USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / TRANSFORMERS
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  ...  26  27  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#601 - Wysłana: 5 Cze 2017 19:21:11
Odpowiedz 
mozg_kl2
Spokojnie, już szykuje ładny esej na premierę
mozg_kl2
Użytkownik
#602 - Wysłana: 5 Cze 2017 19:31:01
Odpowiedz 
MarcinK

już się boje
MarcinK
Użytkownik
#603 - Wysłana: 6 Cze 2017 06:56:43
Odpowiedz 
Q__
Więcej. Sądzę że Megatron i Galvatron mogą być oddzielnymi postaciami. Zwłaszcza że ten drugi nie ma duszy więc jest kukłą ze wszczepioną świadomością.
mozg_kl2
Użytkownik
#604 - Wysłana: 12 Cze 2017 16:03:23
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#605 - Wysłana: 13 Cze 2017 10:57:06
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ciekawe, swoją drogą, w co ci robo-rycerze transformowali, bo chyba nie w samochody...
mozg_kl2
Użytkownik
#606 - Wysłana: 21 Cze 2017 16:46:15
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#607 - Wysłana: 21 Cze 2017 16:59:11
Odpowiedz 
mozg_kl2

ale jednak przejdę się do kina w piątek
MarcinK
Użytkownik
#608 - Wysłana: 21 Cze 2017 17:03:35
Odpowiedz 
Ja też się wybieram w najbliższym czasie
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#609 - Wysłana: 21 Cze 2017 17:08:19 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Sentyment z dzieciństwa jednak zostaje..jestem ciekaw jak to będzie z tymi stwórcami..
Q__
Moderator
#610 - Wysłana: 21 Cze 2017 17:12:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
recenzje-filmu -transformers-ostatni-rycerz-najgorszy-film-roku

Ciekawe jak to się tym razem przełoży na oglądalność? Zwł., że (cyt. spod Twojego linku):

Krytycy przyznają zgodnie, że Michael Bay przechodzi samego siebie w kwestii tworzenia spektaklu godnego kinowego ekranu. Rozmach, epickie walki, masa wybuchów i starć… to wszystko robi wrażenie i jeśli ktoś tego oczekuje, będzie bawić się fenomenalnie. Innymi słowy, jeśli podobały się poprzednie części, kolejna odsłona również może przypaść do gustu.

FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
Sentyment z dzieciństwa jednak zostaje

Fakt. Dlatego wogle wypowiadam się forumowo o Transformerach i superherosach (i to b. często, jak widać).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#611 - Wysłana: 21 Cze 2017 17:16:13
Odpowiedz 
Przecież robocik to nie ambitne kino SF. Tylko rozwałka.

To jakby lecieć na Qo'noS po lekcje Savoir-vivre. Jednak zgodzę z aspektem żeńskim. Zbędny. Ale jak już ma być to chociaż będzie to normalna kobieta, od biedy już tą Fox przełknę
MarcinK
Użytkownik
#612 - Wysłana: 21 Cze 2017 17:40:55
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
jestem ciekaw jak to będzie z tymi stwórcami

Stawiam że będą to Quintessons
Q__
Moderator
#613 - Wysłana: 21 Cze 2017 20:33:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
Jednak zgodzę z aspektem żeńskim. Zbędny.

Fakt. Nie dostaję - jak Picard ostatnio - szału na widok postaci kobiecych, ale w historiach o Transformerach niezbyt wiadomo gdzie by je można umieścić (...pomijając tradycyjnie wpisującą się w tę mitologię Circuit Breaker*).

* Która jest (anty)bohaterką istotną, ale nudnie psychotyczną.

FederacyjneMSZ:
od biedy już tą Fox przełknę

Prawda, udało jej się wykreować niezgorsza - jak na konwencję - postać (co poniekąd zaprzecza naszym tezom, sugerując, że w świecie wielkich robotów znajdzie się jednak miejsce dla kobiet... ale tylko ciekawie wykreowanych).
mozg_kl2
Użytkownik
#614 - Wysłana: 21 Cze 2017 20:43:19
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
ale jednak przejdę się do kina w piątek

To oczywista oczywistość

Transformersy mają tą swoją magię nawet te filmowe tego złego Baya.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#615 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:15:11
Odpowiedz 
Q__:
Prawda, udało jej się wykreować niezgorsza - jak na konwencję - postać

i żeby było śmiesznie to powiela promowany trend, facet ciapa - kobieta z "jajami", szczególnie w drugiej części ( i mamy powtórkę w czwartej, ojciec ciapa -córka dojrzalsza, łysy ciapa oraz chinka). Ale nawet w samym filmie było widać, że Mikaela nie chce być postrzegana jako"lalka".

mozg_kl2:
Transformersy mają tą swoją magię nawet te filmowe tego złego Baya.

przy Transformersach włącza mi się typowy lemingowy dzieciak i jestem w stanie wybaczyć wszystko.

9 dni temu minęła 10.rocznica pierwszej części Transformersów..zapomniałem
Q__
Moderator
#616 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:25:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Transformersy mają tą swoją magię

Mają, mają. Sam nie wiem na czym to polega, ale mają.

FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
i żeby było śmiesznie to powiela promowany trend, facet ciapa - kobieta z "jajami"

Przy czym w tym wypadku się to sprawdza, bo Shia może i sympatyczny (nie zgadzam się do końca z masowym hejtem nań, nie jest tak nijaki jak Buster z komiksów), ale łatwo ukraść mu show. A ona - mimo podwójnej stereotypowości i robienia za eye candy - gra tam z biglem.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#617 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:29:06 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Q__:
gra tam z biglem.

i chciała czułości oraz ...faceta...to już ten mały robot w drugiej części był bardziej wylewny wobec niej niż ciapowaty witwicki

Co do doboru żeńskiej obsady, to ta panna z trzeciej części nadawałaby się prędzej do obsługiwania Deceptikonów na Cybetronie.

Szczególnie w 4. części widać, ze faceci single są bardziej "męscy" niż ci otoczeni kobietami...
Q__
Moderator
#618 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:35:26
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
to ta panna z trzeciej części nadawałaby się prędzej do obsługiwania Deceptikonów na Cybetronie

Prawda, tak samo wyprana z osobowości jak większość robotów (w tym praktycznie wszystkie Decepticony) w wersji bay'owskiej. Jeśli chodzi o klasę postaci żeńskich (a raczej: postaci żeńskiej) to to było tąpnięcie.
MarcinK
Użytkownik
#619 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:35:30 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
i mamy powtórkę w czwartej, ojciec ciapa -córka dojrzalsza, łysy ciapa oraz chinka

Od ojca to się odczep, po prostu troszczy się o córkę a na koniec walczy z Lockdownem a Sam potrafił tylko wrzeszczeć jak dziewczynka.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#620 - Wysłana: 21 Cze 2017 21:49:51 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
MarcinK:
Od ojca to się odczep, po prostu troszczy się o córkę a na koniec walczy z Lockdownem a Sam potrafił tylko wrzeszczeć jak dziewczynka.

widzisz, gość potrzebował woja i transformery wzięły go na szkolenie i stał się facetem...gdyby nie one topewnie by go zlicytował na e bayu (jak to się pisze) LadiesMan217

Joshua Joyce też przeszedł szybką lekcję. Jak ma się jąrdówke w rękach <LOL> to zmienia sie podejscie do świata

Harold Attinger, James Savoy - Panowie ze starej szkoły..

kurde, nie ma co, jutro wieczorem jedziemy z maratonem czterech części.. i tak będę czekał na burze..

https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/06/c66cec1fa7ab97c67f28f26e05ca5111.png

co prawda ostatnia pozycja to nie rzecz..ale autorowi można podarować:D
mozg_kl2
Użytkownik
#621 - Wysłana: 23 Cze 2017 17:19:50
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#622 - Wysłana: 23 Cze 2017 19:41:44
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
ale autorowi można podarować

Można.

mozg_kl2

mozg_kl2:
transformers-ostatni -rycerz-recenzja

Jak czytam tę recenzję, to mam wrażenie, że nic się nie zmieniło od dwójki (poza tym, że Megan Fox znikła). Wszystkie wypunktowane wady były bowiem stałym elementem uroku tego cyklu od czasu "Revenge of the Fallen" (a niektóre i dłużej).
mozg_kl2
Użytkownik
#623 - Wysłana: 23 Cze 2017 20:47:17
Odpowiedz 
Q__:
Mają, mają. Sam nie wiem na czym to polega, ale mają.

Bo kto nie chciałby mieć supersamochodu który zmienia się w robota? Do tego uniwersalne wartości dobro kontra zło, spiski walki. Ludzie to lubią.

Q__:
to to było tąpnięcie.

Jak delikatnie to ująłeś.

FederacyjneMSZ:
jedziemy z maratonem czterech części.. i tak będę czekał na burze..

To jest dobry pomysł na deszczowy weekend.

FederacyjneMSZ:
co prawda ostatnia pozycja to nie rzecz..ale autorowi można podarować:D

moja wersja
http://pm1.narvii.com/6328/f16a6c0bfe33aa46f1786058df627ffe5fc06a4e_hq.jpg

Q__:
że nic się nie zmieniło od dwójki

Najlepsze bo autor od dwój pisze recenzje trochę na zasadzie kopiuj wklej. Te same argumenty za i te same przeciw. Odnoszę wrażenie że nie jest odbiorcom tej produkcji.
Q__
Moderator
#624 - Wysłana: 23 Cze 2017 21:04:31
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Bo kto nie chciałby mieć supersamochodu który zmienia się w robota?

Każdy chciałby (no, prawie każdy), ale pewnie by wolał by ten robot go słuchał (niczym jaki Frankenstein, jr.), a nie własną politykę prowadził i jeszcze kosmiczne bitwy, Ziemię demolując, toczył.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#625 - Wysłana: 23 Cze 2017 23:58:12
Odpowiedz 
Q__:
ale pewnie by wolał by ten robot go słuchał (niczym jaki Frankenstein, jr.), a nie własną politykę prowadził i jeszcze kosmiczne bitwy, Ziemię demolując, toczył.

ale z drugiej strony mieć takie zaplecze polityczne..

dobra jutro trzeba iść do kina...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#626 - Wysłana: 24 Cze 2017 15:10:10 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Jestem świeżo po seansie.

Druga trylogia gniecie, miażdży, rozgniata pierwszą. Zdecydowanie i bezapelacyjnie. Krytycy niech swoje opinie schowają do pompki paliwowej. Wracają starzy znajomi i pojawiają nowi. Jakby po TNG gdzie był jeden statek obejrzało się DS9 z całą flotą. Cieszę się, ze chińszczyznę zastąpiono Brytyjczykami...

Anthony, on widać, ze bawi się graniem w tym filmie, takiej lekkości już dawno nie widziałem w grze aktora.

Bay mógłby nakręcić bitwe pod Grunwaldem..to byłby hit...

aha, i nasza husaria to pewnie autoboty heheheh, jednak Kasia wielka należała do stowarzyszenia i sprawa się rypła..
Q__
Moderator
#627 - Wysłana: 24 Cze 2017 15:25:36
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
ale z drugiej strony mieć takie zaplecze polityczne..

Fakt, można wtedy nawet królem zostać, i własną wyspę mieć...

http://tfwiki.net/wiki/Club_Con

FederacyjneMSZ:
Wracają starzy znajomi i pojawiają nowi

Jakieś konkretne imiona/ksywy/co tam roboty mają?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#628 - Wysłana: 24 Cze 2017 15:42:52
Odpowiedz 
Q__:
Jakieś konkretne imiona/ksywy/co tam roboty mają?

bardziej co do person, ale nie będę spoilerował. Bo robotów jest ogromna ilość. Chyba najwięcej w tej serii. A najlepszy był sposób przedstawiania Deceptikonów..Film na ogromnym loozie, ale końcówka jak zwykle ...kosmiczna...

Q__:
Fakt, można wtedy nawet królem zostać, i własną wyspę mieć..

Tuskowa zielona wyspa...
Q__
Moderator
#629 - Wysłana: 24 Cze 2017 15:53:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
ale nie będę spoilerował

No, ja właśnie na spoilery chciałem Cię naciągnąć, bo się ich nie boję, przeciwnie - smaka mi robią.
Ale szanuję, bo zawsze może się na nie napatoczyć ktoś, komu to przyjemność popsuje...
mozg_kl2
Użytkownik
#630 - Wysłana: 25 Cze 2017 12:10:28
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  ...  26  27  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / TRANSFORMERS

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!