USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Indiana Jones
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#91 - Wysłana: 29 Lut 2008 09:34:00
Odpowiedz 
Darklighter
Użytkownik
#92 - Wysłana: 29 Lut 2008 10:05:50
Odpowiedz 
To fake jest.
Picard
Użytkownik
#93 - Wysłana: 29 Lut 2008 10:08:18
Odpowiedz 
Darklighter

To fake jest.

A skad to wiesz? Zreszta i tak nie wiele mowi nam ten zwiastun...
Darklighter
Użytkownik
#94 - Wysłana: 29 Lut 2008 10:25:40
Odpowiedz 
Bo na oficjalnej stronie są wszystkie trailery i tam jest jeden do najnowszej części.
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 29 Lut 2008 12:53:35
Odpowiedz 
Picard

Pierwszy mini zwiastun:

Ktoś się narobił.

Darklighter

Bo na oficjalnej stronie są wszystkie trailery i tam jest jeden do najnowszej części.

Który też niewiele mówi.
Picard
Użytkownik
#96 - Wysłana: 30 Mar 2008 13:15:40
Odpowiedz 
Ale ten jest juz oficjalny i prawdziwy w kazdy detalu:
http://www.filmweb.pl/News?id=42029
A w przygotowaniu jest jeszcze gierka, nie powiazana wszak fabularnie z filmem:
Q__
Moderator
#97 - Wysłana: 13 Maj 2008 19:06:34
Odpowiedz 
Picard
Użytkownik
#98 - Wysłana: 13 Maj 2008 20:04:38
Odpowiedz 
Q__

już przygotowuje grunt pod premierę "czwórki

Ja juz jestem tak przygotowany- czytaj nakrecony,ze bardziej mnie juz przygotowac chyba nie mozna, ale dzieki. Nie moge sie doczekac, tutaj pare zwiastunow i nieco zabawna piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=lPTJ4v6KPrg
http://www.youtube.com/watch?v=RbHLOE6bhx4
Indiana Jones and the Song of Theme
http://www.youtube.com/watch?v=fTrK4VQG93Y
Ciekaw jeste swoja droga, ktory film wiecej zarobi: nowy Indi czy The dark knight- w pojedynku na popularnosc w 1989 roku to Jones byl gora, ciekawe jak bedzie tym razem? Komu Wy chcielibyscie widziec jako zwyciezce?
Darklighter
Użytkownik
#99 - Wysłana: 14 Maj 2008 09:05:41
Odpowiedz 
Ciekawe co skrywa obiekt/skrzynia z napisem Roswell 1947 - widać ją przez moment w trailerze...
Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 14 Maj 2008 20:45:25
Odpowiedz 
Darklighter

Ciekawe co skrywa obiekt/skrzynia z napisem Roswell 1947

Pewnie abo ufoka, abo fragment spodka...

ps. tekstów z "Esensji" ciąg dalszy:
http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id= 5339
Picard
Użytkownik
#101 - Wysłana: 14 Maj 2008 21:59:01
Odpowiedz 
Darklighter
Q__

skrzynia z napisem Roswell 1947 - widać ją przez moment w trailerze...

Oj, widac, wiadac! To rzeczywisicie ciekawe ale rownie ciekawe jest, ze fabula w jakis sposob nawiazuje do fabuly gry Indiana Jones and the infernal machine gdzie tytulowy archeolog tez mial do czyniania z sowietami.

A czy Wy wzieliscie juz udzial w konkursie, w ktorym mozna wygrac kapelusz pana archeologa? Mozna wygrac go wysylajac SMS na numer 7228, podajac tytul piatej, hipotetycznej czesci przygod dr Jones'a, ktora dziac ma sie w Polsce.
Q__
Moderator
#102 - Wysłana: 16 Maj 2008 12:27:12
Odpowiedz 
No to dla przypomnienia - najlepsze sceny z poprzednich filmów:
http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id= 5340

Oby nowy film obfitował w jeszcze lepsze.
kanna
Użytkownik
#103 - Wysłana: 16 Maj 2008 12:30:58
Odpowiedz 
Pamietam 3 Indianę Jonesa na Amigę... 11 dyskietek. To były czasy
Picard
Użytkownik
#104 - Wysłana: 16 Maj 2008 20:22:09
Odpowiedz 
kanna

Pamietam 3 Indianę Jonesa na Amigę... 11 dyskietek. To były czasy

Ja tez mialem gre na Amige na podstawie Ostatniej Krucjaty ale byla duzo bardziej skromna- miescila sie na zaledwie jednym dysku. Inna wersja? W kazdym razie nigdy nie zaszedlem w niej zbyt daleko- za trudna wtedy dla mnie byla.

Q__

Oby nowy film obfitował w jeszcze lepsze

Myslalme,ze nie przepadasz za tym cyklem!? Ale powiem Ci szczeze, iz jest on duzo lepszy niz przereklamowane Gwiezdne Wojny, ktorymi tak wielu sie zachwyca. Serio, gdyby Lucas realizowal Star Wars wraz ze Spielbergiem to film ten wygladal by calkiem inaczej - lepiej - tak jak trylogia Indiany Jones'a. W Indim przynajmniej poznajemy ciekawych ludzi - tak dobrych jak i zlych - nie zas stereotypowe istoty, ktore istniaja glownie po to by wywolywac smiech na widowni nie maja zas zadnej wlasnej osobowosci. Weźmy np. Chewbacce - stereotypowe, warczace monstrum, ktore jest rownie tchurzliwe co lakome, i ktore istnieje tylko po to rozsmieszac widzow. To samo tyczy sie C3PO i R2D2. Porownaj ich chociażby do Sallah'a z serii o Indim.
kanna
Użytkownik
#105 - Wysłana: 16 Maj 2008 20:30:19
Odpowiedz 
Picard

Moja była na 11 dyskietkach, przechodzilismy ja z bratem na podstwie opisu w Secret Service czy innym Top Secret. Ja przechodziłam generalnie, a brat sie tłukł z hitlerowcami.
Na koniec był jeden taki strasznie silny, co nam ciagle Indiego załatwiał - w tym SS pisało "Trzeba się bić, nie ma innej rady". No to próbowaliśmy, a w końcu spróbowałam dac mu wszystkie pieniądze, co znaleźliśmy - przyjął i przepuścił. Byłam z siebie strasznie dumna
Jurgen
Moderator
#106 - Wysłana: 16 Maj 2008 20:44:44
Odpowiedz 
kanna

Ferengi jakiś?
Delta
Użytkownik
#107 - Wysłana: 16 Maj 2008 21:39:01
Odpowiedz 
kanna
Secret Service czy innym Top Secret.

Kto mi TS-a do Secret Service przyrównuje? To jak przyrównać ST do nowych części SW.

Jurgen
Ferengi jakiś?

Tam zaraz Ferengi, on po prostu był tylko przykładem 98 Zasady Zaboru: "Every man has his price".
Darklighter
Użytkownik
#108 - Wysłana: 16 Maj 2008 23:35:27
Odpowiedz 
Ja tez mialem gre na Amige na podstawie Ostatniej Krucjaty ale byla duzo bardziej skromna- miescila sie na zaledwie jednym dysku. Inna wersja? W kazdym razie nigdy nie zaszedlem w niej zbyt daleko- za trudna wtedy dla mnie byla.

Bo Ty miałeś zręcznościówkę, a na 11 dyskach była przygodówka.
Jo_anka
Użytkownik
#109 - Wysłana: 17 Maj 2008 03:15:32 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
A propos skrzyni, to w trailerze http://www.youtube.com/watch?v=lPTJ4v6KPrg
pojawia się magazyn pełen skrzyń przypomnający tamten, gdzie na koniec 'Poszukiwaczy...' wylądowała Arka (zresztą była to najlepsza moim zdaniem scena z całej dotychchczasowej serii Indiany).

Czy ktoś też na to zwrócił uwagę?
Picard
Użytkownik
#110 - Wysłana: 17 Maj 2008 11:44:03
Odpowiedz 
kanna

Moja była na 11 dyskietkach, przechodzilismy ja z bratem na podstwie opisu w Secret Service czy innym Top Secret

Czyli napewno mialas do czyniania z inna wersja gry - moja platformowka, twoja przygodowka w stylu point and clic. Zapewne dokladnie ta: http://www.abandonia.com/en/games/152
Ta wersja jest rzeczywiscie duzo ciekawsza od tej jaka ja znam.
Moja bardziej przypominala ta wersje chociaz byla od niej lepsza:
http://www.youtube.com/watch?v=tJeAh_CGBAo
Madame Picard
Moderator
#111 - Wysłana: 17 Maj 2008 12:49:07
Odpowiedz 
Kocham Indianę Jonesa namiętnie i żywiołowo, filmy o nim uwielbiam, przed pomysłem na połączenie fabuły awanturniczej z historią bliską i daleką oraz z elementami fantastyki chylę czoła. Ale co do nadchodzącego filmu przeczucia mam jak najgorsze, podobnie jak wobec wszystkich "dzieł" filmowych będących "eksploatowaniem sprawdzonej marki" vel "odgrzewaniem starego kotleta".
kanna
Użytkownik
#112 - Wysłana: 17 Maj 2008 14:58:40 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Delta
Kto mi TS-a do Secret Service przyrównuje?

Z tego co pamiętam, SS był bardziej komercyjny, bardziej kolorowy, a TS taki powazniejszy.

Madame Picard
Kocham Indianę Jonesa namiętnie i żywiołowo

Ja miałam podobnie, choc to raczej pieśń mojej wczesnej młodości, dziś te uczucia nieco zbladły Choc pamietam szok pomieszany z zachwytem jak się okazało, ze dwie moje ulubione postaci - Indiego i Hana Solo - gra ten sam aktor
Obawiam sie tej Kryształowej Czaszki. pamietam, jak sobie obejrzałam na You Tube, moją - niegdyś ukochaną - załogę Gi. Taka manga, az zęby bolą. Nie chciałabym sie rozcarowac ponownie.

Picard

Dokładnie ta
Delta
Użytkownik
#113 - Wysłana: 17 Maj 2008 16:23:05
Odpowiedz 
kanna
a TS taki powazniejszy.

Poważniejszy to on nie był, tylko szata graficzna była uboższa i mniej krzykliwa. Ale pisemko miało klimat.
tuvok
Użytkownik
#114 - Wysłana: 17 Maj 2008 17:47:57
Odpowiedz 
na torrentach juz jest Indiana Jones 4. są juz napisy do niego?
Hazral
Użytkownik
#115 - Wysłana: 17 Maj 2008 19:00:58
Odpowiedz 
na torrentach juz jest Indiana Jones 4.
O nie, ja tej przyjemności sobie w kinie nie odmówię
Picard
Użytkownik
#116 - Wysłana: 17 Maj 2008 20:24:50
Odpowiedz 
Właśnie rozpoczoł sie na TVP przedostani film z Indim: Ostatnia Krucjata:
kanna
Użytkownik
#117 - Wysłana: 17 Maj 2008 20:43:43
Odpowiedz 
tuvok
są juz napisy do niego?

A językow sie pouczyc nie łaska?
Eviva
Użytkownik
#118 - Wysłana: 17 Maj 2008 20:44:57 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Co ja biedna zrobię, że na mnie Indiana nie podziałał wogóle? Owszem, w GW lubiłam Harrisona Forda, ale nie podobał mi się dosłownie w żadnym innym filmie. Fabuła mi też "nie leży". Ciekawszy już był dla mnie Alan Quotermaine, może ze względu na urok Chamberlaine'a, a może ciekawszy, choć przecież z tej samej parafii. Podobnie było z Bondem. Dla mnie każdy fim z tej serii jest zwyczajnie nie jest ciekawy, a choć nie przeczę, ze grają tam przystojni faceci - naogół - to żaden z nich nie chwycił mnie za serce. Nawet Brosnan, który owszem, przystojny, ale nudny jak sto tysięcy alg morskich. Może gdyby tę rolę zagrał MacGyver... Chociaż gra w Stargate, a ja i tak nie daję rady tego oglądać, bo ziewam jak siostra hipopotama.
To doprawdy dziwne - czyżbym była jakimś cholernym filmowym daltonistą? Pewnych "barw" po prostu nie jestem w stanie zobaczyć, choć inni widzą je dość dokładnie.
kanna
Użytkownik
#119 - Wysłana: 17 Maj 2008 20:51:54
Odpowiedz 
Eviva
czyżbym była jakimś cholernym filmowym daltonistą?

To bardzo prawdopodobne, zwazywszy, że Cię tng nie zachwyca
Choc fakt, że pozytywnie wyrażasz się o Rikerze troche ta teorie podważa...
Eviva
Użytkownik
#120 - Wysłana: 17 Maj 2008 21:00:45
Odpowiedz 
kanna

Co zrobię, lojalnie zmuszam się do zachwytu (w końcu to też Roddenberry), ale serce nie sługa, nie zna, co to pany i nie da się przemocą okuwać w kajdany. Co do Rikera - to może i jestem głupia, ale na pewno nie ślepa.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Indiana Jones

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!