownik
#89 - Wysłana: 18 Kwi 2007 19:01:24
Odpowiedz 
Q__
Brzmi to merde (niestety napisałem to błędnie, bo bez apostrofów).

akurat to napisales poprawnie w tym slowie nie ma akcentu

a co do TV to uwierzcie nie tylko w Polsce leci merde
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 18 Kwi 2007 19:23:37
Odpowiedz 
MissMcKay

a co do TV to uwierzcie nie tylko w Polsce leci merde

Wiem, od dawana zdażało mi się oglądać inne obcojęzyczne kanały TV. I na nich też po raz pierwszy zetknąłem się z takimi (s)hitami jak "Dallas", "Dynastia" czy "Moda na sukces"...
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Coś dla kobiet

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!