USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Coś dla kobiet
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
atozz
Użytkownik
#1 - Wysłana: 24 Mar 2007 19:50:07
Odpowiedz 
Dawno tu nie zaglądałem. No cóż, zacząłem tworzyć własne opowiadania. Od razu uprzedzam że raczej dla kobiet. Można powiedzieć że są w nich elementy sci-fi czy fantasy ale to raczej jest zbliżone do 19-wiecznej noweli fantastycznej niż Treka:

Literatura inspirowana kobietą
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 24 Mar 2007 21:29:18
Odpowiedz 
atozz

Z racji posiadanej płci chyba nie mam prawa się wypowiadać.
atozz
Użytkownik
#3 - Wysłana: 25 Mar 2007 15:24:55
Odpowiedz 
Przecież napisałem "raczej". Dla istot wyższych typu Q mogę zrobić wyjątek. Ale lepiej jak byś to przetestował na jakiejś kobiecie i streścił jej uwagi. Od razu uprzedzam że uwagi zbyt krytyczne będą karane przymusowym oglądaniem serialu Klan
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 25 Mar 2007 16:38:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
atozz

Ale lepiej jak byś to przetestował na jakiejś kobiecie i streścił jej uwagi.

Kobieta moze sama się wypowie (nie będe zmuszał) jak odzyska dostęp do netu...

Od razu uprzedzam że uwagi zbyt krytyczne będą karane przymusowym oglądaniem serialu Klan

Nie, to tym bardziej nie będę sie wypowiadał (chociaż prywatnie: nawet mi się podobało).
Alex
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Mar 2007 17:32:04
Odpowiedz 
atozz

no ciekawe, ciekawe... podobalo mi sie
atozz
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Mar 2007 15:03:35
Odpowiedz 
No to milo ale tu chyba nie ma zadnych kobiet na forum bo sie nie wypowiadaja. Zmienilem "slowo wstepne" na stronie na bardziej lajtowe i kolejnosc opowiadan na "od najnowszego". Moze teraz
Delta
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Mar 2007 15:19:37
Odpowiedz 
atozz
No to milo ale tu chyba nie ma zadnych kobiet na forum bo sie nie wypowiadaja.

Post nad tobą wypowiedziała się Alex, to jest ok. 25 % żeńskiej populacji aktywnej na tym Forum.
Domko
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Mar 2007 16:16:53
Odpowiedz 
atozz
No to milo ale tu chyba nie ma zadnych kobiet na forum bo sie nie wypowiadaja.

Kobieta Ci się wypowiedziała, zgodnie z życzeniem, a Ty z takim tekstem.

A co do opowiadań to na razie przeczytałem to o zawodowym mordercy (mało czasu mam ostatnio - nawet teraz piszę z pracy). Ponieważ jednak nie jestem kobietą, więc napiszę tylko trzy słowa - opowiadanie jest ok (jestem ostrożny, bo nie chcę oglądać Klanu do końca życia za karę ).
Alex
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Mar 2007 16:55:29
Odpowiedz 
atozz

dla potwierdzenia--> jestem kobieta
atozz
Użytkownik
#10 - Wysłana: 28 Mar 2007 16:59:42
Odpowiedz 
Taaa, jak wypowie sie Sam(antha) to juz bede wiedzial. Poprawie sie, obiecuje. A wkrotce premiera nowego opowiadanka i byc moze nowej grafiki.
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 28 Mar 2007 17:10:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
atozz

Taaa, jak wypowie sie Sam(antha) to juz bede wiedzial.

Hmm, wystarczyło dokładniej posty Alex czytać...
atozz
Użytkownik
#12 - Wysłana: 30 Mar 2007 15:45:13
Odpowiedz 
Nie marudzić. Jest nowe opowiadanie: Królowa planety Oz. Zapraszam:

Literatura inspirowana kobietą
Alex
Użytkownik
#13 - Wysłana: 30 Mar 2007 18:13:34
Odpowiedz 
atozz

masz talent
atozz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 1 Kwi 2007 18:49:02 - Edytowany przez: atozz
Odpowiedz 
Hmm... Check THIS out (kolejna nowość). Kolejna rzecz coming soon. Na razie nie zdradzam tytułu.
MissMcKay
Użytkownik
#15 - Wysłana: 9 Kwi 2007 15:26:48
Odpowiedz 
hmm.... jedno jest pewne masz obsesje na punkcie rudych panien z lokami
co do opowiadan to bede szczera... bajki dla grzecznych dzieci z domieszka erotyzmu, jak na amatora napewno nie sa zle ale osobiscie wole powaznejsza lekture moze mam cos z faceta
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 9 Kwi 2007 15:29:25
Odpowiedz 
MissMcKay

osobiscie wole powaznejsza lekture

Jestem więc bardzo ciekaw literackiego gustu nowej Forumowiczki...
MissMcKay
Użytkownik
#17 - Wysłana: 9 Kwi 2007 15:34:44
Odpowiedz 
czytam wszystko co nie przypomina romansidla, teraz wlasnie koncze 'klub dumasa' Arturo Pérez-Reverte
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 9 Kwi 2007 15:44:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MissMcKay

teraz wlasnie koncze 'klub dumasa' Arturo Pérez-Reverte

Znam, znam... A co lubisz z fantastyki sensu stricte?
MissMcKay
Użytkownik
#19 - Wysłana: 9 Kwi 2007 15:55:54
Odpowiedz 
z fantastyki to chyba tylko Lema wszystkie ksiazki, ale za to ogladam wszystkie seriale z upartoscia maniaka
Jesli masz jakas rade co do ksiazek fantstycznych to z checia poslucham (przeczytam)
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 9 Kwi 2007 16:01:12
Odpowiedz 
MissMcKay

z fantastyki to chyba tylko Lema

Owszem, uwielbiam.

Jesli masz jakas rade co do ksiazek fantstycznych to z checia poslucham (przeczytam)

TU trochę na ten temat pisałem:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=812
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=1523
(Heh, niektóre stare posty podpisywałem jeszcze Q)
MissMcKay
Użytkownik
#21 - Wysłana: 9 Kwi 2007 16:11:17
Odpowiedz 
dzieki za informacje mam kilka ksiazek Asimov i Zelazngo na komputerze wiec bede musiala sie do nich dobrac
Domko
Użytkownik
#22 - Wysłana: 9 Kwi 2007 17:00:37
Odpowiedz 
Z tego co wiem trudno o miłośniczkę Lema. Miłośników Lema jest tu pewnie sporo (też czytam ), ale miłośniczek...

W każdym razie witamy na pokładzie.
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 9 Kwi 2007 18:16:26
Odpowiedz 
MissMcKay

mam kilka ksiazek Asimov i Zelazngo na komputerze wiec bede musiala sie do nich dobrac

Z Asimova godne uwagi są "Ja, robot", "Koniec Wieczności" i "Równi bogom". Zelazny bywa nierówny ale po prostu luubię jego styl.

Domko

Miłośników Lema jest tu pewnie sporo

Obawiam się, że jak i w przypadku TNG należymy tu tylko do sporej mniejszości wśród forumowiczów...
MissMcKay
Użytkownik
#24 - Wysłana: 9 Kwi 2007 18:49:21
Odpowiedz 
co masz na mysli? niewiele ludzi lubi TNG? Wprawdzie jestem zupelna nowicjuszka jesli chodzi o Star Trek, jestem dopiero przy pierwszym sezonie ale obejrzalam pierwszych 19 odcinkow w 5 dni, osobiscie uwielbiam ten serial i gdybym nie musiala wstawac rano do pracy to chyba bym obejzala wszystkie 26 odcinkow w 3 dni
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 9 Kwi 2007 19:32:37
Odpowiedz 
MissMcKay

co masz na mysli? niewiele ludzi lubi TNG?

Mam na myśli, że większość Forumowiczów przedkłada (nie wiem czemu) DS9 nad TNG...
atozz
Użytkownik
#26 - Wysłana: 9 Kwi 2007 20:01:32
Odpowiedz 
Cieszę się ze zwiększającej się ilości czytelników ale radzę czytać bardziej uważnie. Królowa Oz nie wiadomo jakie ma włosy a Królowa Śniegu już zdecydowanie nie rude.
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 9 Kwi 2007 20:26:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
atozz

Cieszę się ze zwiększającej się ilości czytelników

A już się bałem, ze nas za OT op*****.
Domko
Użytkownik
#28 - Wysłana: 9 Kwi 2007 20:41:48
Odpowiedz 
MissMcKay
osobiscie uwielbiam ten serial i gdybym nie musiala wstawac rano do pracy to chyba bym obejzala wszystkie 26 odcinkow w 3 dni

Ja też tak uwiebiam ten serial, że kiedyś cały jeden sezon (ok. 26 odcinków) oglądnąłem w 3 dni. Ale całego serialu nie da się oglądnąć w tak krótkim czasie - zabraknie na to czasu.
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 9 Kwi 2007 20:49:43
Odpowiedz 
Domko

Ja też tak uwiebiam ten serial, że kiedyś cały jeden sezon (ok. 26 odcinków) oglądnąłem w 3 dni. Ale całego serialu nie da się oglądnąć w tak krótkim czasie - zabraknie na to czasu.

Nie czepiaj sie szczegółów, ważne, ze mamy na Forum kolejną Osobę uwielbiającą to co MY.
MissMcKay
Użytkownik
#30 - Wysłana: 9 Kwi 2007 21:28:15
Odpowiedz 
Cieszę się ze zwiększającej się ilości czytelników ale radzę czytać bardziej uważnie. Królowa Oz nie wiadomo jakie ma włosy a Królowa Śniegu już zdecydowanie nie rude.

hmmm... to byl tylko zart, ale widze, ze nie lubisz krytyki
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Coś dla kobiet

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!