USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / BSG serial z 2003 w TVP2 !!!!! 
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Jo_anka
Użytkownik
#1 - Wysłana: 6 Paź 2006 14:52:04
CUD NAD WISLA!!!!!

TVP2 rozpocznie emisje BSG od 12.10.2006. Serial (maja pokazac caly pierwszy sezon) bedzie nadawany w czwartki o 23.15.
januszek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Paź 2006 15:59:47
Ta... 23.15... czwartek - idealna pora dla widowni zainteresowanej sci-fi

I TO jest właśnie temat na akcję PETYCJA do TVP: napisać krótki, zwięzły tekst o tym, że fani sci-fi zwykle śpią o tej porze
Psyker
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Paź 2006 16:11:17
Pomysł na petycję wzięty do wiadomości.. Nie wiem jak wy, ale ja tam wykorzystam okazję, że w piątek do szkółki na 10 więc będę oglądał... Może jak będzie spora widownia to pomyślą o innych serialach ?
Hazrall
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Paź 2006 17:27:31
Mi taka pora nie przeszkadza Narazie
fang
Anonimowy
#5 - Wysłana: 6 Paź 2006 18:04:40
A ja myślałem że AXN sie zaopatrzy w taki hit a tu lipa-
TVP chyba nie rozumie co dostali

"Czy to sie kwalifikuje pod encyklopedyczną definicję debilizmu bo nie wiem?"
Raptor 16
Użytkownik
#6 - Wysłana: 6 Paź 2006 18:22:11
Mi ta pora moze by pasowala gdyby nie to ze ucze sie zwykle do 12.00
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Paź 2006 19:56:18 - Edytowany przez: Picard
Ja jeszcze przeżyje taką pore emisji- chodź serial juztrochę znam z innych źródęł. W każdym razie ciesze się, że nasza polska TV wreszcie zainteresowała się tak zaniedbanym w naszym kraju gatunkiem jakim jest SF. Szkoda, ze nie beda puszczali tego w sobotnie noce- wtedy rzeczywisice mial bym autentyczna przyjemnosc z odladania BSG- ale juz zaczynam marudzic wiec...

Szczytowa forma sztucznej inteligencji? W każdym razie sztucznego piękna...
Christof
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Paź 2006 20:47:02
23.15... później się nie dało ?? No, ale lepszy rydz niż nic.
januszek
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Paź 2006 09:13:23
Mówicie: "Mi pasuje" bo wyobraźnią nie sięgacie po za własny interes??? Nie chodzi o to, czy to komuś z Was pasuje czy nie pasuje. Chodzi o to, że TVP wybrała taką porę emisji, że okaże się, że widownia jest kiepska więc drugiego sezonu już nie kupią. I tu właśnie widzę miejsce na petycję - od miłośników - aby zmienić porę emisji na taką, w której oglądalność będzie wzrastać. Musi wzrosnąc bo jak nie osiągnie poziomu opłacalności to następnych sezonów w TVP nie będzie choćby nie wiem jakie potem fani petycje chcieli słać...

Krótko mówiąc: teraz jest to małe okienko czasowe, w którym szanse na efektywność akcji Petycja są większe niż 0 Jeżeli okienko się zamknie to na stałe
Jo_anka
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Paź 2006 11:13:38 - Edytowany przez: Jo_anka
januszku

TVP mogla zakwalifikowac BSG do grupy programow 'dla doroslych', ktore moga byc nadawane tylko po 23.00.

Ja sama mam klopot z filmami dokumentalnymi, ktore nadaja kolo polnocy. Albo je ogladam, albo nagrywam - jezeli nazajutrz musze sie poderwac z lozka o 'bladym swicie'.
Alek Roj
Użytkownik
#11 - Wysłana: 8 Paź 2006 23:39:06 - Edytowany przez: Alek Roj
Petycja zbiorowa to zły pomysł. A gdyby tak każdy napisał do TVP indywidualnie? Mogłoby mieć to większą siłę rażenia.

Jaki tam do nich mail?
Jo_anka
Użytkownik
#12 - Wysłana: 9 Paź 2006 00:36:51 - Edytowany przez: Jo_anka
Kontakt z TVP:

'poczta' na stronie internetowej (ta droga juz wyslalam im prosbe, aby godzine emisji przesuneli na 20.00 lub 21.00):
http://ww2.tvp.pl/3580,20050218179752.strona

lub e-mail: widzowie@tvp.pl
januszek
Użytkownik
#13 - Wysłana: 9 Paź 2006 10:45:33 - Edytowany przez: januszek
> TVP mogla zakwalifikowac BSG do grupy programow 'dla
> doroslych', ktore moga byc nadawane tylko po 23.00.

Nie bardzo. Dlatego, że w ich własnym programie telewizyjnym (dostępnym na stronach TVP) piszą, że serial jest od 16 lat.
L4SER
Anonimowy
#14 - Wysłana: 9 Paź 2006 10:53:30
no i git, ale i tak są niezadowoleni z godziny, albo z dnia albo, że dopiero teraz albo, że ehh ta polska....
januszek
Użytkownik
#15 - Wysłana: 9 Paź 2006 11:39:22 - Edytowany przez: januszek
Jesteś krótkowzroczny bo nie widzisz, że taka pora emisji negatywnie wpłynie na popularność serialu w Polsce i co za tym idzie ilość oraz klasę seriali sci-fi w naszych telewizjach... w przyszłości.
Christof
Użytkownik
#16 - Wysłana: 10 Paź 2006 17:23:15
Zgadzam się z Januszkiem. Puszczanie serialu o takiej porze to "odgórne" skazywanie go na słabą oglądalność.

Nie bardzo. Dlatego, że w ich własnym programie telewizyjnym (dostępnym na stronach TVP) piszą, że serial jest od 16 lat.
No to wymyślili Skąd oni takie info wzięli ??
Hazrall
Użytkownik
#17 - Wysłana: 10 Paź 2006 18:41:20
Jak by nie narzekać postarajmy się i nabijmy trochę tej widowni, już za 2 dni
Qura
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Paź 2006 10:47:23 - Edytowany przez: Qura
może zmienili bo obecnie jest napisane że od lat 12.

Proszę osoby kompetentne o pomoc: co właściwie puści nam nasza łaskawa TVP bo nie mogę zrozumieć, a serialu nie znam:
* na [url=javascript:okno('opis.html?pr_tele_id=3412633 504',775,500,1);]wp.pl[/url] piszą że dwuczęściowy seral
* wg wikipedi bedzie to 13 odcinków
* a ze strony TVP wynika, że bedzie to 17 odcinków
???

I na koniec co powinno się wcześniej ogladnąć, bo chyba był jakiś pilot wprowadzający w serial, którego teraz nie będzie, a chciałbym zobaczyć.
Seybr
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Paź 2006 11:03:45
To jest polityka TVP. Lepiej dawc smiry ala M jak milosc, bo glupie spoleczenstwo oglada glupi film. Masa = kasa.

Mi ta pora nie odpowiada, ze zwgledu, kobieta bedzie ganaic do luzeczka ;].
Domko
Użytkownik
#20 - Wysłana: 12 Paź 2006 11:04:00
januszek
I TO jest właśnie temat na akcję PETYCJA do TVP: napisać krótki, zwięzły tekst o tym, że fani sci-fi zwykle śpią o tej porze

A myślałem, że jesteś przeciwny wszelkim petycjom (tak przynajmniej do tej pory dawałeś do zrozumienia).
reyden
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Paź 2006 11:42:25
@ Qura

Wygląda na to żę TVP puści Miniserię + 1 sezon serialu - akurat miniseria to ~ 2 x 90 minut , po podzieleniu na 45 minutowe odcinki wychodzi 4 + 13 = 17 .
Qura
Użytkownik
#22 - Wysłana: 12 Paź 2006 11:52:33
ok. czy jest do tego jeszcze jakiś pilot?
szwagier
Użytkownik
#23 - Wysłana: 12 Paź 2006 15:27:18
Streszczenie z programu TV... bez komentarza. Brak jakiejkolwiej znajomości, zresztą podobnie było ze ST i "borgami".

Dwuczęściowy film science fiction nawiązujący do popularnego pod koniec lat 70. serialu pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w świecie dalekiej przyszłości. Ludzie żyją w dwunastu koloniach gdzieś we wszechświecie. Przed 40 laty ludzie stworzyli cyborgi zwane cylonami, które miały im pomagać w wykonywaniu cięższych prac. Niestety, gdy wybuchła wojna między koloniami, cylony wypowiedziały posłuszeństwo swoim twórcom i władcom, po czym zniknęły we wszechświecie, zakładając na jednej z odległych planet swoje własne państwo. Od tamtej pory ludzie nie mieli o nich wieści. Ale cylony nie próżnowały. Ewoluowały w kierunku form łudząco podobnych do ludzi. Biomechaniczne istoty stawiają sobie za cel ostateczne zniszczenie gatunku ludzkiego. Po 40 latach cylony nieoczekiwanie wracają, wypowiadając ludziom wojnę. Ich wyglądające jak ludzie mutanty przenikają w szeregi wroga jako swoista piąta kolumna. Cylony korzystają przy tym z pomocy naukowca, dr. Gaiusa Baltara, człowieka. Chcą dzięki niemu poznać, a następnie zniszczyć specjalne oprogramowanie nawigacyjne zainstalowane we wszystkich statkach powietrznych, z których korzystają ludzie. Baltar próbuje się sprzeciwiać ich żądaniom, ale nie potrafi się oprzeć urokowi cylońskiej mutantki o wyglądzie wyjątkowo pięknej i ponętnej kobiety. Z wyniszczającej wojny pozostaje nieuszkodzony tylko jeden ziemski statek bojowy, "Galactica". Na jego pokładzie grupka ocalałych z pogromu ludzi pod wodzą komandora Williama Adamy wyrusza w kosmos w poszukiwaniu nowego miejsca do zamieszkania. Ich celem jest legendarna trzynasta kolonia ludzka o nazwie Ziemia.
januszek
Użytkownik
#24 - Wysłana: 12 Paź 2006 16:10:39
Domko - więc nie dobrze myślałeś Jestem przeciwnikiem głupoty stosowanej. Bez względu na to, z jakich przesłanek ona wynika. Do głupoty stosowanej zaliczam np: działanie opierające się nie na racjonalnych ale na wyssanych z palca, przesłankach Ot, Prorocza logika...
fang
Anonimowy
#25 - Wysłana: 12 Paź 2006 18:42:23
Streszczenie z programu TV... bez komentarza. Brak jakiejkolwiej znajomości, zresztą podobnie było ze ST i "borgami".

Całkiem normalny komentarz w porównaniu do tych trekowych i wogóle całkiem znośny i nie wiem do czego się tu przyczepić
januszek
Użytkownik
#26 - Wysłana: 12 Paź 2006 20:50:39
Fakt - i plus dla TVP za to, że tytułu nie zmienili na 'Krążownik Galaktyka"
Qura
Użytkownik
#27 - Wysłana: 12 Paź 2006 22:33:44
dosłownie to Gwiazda bojowa Galaktyka
szwagier
Użytkownik
#28 - Wysłana: 12 Paź 2006 22:50:18
Np. Cyloni a nie Cylony, nie wiem czy niepoprawnie ale głupio brzmi, a Galactica to nie ziemski okręt.

januszek
Coś mi się pamięta, że stary serial w naszej TV się nazywał "Gwiazda bojowa Galaktyka"
The_D
Użytkownik
#29 - Wysłana: 12 Paź 2006 23:08:42
jak by nie było Battlestar to nazwa własna klasy okrętów. Gwiazda bojowa Galaktyka byłaby osiągnięciem na miarę Konstytucji Przedsięwzięcie, czy innego Suwerena.
Jo_anka
Użytkownik
#30 - Wysłana: 13 Paź 2006 11:39:51
No coz, zaczeli od rozkawalkowanego miniserialu (korzystnie dla tych, co nie mieli okazji ogladac BSG).... Dla znajacych miniserie serial rozpocznie sie 9.11.2006, o ile sie nie pomylilam w obliczeniach..,
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / BSG serial z 2003 w TVP2 !!!!! 

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!