USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / TRANSFORMERS
 Strona:  ««  1  2  3  ...  19  20  21  22  23  24  25 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#721 - Wysłana: 12 Lip 2018 19:16:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

I jestem mniej bezkrytyczny.

EDIT:
Coś do pośmiania:
http://www.youtube.com/watch?v=I6PTBi_9eFQ
mozg_kl2
Użytkownik
#722 - Wysłana: 8 Sier 2018 21:41:42
Odpowiedz 
Wkrótce.

"Transformers" (14,90 zł).

KOLEKCJA TRANSFORMERS G1 SŁYNNE HISTORIE I MATERIAŁY DODATKOWE Wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji zebrane w jednej kolekcji wydanej w twardej oprawie. Poznaj wszystkie klasyczne postaci z lat 80.! Kompletna historia konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od komiksów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave aż po rewolucyjną serię z IDW! DODATKOWE MATERIAŁY: · Szczegóły powstawania historii · Charakterystyki bohaterów · Informacje o twórcach · Galerie okładek.
MarcinK
Użytkownik
#723 - Wysłana: 8 Sier 2018 21:46:12 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__ masz je wszystkie?

I jakie to ma być wydawnictwo
Q__
Moderator
#724 - Wysłana: 8 Sier 2018 23:56:44
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
masz je wszystkie?

A co ja? Trener, a ony Kopemony?

MarcinK:
I jakie to ma być wydawnictwo

Jak widać:
http://forum.filmozercy.com/watek-transformers-tes t-kolekcji?pid=42984
mozg_kl2
Użytkownik
#725 - Wysłana: 9 Sier 2018 21:53:32
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#726 - Wysłana: 24 Wrz 2018 19:49:27
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#727 - Wysłana: 24 Wrz 2018 20:12:37
Odpowiedz 
mozg_kl2

Obecna forma bohatera tyt. - mówiłem już co o tym sądzę po pierwszym zwiastunie. Poza tym: standardowo, trochę spielbergowskiej ciepłej familijności, trochę bay'owej rozwałki i fetyszyzowania armii. Ale wygląd robotów (Shockwave, Optimus, Soundwave i Starscream - a może Skywarp albo Thundercracker?) podoba mi się, b. podobny do komiksowego oryginału. I jeszcze ten most... crossover z Trekiem chcą kręcić?
mozg_kl2
Użytkownik
#728 - Wysłana: 25 Wrz 2018 17:30:56
Odpowiedz 
ja po seansie tego trailera mogę tylko powiedzieć

https://youtu.be/oO3YmT2d-8k
Q__
Moderator
#729 - Wysłana: 25 Wrz 2018 18:21:17
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
ja po seansie tego trailera mogę tylko powiedzieć

No to tym bardziej żałuję, że nie nadali paru Transformerom od razu bardziej komiksowego looku, zdążyłbyś się nimi nacieszyć...
MarcinK
Użytkownik
#730 - Wysłana: 28 Wrz 2018 11:50:57
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#731 - Wysłana: 28 Wrz 2018 12:11:20
Odpowiedz 
MarcinK

Ładne zabaweczki Takara Tomy teraz produkuje, aż żałuję, że za stary jestem by je zbierać.

Najbardziej przypadł mi do gustu ten model:
MarcinK
Użytkownik
#732 - Wysłana: 28 Wrz 2018 13:45:08
Odpowiedz 
Q__:
aż żałuję, że za stary jestem by je zbierać.

Skoro są staruszkowie bawiący się pociągami to czemu ty nie możesz transformerami
Q__
Moderator
#733 - Wysłana: 28 Wrz 2018 14:29:56
Odpowiedz 
MarcinK

Daj mi jeszcze trochę lat na starcze zdziecinnienie.

ps. Czytał kto crossover Transformerów z TAS-em? (Pytam, bo ja czytałem, i jestem ciekaw Waszych opinii.)
MarcinK
Użytkownik
#734 - Wysłana: 28 Wrz 2018 16:26:13
Odpowiedz 
Q__:
ps. Czytał kto crossover Transformerów z TAS-em? (Pytam, bo ja czytałem, i jestem ciekaw Waszych opinii.)

Nie ale za to znalazłem reklamę promującą robota który przypadł ci do gustu
https://twitter.com/tendoutoys/status/102425982217 3151233
Q__
Moderator
#735 - Wysłana: 28 Wrz 2018 16:43:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

A dysponujesz jakimś info o tym czym/kim(?) on właściwie jest, jaka jest jego backstory?
MarcinK
Użytkownik
#736 - Wysłana: 28 Wrz 2018 16:51:24
Odpowiedz 
Q__
Z tego co widzę do sprzedaży trafi dopiero w Grudniu, więc wtedy może rzucą jakiś opis
MarcinK
Użytkownik
#737 - Wysłana: 29 Wrz 2018 08:37:34 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Znalazłem dwie, co prawda japońskie strony o diaclone
Oficjalna
https://www.takaratomy.co.jp/products/diaclone/
Fanowska
http://diaclone.net/topf.shtml

Ach ten tłumacz google

W 199X, ludzkość dokonała dramatycznego rozwoju dzięki odkryciu super-materialnej wolnej strefy. Świat staje się pięć federalnych państwowych nazywa strefy makro, każda strefa ogromny komputer miejskich w celu wspierania harmonii i postępu ludzkości został zbudowany. Obiecując trwały pokój na ziemi, ludzkie serce było pełne nadziei na przyszłość.

W międzyczasie istniała planeta, która dokonała fenomenalnej ewolucji z korzyściami z freezone również daleko za wszechświatem. To planeta Walder znajduje się w centrum Mrocznej Mgławicy. Ale życie gwiazdy zniszczenia środowiska spowodowanego nadużywaniem władzy Furizon był bliski upadku przekracza wartość graniczną.
Waruda Hoshijin nadal pożreć nadal dobrobyt materialny, aby planeta trwałego systemu, który zużywa duże ilości energii jako środki przedłużające życiu. Kiedy energia gwiazdy wyczerpała się, rozpoczęli masową inwazję kosmosu z powodu kreślenia wolnych zasobów planowych innych planet. A przerażający Walder Corps, który zabił kilka gwiazd, znalazł wreszcie niebieską planetę w układzie słonecznym, która rezerwuje nadzwyczajne freezony.

Główny komputer MetraZone · Japan City, największa strefa makr <Land Master> otrzymał niesamowitą międzygwiezdną wiadomość od wszechświata. Było to ostrzeżenie, które ogłaszało inwazję na Ziemię Korpusu Walderów, która została wysłana z niszczącej gwiazdy.
strefa makro Federalna Komisja w celu ustalenia powstawania globalnych organizacji obrony wraz z rozwojem super mechanik grupie wszystkich komputerze strefy i współpracy z gwiazdą agresji dla ludzkiej reakcji na to. Jest to narodziny Earth Defense Force <Diacron>.

Guerrilla strategia, strategia inwazja księżyc, operacje czas-hole, takie jak strasznym SCAP diaclone dla nieustannie karmi Waruda Korpusu atak jest zbudować jeden po drugim przechwycenie postawy systemu ataku że nowe bronie była oś ogniem, wolnej energii ozon Rundy walk zakończyły się bez końca ....

ACT - 1: Great Battlefield! Operacja "Ragnarok"! !
202X rok, księżyc został ponownie zajęty przez Walder Corps. Z tyłu silnej twierdzy nie do zdobycia dużego księżycowego, który został zabezpieczony przez barierę jest zbudowany niezliczone ataki udogodnienia i okręty bojowe baza znajduje się stacja dokująca, takich jak bazy rakietowej w kraterze wokół krateru Dedala księżyca, zajęło w piwnicy Zbudowano idealny system inwazji Ziemi wyposażony w sprzęt do przesyłania energii z freezone do gwiazdy macierzystej.

Waruda Hoshijin wyczerpywanie energia gwiazdy matka upadku poza granice stała wreszcie odliczanie etap, początek straszliwej ostatecznej strategii, że spożywanie ukraść Furizon ziemi naraz zdewastowali strefy makro całej z grupy gruzu wysadzili szlifowanie przedniej strony księżyca Tak zrobiłem.

Diaclone SCAP Aby temu zapobiec spust operacja „Ragnarok” jako ostatecznego systemu ataku, to jest raz na 50 razy skala księżycowego ataku dywersyjne „X strategii ataku”, czyli Waruda miesięcy we wszystkich sił z Korpusu diaclone Jest to świetna strategia rozdrabniania powierzchniowej fortecy.

Ostatecznie Daikuron przeciwko zaciętej, wszechstronnej bitwie Walder Army został odcięty i upuszczony! Walka wydawała się czy Waruda corps zdominowane przez cały atak Hajikikaesu bariery obronnej i wytrzymała dużej mocy Waruda darmo Dzong Cannon Blaster ataku ogniowej diaclone Corps. Jednak system barier został tymczasowo anulowany z powodu śmierci zespołu skafandra Deathclone i nastąpił przełom. Księżyc duża twierdza w silnej zapory naraz najechał mu diaclone wojska ataku ze wszystkich stron luka została całkowicie zniszczona energii międzygwiezdne urządzenie przenoszące Morotomo podziemnego zdmuchujących włamać się do małych fragmentów. Ogień kulisty Furizon fałszywe UHT przeniesione z miesiąca gruzem twierdzy w pracy w osoczu po zaniku energii przeboju międzygwiezdne urządzenie odbiorcze Waruda gwiazdę Waruda gwiazdy są przechowywane planety środowiska dostaw energii jest całkowicie odcięte Spowodowało to upadek grawitacji wraz z ucieczką systemu i spowodowało wielką eksplozję, stając się pyłem wszechświata. To wielkie zwycięstwo zespołu Diacron!

ACT-2: Ludzkie istoty wkraczają w kosmos
Po upadku gwiazdy Waldera na ziemi zapanował długi pokój.
Ludzie zdawali sobie sprawę z wagi podwójnej potęgi zamrażania zwanej kreacją i zniszczeniem po walce z długim Walderem i ostrzegali, że wielkiej odpowiedzialności towarzyszyć będzie ta operacja. I teraz, że obcy ludzie jak wszechświat z dobrymi intencjami, który poinformował mnie kryzys obcymi i Ziemię ze złośliwym takiego jak Waruda być dużo inteligentnego życia istnieją została potwierdzona, ludzkiego, wraz z mocą Furizon Zdałem sobie sprawę, że nadszedł czas, aby ewoluować, aby dostosować się do różnych wydarzeń w skali wszechświata.

Makro strefa Federalnej Komisji na rzecz wspierania planu ekspansji wszechświata w celu pokojowego współistnienia i wymiany z niewidzialnych braci na krańce galaktyki emituje „obywatel Deklaracji Galaxy” nadzieją na nowy sublimacji ludzkości Decyzja, elitarny zespół naukowy, w którym zebrały się najwyższe mózgi strefy i wszystkie komputery strefy, zebrały się razem i przyspieszyły rozwój, aby zrealizować <freezone drive for super fast aerospace navigation>.

Ziemia Defence Corps diaclone który zapobiega kryzysowi ludzkości rozpaczliwej sytuacji umrzeć Akron mechanizm, który został utworzony jako maszyna ta walka została zreorganizowana i przeniesiona wału głównego misji do działań na rzecz rozwoju przestrzeni, takich jak przestrzeń patrolu i planetarnej poszukiwań i rekultywacji zakończeniu swojej misji Postanowiono go rozbroić i spokojnie używać jako maszyny do zagospodarowania przestrzeni.
Księżyc w naukowej bazy badawczej w tym bazy poleceń przestrzeń diaclone kontrolować działalność w kwadrancie, personel centrum szkoleniowe, zakład jest początek funkcjonowania portu, takich jak wszechświata na dużą skalę, a transport układ słoneczny jest na wysokości 100.000 km wysoko nad Ziemią Rozpoczęto budowę gigantycznej stacji kosmicznej CX - 1 jako punktu początkowego trasy.
Nowa przygoda i działalność Daikurona zaczęła się w kierunku wszechświata z nieskończonymi możliwościami.

203X roku, czas przejazdu pomiędzy planety przez zakończeniu ultra-szybkiej nawigacji przestrzeni dla wolnej jazdy Dzong jest zaskakująco skrócona eksperymentalną przestrzeń miasta i podstawę budowy jeden po drugim budynku na każdej planecie, wraz z budową poziomu systemu solarnego systemu strefy <Gigazon> Trwało przygotowanie do zbliżającego się wielkiego postępu galaktyki. Eksperymentalna przestrzeni miejskiej każda planeta unikalnych cech środowiskowych i geologicznych w Gigazon, również nauka w nieznane to nowa technologia jest jeden po drugim odkrycia i rozwoju, które nie mogą być zrealizowane na ziemi z wykopu lub podobnego meteorytu, który zawiera ludzkość substancję dalej On ewoluował.

Tymczasem łódź patrolowa Diacron wystrzelona z marsjańskiej strefy Mars regularnie krążyła w pobliżu pasa asteroid.

"Co to dla ciebie!"

Przed członkami Daikuronu nie ma odpowiedzi na radar kosmiczny. Na całej długości kilku kilometrów znajduje się nieregularna sferyczna masa żelaza, rosnąca niesamowicie ze słońcem w tyle. Oczywiście ogromna wieża, widziana jako brama do broni, była gęsta jak igła na powierzchni tego przedmiotu sztucznie stworzonego do celów bojowych. Jeden z nich powoli skierował się w stronę łodzi patrolowej ruchu.

"Natychmiastowy kontakt! Tu patrol DF nr 3, napotkamy gigantyczną sztuczną strukturę o nieznanej tożsamości! Próba skontaktowania się z tym! Lokalizacja to współrzędne Marsa XX · · · XXX · · ·"

Piąta baza budowy Strefy Marsowej · Chryse Plain otrzymała komunikację awaryjną od łodzi patrolowej, ale została odcięta po drodze z intensywnym hałasem · · ·.

ACT-3: Kontratak Walder Empire!
Dane struktury tajemnicy w środku ekranu kompleksowych instrukcji bazowe operacjach pomieszczenia strefy Mars chwyta prawie wysyłane trójwymiarowy tomogramów aparatu analitycznego z łodzi nr patroli DF3 jest trójwymiarowy rzut. Operator końcu poddanie pojawiają Rashiki pusty stopniowo zespół stopniowo duże skupienie się na porcje, które Bridge był rzutowany cień wielu ceru humanoida owadów. Zdziwienie zabrzmiało w sali operacyjnej.

"To jest jednoznaczne ... oni są chłopaki, oni wrócili!"

Tajemnicza budowla była uniwersalną fortecą kosmiczną Walder Star.

Ład Corps że po upływie gwiazdy Waruda były rozrzucone w niezliczonej ilości planet kolonialnych podbitych jest duże zgromadzenie, był przebudowy systemu pierścieniową sztucznego ciała niebieskiego skali astronomicznej, która była pod okupacją jako nowej bazy. Dla nich załamanie się gwiazd było jedynie wydarzeniem w takim stopniu, w jakim uszkodzone zostało <wyposażenie> do napełnienia paliwa. „Złamane naczyń może być Torikaere” Waruda Ziemia ponownej inwazji Hoshijin nie Furizon substancje ultra podjęte sam ostatecznie <nowy statek> Wypełniony sama ziemia ultra materiał = sekundy Waruda Był straszny cel, aby zabrać go jako gwiazdę.

Waruda corps, który rozpoczął ponowną inwazję został wyposażony w technologię walki i ocean planeta miała z nich, planety stali, silnej grupy bojowej maszyn, które zostały niedawno wybudowanym przez pomnożenie technologię, która została zajęta ze skały planety, takie jak różnego rodzaju kolonialnej planecie. Bardziej kompleksowe siła bojowa następuje gwałtowne wszechświat najemników Korpusu został zatrudniony od kolonialnej planecie jako nowe siły została ogromnie wzmocniona niż wcześniej. W wielkiej ciemnej mgławicy, daleko poza nią, kontratak Imperium Walder rozpoczął się z większą mocą niż kiedykolwiek.

Walder Corps zaczął atakować w kierunku całej strefy Marsa na początku.

Właśnie wtedy, gdy ogólna podstawa polecenie strefy Mars pracuje nad przygotowaniem ataku twierdzy przestrzeni, nieskończona li
MarcinK
Użytkownik
#738 - Wysłana: 29 Wrz 2018 08:51:19 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Właśnie wtedy, gdy ogólna podstawa polecenie strefy Mars pracuje nad przygotowaniem ataku twierdzy przestrzeni, nieskończona liczba kul belek, które były emitowane jednocześnie z takim Homon pin poduszce przestrzeni twierdzy, który przeniósł się na orbicie Marsa leje na gruncie Mars jak ulewny deszcz Zniszczyłem wszystko w mgnieniu oka. Czerwony piasek Marsa zatrzepotał jak straszliwy kurz, a cała strefa stała się widokiem jakby pokryta czerwoną gęstą mgłą. Wśród nich dziwne kroki odbijały się echem w niebieskim świetle niczym przypadkowe światło poszukiwawcze, które ujawniało ogromną grupę maszyn bojowych. To marsjańska armia Waldera, która podążyła za łódką w kształcie dysku na niebie!

ACT-3: Kontratak Walder Empire!
"Daikuron Corps, wszystkie jednostki pilnie robią wypad!"

Cała strefa Marsa weszła do pozycji bojowej, a cała dyrektywa o mieszaniu samolotów spadła z ogólnej bazy dowodzenia!

Sortie może tłoczników Akron unikając bombardowanie wiązką przerwami przelewa kul z jednego po sobie w kierunku nieba, że ​​udał się do przechwytywania Waruda maszyny bojowej. Ale różnica między siły bojowej dla tylko jest wyposażony w urządzenia do rozwoju przestrzeni, takiej jak większość asteroidy maszyny miażdżącej pociski i ramię wiercenia jest rozbrojony był Rekizen. Ponadto rotacyjna fali światła doprowadzana z urządzenia Waruda miał przytłaczającą siłę niszczącą który wnika łatwo pancerz tłoczników Akron. Było to spowodowane nieznaną technologią, która nie była obecna w danych dotyczących broni Waldo.

Strefa Mars · Największa strefa Marsa została zniszczona w ciągu zaledwie kilku godzin · · ·.

AKCJA 4: Land Master Crisis Hurts!
Armia Waldy ponownie zaatakowała, a ostrzeżenie o zniszczeniu strefy Mars / Mars spowodowało drżenie wszystkich stref.

Zespół obserwacja stacji kosmicznej CX-1 pływający na orbicie ziemi 100000 km jest dostrzegł Waruda kosmicznej fortecy, która pojawiła się na Ziemi niebo wraz z reakcją podprzestrzeni. Na dole po prawej jest Metra Zone · Tokyo City. Było oczywiste, że następnym celem ataku Walder Corps był centralny elektroniczny mózg <Land Master>, który zarządza zarządzaniem całą strefą makro.

W Tokyo City rozległ się wielki akustyczny syren. Największe ostrzeżenie przed atakiem strefy City <Sygnał 11> zostało wydane.
Tokio Miasto jest wdrożony w głównych obiektów grawitacyjne odchylania pola tarczy do zewnętrznej ściany chwilowa wprowadzić gotowość Linsen, cały transport zatrzymuje się ludzie pospiesznie rekolekcje do schronu Blast.

"Walder Corps Zbliża się! Członkowie są w bitewnej pozycji!"

W pobliżu kopuły magazynowej, znajdującej się w centrum miasta, mechanizm korpusu obrony kapitałowej Diakronu zebrał się, aby pomóc ewakuować mieszkańców i przygotować się na przechwycenie Waldera z czujnością nieba.

Nagle deszcz bombardujących pocisków trafił w centrum Tokio z niesamowitym błyskiem. Rozpoczęła się strategia niszczenia ziemi przez Waldera. Przestrzeń twierdza nadal kul bombardowanie wiązką nieustępliwy z mnóstwem wieżyczek wystających promieniście obejmujących niesamowity wygląd do reprezentowania ciało statek przez przerw stratocumulusy nieba miasta.

Drop gruntów głównego kopułę do obszaru rekolekcyjnym przejścia do podziemnej 1000m podstępnie trybu obrony, ogromny pojazd bojowy do otwarcia podziemnego windą ściany działowej przewidzianą wokół kopuły jak wymienić i pojawił się na ziemi jedno po drugim. Jest to karta atutowa obrony kapitałowej, batalion bazowy robotów złożony z 12 maszyn! 12 samolotów z gigantycznej maszynie, że ciężkie bombardowanie z nieba został przeniesiony do zwalczania kształtu ciała niż podstawa zbiornika kołysała w ziemię, że nie ustąpi, możemy założyć armaty obiema rękami do nieba.

"Broń mistrzów ziemi!

Wiązka freezonowa Cannon z 24 baz batalionu bazowego bombardowała ogień od razu za pomocą kosmicznej cytadeli i zaczęło się przechwytywanie zespołu Diacron!

Ciągły ostrzał z Chodokyu Cannon dalej posiadające uprawnienia do wypuszczać góra jednym uderzeniem w końcu nadal stopniowo niszczone grupę baszty wiązka kosmicznej fortecy została całkowicie ograniczona ataku bombowego. Diaclone zespół obrony stolicy, że był postrzegany jako szansa zwycięstwa był początek całkowitej wyprzedzeniem, aby od razu zniszczyć przestrzeń twierdzę Waruda został wyciszony, aby przenieść wszystkie maszyny w trybie walki.

Ale była to sprytna pułapka Walder Corps.

Brama twierdzy wszechświata na dole, jak o tym, co było w sklepie napaści diaclone Corps on Waruda grupy bojowej maszyn otwartych w spiralę zaczęła schodzić od razu na niego ziemia. Waruda zaatakować Korpus został przeniesiony na strzelnicy w Akron wszedł umrzeć mechaniczny nowe bronie blaster fali światła w jeden po drugim strzale w dół po diaclone był najsilniejszy i obawiali batalion robota oparte ataku.
Ale energia robota oparte belka darmo Dzong jest skrajnie wyczerpany siła walki jest znacznie zmniejszona przez długi czas ogniem armat nie była groźba Waruda ataku Corps. Nawet gigant walczyć przeciwko bezlitosnym fali Blaster podobny atak zaatakowanej maszynie Waruda w populacji wolnych pocisków Dzong i Mezakyanon poszedł stopniowo przekształcone posiadające rany na całym własnego ciała.

Maszyna Walder Attack Corps, która ostatecznie zaatakowała centrum Tokio City, otoczyła bramę ewakuacyjną Dome Master Dome i przeniosła się do zniszczenia muru obronnego. mur obronny spalić panem ziemi w mgnieniu oka w intensywnym naświetlaniu fal świetlnych blaster, ciągnie ogólną strefy makro musiał przyciąć rozpaczliwą sytuację! ... W tym czasie Waruda Jedna maszyna maszyny nagle eksplozja Shisan, grupa maszyna krótkich odstępach czasu jeden po drugim wybuchu został wokół bramy wystąpić spadł posypane gruzu.

Był to gwałtowny atak tajemniczej maszyny bojowej, która z ogromną prędkością krążyła z nieba.

Maszyna bojowa wyposażona w stalowe skrzydła uniosła nos w miejscu tarcia o ziemię i zrzuciła resztki maszyny Waldera i narysowała duży łuk szybujący gwałtownie.

ACT - 4: Land Master Crisis Hurts!
Bitwa powietrzna gangów i Waruda dysk typu bojowych łodzi tajemnicy maszyn bojowych w niebie jest, a w gruncie walki gangów i Waruda maszyny maszyny bojowej, która zmieniła formę do form bojowych typu ludzkiego i wariantu została prowadzona.
Tajemnica maszyny bojowej, która łączy w sobie potężny uzbrojony, aby zniszczyć wroga jednym ciosem i wytrzymałej zbroi Hajikikaesu blaster lekkie fale ataków były wycierane w mgnieniu oka jest jeden po drugim pokonał maszyna Waruda Waruda zaatakować Korpusu.

Wojskowa machina bojowa, która zmieniła formę w formę lotu, jedna po drugiej, przygotowując się do drugiego ataku Waldera, zmieniła sytuację wojenną i ruszyła w kierunku ataku kosmicznej skamieliny, zamieniając formację w kształcie litery V. Ale Forteca "Walder Space" powoli zaczęła się wspinać, nie walcząc w tył, i zaczęła podprzestrzeń w pobliżu stratosfery i zniknęła gdziekolwiek.

Kryzys Tokio City minął. Kiedy sygnał 11 został zwolniony i podniesienie do ziemi zostało zakończone, landmaster złapał międzygwiezdną komunikację w kierunku wielkiej ciemnej mgławicy, gdy forteca się wycofała.

Ta gigantyczna kosmiczna forteca jest tylko zwiadowcą, który bada siłę bojową Ziemi, a podstawa jej głównej siły znajduje się w nieznanym obszarze nieodkrytego człowieka - w wielkiej ciemnej mgławicy poza galaktyką!

ACT 5: Aktywowany system Neo Attack
Tajemnica podziału maszyn bojowych, który bronił miasta Tokio od groźby Waruda Korpusu był state-of-the-art skanowania die bitwa maszyna V2 elita zespół prototypu Cal bazy poleceń księżycowy serii skanowania bitwa.

Jest to nowa maszyna obrony do ochrony przed nieznanymi zagrożeniami, gdy duża galaktyka zaliczka została potajemnie opracowany i zbudowany podstawę badań naukowych w strefie księżyc selenu. Specjalna pancerza jak pozaziemskie ultratwardych substancja zwana mikro wolnego generator Zon i umierają chromu wytwarzać konwencjonalnymi kilkadziesiąt razy na mocy zainstalowanej w każdej takiej jednostce o napędzie silnikowym, promowanie uzbrojony ekranowanych nakładany na kadłubie Włączyło się wiele nowych technologii w obiekcie badawczym Giga Zone w mieście. Te najnowsze technologie okazały się zdolne do walki poza walką z zasilanym Walder Corps.

We wszystkich strefach Ziemi i Układu Słonecznego rozwój różnych najnowocześniejszych myśliwców został szybko przyspieszony w oparciu o rzeczywiste dane z prototypu Battle V2.

Z powodu ponownego ataku Walder Corps, istoty ludzkie ponownie zostały zmuszone do zaangażowania się w niekończące się pole bitwy z inwazyjną gwiazdą.

Korpus Diacrona i Federalna Komisja Makro Strefy ustanowiły doskonałą postawę obronną, aby nie powtórzyć katastrofy, takiej jak strefa Mars / Mars, i rozpocząć nową bitwę od teraz.

strefa makro Federalna Komisja zbudować super gorąco system informacyjny linia, w której wszystkie komputery strefy do pracy wokół centralnego mózgu elektronicznym <Master ziemia>, który na podstawie informacji o położeniu i sile itp Jeśli wpiszesz niezidentyfikowany obiekt znajduje się w strefie chwilowej Jest on przesyłany do wszystkich komputerów strefy i obliczane są szybko zoptymalizowane środki zaradcze.

Centralne Dowództwo Diakronu rozmieściło dużą bazę satelitów bojowych w obszarze międzyświatowym między planetami, tak aby korpus Waldera, który pojawił się w strefie, mógł zostać szybko przechwycony. Dalsze skonstruować do obrony wielu typów jednostek w każdej planety The Quadrant, przestrzeń powietrzna, powierzchnia wdrażania baza przewoźnik rejs bojowy samolot aby zabezpieczyć poszczególne regiony, maszyna przechwycenie jest zawsze gotowy jajecznica z zaskoczeniu Waruda Czekam.

Zakłady na istnienie ludzi, ziemi i wszechświata Skala obrony w kosmosie obejmująca makrową strefę ziemi i strefę giga Układu Słonecznego: Neo Attack System został wreszcie aktywowany!

Jesteśmy gotowi odeprzeć Walder Corps! Walcz! Nasz Diacron! !

ACT - 5: Aktywowany system Neo Attack

Jest też ten jegomość
https://www.takaratomy.co.jp/products/diaclone/pro duc
Q__
Moderator
#739 - Wysłana: 29 Wrz 2018 15:17:04
Odpowiedz 
MarcinK

Dzięki (Choć nie wiem po co podwójny dubel, pojedynczy by wystarczył.)
MarcinK
Użytkownik
#740 - Wysłana: 29 Wrz 2018 18:02:18
Odpowiedz 
Q__:
Choć nie wiem po co podwójny dubel, pojedynczy by wystarczył.)

Dla jaj panie Ferdku, dla jaj
Q__
Moderator
#741 - Wysłana: 29 Wrz 2018 18:06:11
Odpowiedz 
MarcinK

Uważaj żebym Ci tak dla jaj ostrzeżenia nie walnął .
MarcinK
Użytkownik
#742 - Wysłana: 29 Wrz 2018 18:10:38
Odpowiedz 
Q__
Niedługo będzie świąteczne zbijanie ostrzeżeń mogę se pozwolić
Q__
Moderator
#743 - Wysłana: 29 Wrz 2018 18:15:00
Odpowiedz 
MarcinK

Byle nie za bardzo, bo przed świętami jeszcze się na bana półrocznego załapiesz.
MarcinK
Użytkownik
#744 - Wysłana: 29 Wrz 2018 21:39:21
Odpowiedz 
Q__
A o Brave Series słyszałeś?
https://en.wikipedia.org/wiki/Brave_series

Seria anime bazująca na amerykańskiej kraskówce opartej o amerykańskie zabawki oparte o japońskie zabawki

Za najlepszą odsłonę uznawany jest J-decker
https://en.wikipedia.org/wiki/Brave_Police_J-Decke r
https://www.youtube.com/watch?v=_VQK7g2JbU0
Q__
Moderator
#745 - Wysłana: 29 Wrz 2018 23:56:50
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
A o Brave Series słyszałeś?

Teraz już tak. Replacement Transformers, na moje oko.

Nawiasem: ten Brave Police J-Decker gładko nadałby się na sequel historii o Autobotach i Decepticonach, wykorzystujący patent, który u Bay'a (w formie zaczątkowej) się pojawił - wystarczyłoby dodać gdzieś tam zdanie, że ludzie budują własne rozumne roboty na skopiowanej/zdobycznej technologii Transformerów.
MarcinK
Użytkownik
#746 - Wysłana: 30 Wrz 2018 11:10:31 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__:
wystarczyłoby dodać gdzieś tam zdanie, że ludzie budują własne rozumne roboty na skopiowanej/zdobycznej technologii Transformerów.

To dawało by duże pole do popisu dla scenarzystów, jak naturalne Transformerny traktowałyby te nasze

ps. kontynuacja Prime czyli Robot in Disguise w nowych odcinkach podniosło znacznie poziom względem pierwszych sezonów (mniej więcej gdzieś tak do poziomu Armady).
Q__
Moderator
#747 - Wysłana: 30 Wrz 2018 12:11:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
jak naturalne Transformerny traktowałyby te nasze

A także czy np. ziemskie roboty przeżywałyby jakiś konflikt lojalności gdyby (zakładam, że poznawszy wcześniej swoją genezę, choćby w formie plotek), miały zapolować na jakiegoś Autobota czy - zdarzały się i takie na zasadzie wyjątków, choćby Skullgrim - sympatycznie się zachowującego Decepticona.

Kolejny możliwy wątek to konflikty pomiędzy rozszerzającą się w kosmos - by nawiązać do kolejnych serii Brave - ziemską - reprezentowaną przez roboty - jurysdykcją, a cybertrońską. (To dla odmiany by, poza moralizowaniem, i rozwałki były.)

MarcinK:
kontynuacja Prime czyli Robot in Disguise w nowych odcinkach podniosło znacznie poziom względem pierwszych sezonów (mniej więcej gdzieś tak do poziomu Armady).

Mówisz? Prime uchodzi za jedną z lepszych serii, Armadę ceniłem (choćby za wątek Starscreama), to może w wolnej chwili sięgnę...
MarcinK
Użytkownik
#748 - Wysłana: 30 Paź 2018 18:21:25
Odpowiedz 
Takie cóś znalazłem

Transformers Prime Theme (With Lyrics)

https://www.youtube.com/watch?v=JAJcHwolyQA
 Strona:  ««  1  2  3  ...  19  20  21  22  23  24  25 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / TRANSFORMERS

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!