USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Ghostbusters
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1 - Wysłana: 6 Lip 2006 18:52:03 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
"Pogromcy duchów" vel "Ghostbusters", fajna krzyżówka SF, horroru, "komiksowego" stylu i przede wszyskim komedii będzie nadana w Polsacie jutro (8.07) o 19.00. To chyba dobra okazja by podyskutować o tym filmie i jego bohaterach... Zapraszam.

filmy:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghostbusters
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghostbusters_II
seriale animowane:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Real_Ghostbusters
http://en.wikipedia.org/wiki/Extreme_Ghostbusters
komiks:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghostbusters:_Legion
Bimberv_17
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Lip 2006 19:01:37
Odpowiedz 
Nie dawno gdy założyłem temat "Piąty Element" ktoś napisał że gdyby nie świetna gra Willsa to byłby to kaszan w stylu Pogromców Duchów. Dawno już tego nie oglądałem, jutro na pewno obejżę.
Picard
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Lip 2006 19:04:32
Odpowiedz 
He, moja ulubiona kpina z horroru polaczona z SF! Nie osobiscie przepadam jedynie za pierwsza czescia filmu- drugoa da sie co prawdaobejrzec ale zdecydowanie nie jest to juz do samo. W swych czasach musial to byc przeboj- zreszta calkiem zasluzenie- doborowa obsada z Sigourney Weaver i Billem Murrayem na czele, dobre jak na temte czasy efekty specjalne, muzyka no i oczywiece blazenski humor w stylu brac Marx... Mnie ten film niezmiennie bawi i na pewno nie przegapie okazji by posamiac sie z niego po raz kolejny. A skoro Ty Q__ umieściles nowe ilustracje to i ja nie bede gorszy, oto ich ,,cudowny" wozik :
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 6 Lip 2006 19:13:16
Odpowiedz 
Picard

Ghostbusters występowali też w komiksie, przeciwko komu z ST planujesz ich wystawić?
theczarek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Lip 2006 19:27:50
Odpowiedz 
A pamiętacie grę Ghostbusters na C64 (jak dobrze pamiętam grałem w 2)
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 6 Lip 2006 19:38:45
Odpowiedz 
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Lip 2006 21:56:16 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__

Ghostbusters występowali też w komiksie, przeciwko komu z ST planujesz ich wystawić?

Byl taki odcinek TNG gdzie czesc zalogi Enterprise zostala opetana, a takze w DS9 zona szefa O'Briena znalazla sie we wladaniu widm Pah... Jak widzisz bylo by ich przeciw komu wystawic.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 6 Lip 2006 22:05:59
Odpowiedz 
Picard

Zatem zaproponuj w swoim topicu ten pojedynek... Będzie okazja do popisania się technobełkotem (działanie broni Ghostbuusters było nim jakoś "podparte").
Bimberv_17
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Lip 2006 16:37:48
Odpowiedz 
Q__ w tym topicu powiadomił o emisjii Pogromców duchów, a ja informuję że: w poniedziałek 10 lipca będzie "2010:Odyseja kosmiczna 2" w TVN7 o godz. 23.00
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 7 Lip 2006 16:55:18
Odpowiedz 
Bimberv_17

Trzeba było to napisać w topicu film, ale wiadomość dobra...
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 18 Sty 2007 02:53:57
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#12 - Wysłana: 18 Sty 2007 05:42:44
Odpowiedz 
Co tu dużo mówić klasyk, Ripley spoko Murray również , ale dla mnie debeściak to Dan Aykroyd ( w ogóle lubie filmy z tym aktorem).
Darnok
Użytkownik
#13 - Wysłana: 18 Sty 2007 10:49:11
Odpowiedz 
Robią teraz grę opartą na tym filmie. Narazie brak im licencji, ale podobno i tak będzie to zwykła siepanka...
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 18 Sty 2007 14:36:28
Odpowiedz 
Darnok

podobno i tak będzie to zwykła siepanka...

Wiedząc, że wytwórnia jest praktycznien nieznana, a produkt nieautoryzowany można się tego obawiać...
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 6 Lut 2007 01:59:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Gra zwiększa szanse na powstanie trzeciego filmu:
http://www.film.gildia.pl/news/2007/02/ghostbuster s3_animation

ps. z opisu nie wygląda to niestety zbyt zachęcająco...
Slovaak
Użytkownik
#16 - Wysłana: 6 Lut 2007 02:02:02
Odpowiedz 
hehe, nie ma co, przed chwilą wpisałem w google Ghostbusters vigo.... i nadal boje sie tego obrazu
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 6 Lut 2007 10:47:33
Odpowiedz 
Slovaak

Rysuneczek przedstawiający Gozera i Vigo.
The_D
Użytkownik
#18 - Wysłana: 6 Lut 2007 10:55:21
Odpowiedz 
Nie wiem jakim cudem przegapiłem ten temat! Bo grę Ghost Busters do dziś zdarza mi się uruchomić na emulatorach C64. Muzyczka z filmu rządzi.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 6 Lut 2007 11:08:35
Odpowiedz 
The_D

grę Ghost Busters do dziś zdarza mi się uruchomić na emulatorach C64.

Zatem ten news z pewnością Cię ucieszy:
http://www.film.gildia.pl/newsy/archiwum/2007/02/g ra_ghostbuster_z_danem_akroydem
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 4 Cze 2008 21:40:45
Odpowiedz 
Doctor_Who
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Cze 2008 09:38:06
Odpowiedz 
A jakby ktoś jeszcze nie miał w swojej kolekcji "Pogromców", to dzisiaj w kioskach w kolekcji "The BEST of SF"...
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 12 Cze 2008 13:39:15
Odpowiedz 
Doctor_Who

A jakby ktoś jeszcze nie miał w swojej kolekcji "Pogromców", to dzisiaj w kioskach w kolekcji "The BEST of SF"...

Wiadomość świetna. (Tylko "Pogromcy..." to nie SF.)
The_D
Użytkownik
#23 - Wysłana: 12 Cze 2008 15:07:06
Odpowiedz 
Pod względem konwencji jest - w końcu zabierają sie do duchów naukowo.
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 12 Cze 2008 16:07:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
The_D

Pod względem konwencji jest - w końcu zabierają sie do duchów naukowo.

Ale same duchy to konwencja low fantasy...
The_D
Użytkownik
#25 - Wysłana: 13 Cze 2008 23:59:50
Odpowiedz 
Duchy były nawet w książkowej Odysei Kosmicznej
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 14 Cze 2008 01:26:18
Odpowiedz 
The_D

Duchy były nawet w książkowej Odysei Kosmicznej

W "Odysei..." to były takie naukowo uzasadnione techno-duchy...
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 23 Wrz 2008 14:42:16
Odpowiedz 
Ghostbusters pilnie poszukiwani:

Stracił 3,5 mln przez… duchy
Wtorek, 23.09.2008 11:11

Brytyjskiego milionera duchy zmusiły do opuszczenia wytwornej rezydencji. Anwar Rashid zapłacił 3,5 mln funtów za 52-pokojowy pałac.

Rezydencja Clitfon Hall miała być spełnieniem wszystkich marzeń, ale po ośmiu miesiącach tortur milioner dał za wygraną. Tajemnicze zjawy, nocne stukania w ściany i ślady krwi w łóżeczku dziecka – to tylko niektóre atrakcje, jakie Anwar Rashid wraz z domem nabył za grube miliony.

Gdy wizyta medium spirytystycznego nie dała rezultatów, biznesmen przestał spłacać zaciągniętą na dom pożyczkę, spakował się i wyprowadził się. Pocieszeniem w tej historii jest fakt, że Anwar Rashid jest właścicielem 25 innych rezydencji. Jeśli poszukuje spokoju, ma z czego wybierać.

Robert Kiewlicz

http://www.hotmoney.pl/artykul/4201/1/stracil-3-5- mln-przez-8230-duchy.html
Pah Wraith
Użytkownik
#28 - Wysłana: 23 Wrz 2008 15:43:49
Odpowiedz 

notabene ostatnio dużo mówi się o trzeciej części Ghostbusters i to w wersji aktorskiej a nie animowanej! Podobno jest nawet spora szansa na pozyskanie Billa Murray'a do projektu.
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 24 Wrz 2008 16:31:43
Odpowiedz 
Pah Wraith

Nie ma sie z czego smiać. Klasyczna brytyjska ghost story. Przypominają isę opowiadania M. R. James'a... że o "Upiorze z Canterville" nie wspomne.
mozg_kl2
Użytkownik
#30 - Wysłana: 15 Lut 2012 07:29:47
Odpowiedz 
Zastąpią Murraya w "Ghostbusters 3"?

W grudniu pojawiły się doniesienia, że Bill Murray był tak niezadowolony ze scenariusza Dana Aykroyda do "Ghostbusters 3", że odesłał mu kartki przepuszczone przez niszczarkę z dopiskiem Nikt nie zapłaci za to, by zobaczyć starych, grubych facetów goniących duchy!

Ostatnio zdementował te pogłoski, ale z jego słów wynika też, że produkcja i tak będzie musiała być kontynuowana bez Murraya. Oto co Aykroyd powiedział:

Bill Murray nie jest zdolny do takiego zachowania. To nie leży w jego naturze. Łączy nas głęboki, prywatny związek wykraczający poza sferę biznesową. Często się kontaktujemy, jasno określił swoje stanowisko w sprawie udziału w "Ghostbusters 3" a ja je szanuję. Ale Bill zbyt wysoko ceni moje umiejętności w pisaniu scenariuszy by niszczyć moją pracę.

Aykroyd dodał, że rozważają obsadzenie innego aktora w roli granego przez Murraya Petera Venkmana. Oprócz tego ujawnił, że stara się pozyskać ponownie Ricka Moranisa.

Jeśli uda nam się napisać scenariusz "Ghostbusters 3" tak jak trzeba, to zdecydowanie Moranis będzie w nim bardzo ważnym składnikiem. Nikt z nas nie chciałby zrobić tego filmu bez jego udziału. Scenariusz musi być doskonały. Nie możemy wypuścić filmu, który taki nie jest.

Za hatak.pl

Jak to mówi klasyk to mam złe przeczucia. Jeśli Murray faktycznie zrobił, że scenariuszem to co mu zarzucają to wielki szacun dla niego.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Ghostbusters

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!