USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Versusy
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 18 Sier 2006 12:51:39
Odpowiedz 
Psyker
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Sier 2006 13:36:40
Odpowiedz 
Eeee, Boba Fett vs Predator ( to tak nawiązując do IMPS 1 )
Picard
Użytkownik
#3 - Wysłana: 18 Sier 2006 13:48:06
Odpowiedz 
Psyker

Boba Fett vs Predator

Jak juz pisalem- Predator walczyl juz chyba z kazdym. Osobiesice w tym pojedynku obstawial bym Łowce ale...Najlepszy jest chyba pojedynek: Borg vs. Xenomorfy.
Psyker
Użytkownik
#4 - Wysłana: 18 Sier 2006 14:13:15
Odpowiedz 
Dobre, Borg vs Xenomorphy

Ok, moja kolej :
a może Borg vs Frodo Baggins
Fodo zakłada pierścień i znika a Borg :
"Invisibility is futile, you will be assimilated"
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 18 Sier 2006 15:34:58
Odpowiedz 
Picard

Wkleiłem tę stronkę dawno temu, przy jakiejś okazji...

Borg vs Frodo Baggins

Versusy o ile nie dotyczą postaci/technologii względnio do siebie "przystających" zawsze kończą się kabaretem...
Psyker
Użytkownik
#6 - Wysłana: 18 Sier 2006 15:51:05
Odpowiedz 
no i o to chodzi
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 18 Sier 2006 16:16:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Psyker

no i o to chodzi

jak ktoś lubi takie zabawy...

ps. jak już musicie: podstawowy chyba versus, popularniejszy nawet niż ST vs SW - Marvel vs DC:
http://www.classesandcareers.com/collegelife/marve l-vs-dc-who-would-win/
Psyker
Użytkownik
#8 - Wysłana: 18 Sier 2006 16:18:26
Odpowiedz 
jakoś trzeba sobie umilać życie
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 18 Sier 2006 16:43:48
Odpowiedz 
Q__

jak ktoś lubi takie zabawy...

A kto nie lubi?
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 18 Sier 2006 17:11:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

A kto nie lubi?

Ja za nimi przepadam b. umiarkowanie. Jak napisałem: Często jednak crossovery przypominają Mortal Kombat, gdzie bez ładu i składu wrzuca się do jednego "worka" mistrza walk Wschodu , cyborga, wilkołaka, mutanta, żywego trupa i przybysza z innego wymiaru. Owszem MK jest fajny i jako film i jako gra, ale czy da się to traktować poważnie?

z tym kojarzą mi się versusy
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 11 Paź 2006 21:53:53
Odpowiedz 
http://www.electricferret.com/fights/capn.htm

fajne starcie miedzy kapitanami ,,Star Trek"
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 12 Paź 2006 08:36:47
Odpowiedz 
1) poprawcie tytuł tematu,
2) Picard, wklejaj linki bezpośrednio do strony a nie do rezultatów wyszukiwania...
Picard
Użytkownik
#13 - Wysłana: 12 Paź 2006 09:29:06
Odpowiedz 
Pah Wraith

poprawcie tytuł tematu,

Chetnie- zglosze go do moderacji.

Picard, wklejaj linki bezpośrednio do strony a nie do rezultatów wyszukiwania

Postaram sie ale ja dzialam dosc spontanicznie wiec nie zawsze zaplanowane, uporzadkowane dzialania wchodza w moim przypadku w gre- stad czesciowy brak porzadku w moich postach.
Domko
Użytkownik
#14 - Wysłana: 12 Paź 2006 10:23:35
Odpowiedz 
Chcecie zobaczyć konflikt kapitanów ze Star Treka? Oto link:
http://www.idleworm.com/sfi/strek.shtml
Anonim
Anonimowy
#15 - Wysłana: 12 Paź 2006 11:12:55
Odpowiedz 
Borg vs Ruskie ;]. Pewnie wojan byla by postronie ruskich. Czemu?, prosta sprawa. Nawet jak by zostali zasymilowani to nadal by pedzili bimber podprzestrzenny. Borg zaczelo by chlac i tyle by z wojaszki bylo ;]. Kiedys czytalem opowiadanie na ten temat. Smialem sie do bolu.
Picard
Użytkownik
#16 - Wysłana: 12 Paź 2006 19:44:11
Odpowiedz 
A gdyby druzyna wypadowa Floty wyladowala na planecie zamieszanej przez pewne intelignetne malpiszony?

http://www.electricferret.com/fights/issue_145.htm
Picard
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Lip 2007 23:47:41 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
OK, jesl temat juz jest moze wypowiadza sie znawcy gier komputerowych, ktore z tych postacii wygraly by w pojedynkach, i ktore serie gier kompuetowych opowiadajace o ich przypadkach uznajecje za lepsze:

Sam Fisher
vs.

Hitman agent 47

Lara Croft
vs.

BloodRayne
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 6 Lip 2007 00:00:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

A gdyby druzyna wypadowa Floty wyladowala na planecie zamieszanej przez pewne intelignetne malpiszony?

Tak dla zachowania zbieżności stylistycznej powinni to być mieszkańcy oryginalnej "Planety Małp", nie remake'u...

Co zaś do gier komputerowych... Pod względem walorów fizycznych niewątpliwie prowadzi Lara Croft ... (Co zresztą widać na obrazku.)
Picard
Użytkownik
#19 - Wysłana: 6 Lip 2007 00:04:47
Odpowiedz 
Q__

niewątpliwie prowadzi Lara Croft

Bo nie znalazlem leszego tj. nadajacego sie do zamieszczenia na forum obrazka Rayne.

powinni to być mieszkańcy oryginalnej "Planety Małp", nie remake'u...

Pocieszajace,ze chociaz w dwoch z kilku pojedynkow zwiazanych z Trekiem jakie sie ma owej stronie rozegraly wygraly wlasnie postacie z ST- w innych kroluja ich ,,przeciwnicy", glupi konkurs popularnosci! Chyba, ze twoi ulubiency wygrywaja...
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 6 Lip 2007 00:08:18
Odpowiedz 
Picard

Bo nie znalazlem leszego tj. nadajacego sie do zamieszczenia na forum obrazka Rayne.

Lara jest jednak słynniejsza... z walorów...

glupi konkurs popularnosci! Chyba, ze twoi ulubiency wygrywaja...

Picard
Użytkownik
#21 - Wysłana: 6 Lip 2007 00:12:01
Odpowiedz 
Q__

Lara jest jednak słynniejsza... z walorów

Gdybys obu panai sie przyjzal zobaczyl bys,ze nie koniecznie Ale Lary przynajmniej nie bylo by strach zapraoscic na kolacje- w przypaku Rayne moglo by sie okazac,ze jest to kolacja, na ktorej nie Ty bedziesz jadl tylko Ciebie jesc beda- a przynajmniej pic...
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 6 Lip 2007 00:29:14
Odpowiedz 
Picard

Gdybys obu panai sie przyjzal zobaczyl bys,ze nie koniecznie

Nie mówię, że ładniejsza, a że słynniejsza... O urodzie jeszcze się nie wypowiadałem...

w przypaku Rayne moglo by sie okazac,ze jest to kolacja, na ktorej nie Ty bedziesz jadl tylko Ciebie jesc beda- a przynajmniej pic..

Za każdą przyjemność się płaci...
theczarek
Użytkownik
#23 - Wysłana: 6 Lip 2007 10:10:00 - Edytowany przez: theczarek
Odpowiedz 
Za każdą przyjemność się płaci...

Coś w tym jest:

Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 6 Lip 2007 13:01:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Skoro o wampirzycach mowa, przypomina mi się jak w jednym z tomów Wędrowycza 13 letni prawnuk bohatera tytułowego zaproponował wampirzycy "ostatni numerek przed śmiercią"
Darnok
Użytkownik
#25 - Wysłana: 6 Lip 2007 18:20:49
Odpowiedz 
Wygrałby fisher, ale miałby najwięcej problemów z łysym- przebrałby się za larę, otumanił, a później wykończył trucizną.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 6 Lip 2007 18:25:18
Odpowiedz 
Darnok

przebrałby się za larę, otumanił, a później wykończył trucizną.

<rotfl>
Darnok
Użytkownik
#27 - Wysłana: 6 Lip 2007 18:37:35
Odpowiedz 
AA bo ja myślałem, że jest free for all, i że te cztery osoby na siebie walczą no to na boju pozostałby hitman i fisher, jak wczesniej napisałem, i mają po 50% szans, że przeżyją
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 6 Lip 2007 18:44:20
Odpowiedz 
Darnok

AA bo ja myślałem, że jest free for all, i że te cztery osoby na siebie walczą

Nie, tu są dwie walki one-to-one. (Choć z drugiej strony nie powinieneś tak obu panienek lekceważyć... Biuściaste nie zawsze równa sie nieskuteczne...)
Darnok
Użytkownik
#29 - Wysłana: 6 Lip 2007 19:10:19
Odpowiedz 
Q__
ALeż ja nie lekceważe. Pomyślmy.

Lara i Rayne wbiegają do pokoju i zaczynają strzelać do siebie. Łysy i Sam czekają....

powiedzmy, że lara wygrywa (on w końcu ma większy biust, no i DWA GNATY), a faceci czekają....

Lara chodzi sobie po budynku, a tu nagle Sam Fisher spada z sufitu i obezwładnia, by wykorzystać. 47 czeka...

Sam zabawia się z niczego świadomą Larą, gdy Hitman wyciąga drucik i zachodzi od tyłu (ew. wyciąga z walizki snajperkę), no i po Samie teraz tylko 47 przebiera się za Larę i zmienia tożsamość
reyden
Użytkownik
#30 - Wysłana: 7 Lip 2007 00:04:22 - Edytowany przez: reyden
Odpowiedz 
@ Darnok

No nie wiem czy Lara by wygrała , w końcu Rayne dysponuje pewnymi magicznymi umięjętnościami które mogą jej bardzo pomóc - chociażby spowalnianie czasu czy różne tryby widzenia .

A Hitman może się wcześniej pojawić przebrany za osobę tła lub pojawić się jako dostawca pizzy lub inny nie wzbudzający podejrzeń gość i w odpowiednim momencie zastrzelić pozastałą trójkę z pistoletu z tłumikiem lub MP5SD ( karabinek MP5 z tłumikiem ) , tudziesz wcześniej zainstalować bombę w pokoju i potem ją tylko zdetonować .

Rayne pewno by wyczuła lub usłyszała Sama Fishera i go szybko załatwiła.

Edit .

Z tego co pamiętam z Hitmana 1 to 47 nazywał się Tobias Rieper
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Versusy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!