USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Archiwum X
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 28 Maj 2008 02:36:10
Odpowiedz 
Podobno ma być... Ale mnie tam to nie kręci...
Darklighter
Użytkownik
#32 - Wysłana: 28 Maj 2008 06:58:50 - Edytowany przez: Darklighter
Odpowiedz 
Bedzie nowe Archiwum X kinowe? Nic nie wiedziałam... Jakas jestem niedoinformowana

Oczywiście. The X-Files: I Want to Believe.
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=q7TNINZ_Q78
Spohkh
Użytkownik
#33 - Wysłana: 28 Maj 2008 08:45:52
Odpowiedz 
Mnie to się znudziło po pierwszym sezonie. Doszedłem do wniosku, że agentka Scully wygląda jak ryba w galarecie, a odcinki o interwentach z kosm,osu pobudziły mnie do rykliwego śmiechu. Dobre były tylko te, które zatrącały o czysto ziemskie "ciemne sprawy" i miały elegancko niejasne zakończenie.
Dragon
Użytkownik
#34 - Wysłana: 28 Maj 2008 09:20:29
Odpowiedz 
Spohkh

Miałem podobnie, te o wielkim spisku, ufo i bla bla bla jakos mnie nie ruszały. Ale faktycznie, te "jednoodcinkowe" historie o sprawach paranormalnych były fajne i dobrze się je oglądało.
kanna
Użytkownik
#35 - Wysłana: 28 Maj 2008 11:13:27
Odpowiedz 
Miałam taki okres fascynacji Archiwum X, ale najpierw musiałam sie przekonac do serialu. Straszliwie sie rozczarowałam, gdy w jednym z pierwszych odcinkow, co oglądałam okazało sie, ze za tymi nadpryrodzonymi zjawiskami stoi jednak ufo. Liczyłam na bardziej "pezyziemne" rozwiazanie. Zanim na nowo wróciłam do serialu troche czasu minęło.

Choc teori tego wielkiego spisku jakos mi sie nigdy do konca nie udalo pojąć, chyba za bardzo kawałkami ogladałam i złe odcinki.

Pamietam Mulera w czerwonych kapielówkach... Kirk miał tez takie czerwone legginsy, ciekawe, czy to świadome nawiązanie (w X-file, oczywiście)
Spohkh
Użytkownik
#36 - Wysłana: 28 Maj 2008 15:17:01
Odpowiedz 
Kirk miał tez takie czerwone legginsy,

Nawet Ty, dama od Rikera, pamiętasz, co miał Kirk. Czemu dziewczyny tak na niego lecą?
Doctor_Who
Użytkownik
#37 - Wysłana: 28 Maj 2008 16:42:24
Odpowiedz 
kanna

najpierw musiałam sie przekonac do serialu. Straszliwie sie rozczarowałam, gdy w jednym z pierwszych odcinkow, co oglądałam okazało sie, ze za tymi nadpryrodzonymi zjawiskami stoi jednak ufo. Liczyłam na bardziej "pezyziemne" rozwiazanie

A mnie z odwrotnego powodu odrzucił za pierwszym razem JAG - bo zacząłem od odcinka z UFO, które tym "ufem" się w końcu nie okazało... .
kanna
Użytkownik
#38 - Wysłana: 28 Maj 2008 18:37:40
Odpowiedz 
Spohkh
Czemu dziewczyny tak na niego lecą?

Nie mam pojęcia, zwłaszcza że mnie Kirk ani ziębi, ani grzeje - a gł. śmieszy, jak cały TOS... Mimo wielu podejść nie udało mi się go obejrzeć.
Co nie zmienia faktu, że czerwone legginsy z logo GF, Kirkiem - ze tak to ujmę - wypełnione , doceniam
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 28 Maj 2008 18:40:19
Odpowiedz 
kanna

To, co mogłabym napisać w odpowiedzi na powyższą wypowiedź, zdecydowanie nie nadaje się do druku...
kanna
Użytkownik
#40 - Wysłana: 28 Maj 2008 18:46:51
Odpowiedz 
Eviva

Wiesz, tak z grubsza mogłabym sie domyslic... wyobrazic to sobia ja potrafię sporo, a Twoje preferencje startrekowe znam i szanuję

Zwróć tez uwage, szanowna koleżanko, że nie piszę "Kirk jest śmieszny" tylko "Kirk MNIE smieszy". A innych może zachwycać. Ich prawo. I moje prawo
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 28 Maj 2008 18:49:05
Odpowiedz 
kanna

Śmiesz, śmieszy... Mnie trochę czasem też śmieszy, trochę rozczula, ale w sumie bardzo pociąga. Nawet bez czerwonych legginsów.
kanna
Użytkownik
#42 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:46:27
Odpowiedz 
Darklighter
Trailer niezły. Film obejrze. Choc Scully niedobrze wyglada w tych długich włosach... Wolałm tez te pierwsze sezony, jak miedzy agentami było tylko napięcie, a cała fizycznośc ograniczała się do dotnkęcia ramienia.

Ale do kina pójdę
Doctor_Who
Użytkownik
#43 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:58:40
Odpowiedz 
Eviva
kanna

Te kąpielówki to słynne "Red Speedo":
Tu sobie moje Panie możecie poczytać:

http://en.wikipedia.org/wiki/Speedo
http://www.ew.com/ew/article/0,,298870,00.html
http://www.geocities.com/Hollywood/3142/Mulder.htm
kanna
Użytkownik
#44 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:50:00
Odpowiedz 
Doctor_Who

No wiesz, strasznie Ci dziękuję i wogóle, za wkład i zaangażowanie, całokształt, ale, z całym szacunkiem, O CZYM TU CZYTAĆ??!
No chyba, ze jakies galerie zdjęć sa...
Delta
Użytkownik
#45 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:02:31
Odpowiedz 
Doctor_Who
Tu sobie moje Panie możecie poczytać:

kanna
O CZYM TU CZYTAĆ??!
No chyba, ze jakies galerie zdjęć sa...

Doctor_Who trzeba było rzucić Paniom linka do jakiegoś "Playgirl" z rozkładówką.
Doctor_Who
Użytkownik
#46 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:03:21
Odpowiedz 
kanna

z całym szacunkiem, O CZYM TU CZYTAĆ??!
No chyba, ze jakies galerie zdjęć sa.

Zaraz zaraz... chcesz mi powiedzieć, że ty jeszcze NIE MASZ TYCH ZDJĘĆ?
Eviva
Użytkownik
#47 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:03:58
Odpowiedz 
Rozkladówka z gołym Kirkiem na jednej stronie i gołym Rikerem na drugiej?
kanna
Użytkownik
#48 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:30:52 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Doctor_Who
ty jeszcze NIE MASZ TYCH ZDJĘĆ?

Znaczy... miałam, oczywiście, ale była przeprowadzaka , jakies pożary tez były, na pewno, rolnicy trawy wypalali...
A wogóle to Ty myslisz, że ja jakaś fetyszystka jestem? Bo Cie się raz przyznałam, ze mam w domu Power rangers?

Eviva

Cóż za dosłowność... ja tak po oczach nie lubię. Moze by Riker takie legginsy założył?
Dragon
Użytkownik
#49 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:33:53
Odpowiedz 
Nie ważny o czym jest temat zawsze sie kończy na klacie/gaciach Kirka lub kogoś innego na którym te gacie fajnie by wyglądały i jaka ma klatę
kanna
Użytkownik
#50 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:39:31
Odpowiedz 
Dragon

Wiesz, kiedys zawsze sie wszystko kończyło na dekolcie Troi, ale od kiedy nas - pań znaczy - się tu więcej pojawiło, to zaczęłyśmy dbac o merytryczny poziom dyskusji
Domko
Użytkownik
#51 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:25:14
Odpowiedz 
Raczej od kiedy ja sobie odpuściłem, skończyliśmy mówić o dekolcie Troi.
kanna
Użytkownik
#52 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:38:13
Odpowiedz 
Domko
Łudź sie, łudź...
Dragon
Użytkownik
#53 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:39:50
Odpowiedz 
Domko
skończyliśmy mówić o dekolcie Troi.
kanna
Łudź sie, łudź.

No bo ja jeszcze nie poruszyłem tego tematu.....
Doctor_Who
Użytkownik
#54 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:41:34 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
kanna

A wogóle to Ty myslisz, że ja jakaś fetyszystka jestem? Bo Cie się raz przyznałam, ze mam w domu Power rangers?

A co mają wspólnego PR z fetyszyzmem? To, że kostiumy są obcisłe?

W ogóle ciekawe dlaczego Scully nie wzbudza takich gorących dyskusji wśród płci brzydkiej jak analogicznie jej partner?
Dragon
Użytkownik
#55 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:42:25
Odpowiedz 
To, że kostiumy są obcisłe?

Chyba nie, bo wtedy 60 % SF wyląduje pod szyldem S-M
kanna
Użytkownik
#56 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:45:03
Odpowiedz 
Dragon

Fetyszyzm to cos innego niz s-m
Dragon
Użytkownik
#57 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:48:08
Odpowiedz 
kanna

Może, ja się tam nie znam, z prowincji jestem
kanna
Użytkownik
#58 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:50:43
Odpowiedz 
Dragon

lol

Czy Ty mnie nie obrażasz przypadkiem?
Dragon
Użytkownik
#59 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:52:01
Odpowiedz 
kanna

Dlaczego mam obrażać? To ja nie wiem.
Bashir
Moderator
#60 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:57:51
Odpowiedz 
lol weź rozmawiaj z fanami ST - wchodzisz do tematu Archiwum X a tu o dekolcie Troy.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Archiwum X

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!