USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Komiksy
 Strona:  ««  1  2  3  ...  17  18  19  20  21  22  23 
Autor Wiadomość
Dreamweb
Użytkownik
#661 - Wysłana: 9 Kwi 2018 09:00:38
Odpowiedz 
Ostatnia szósta część Jetsonów zaliczona... Już czytam komentarze w sieci, że zakończenie słabe, że ciągnie serię w dół. Czy ja wiem. Raczej powiedziałbym, że jest niezłe, tylko nagle się urywa, tak jakby ktoś wyrwał ostanie 2-3 strony... Szczerze, cały czas czytając myślałem, że ci obcy dadzą początek cywilizacji Flintstonów. Tym samym spełniając starą jak świat fanowską hipotezę, że Fred i ekipa byli po Jetsonach, gdy ichnia cywilizacja już całkiem upadła. W sumie komiks tego ani nie podał, ani nie zaprzeczył, także wszystko możliwe. Ogółem, fany numer ale brakuje końcówki...
Q__
Moderator
#662 - Wysłana: 10 Kwi 2018 00:29:15
Odpowiedz 
Dreamweb

Może nie powiedziałbym, że ostatni zeszyt był aż fajny/dobry, ale zgoda - nie był zły. Tylko faktycznie jakiś taki urwany, w ogóle nie ma się wrażenia, że miniseria się skończyła, raczej już poczucie, że jakiś ciąg dalszy powinien nastąpić... (Chciałoby się wierzyć, że to coś znaczy, że sequel w drodze, ale nic o tym nie słychać.)
MarcinK
Użytkownik
#663 - Wysłana: 12 Cze 2018 16:47:53
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#664 - Wysłana: 12 Cze 2018 18:39:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
robert-lewa ndowski-stal-sie-bohaterem-mundialowej-serii-komik sow-marvela/

Heh, narzekamy, że Marvel tak mało polskich superherosów wprowadza, a tu jak nie Papież to Lewandowski*.

* A jest tych piłkarskich supermanów do wykorzystania jeszcze kilku...

(Nawiasem: gdy o sportowych komiksach mowa polchowi "Rycerze fair play" się przypominają.)
MarcinK
Użytkownik
#665 - Wysłana: 12 Cze 2018 18:50:10
Odpowiedz 
Q__
No i czołowa postać uniwersum to nasz chłop
 Strona:  ««  1  2  3  ...  17  18  19  20  21  22  23 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Komiksy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!