USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Cyberpunk i postcyberpunk
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#571 - Wysłana: 11 Cze 2019 19:39:29
Odpowiedz 
Q__
Contra też wraca, w mocno dyskusyjnej formie
https://www.youtube.com/watch?v=zv_Hj62mj0k
Środowisko 2D to jednak znak rozpoznawczy serii
Seybr
Użytkownik
#572 - Wysłana: 12 Cze 2019 07:44:04
Odpowiedz 
Q__:
Wielkim ludziom wolno mieć wielkie wady.

I można szybko spaść z konia.

MarcinK

Nie urzekło mnie.
Q__
Moderator
#573 - Wysłana: 12 Cze 2019 10:44:01
Odpowiedz 
MarcinK
Seybr

MarcinK:
Contra też wraca

Seybr:
Nie urzekło mnie.

Mnie też nie urzekło. Pomysły wydają się ciekawe (panda-komandos? - WE3 pachnie), wykonanie wybitnie kreskówkowe (nie da się tego użyć jako argumentu na rzecz tezy, że gry - jako medium - dojrzewają, oj nie).
MarcinK
Użytkownik
#574 - Wysłana: 12 Cze 2019 13:12:28
Odpowiedz 
Q__
Mnie najbardziej razi odejście od stylu przrwijanego shootera
mozg_kl2
Użytkownik
#575 - Wysłana: 12 Cze 2019 18:46:44
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#576 - Wysłana: 12 Cze 2019 18:58:05
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
taki żart

Hehe, w grę w takich klimatach też bym zagrał .
MarcinK
Użytkownik
#577 - Wysłana: 12 Cze 2019 18:59:40
Odpowiedz 
Q__
Kierunek wschód! Podlasie powinno wystarczyć
Q__
Moderator
#578 - Wysłana: 12 Cze 2019 19:02:02
Odpowiedz 
MarcinK

Mówię o grze, nie - doświadczeniu tego IRL.
Seybr
Użytkownik
#579 - Wysłana: 12 Cze 2019 19:26:06
Odpowiedz 
MarcinK:
Kierunek wschód! Podlasie powinno wystarczyć

Tak to jedna z lokacji. Ja tam widzę min. zadupia rodem z Rosji.
resetta
Użytkownik
#580 - Wysłana: 13 Cze 2019 19:41:10
Odpowiedz 
Tak jakbyscie nie grali w Stalkera czy Metro...
Ja tam bym chciala Cyberpunka nie takiego zamerykanizwanego do bolu, bo on nawet nie jak z anime, ale Adlerowskiego.

A ta Contra to smiec wyjatkowej klasy, grafika jak z pierwszych prob 3D z 2007 albo wczesniej przed 3dfx i polygonow... Okropnosc. Gdyby nie tytul, to bym zupelnie nie wiedziala, ze to cos odnosi sie do tego tytulu.
MarcinK
Użytkownik
#581 - Wysłana: 13 Cze 2019 20:02:37
Odpowiedz 
resetta
Widać Konami chce robić za konkurencję dla fortnite.
Poza tym na pocieszenie wydają wersję anniversary z najważniejszymi grami serii
https://www.ppe.pl/news/133130/contra-anniversary- collection-lista-gier.html
Q__
Moderator
#582 - Wysłana: 13 Cze 2019 20:23:01
Odpowiedz 
resetta
Użytkownik
#583 - Wysłana: 13 Cze 2019 23:25:32
Odpowiedz 
Tak, doceniam ich, ale jakos mam taki miszmasz poznawczy, bo od Rosjan wole literature gleboko w dawnych realiach i kosmosie niz te wspolczesne. Za to fantasy ich czyta mi sie dobrze. Podobnie z tworczoscia azjatycka, nie kazdy gatunek mi podchodzi, kiedy w wersji zachodniej jednoczesnie go lubie. A ze wspolczesnych to wole ich wlasnie postapo niz obyczajowe czy wlasnie cyber... Np. Nocna straz mnie strasznie wnerwia i nudzi... A Gromyko uwielbiam, acz to nie Rosjanka...

MarcinK, to ta kolekcja na PS4 czy cos?
Q__
Moderator
#584 - Wysłana: 13 Cze 2019 23:57:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

resetta:
bo od Rosjan wole literature gleboko w dawnych realiach i kosmosie niz te wspolczesne.

Znaczy: od "Wojny i pokoju" (BTW. niedawno oglądałem jakiś serial na podstawie) do Strugackich?

resetta:
Za to fantasy ich czyta mi sie dobrze.

W końcu doskonałe tradycje mają. "Mistrz i Małgorzata" to przecież arcydzieło, a dziś niejeden powie, że fantasy.

resetta:
Np. Nocna straz mnie strasznie wnerwia i nudzi...

Mnie na dłuższą metę też. Taki komiks prozą pozorujący ambicje.

resetta:
A Gromyko uwielbiam, acz to nie Rosjanka...

Polecano mi już kiedyś, może w końcu sięgnę (na poważnie)?

ps. Trochę medialnego impaktu występu K. Reevesa w zwiastunie CP 2077:
https://ew.com/gaming/2019/06/12/keanu-reeves-cybe rpunk-2077-interview/
http://www.youtube.com/watch?v=ek-5vIz_gDw
https://edition.cnn.com/2019/06/13/tech/keanu-reev es-cyberpunk-2077/index.html
I krajowego impaktu tego impaktu:
https://www.wprost.pl/prime-time/10225496/cyberpun k-2077-keanu-reeves-zdradza-kulisy-wspolpracy-z-cd -projekt-red.html
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/keanu-reev es-o-cyberpunku-2077-ten-swiat-i-ta-historia-sa-na prawde-fajne/hyszdtp
https://tech.wp.pl/ign-wypytal-keanu-reevesa-o-cyb erpunk-2077-zdradzil-kilka-szczegolow-639145130386 4449a
MarcinK
Użytkownik
#585 - Wysłana: 2 Lip 2019 21:53:27 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#586 - Wysłana: 3 Lip 2019 00:17:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

Zakładajac, że nie jest to czcza marketingowa przechwałka, robi się ciekawie... Czyli gracze nie będą tylko rywalizować, wykonywać questy i eksplorować z góry ustaloną rzeczywistość, ale będą mieć również wpływ na kształt świata? (A przy tym to łączenie oddzielonych fragmentów jakoś "Irrehaare" zapachniało.)
MarcinK
Użytkownik
#587 - Wysłana: 3 Lip 2019 07:24:59
Odpowiedz 
Q__
Pytanie czy taki zabieg nie sprawi że gra będzie grywalna tylko przez szczyt swojej popularności?
Q__
Moderator
#588 - Wysłana: 3 Lip 2019 08:20:05
Odpowiedz 
MarcinK

Może nie, jeśli w okresie popularności BG połączą wszystkie ważniejsze kawałki świata (zostawiając zarazem trochę wykończeniowej roboty dla następców)...
MarcinK
Użytkownik
#589 - Wysłana: 5 Lip 2019 16:21:35
Odpowiedz 
Q__
Co do przedostatniego zdania opisu, czyżby Kojima chciał naprawić to do czego się w jakimś stopniu przyczynił kształtując rynek cyfrowej rozrywki?
Q__
Moderator
#590 - Wysłana: 5 Lip 2019 16:27:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

Powiadasz, że jest misyjniak?
Q__
Moderator
#591 - Wysłana: 30 Sier 2019 22:12:58
Odpowiedz 
Jest obszerny gameplay CP 2077:
https://www.youtube.com/watch?v=FknHjl7eQ6o
MarcinK
Użytkownik
#592 - Wysłana: 1 Wrz 2019 21:09:15
Odpowiedz 
resetta
Użytkownik
#593 - Wysłana: 2 Wrz 2019 09:37:48 - Edytowany przez: resetta
Odpowiedz 
I nadal nikt nie wie jak sie w to naprawde gra i o co w tym chodzi?
Kregoslup mnie boli od samego patrzenia jak on lazi z tym kontenerem na plecach... Chyba nie bede sie czula komfortowo w to grajac... Za duzo w tym takich rzeczy z wywolywaniem uczucia ala.

Facet sika, publika sie jara... Facet jak jak glupi spada na ryj z kilkunastu metrow urwiska na pojemnik i zadnego game over?
Czy ta gra bedzie polegac na ogladaniu nieinterakcyjnych cutscenek z motioncapturowanymi aktorami? To po co to lazenie pomiedzy nimi?
Cos mi sie widzi, ze w praktyce gra okaze sie nudna i malo strawna i szybko przecenia. Kto dzisiaj uzywa w grch drabiny by na skale sie wdrapac...
MarcinK
Użytkownik
#594 - Wysłana: 2 Wrz 2019 16:20:12
Odpowiedz 
resetta:
I nadal nikt nie wie jak sie w to naprawde gra i o co w tym chodzi?

Symulator Uber Food ot co

resetta:
Czy ta gra bedzie polegac na ogladaniu nieinterakcyjnych cutscenek z motioncapturowanymi aktorami? To po co to lazenie pomiedzy nimi?

To było w MGS4

resetta:
Cos mi sie widzi, ze w praktyce gra okaze sie nudna i malo strawna i szybko przecenia

To sztuka a nie kicz dla publiki ma być
resetta
Użytkownik
#595 - Wysłana: 3 Wrz 2019 05:10:34
Odpowiedz 
To ma byc gra do grania, jak sie nie da grac, to sie nie zarobi. Sztuke mozna bylo uprawic w tym poprzez zrobienie filmu takiego?
Q__
Moderator
#596 - Wysłana: 3 Wrz 2019 16:58:59 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK
resetta

Poniekąd zgodzę się z Wami obojgiem - też nie wiem o czym do końca będzie ta gra, i na ile okaże się grywalna, ale sączący się z ekranu artystowski klimacik godzien jest docenienia. Tak jak kiedyś ludzie kochali podręczniki WoDowego Maga, choć nie potrafili ich głębi przekuć w godziwe sesje RPG, tak może teraz będą męczyć się z rozgrywką by obrazki pooglądać i w/w atmosferę poczuć?
resetta
Użytkownik
#597 - Wysłana: 4 Wrz 2019 03:50:36 - Edytowany przez: resetta
Odpowiedz 
Mnie ten klimacik przeszedl jak widownia zrobila uuuuuwow, bo avatar z geba aktora sikal (nawet poczatkowo nie zauwazylam co robi, nie wiem po kija to wprowadzac, tylko dla tego wow i ze jest sie Japonczykiem co ma takie pomysly? To jeszcze zloty krzyz poprosze gdzies postawiony do gory nogami, to tez lubia i gotycki kosciol) oraz jak sie zwalil na pysk i wstal na zasadzie slapstiku - nic mi nie jest! W tym momecie umarlo wszystko, atmosfera, zludzenie, ze gracza moze wciagnac i kompletne rozwalenie czwartej sciany i to nie na zasadzie zartu do widza. Wiecej realizmu odczuwam w AC kiedy sie boje, ze mi bohater zleci z 50 metrow i sie zabije albo, ze jego kon moze kotka rozdeptac...

A noty Cybera tez zaczynaja spadac, bo wprowadzaja zmiany, ktore z zapowiedzi pozostawia moze 60%, gra sie cofa w rozwiazaniach o co najmniej dekade. A ciagle staja okoniem na remastera wieskow z mozliwoscia w tym sterowania postacia nie na zasadzie dostane sie tam gdzie siegne nogami powyzej tylka... Postaci maja dzis sprawnie dzialajace rece, nogi, potrafia chodzic, biegac, skakac i WSPINAC sie.
Q__
Moderator
#598 - Wysłana: 6 Wrz 2019 08:08:49
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#599 - Wysłana: 8 Wrz 2019 16:11:23
Odpowiedz 
pirogronian
Użytkownik
#600 - Wysłana: 8 Wrz 2019 17:13:50
Odpowiedz 
Q__:
A o tym, że Asystent Google szpieguje wiecie?

No ba. Każdy jeden telefon szpieguje, tylko od doinstalowanego oprogramowania zależ, dla ilu podmiotów Kolejno będą to zapewne producenci sprzętu, systemu operacyjnego i poszczególnych aplikacji... CIm bliżej tych pierwszych tym większa potrzeba bardziej lub mniej niejawnej umowy (lub szantażu) ze stojącym im nad głową knieziem...
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Cyberpunk i postcyberpunk

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!