USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Archiwum X
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  12  13  14  15  16  »» 
Autor Wiadomość
kanna
Użytkownik
#61 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:59:34
Odpowiedz 
Bashir

O dekolcie Troi własnie juz NIE rozmawiamy
Domko
Użytkownik
#62 - Wysłana: 28 Maj 2008 23:02:41
Odpowiedz 
Właśnie. Bashir pewnie pisze o swoich ukrytych myślach, czy jak to tam tłumaczą psychologowie.
kanna
Użytkownik
#63 - Wysłana: 28 Maj 2008 23:03:48
Odpowiedz 
Domko

Wypartych i nieuświadomionych
Domko
Użytkownik
#64 - Wysłana: 28 Maj 2008 23:15:37
Odpowiedz 
O to to.

(BTW, "o to to" jest (c) by kanna, tak? )
kanna
Użytkownik
#65 - Wysłana: 28 Maj 2008 23:19:11
Odpowiedz 
Domko

jest co do tego spór z Q_ ... Ale ja utrzymuje, że to moje
Domko
Użytkownik
#66 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:14:43
Odpowiedz 
Ale co do jednego Bashir ma rację - trudno spodziewać się w temacie "Archiwum X" wspominania o dekolcie Troi.
Spohkh
Użytkownik
#67 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:16:15
Odpowiedz 
Mimo to jest ten temat wspomniany. Mnie tam Troi nie kręci, ale przyznaję, dekolt ma dorzeczny.
Spohkh
Użytkownik
#68 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:18:08
Odpowiedz 
Doctor_Who
W ogóle ciekawe dlaczego Scully nie wzbudza takich gorących dyskusji wśród płci brzydkiej jak analogicznie jej partner?

Bo jest mdła, bez wyrazu i ma minę zdechłego karpia.
Domko
Użytkownik
#69 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:18:34
Odpowiedz 
Wiedz więc, że Troi została tu mianowana Miss Star Treka.
Spohkh
Użytkownik
#70 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:19:54
Odpowiedz 
Domko

Naprawdę? Musze zajrzeć do analogicznego topicu. Wydaje mi się zresztą, że po prostu twórcy serialu nie zadbali o to, by miała solidną konkurencję.
Delta
Użytkownik
#71 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:23:07
Odpowiedz 
Domko
Wiedz więc, że Troi została tu mianowana Miss Star Treka

Znów zaczynasz?
Tu są wyniki ankiety.
Domko
Użytkownik
#72 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:26:47
Odpowiedz 
Którą, jak udowadniałem, można łatwo oszukać za pomocą proxy.

Stwierdzam tylko fakty - wiem, że są dla Ciebie bolesne, ale jednak takie one są.
Delta
Użytkownik
#73 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:38:19 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Domko
Którą, jak udowadniałem, można łatwo oszukać za pomocą proxy.

I pewnie dotyczy to tylko głosów udzielonych na inne niż Deanna kandydatki. A taki drobny fakt jak wypowiedzi na Forum, z których wynika, że większość wybierała inne kandydatki niż Troi też nie jest brany pod uwagę.

Zróbmy inaczej -zróbmy porządne głosowanie na Forum po emisji ST XI. Dojdą nowe kandydatki, głosy się porozkładają i uzyskany wynik będzie zobowiązujący.
Domko
Użytkownik
#74 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:41:43
Odpowiedz 
I pewnie dotyczy to tylko głosów udzielonych na inne niż Deanna kandydatki

Nie. Sam się przyznałem do podbijania wyników Troi - w ten sposób udowadniałem możliwość oszustwa.

Jak już kiedyś pisałem, kolejne wybory są bez sensu, bo to próba uzyskania wyniku jaki chcecie. Jak go nie będzie, to będą kolejne i kolejne i kolejne...?

Jak dla mnie Miss Star Treka to Deanna Troi i na forum tak to zostało też ustalone.

Nieraz trudno pogodzić się z faktami.
Delta
Użytkownik
#75 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:53:59
Odpowiedz 
Domko
Jak już kiedyś pisałem, kolejne wybory są bez sensu, bo to próba uzyskania wyniku jaki chcecie. Jak go nie będzie, to będą kolejne i kolejne i kolejne...?

Porządne wybory miss to się co roku przeprowadza. Tu nie da rady, bo kandydatki są te same, dlatego nowy film to dobra okazja. Wynik mógłby być do następnego filmu/serialu.

Jak dla mnie Miss Star Treka to Deanna Troi

A to już są Twoje osobiste preferencje i mi nic do tego.

i na forum tak to zostało też ustalone.

Bo wykorzystałeś okazję. Większość się wtedy nawet nie wypowiedziała. Potem była następna dyskusja i Troi przegrała z Dax, Kirą i, jeśli dobrze pamiętam, Topolą.

Nieraz trudno pogodzić się z faktami.

Właśnie, właśnie.
Domko
Użytkownik
#76 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:58:36
Odpowiedz 
Porządne wybory miss to się co roku przeprowadza. Tu nie da rady, bo kandydatki są te same, dlatego nowy film to dobra okazja. Wynik mógłby być do następnego filmu/serialu.

Teraz chcesz co rok. Gdyby wygrała Twoja kandydatka, nie chciałbyś kolejnych wyborów.

A to już są Twoje osobiste preferencje

Plus olbrzymie poparcie w temacie "Miss Star Treka".

Bo wykorzystałeś okazję.

Jak to mówią - okazja czyni złodzieja. Jako, że niczego nie ukradłem, więc wychodzi na to, że uczciwie doprowadziłem do wygranej Troi.

Większość się wtedy nawet nie wypowiedziała. Potem była następna dyskusja i Troi przegrała z Dax, Kirą i, jeśli dobrze pamiętam, Topolą.

Bo doszły nowe osoby, którym wynik się nie podobał. Troi z nikim nie przegrała, bo po ogłoszeniu wyników nie detronizuje się kogoś bez kolejnych wyborów.

Właśnie, właśnie.

Czyli się przyznajesz.
kanna
Użytkownik
#77 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:14:09
Odpowiedz 
Domko
Delta
Spohkh

Dlaczego rozmawiacie na temat, na który NIE rozmawiamy?
Domko
Użytkownik
#78 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:16:33
Odpowiedz 
My właśnie rozmawiamy w celu ustalenia dlaczego nie rozmawiamy na ten temat.

Swoją drogą rozmowa na temat, o którym nie rozmawiamy, toczy się w temacie, który nie ma nic wspólnego z tematem (ale pokręciłem ).
Delta
Użytkownik
#79 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:39:58 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Domko
Teraz chcesz co rok.

Jak to chcę co rok? Przecież napisałem, że w przypadku ST nie da rady przeprowadzać co roku.

Gdyby wygrała Twoja kandydatka, nie chciałbyś kolejnych wyborów.

Wcale nie. A poza tym nie licząc pierwszych samozwańczych wyborów o niskiej frekwencji, wygrała w pozostałych: i na Forum i w ankiecie, w której, jak sam przyznałeś, podbiłeś wynik (wiem, że tylko po to by wykazać, że ta ankieta jest pełna wad, o nic Cię nie oskarżam ).

Plus olbrzymie poparcie w temacie "Miss Star Treka".

O tak, dlatego w wyborach, w których już brała większość aktywnych Forumowiczów udział wygrała Dax A na Troi były trzy głosy: Twój, kanny i Sh1eldeR'a.

A tu jest wypowiedź Sh1eldeR'a na temat zamykania na siłę głosu ludu domagającego się nowych wyborów.
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=444&page=15#21

A poniżej Twoje zapewnienie, że uważasz wyniki na Forum za bardziej miarodajne.
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=444&page=17#1

Wyniki głosowania jawnego:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=444&page=20#23

więc wychodzi na to, że uczciwie doprowadziłem do wygranej Troi.

Bo uparcie powtarzałeś cały czas, że głosowanie na miss już było i wygrała Troi. I to pomimo zapewnienia, że miarodajne są wyniki na Forum.

Troi z nikim nie przegrała, bo po ogłoszeniu wyników nie detronizuje się kogoś bez kolejnych wyborów.

No to ostatecznie możemy uznać, że Troi jest byłą a Jadzia Dax obecną Miss.

Czyli się przyznajesz.

Czyli się przyznaję w imieniu nas obu.

kanna
Dlaczego rozmawiacie na temat, na który NIE rozmawiamy?

Bo:
1 lubimy offtopy
2. Bo sabotowane są demokratyczne wybory, w których wygrała Dax.
Domko
Użytkownik
#80 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:44:48 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Ciekawe czy przy normalnych wyborach miss są podobne problemy.

O tak, dlatego w wyborach, w których już brała większość aktywnych Forumowiczów udział wygrała Dax

Powtórne wybory się nie liczą - Miss miała być jedna, a nic się nie zmieniło (np. nie powstał jeszcze nowy film), więc nie ma powodu, aby wybierać kolejny raz Miss. Wyniki z Dax (błech) są więc nieważne.

Bo uparcie powtarzałeś cały czas, że głosowanie na miss już było i wygrała Troi. I to pomimo zapewnienia, że miarodajne są wyniki na Forum.

Bo są - i wygrywa Troi.

No to ostatecznie możemy uznać, że troi jest byłą a Jadzia Dax obecną Miss.

To miał być jakiś kompromis? Jeśli tak, to niekorzystny dla mnie.

Czyli się przyznaję w imieniu nas obu.

Zawsze to jakiś postęp.

BTW, ta rozmowa może jednak pasuje do tematu "Archiwum X", skoro rozgrzebujemy stare, archiwalne wątki.

Bo sabotowane są demokratyczne wybory, w których wygrała Dax.

Wypraszam sobie.
Delta
Użytkownik
#81 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:50:55
Odpowiedz 
Domko
Ciekawe czy przy normalnych wyborach miss są podobne problemy.

Tam pewnie są jeszcze większe, bo spore fundusze za tym stoją. IMHO wszystkie tego typu wybory są guzik warte.

To miał być jakiś kompromis? Jeśli tak, to niekorzystny dla mnie.

I kto tu prywatę uprawia?

BTW, ta rozmowa może jednak pasuje do tematu "Archiwum X", skoro rozgrzebujemy stare, archiwalne wątki.

Domko
Użytkownik
#82 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:54:17
Odpowiedz 
Tam pewnie są jeszcze większe, bo spore fundusze za tym stoją. IMHO wszystkie tego typu wybory są guzik warte.

Jasne. Oczywiście, poza tymi tutaj, najuczciwszymi wyborami Miss Star Treka.

I kto tu prywatę uprawia?

Przyznaję się za nas obu.
Delta
Użytkownik
#83 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:06:53
Odpowiedz 
Domko
Oczywiście, poza tymi tutaj, najuczciwszymi wyborami Miss Star Treka.

Te akurat są najuczciwsze. Nikt chyba nikogo nie przekupywał.

Przyznaję się za nas obu.

kanna
Użytkownik
#84 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:25:22 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Delta
Bo sabotowane są demokratyczne wybory, w których wygrała Dax.

Az zabrakło mi powietrza z oburzenia... Przeciez wiadomo, kto wybory wygrał, nie?
Po dwóch latach narad, kandydatur, głosowań itp. wygrała Troi.

Domko
Swoją drogą rozmowa na temat, o którym nie rozmawiamy, toczy się w temacie, który nie ma nic wspólnego z tematem

Dobrze więc, że da sie z wyszukiwarki korzystać
Ale swoja drogą jak przyjdzie Moderator i was wszystkich pogoni, to bedzie.
Domko
Użytkownik
#85 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:31:23
Odpowiedz 
Az zabrakło mi powietrza z oburzenia... Przeciez wiadomo, kto wybory wygrał, nie? Po dwóch latach narad, kandydatur, głosowań itp. wygrała Troi.

O to to.

Ale swoja drogą jak przyjdzie Moderator i was wszystkich pogoni, to bedzie.

Proszę o łagodny wymiar kary.
The_D
Użytkownik
#86 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:33:21
Odpowiedz 
To może po filmie rozpiszemy nowe wybory? Powołamy komisję skrutacyjną a kazdy będzie wysyłał w zaklejonej kopercie wypełnioną kartę do głoowania wraz z kserokopią dowodu osobistego?
Domko
Użytkownik
#87 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:36:25
Odpowiedz 
Żądanie kserokopii dowodu osobistego jest niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Chyba więc nowe wybory nie odbędą się i zostanie Troi jako Miss.
kanna
Użytkownik
#88 - Wysłana: 29 Maj 2008 12:20:27
Odpowiedz 
The_D

Ja sie chetnie do komisji skrutacyjneuj zapisze z Domko To bedzie gwarantowało niezależnośc wyborów.
Domko
Użytkownik
#89 - Wysłana: 29 Maj 2008 13:00:56
Odpowiedz 
z Domko

Decyzja została, jak widzę, za mnie podjęta.

Może być - jeśli znajdę na to czas, o co ostatnio bardzo trudno.
kanna
Użytkownik
#90 - Wysłana: 29 Maj 2008 13:57:23
Odpowiedz 
ja bedę przewodniczaca komisju, a Ty bedziesz uczestniczył w posiedzeniach komisji zaocznie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  12  13  14  15  16  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Archiwum X

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!